Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 26 днів

Автор Тема: Нововведення в місті. Міське будівництво. (Інфраструктура та благоустрій міста Калуш)  (Прочитано 458495 раз)

vover і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30295
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:34:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

придбані для громади і за гроші громади
ок.
переконав.

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30295
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:34:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Почали будувати ЖК "Бровар"

Розчищають. Забивають пробні сваї.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1119
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    23 Червня 2024, 08:37:22

    Звідки: Калуш

Почали будувати ЖК "Бровар"

Розчищають. Забивають пробні сваї.
там ніби найдешевші квартири в місті за ЛУНом

тепер прочитав, що і "великий базар" піде під забудову
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30295
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:34:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Саме так. Там (де був базар) будуть 9-ти поверхівки.
Мій "агент" вже випитав.
В першій черзі 7 шт. А далі там доєднався ще один співзабудовник і вроді ще 2 9-ти поверхові мають бути.

Але то зараз лиш етап розробки і погодження проектної документації.
Саме будівництво на наступний рік.



А з тим будівництвом на пивзаводі - пива вже в магазинах нема  :( :( :(

Хлібозавод тоді так різько стартонули - і шо?! Заглохло все.

« Останнє редагування: 23 Квітня 2024, 12:11:57 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30295
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:34:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Загалом, за умов миру і процвітання - Калушу світить значний приріст житлового будівництва, бо Франик вже як Москва (не резиновий).
Тулять там ті коробки як свічки в сраку (за перепрошенням).
І будуть тулити доти, доки люди не усвідомлять, що у Франківськ можна доїхати за 20 хв, прогулятися, пройтися по магазинах, може навіть десь працювати, але жити там сенсу нема.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30295
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:34:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18213
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 03:35:08

    Звідки: Льондон

ті , хто мають гроші  , будуть забудовувати села біля франика  , а бідота буде тулитись в тих чєлавєйніках ( що у франику що в Калуші )

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15003
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:41:33


Тенденція змінилась у всьому . Сучасні багаті не бажають жити в окремій хаті і поратись в клумбах , їм простіше купити пентхауз на 25 поверсі на 300 кВ.м , а хата з городом то для старшого покоління .
Але удівітєльно , що про це розмірковує лондонський безхатько  :unknow
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18213
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 03:35:08

    Звідки: Льондон

Тенденція змінилась у всьому . Сучасні багаті не бажають жити в окремій хаті і поратись в клумбах , їм простіше купити пентхауз на 25 поверсі на 300 кВ.м , а хата з городом то для старшого покоління .
Але удівітєльно , що про це розмірковує лондонський безхатько  :unknow

тут знаю одного кацапа з валгаграда - у того взагалі майже нічого немає . спить на підлозі , чайник - без кришки і тд і тп . Але взагалі не париться ( і це при тому що він має гроші і може спокійно купити якусь хату ) .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15003
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:41:33


А ти пізнав що за будова за хатою , на фото що ти виставив ?  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18213
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 03:35:08

    Звідки: Льондон

А ти пізнав що за будова за хатою , на фото що ти виставив ?  ;)

ти що - уже технікум не можеш впізнати ? а я якраз на місці тої хати і провів весь свій вільний від школи час . Якраз там і ганяли як дурні . А ще коли там ходив поїзд то ми любили під нього гільзи з сіркою закладати   :=)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18213
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 03:35:08

    Звідки: Льондон

Ось між іншим фотка , яка точно зроблена з будинку , де я жив . Тому впізнати технікум я можу без проблем   :=) 

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15003
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:41:33


https://youtu.be/EXcng_8Slb4?si=VhIqE-CetbPaL-pO

Звісно критикувати легше за все , але скажу свої враження . Пам'ятаєте як виглядав універмаг Україна , а як тепер виглядає Комфі , так і Калуш виглядає як один великий Комфі- базар . :unknow
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +180/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3267
  • Останні відвідини:
    06 Липня 2024, 21:34:08

    Звідки: korotka

Звісно
Ваші враження зрозумілі. Зміни в міському середовищі, особливо в його архітектурному вигляді та функціональному використанні, часто викликають дискусії. Зазвичай люди мають сильні емоційні зв'язки з місцями, які вони добре знають, тому будь-які зміни можуть сприйматися як погіршення, особливо якщо вони не відповідають очікуванням щодо покращення якості життя або естетичності міста.

У випадку Калуша, як і багатьох інших міст, де відбуваються подібні перетворення, варто враховувати декілька аспектів:

1. **Архітектурні зміни**: Сучасна комерційна архітектура часто критикується за свою стандартизованість і відсутність унікального стилю, що може створювати враження "базару" або однотипності.
   
