Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

14 років 11 місяців 26 днів

Автор Тема: 5-річному Василькові терміново потрібна дорога операція  (Прочитано 3051 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ

Помітивши, що дитина слабо реагує на звуки, а відтак — і має проблеми з розвитком мовлення, батьки поспішили до медиків. Ті поставили невтішний діагноз — глухота. Назвали навіть причину патології — важкі пологи. Але — дали надію: у Німеччині хлопчика можна прооперувати, і він буде чути. От тільки операція — надзвичайно дорога.

За своє ще зовсім коротке життя маленький калушанин Василько вже чимало надивився на лікарняні палати, добре запам’ятав запах різних і, водночас, таких однакових медичних закладів, дотик теплих маминих долонь, які завжди зігрівають дитячі руки, ідучи на чергове обстеження. Але хлопчик жодного разу не чув, про що так довго говорять із мамою люди у білих халатах, не чув страшного діагнозу, який йому поставили близько року тому, — глухота.
— До 3-4-х років ми не помічали у Василька якихось особливих проблем. Він розвивався, як звичайна дитина, був активним та рухливим, любив гратися з дорослими і дітьми. Навіть у садочок почав ходити. Тобто, все, як у всіх, — поділилася з “Вікнами” мама хлопчика Тетяна Іващишин. — Але, коли його однолітки почали вже говорити, ми помітили, що, порівняно з ними, він говорить значно гірше. Дехто заспокоював, що все буде гаразд, він виговориться, за потреби — позаймається з логопедом і, все буде добре. Але нас це все одно тривожило. Приблизно тоді ж ми звернули увагу на те, що він не завжди відгукується, коли ми його кличемо, часто якось особливо прислухається до того, що йому говорять, нерідко — перепитує.
Зрештою, сім’я Іващишиних вирішила звернутися за порадою до фахівців. Спочатку — калуських. Провівши обстеження, медики одразу ж поставили невтішний діагноз — глухота. Щоправда, неповна і, найімовірніше, не вроджена, а набута внаслідок важких пологів. Відтак, шанси на лікування є.
Василька направили в Івано-Франківську обласну дитячу клінічну лікарню. Там лише підтвердили діагноз і розвели руками: потрібної хлопчикові операції на Прикарпатті зробити не можуть. Порекомендували їхати до Києва та підбирати слуховий апарат.
У столиці калушани були три місяці тому. Василька знову оглядали медики, які ще раз підтвердили діагноз. Але замість слухового апарату порекомендували інше: спробувати зробити операцію у Німеччині.
— Звісно ж, ніхто гарантій не дає, що після операції наш син буде повноцінно чути. Медики кажуть, що шанси — 50 на 50. Але для нас це — високі шанси, і ми віримо, що зможемо допомогти Василькові. Проблема лише у тому, що операція — надзвичайно дорога, а зробити її потрібно до того, як Василькові виповниться 6 років.
Фактично, щоб зібрати майже 40 тис. євро, потрібних для операції, у сім’ї Іващишиних залишився рік. Для батьків назбирати чи навіть напозичати таку суму грошей — нереально. Тому вони звертаються до небайдужих калушан із проханням допомогти.
— Ми дуже хочемо, щоб наш син був здоровим і щасливим, міг повноцінно спілкуватися з однолітками та не відчувати себе обділеним. Якби був хоч один шанс допомогти йому, то ми б і за нього вчепилися. Тому нам так важливо назбирати цю суму грошей. Розумію, що сьогодні — нелегкий час, і у кожного — свої проблеми, але будемо щиро вдячні за найменшу підтримку та допомогу.

Допомогти Василькові Іващишину може кожен. Для накопичення коштів на операцію хлопчику спеціально відкрили рахунок у банку.
Філія Відділення ПАТ “Промінвестбанк” у місті Калуші Івано-Франківської області
МФО 336387
Код ЄДРПОУ 09336380
Рах. банку 2909590910831
Особ. рахунок А-9009
Іващишин Тетяна Ярославівна
Записаний