Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 17 днів

Голосування

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки?

через 25 років
через 50 років
через 100 років
ніколи
невже до 25 років?

Автор Тема: Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???  (Прочитано 130368 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bogdan

  • Новачок
  • Карма +0/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    23 Квітня 2013, 20:44:57

    Звідки: Калуш

Але ж люди, були і паркани навколо церкви, і таблички, люди все пороскрадали! Невже ви цього не пам'ятаєте? :duvno Тим більше, кошти зараз виділяються на храм св.Архистратига Михаїла, у якого скоро ювілей(100 років). Послухайте проповіді Бігуна. Я особисто кожної неділі ходжу до цієї церкви і на проповідях він розраховується за кожну людську копійку.
Записаний

qwed

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    06 Липня 2014, 15:12:22

    Звідки: Калуш

Отче а це не Ви часом в неті , вирішили відзвітуватись за кожну копійку ?  =)) Давайте розпочинайте цікаво буде  :davay
Записаний

Глінтвейнович

  • Початківець
  • *
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Останні відвідини:
    28 Липня 2013, 20:05:25

    Звідки: тутешній

Але ж люди, були і паркани навколо церкви, і таблички, люди все пороскрадали! Невже ви цього не пам'ятаєте? :duvno Тим більше, кошти зараз виділяються на храм св.Архистратига Михаїла, у якого скоро ювілей(100 років). Послухайте проповіді Бігуна. Я особисто кожної неділі ходжу до цієї церкви і на проповідях він розраховується за кожну людську копійку.

Хто звітує за кожну копійку??? :D
не сміши, приходить мама, каже: Бігун казав, на другу неділю буде звіт по коляді.

Приходить друга неділя, вгадаєте? правильно - ніякогозвіту.  :P


Відповідь від: 09 Лютого 2013, 22:19:10
Цитувати (вибране)
і на проповідях він розраховується за кожну людську копійку
БРЕХНЯ  :ganba :ganba :ganba
Записаний

Robin z Loxli

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    04 Квітня 2013, 19:29:01

    Звідки: Калуш

Може декан звітує саме bogdanу. Нехай тоді хоч він нам скаже де всі кошти які зібрали на храм Св. Володимира та Ольги???????????????
Записаний

Bisnesman_ua

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2013, 23:59:52

    Звідки: Kalush

були і паркани навколо церкви, і таблички, люди все пороскрадали! Невже ви цього не пам'ятаєте?

Шановні! Я все розумію, я все пам"ятаю. Але... стосовно цієї цитати - якби йшла будова - ніхто б нічого не розкрадав! Все було б під контролем. Це по-перше!

кошти зараз виділяються на храм св.Архистратига Михаїла, у якого скоро ювілей(100 років).

Я перепрошую, а на храм Св. Володимира та Ольги - це вже який ювілей будови має бути??? Чи будову вже похоронили? І на неї вже велику сваю за...или???

Нехай тоді хоч він нам скаже де всі кошти які зібрали на храм Св. Володимира та Ольги???????????????

Збирали кошти на будову - я давав кожний раз (по мірі можливості - як бізнес іде). Але бачу, що зрушень ніяких нема! В храмі св.Архистратига Михаїла скоро ювілей, а будова як? а людські пожертви? а мої гроші де????? я дав на будову церкви, а церква де??? Хто відповість??? Отче декане, буде звіт чи ні? І що з будовою церкви на даний час???

Відповідь від: 09 Лютого 2013, 23:46:32
Я жертвую від щирого серця, але бачачи цю безгосподарність, задумуюсь, як можна таке робити?як можна нехтувати так людьми? зневажати їх та їхню працю, їхню пожертву??? Всім, бачу, байдуже... А отцям тим більше...
Відповідь від: 09 Лютого 2013, 23:51:52
Може декан звітує саме bogdanу. Нехай тоді хоч він нам скаже де всі кошти які зібрали на храм Св. Володимира та Ольги???????????????

Цілком підтримую думку: Вимагаємо звіту по будові церкви Св. Володимира та Ольги та по церкві Св. Арх. Михаїла!!!
Записаний

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

Мене не було пару днів і бачу ... тема притихла. :) Невже я пропустив звіт?  :duvno Чи всі вже змирились з тим довгобудом Бігунів? Так був звіт про будову церкви Св. Володимира та Ольги чи ні?  :dopovid
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш

Так, притихли. Проблема в тому, що всі дуже пасивні й не здатні на вчинок. От можна зробити такий крок- зібратись в середу(четвер.....) під білим домом чи церквою Бігуна й вимагати звіту та дій. Це вже буде хоча б щось. Не важливо прийде 3 людини чи 10. Це буде хоча б якась дія. Пописати трошки в газети й на тв, обговорити з найближчими знайомими, плакати поробити.....Зрештою, скинутись на фарбу й  замалювати написи.  Варіанти завжди є. Важливо почати
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

Так, притихли. Проблема в тому, що всі дуже пасивні й не здатні на вчинок. От можна зробити такий крок- зібратись в середу(четвер.....) під білим домом чи церквою Бігуна й вимагати звіту та дій. Це вже буде хоча б щось. Не важливо прийде 3 людини чи 10. Це буде хоча б якась дія. Пописати трошки в газети й на тв, обговорити з найближчими знайомими, плакати поробити.....Зрештою, скинутись на фарбу й  замалювати написи.  Варіанти завжди є. Важливо почати
Я з вами ,Яна. шкода лиш те ,що коли Бігун мене побачить-то про колір прапору забуде :good
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш

шкода лиш те ,що коли Бігун мене побачить-то про колір прапору забуде
Чому?

Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

шкода лиш те ,що коли Бігун мене побачить-то про колір прапору забуде
Чому?
якщо почитати всі мої пости від початку-стане ясно...  я себе показав відкрито  http://vk.com/id66373756  ...а що вже я думаю-то думаю : пояснень же від нього ми не дочекались ніяких...я би й свій перший пост відредагував та вибачився ,якщо би отець тут нас уважив своїми поясненнями
« Останнє редагування: 12 Лютого 2013, 14:32:03 від Professor »
Записаний

pomichnyk_ua

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2013, 23:22:25

    Звідки: selo

Тема насправді - гаряча. Особисто для себе, для своїх рідних, оживив в памяті справи років/десятиліть минулих, Як от збирання грощей на храм, величний, статний, окрасу громади на славу Божу, як символ відродження УГКЦ, виходу з підпілля і розквіту віри. Ожили спогади про уявлення такої будівлі в такому гарному місті... Все це закінчилося гірким комком у горлі...

Трапилася нагода зробити ще одне фото.



Справді, величний і статний фундамент получається! (Видно по фото)
Але чи буде якесь зрушення по питанню будови  - невідомо.  :( 
"Віз і нині там!"   :duvno

А  написи ті таки замалювали!  :) :) :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30259
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:45:44

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А  написи ті таки замалювали!

О то вже й справді приємно!
Вже є хоч якийсь, але результат.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

Вже є хоч якийсь, але результат.

Хоч якийсь результат - але не достатній!!!

"Віз і нині там!" 

Крім замальовок написів на фундаменті більш по ходу нічого не досягнуто. Виходить, з правлячої верхівки ніхто на ніякі пояснення та співпрацю не йде!!! Не добре так.  :!!
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

Крім замальовок написів на фундаменті більш по ходу нічого не досягнуто. Виходить, з правлячої верхівки ніхто на ніякі пояснення та співпрацю не йде!!! Не добре так.  :!!
Думаю , отці просто в ступорі від нашої "нахабності"-звикли ж на протязі "рожевих 2000-них" тільки з бабусями спілкуватись . Їм так незвично перед кимось з "черні" виправдовуватись... Та добре ,що хоть замалювали напис-от була би халепа ,якби його першим примітили якісь собі діячі з "русського міру" ? Ти уявляєш як би вони над УГКЦ  насміхались ?-і то все через кого ? До-речі : тут якраз стаття  на перших шпальтах у "Новій Зорі" від 7 лютого (963) -ось цитата в кінці :"Становище УГКЦ у теперішній ,описаній вище , ситуації справді непросте." А ситуація "вище"-якраз і описує всі підступи наших ворогів супроти УГКЦ. Думаю нам всім ,а особливо отцям УГКЦ у нашому місті, потрібно затягнути міцніше пояси,та приступити чимдуж  усім разом до праці на парафіях. Так хочеться нарешті почати втілювати цю стратегію розвитку нашої церкви ,під назвою "Жива парафія-місце зустрічі з живим Христом"...та на жаль отці цього не дуже хочуть -раз не удостоюють нас відповіді...
« Останнє редагування: 17 Лютого 2013, 00:18:50 від Professor »
Записаний

Глінтвейнович

  • Початківець
  • *
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Останні відвідини:
    28 Липня 2013, 20:05:25

    Звідки: тутешній

Недавно відзвітувалися за колєду! :dopovid :o Нє ожидали? То шо,форум значитьчитається? 8)
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

Недавно відзвітувалися за колєду! :dopovid :o Нє ожидали? То шо,форум значитьчитається? 8)
якщо читається ,тоді я  -персона "Нон грата" в "Архистратига Михаїла " та "Володимира і Ольги"...а так би хотілось ,в однойменному храмі ,хоч раз на свій день народження побувати,який до-речі -якраз на св.Ольги...оце проходжу постійно в цей день попри фундемент ,і згадую цю могутню та відважну св. княгиню Ольгу :good
Записаний

Robin z Loxli

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    04 Квітня 2013, 19:29:01

    Звідки: Калуш

Вам пощастило шановний Professor що зараз не середньовіччя бо декан в той час просто би спалив Вас на  кострі як поганого єритика.    Ну якщо звіт за коляду був лиш недавно - то до звіту по зібраних коштах на храм ми певно не дочекаємо, не доживемо, незумієм його побачити, а як би хотілось.
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

Вам пощастило шановний Professor що зараз не середньовіччя бо декан в той час просто би спалив Вас на  кострі як поганого єритика.    Ну якщо звіт за коляду був лиш недавно - то до звіту по зібраних коштах на храм ми певно не дочекаємо, не доживемо, незумієм його побачити, а як би хотілось.
А я ,якщо чесно-не дуже полохливий, від деякого часу...мій досвід підказує-тут все потрібно починати з нуля...завтра на 9-00 буду  в храмі св.Архистратига Михаїла на літургії-хто зі мною ? :frend
« Останнє редагування: 23 Лютого 2013, 21:30:27 від Professor »
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

...був в неділю на літургії,та слухав проповідь о.Михайла "Про митаря і фарисея"-думаю якось піти до нього на сповідь ,бо маю стосовно  проповіді до ноьго  декілька запитань.
Записаний

ТДК

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    08 Березня 2013, 22:14:41

    Звідки: Малицька

Ну і тємка! Думати довго прийдеться що писати.......шоб не согрішити. Показували сьодні фільм про церкву св.Михаїла. Там Бігун казав, шо залитий цокольний поверх, як розумію, залитий поверх, значить накритий? На фотці - фундамент. Жаль не сказав, за скільки років.... Бо у Кропивнику - капєц! Бомба! Просто красота а не церква. Жаль, шо тут такого нема......
Записаний