Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Хворій на рак матері малолітніх дітей потрібна допомога!  (Прочитано 23225 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш


 Мені важко таке писати,але я дала слово,що напишу тут :( Пишу коротко.

 Когут Оксана Романівна,22.10.1976 р.н. вул.Січових Стрільців 11/43 .Не працює,декретна відпустка.Троє дітей- Денис -2005 р.н. Владислав-2009 р.н. Ангеліна -2011 р.н.

 Діагноз-гостра лейкемія.Отримала перший курс хіміотерапії.Потребує подальшого лікування.Звернулася до медиків наприкінці лютого 2013 року.Рідні просять фінансової  допомоги.За словами батька,оголошення було розміщено у місцевих газетах.На жаль за місяць надійшло близько тисячі гривень.

 Отримувач     ПриватБанк
 Номер рахунку      29 24 48 25 50 91 00
 МФО                      305299
 ОКПО                     14360570
 Призначення платежу   Для поповнення картки 516798720610  9866     Шевчук Р.В. (батько) ІПН 2070003297

 
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Вроді щось не те з номером картки. Може хтось крім Катрін може його уточнити?
Відповідь від: 16 Червня 2013, 23:37:07
При спробі перевести гроші пише, що не обслуговується. Принаймні так мені сказали.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш

9866 теж набирав?
Записаний

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2023, 16:57:30


Дійсно при спробі оплати на карту 5167987206109866 видає наступне
Уважаемый клиент. Платеж не может быть проведен на указанную карту. Карта получателя неактивна.
 Рекомендации:
 проведите платеж на другую карту получателя
 сообщите получателю (владельцу карты) информацию об ошибке перечисления и необходимости проверить статус карты
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська

по ходу термін дії карти закінчився.
 в такому разі  працівники привату кажуть  що карта активна в банкоматі чи приват24.
 в разі якшо ні так ні так-є безкоштовний номер,на який можна подзвонити аби перерахували на іншу карту. послуга платна.2грн вроді з 80ки платив.дзвінок безкоштовно
в терміналі видає,коли карта закінчилась(й не пускає).а в приват24 чи касі-ні.
« Останнє редагування: 17 Червня 2013, 15:16:36 від Отаман »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2023, 16:57:30


Приватбанк приймає кошти навіть на карти в яких закінчився термін дії.Тут швидше щось не то с номером
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш

Так, справдi рахунок заблокований... :( якщо в когось е можливiсть, повiдомте, будь ласка, власника..
Записаний

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2023, 16:57:30


Вчора в гостях на каналі Галичина бачив оголошення с проханням про допомогу але на жаль не запам'ятав але точно пригадую що останнs 4 цифри були інакшими
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш


 Дякую,що повідомили,але я взагалі не знаю тих людей.Батько прийшов на ТБ з проханням допомогти. Дав усі документи. :(У нас йде оголошення.Я виясняла у лікарів,жінка дійсно хвора.Єдиний варіант,це звернутися за адресою до цих людей. :( А оголошення треба зняти з ефіру,якщо там не правильні дані. :( Можливо чоловік просто не знає,що з карточкою таке,тому й плакав,що дуже мало грошей назбирали. :(
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Продовжую у вже існуючій темі, бо на жаль життя наше досить часто буває важким.

Мати трьох дітей потребує вашої допомоги.


По допомогу звертається її чоловік, (ми вчилися в одній групі у технікумі і працювали разом у САКО).

Біда прийшла аж надто несподівано. Оксана (моя далека родичка) не мала якихось серйозних проблем зі здоров'ям, аж раптом незначна температура почала давати дуже сильну втому і слабість.

З Калуша відправили у Франківськ, бо не могли збити температуру. У Франківську відразу запідозрили проблему крові. Попередні аналізи підтвердили здогад.

 :(
« Останнє редагування: 20 Квітня 2018, 12:39:10 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Є дві новини і якщо перша умовно гарна то друга гарна однозначно!

1. Є уточнений діагноз. Це добре тим, що вже хоч відомо, як то лічити.


2. Знайшовся добрий чоловік, Володимир Куриляк, який за один раз дав 50 тисяч.  :o

https://www.facebook.com/volodymyr.kuryliak

Чоловікові Оксани прийшло в Фейсбук таке повідомлення
Цитувати (вибране)
Доброго дня. Вам на вказаний рахунок скинуть 50 тис. грн. Єдина проблема, що можливо не одним платежем, оскільки вроді протягом доби є ліміти на перекази. Одужуйте і всього найкращого!

Мабуть він і не відразу повірив, що то правда, а не злий жарт. Але за якийсь час прийшли перші 25 тисяч, і як я розумію потім і другі прийшли.

Спасибі всім хто допоміг. Тримаємо кулаки і молимося за здоров'я Оксани.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.