Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Голосування

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки?

через 25 років
через 50 років
через 100 років
ніколи
невже до 25 років?

Автор Тема: Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???  (Прочитано 130692 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

пишем чи почекаєм поки оговтаються ?

Ми чекали дотепер. Чаша терпінь переповнена по вінця.
Я так дивлюся, що ні на яке порозуміння духовенство йти не хоче, вони вперто і відверто ігнорують намагання громади дійти згоди у вирішенні тих болючих питань, ключовим з яких є побудова храму Св.Володимира та Ольги.

Отже, якщо вони не хочуть відповідати на запитання, то давайте самі висвітлимо деякі темні сторінки з життя наших "святих" Бігунів.

Хто що знає: з миру по слову - Бігунам стаття!!! Країна повинна знати своїх "героїв"! Ми не обговорюємо - лиш конкретні факти!
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

пишем чи почекаєм поки оговтаються ?

Ми чекали дотепер. Чаша терпінь переповнена по вінця.
Я так дивлюся, що ні на яке порозуміння духовенство йти не хоче, вони вперто і відверто ігнорують намагання громади дійти згоди у вирішенні тих болючих питань, ключовим з яких є побудова храму Св.Володимира та Ольги.

Отже, якщо вони не хочуть відповідати на запитання, то давайте самі висвітлимо деякі темні сторінки з життя наших "святих" Бігунів.

Хто що знає: з миру по слову - Бігунам стаття!!! Країна повинна знати своїх "героїв"! Ми не обговорюємо - лиш конкретні факти!
 :good :good :good :frend
так ,давайте не встидаючись : хто скільки платив за шлюб ,похорон і т.д. :dopovid...до преславного імені Господа нашого Ісуса Христа  це ж не має ніякого відношення-просто хтось "працює" під прикриттям Його імені.
« Останнє редагування: 18 Січня 2013, 21:47:13 від Professor »
Записаний

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий



Ще кілька світлин. Можливо це нарешті спонукає о.Василія Бігуна хоч замалювати ганебні написи. Якщо це його будова, його парафія, то повинен отець і дбати про неї, а не лише про автобазари з іномарками, ігноруючи служіння Богу.
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:11:23

    Звідки: Ukraine

так ,давайте не встидаючись : хто скільки платив за шлюб ,похорон і т.д. ...до преславного імені Господа нашого Ісуса Христа  це ж не має ніякого відношення-просто хтось "працює" під прикриттям Його імені.
Не памятаю. Давненько то було...
Вимірювалось в сотнях грн.
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Якщо вірити словам моєі сусідки , то за похорон вона заплатила в касу 400 грн , крім того , священникові 500 грн , дякові 100 грн , паламареві 100 грн ... Хористам теж щось платила лиш я вже не запамятав яку суму вона назвала ... Ну , то таке , вона людина не бідна і для неї то не гроші . Але не кожному такі витрати прийдуться по кишені.
« Останнє редагування: 18 Січня 2013, 23:19:38 від Гикач »
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

Знаю, що Мороз за похорон гроші не бере зовсім.
Записаний

From Kalush

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    06 Лютого 2013, 13:04:22

    Звідки: From Kalush

То трошки завищено, але назагал доржче ніж будь-де  :( Мовчу за шлюб, мої друзі принципово брали шлюб в іншій церкві, економлячи при цьлму 200-300 грн!!!
 :o
А весільний кошик отцям, який включає в себе всякі яства то взагалі! сам продпайок з їх списку + кньяк тиягне десь на 300 гривень плюс!І це мотивують тим, що тіпа, отець не зможе бути за весільним столом, але таким макаром долучиться :drink, хіба зі своєю родиною  :drink, там одному явно закруто спожити все, на тиждень стане!
Записаний

sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28


Цитувати (вибране)
А весільний кошик отцям, який включає в себе всякі яства то взагалі! сам продпайок з їх списку + кньяк тиягне десь на 300 гривень плюс!І це мотивують тим, що тіпа, отець не зможе бути за весільним столом, але таким макаром долучиться , хіба зі своєю родиною  , там одному явно закруто спожити все, на тиждень стане!

ого, нічого собі :ganba
ми у мороза шлюб брали, то не пам'ятаю, скільки платили, але ніяких кошиків явно не було
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

catolyk.ua

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    14 Березня 2013, 14:56:42

    Звідки: м. Калуш

Цитувати (вибране)
так ,давайте не встидаючись : хто скільки платив за шлюб ,похорон і т.д. до преславного імені Господа нашого Ісуса Христа  це ж не має ніякого відношення-просто хтось "працює" під прикриттям Його імені.

Думаю, що такі піднебесні ціни та "пакунки-презенти" в Церкві це також "заслуга" і мирян - так навчили наші щедрі українці.А от відмовитися від такої традиції не легко.
Хочу розповісти про похорон річної давності. Помер молодий калушанин, в якого була злоякісна пухлина. Залишилися малих двоє дітей та дружина. Скільки було оплачено в Церкві не знаю, а от скільки не відмовився взяти о.Олександр, знаю точно - 500грн.!!! СОВІСТЬ Є ?!!! :ganba
Відповідь від: 19 Січня 2013, 11:57:57
Ще хочу додати, що це інша тема для обговорення, тому пропоную створити нову тему для обговорення, як наприклад "Тарифи у Церкві", також можна і згадати про тарифи по купівлі-продажу парафій. :(
« Останнє редагування: 19 Січня 2013, 12:24:47 від catolyk.ua »
Записаний
Господь — просвіщення моє і спаситель мій, кого убоюся. Господь — захисник життя мого, кого устрашуся.

ВОЛОДИМИР

  • Новачoк
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2013, 15:41:57

    Звідки: місцевий

 .... Але не кожному такі витрати прийдуться по кишені.
 А дайте мені відповідь мої любі українці на таке: а якщо після будь-якого обряду,вчиненого Слугами Божими(за який буде оплачено офіційно),ви гарненько,від щирого серця подякуєте і підете з Богом-ТО ЩО ВАС ГРІМ ЗАБ"Є чи щось подібне???? Я переконаний,що гріха певно мати не будете,хіба дуже перейматися будете,що про вас той чи інший "ображений" скаже!!!!!  А це видно для вас дороще,ніж 500 грн. чи скільки ви там в кармани пхаєте ЇМ???!!!!!! ДУЖЕ ПРОШУ-ПОДУМАЙТЕ НАД ЦИМ,бо інакше хіба будете схожі на дворових собак,які гавкають,а вкусити не можуть-бо примкнуті ланцом-страху!!!!
   Цими словами в жадному випадку не маю на меті когось образити,а радше ПРОБУДИТИ ВАШУ ГІДНІСТЬ!!!! Повірте мені,бо знаю що пишу!!
   МУДРОСТІ ВАМ СОЛОМОНОВОЇ ДОРОГІ БРАТТЯ і СЕСТРИ і НЕХАЙ СВІТЛО ЙОРДАНОВОГО БОГОЯВЛЕННЯ ПРОСВІТИТЬ НАС УСІХ :prapor::good
Записаний
В головному-єдність,в другорядному-свобода,а в усьому-ЛЮБОВ!!!(св.Августин)

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків
« Останнє редагування: 19 Січня 2013, 14:30:04 від Professor »
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

А дайте мені відповідь мої любі українці на таке: а якщо після будь-якого обряду,вчиненого Слугами Божими(за який буде оплачено офіційно),ви гарненько,від щирого серця подякуєте і підете з Богом-ТО ЩО ВАС ГРІМ ЗАБ"Є чи щось подібне???? Я переконаний,що гріха певно мати не будете,хіба дуже перейматися будете,що про вас той чи інший "ображений" скаже!!!!!  А це видно для вас дороще,ніж 500 грн. чи скільки ви там в кармани пхаєте ЇМ???!!!!!! ДУЖЕ ПРОШУ-ПОДУМАЙТЕ НАД ЦИМ,бо інакше хіба будете схожі на дворових собак,які гавкають,а вкусити не можуть-бо примкнуті ланцом-страху!!!!
   Цими словами в жадному випадку не маю на меті когось образити,а радше ПРОБУДИТИ ВАШУ ГІДНІСТЬ!!!! Повірте мені,бо знаю що пишу!!
Я вражений , глибоке міркування , неземна ваша мудрість. Думаю питання про оплату послуг в церкві можна вважати вичерпаним і закрити. Це дійсно так є як ви пишите . Українці дуже багаті і горді , понти для них понад усе. Їхня гордість сама для себе встановила такі розцінки , від них грошей в церкві ніхто не вимагав
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:11:23

    Звідки: Ukraine

від них грошей в церкві ніхто не вимагав
Не розказуйте байки тролю. О.Бігун казав, скільки треба заплатити за шлюб, і що треба дати в пакеті.
А касирка казала, скільки за хрестини треба заплатити.
« Останнє редагування: 19 Січня 2013, 15:11:49 від ARNI »
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Казав , але не вимагав і не примушував. Можна було просто відповісти в мене немає грошей.
« Останнє редагування: 19 Січня 2013, 15:18:51 від Гикач »
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

Казав , але не вимагав і не примушував. Можна було просто відповісти в мене немає грошей.
ти такий дивний чоловіче,взяття шлюбу -це що ,похід в магазин-як не сподобалось ,то піду в інший. ти можеш собі уявити реакцію молодих та батьків,коли вони урочисто приїдуть до церкви,а там просто не буде отця,щоби провести обряд...тим більше навіщо брехати ,що грошей нема : яке ж весілля без грошей робиться
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська

Ну гроші і священикам потрібні щоб жити (але ж не жирувати). І церкві на оплату світла, тепла і т.д. треба. Але я думаю потрібно зробити (хоча й вони якісь є) тільки офіційні внески за сплату послуг і звичайні добровільні пожертви, які можна було б просто тільки в скриньку кинути. Для бідних були б якісь пільги і все.
P.S. Знаєте яка зарплата в паламаря? (3 роки назад) 150грн :)
Записаний

Глінтвейнович

  • Початківець
  • *
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Останні відвідини:
    28 Липня 2013, 20:05:25

    Звідки: тутешній

Назва теми про занедбану будову, а виходять церковні "грижі" однієї з конфесй в Калуші.....  :duvno :( Нда-с.... мо якось розділити теми?
Стільки взнав, що в голові все не укладеться  :patient , якоїсь послідовності би чи що? Модератори , а?
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

Мени интересно.Хтось ходе до таких "слуг Божих" сповидуватись ? :)
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Назва теми про занедбану будову, а виходять церковні "грижі" однієї з конфесй в Калуші.....    Нда-с.... мо якось розділити теми?
Нехай хтось створить нову тему і я перенесу у неї пости, що не зовсім у тему. Якщо вважаєте, що тема про "церковні грижі" справді потрібна.
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

Якщо вважаете фигнею те що пишуть люди тут,хоть чучуть и видхилившись вид теми,то тоди можна сказати що тема ця також фигня.Хотя як кажуть який привет такой и ответ ))) Коли постане ? Сходите до Бигуна и спитаетесь,и будете знати видповидь.Тоди тему можна вообще удаляти раз такими методами идете :)
Записаний