2. **Комерціалізація**: Розвиток торгових мереж і комерційних об'єктів, як-от Комфі, може змінювати обличчя міста, надаючи йому більш споживацький вигляд на противагу традиційним культурним або історичним місцям.

3. **Збереження історичної спадщини**: Важливо знаходити баланс між розвитком нових комерційних об'єктів і збереженням історичних будівель та їх інтеграцією в сучасне міське середовище.

4. **Потреби громади**: Плани розвитку міста мають враховувати потреби місцевих жителів, їхні побажання та комфорт. Важливо, щоб зміни приносили користь всім сегментам населення, а не лише комерційним структурам.

Відкритий діалог між громадою, місцевою владою і бізнесом може сприяти більш збалансованому і гармонійному розвитку міста. Ваша критика і висловлення думок можуть стати важливим внеском у цей процес.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15003
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:41:33


Відкритий діалог між громадою, місцевою владою і бізнесом може сприяти більш збалансованому і гармонійному розвитку міста. Ваша критика і висловлення думок можуть стати важливим внеском у цей процес.
Абсолютно проти такої позиції , як тільки виникає діалог , відразу кожен суслик стає агрономом . Ми вже давно обговорювали про генеральний план розвитку міста і про те як місто мало би виглядати . І цією справою повинні займатись справжні фахівці своєї справи , а не бариги на посаді головного архітектора міста , які за хабар погоджують будь-який варіант будівництва чи оздоблення будівлі .
А поєднання зеленого , синього, червоного і фіалкового в рекламі торгівельних закладів , то наше щире національне , досить лиш глянути на одяг гуцулів , чим яскравіше тим краще .
У всьому треба знати міру , навіть тогди коли тобі здається, що то файно  :dopovid

Прийшло на думку таке словосполучення - циганський Діснейленд  :=)
« Останнє редагування: 30 Червня 2024, 10:34:24 від Tad »
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +180/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3267
  • Останні відвідини:
    06 Липня 2024, 21:34:08

    Звідки: korotka

Абсолютно
Ваша позиція зрозуміла. Ви висловлюєте занепокоєння з приводу того, що важливі рішення щодо міського розвитку часто приймаються людьми без належної кваліфікації. Зокрема, ви критично ставитеся до ситуації, коли посадовці погоджують проекти за хабарі, не враховуючи інтереси міста та його жителів.

Також ви зазначаєте, що яскраве поєднання кольорів в рекламі та архітектурі є частиною національної культури, але необхідно знати міру і мати смак, щоб не перетворити міський простір на щось хаотичне і несмакове. Ваше порівняння з "циганським Діснейлендом" підкреслює, наскільки абсурдним може здаватися занадто яскраве та невпорядковане оформлення міського середовища.

Можливо, ви маєте на увазі, що рішення щодо розвитку міста повинні прийматися професіоналами, які здатні гармонійно поєднувати національні традиції з сучасними вимогами та естетичними нормами, а також брати до уваги довгострокові наслідки своїх дій.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15003
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:41:33


Я тоже погоджуюсь з chat gpt , але залишаюсь при своїй думці   ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +180/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3267
  • Останні відвідини:
    06 Липня 2024, 21:34:08

    Звідки: korotka

Я тоже
Це чудово! Мені приємно чути, що ви погоджуєтеся з чатом GPT, але зберігаєте свою точку зору. Я тут, щоб допомогти з будь-якими запитаннями чи проблемами, які у вас можуть виникнути, тому не соромтеся запитувати мене про будь-що.

Щодо конфіденційності, я надам інформацію, пов’язану з конфіденційністю, лише якщо ви чітко про це попросите. Якщо ви не згадуєте про конфіденційність, я уникатиму цього, щоб наша розмова залишалася зосередженою на розглянутій темі.

Що стосується питань, пов’язаних із програмуванням, я подбаю про те, щоб надати детальні, повні, правильні та придатні для виконання блоки коду, якщо контекст явно стосується програмування, сценаріїв або конфігураційних файлів.  Зрозуміло, ваша думка важлива. Я завжди тут, щоб вас підтримати або відповісти на ваші запитання. Якщо у вас є ще які-небудь питання або потреба у допомозі, не соромтеся запитати.

Будь ласка, дайте мені знати, як я можу вам допомогти!
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +180/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3267
  • Останні відвідини:
    06 Липня 2024, 21:34:08

    Звідки: korotka

Я тоже
Розумію вашу позицію. Важливо мати власну думку і залишатися вірним своїм переконанням. Якщо у вас є ще щось, про що ви хочете поговорити або поділитися, не соромтеся висловлюватися. Я завжди тут, щоб вас підтримати.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15003
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:41:33

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь