Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 23 дні

Голосування

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки?

через 25 років
через 50 років
через 100 років
ніколи
невже до 25 років?

Автор Тема: Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???  (Прочитано 130424 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект

Прочитавши відгуки що до будівництва церкви Володимира і Ольги я згідний що це цікава тема. В мене є ідея. Давайте всі дописувачі та кому не байдужа доля згуртуємось, та сформуємо комітет з благословення Божого продовжимо будову цього храму.

:=) в мене є кельма будівельна, підійде?  :D
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

В мене є ідея. Давайте всі дописувачі та кому не байдужа доля згуртуємось, та сформуємо комітет з благословення Божого продовжимо будову цього храму.

У Lyolik є кельма будівельна, у мене є лопата, а в шановного раціоналізатора ідей, nirvana, що є? Доречі, а о. Василь Бігун чим спричиниться, чи так і буде стояти осторонь (як не як - настоятель храму)? А-а-а, він – на «кольосах», в нього «діла» - немає часу,  :ganba так що шуфляти доведеться нам самим… Сподіваюся, що ця вся пропозиція буде підкріплена спонсорською допомогою декана Михаїла Бігуна, чи не так, шановний nirvana? Так скільки все ж коштів на балансі храму Св. Володимира та Ольги? Чи починаємо скидатися з нуля?  :dopovid

Давайте всі дописувачі та кому не байдужа доля згуртуємось

Не байдужа доля - чия? Бігуна?  :help Треба купити ще одну нову машину? Поможем!

сформуємо комітет з благословення Божого продовжимо будову цього храму.

А що, будова йде, а комітету дотепер нема???  :duvno  Який пропонуєте створити комітет? Організаційний комітет по будівництву, який буде контролювати весь будівельний процес та рух фінансів? Чи просто шуфляти в ролі безплатних чорноробочих, а бабло й надалі будуть "косити" Бігуни? А що, до тепер комітет так і не створений? То чия ця будова, чий це фундамент? Хто все ж несе відповідальність за це марнотрацтво людських грошей? Яка Ваша думка, nirvana? Як Ви хочете продовжувати будову?
У Вас є стратегічний план?  :dopovid
Записаний

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

Здається там просто не поділили місце під забудову
Це як ? ану подробніше поясніть , як то  місце не поділили ?

Точно 2 греко-католицькі?
Нащо аж дві в одному селі?

Наскільки мені відомо, справді дві греко-католицькі церкви - просто частина громади хотіла будувати біля старої церкви (зі сторони Пійла), а інша, щоб ближче їм (зі сторони Кропивника), - десь на середині села. Ось так і вийшло. Але відкриті вже обидві і в них відбуваються богослужіння.


Записаний

Skelya

  • Користувач
  • **
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 60
  • Ісус Христос Божий Син Спаситель
  • Останні відвідини:
    18 Вересня 2013, 19:59:09

    Звідки: м. Тернопіль

У Lyolik є кельма будівельна, у мене є лопата, а в шановного раціоналізатора ідей.
 :) Я керую будівельною фірмою, теж можу помогти.
Записаний
Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.

Глінтвейнович

  • Початківець
  • *
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Останні відвідини:
    28 Липня 2013, 20:05:25

    Звідки: тутешній

У Lyolik є кельма будівельна, у мене є лопата, а в шановного раціоналізатора ідей.
 :) Я керую будівельною фірмою, теж можу помогти.
Супер! може тоді поможете ще скласти приблизний кошторис вибудованого в 2000-2003 рр. фундаменту? ну тіпа, на ті ціни, які були тоді? ;)
Прочитавши відгуки що до будівництва церкви Володимира і Ольги я згідний що це цікава тема. В мене є ідея. Давайте всі дописувачі та кому не байдужа доля згуртуємось, та сформуємо комітет з благословення Божого продовжимо будову цього храму.

Більш прісного допису в цій темі не бачив  :o, певне як і бажання щось будувати.
Маєте план? Маєте грощі, що лишилися на балансі тої будови?  8) переконайте в трьох словах доцільність комітету, чим він конкретно має займатись і ким він має насправді буде очолений. будова ж ЦЕРКОВНА!
Ну і   було вже благословення на будову,  не спрацювало напевно  :o
Відповідь від: 04 Лютого 2013, 13:30:29
Сонечко, і то суттєвіші пропозиції внесла  :good
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Супер! може тоді поможете ще скласти приблизний кошторис вибудованого в 2000-2003 рр. фундаменту?

Та як він вам його складе???
Хіба дасте креслення фундаментів.

То вже йдуть жарти-колючки.
Але тема ж то серйозна!
Відповідь від: 04 Лютого 2013, 13:46:43
Оскільки фундамент справді не може вічно стояти і не руйнуватися, то треба щось з ним робити далі.
Освячене місце під будівлю храму вже не передадуть (не продадуть) комусь іншому на щось інше. Тобто там мусить бути або храм, або щось богоугодне (як Сонечко пропонувала).
У будь якому разі, навіть якщо не вдаватися до розборів "хто, що і коли роздерибанив" докінчити бодай якусь будівлю треба.
І оскільки я не уявляю, що на фундаменті величезної церкви можна побудувати одноповерховий притулок (ну бо то просто як на ровері грати у поло), то мабуть таки доведеться притиснути і змусити розпочати будівництво, а далі люди пожертвують ще, якщо бачитимуть прозорість у зборі і використанні коштів.
Відповідь від: 04 Лютого 2013, 13:52:20
Залишиться правда питання довіри. Тобто чи довірить громада добудовувати той храм і потім у ньому правити, тому ж священнику, але то вже справа громади.
А от фундаменти з матюками, що руйнуються практично у самому центрі, а літом там ще й гаддя всяке множиться, коли дощі рясні - то вже не лише справа греко-католицької громади, то вже справа громади міста!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Може трохи не зовсім в тему, але гарна ілюстрація стану речей у церкві.

http://kalush.info/page/v-ugkc-zjavilisja-rozkolniki-gotovi-buti-vigidnimi-vladi-dokumenti
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

І оскільки я не уявляю, що на фундаменті величезної церкви можна побудувати одноповерховий притулок
Я більше мала на увазі те, що писала раніше:
наприклад, школу Божого Закону та їдальню для бідних з кімнаткою гуманітарної допомоги. Бо на притулок для безпритульних  також думаю не вистачить коштів.
Але варіанти можуть бути різні, лиш би було бажання зрушити будівництво з мертвої точки.
Перший крок - форум, другий - КМТ - розголос велика сила, а люди наші небайдужі...
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Перепрошую може трохи не в тему.Сьогодні на 1+1 о 22.20 програма "Гроші",обіцяють розказати хто дарує мерседеси священникам.
« Останнє редагування: 04 Лютого 2013, 22:05:18 від DVania »
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

Може трохи не зовсім в тему, але гарна ілюстрація стану речей у церкві.

http://kalush.info/page/v-ugkc-zjavilisja-rozkolniki-gotovi-buti-vigidnimi-vladi-dokumenti
...а що там про церкву взагалі ?-там все про владу і гроші ,раз до нардепа ці підгірчани звернулись
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

та то не селяни чи працівники заводу звертаються, а синод невизнаної церкви!!!
І то до якого депутата!
Та порівняно з цим унія 1596 року дєтскій лєпєт! (навіть з погляду православних).
То ж практично договір з дияволом  :=) :o
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Глінтвейнович

  • Початківець
  • *
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Останні відвідини:
    28 Липня 2013, 20:05:25

    Звідки: тутешній

А от фундаменти з матюками, що руйнуються практично у самому центрі, а літом там ще й гаддя всяке множиться, коли дощі рясні - то вже не лише справа греко-католицької громади, то вже справа громади міста!

До теми, причини і наслідки, або  як мало б відбуватися будівництво церкви.... :( Такого в Калуші не бачив...



І шо характєрно: :dopovid ПАРКАН, а і ще там чийсь телефон. Зачєм оно нам??? :duvno
« Останнє редагування: 05 Лютого 2013, 11:20:35 від Глінтвейнович »
Записаний

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

як мало б відбуватися будівництво церкви.... Сумний Такого в Калуші не бачив...

Є ще одна фотка з тієї теми - як має виглядати будівельний майданчик: вся територія будівництва в першу чергу обгороджується парканом!!! Знайшов таке визначення:
   Організація будівельного майданчика
   Огородження влаштовують шляхом обнесення території парканом з інвентарних щитів. Суцільну огорожу роблять при примиканні території будівництва до вулиць, проїздів, проходів.
   Огородження, що примикають до місць масового проходу людей, обладнаються суцільним захисним козирком, установлюваним по верху огорожі з підйомом до обрію під кутом 20° убік тротуару або проїзної частини дороги, що й перекривають тротуар з боку руху транспорту на 50...100мм.




Значить так звана "будова церкви Св. Володимира та Ольги" насправді не є будовою. Тоді, що це є???
Записаний

ВОЛОДИМИР

  • Новачoк
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2013, 15:41:57

    Звідки: місцевий


До теми, причини і наслідки, або  як мало б відбуватися будівництво церкви.... :( Такого в Калуші не бачив...


Моя думка є подібна до всім відомої приказки("хто хоче робити-шукає умови,а хто байдикувати-шукає причини"),тільки в сучасному перекладі даної теми:
Хто хоче будувати на славу Божу-той будує,як на цих світлинах:


),
а хто має свої інтереси-той теж будує,але як на цих світлинах:
, ,
І я так думаю:  ХТО МАЄ ОЧІ та СОВІСТЬ-НЕХАЙ БАЧИТЬ та ВИПРАВЛЯЄТЬСЯ !!!  :-[    :davay    :davay    :davay
« Останнє редагування: 05 Лютого 2013, 15:00:30 від ВОЛОДИМИР »
Записаний
В головному-єдність,в другорядному-свобода,а в усьому-ЛЮБОВ!!!(св.Августин)

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

А де ж поділися  Robert з Оленою та раціоналізатор ідей nirvana? Спробували висунути свої безглузді претензії та утопічні пропозиції і ... пропали.   :ganba А як же будова? А комітет? Фундамент і нині там!  :help
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

А де ж поділися  Robert з Оленою та раціоналізатор ідей nirvana? Спробували висунути свої безглузді претензії та утопічні пропозиції і ... пропали.   :ganba А як же будова? А комітет? Фундамент і нині там!  :help
Можливо фундамент з часом планувалося продати під магазин або котедж ?
Записаний

Bisnesman_ua

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2013, 23:59:52

    Звідки: Kalush

Можливо фундамент з часом планувалося продати під магазин або котедж ?

Під магазин чи котедж мабуть не вийде, а от під автопаркінг Бігунових машин запросто (о.Василь Бігун ганяє машини - мав би де тримати та ремонтувати - місця там полагаю досить!)  :good

Освячене місце під будівлю храму вже не передадуть (не продадуть) комусь іншому на щось інше. Тобто там мусить бути або храм, або щось богоугодне (як Сонечко пропонувала).

А чим автопаркінг не бігуно-вгодне місце?  =)) Все для блага династії - росте і процвітає!  :prapor:
Записаний

Robin z Loxli

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    04 Квітня 2013, 19:29:01

    Звідки: Калуш

Доречі про фундамент, спілкувався сьогодні з одним поважним будівельником, то він каже що якщо фундамент залили згідно всіх відповідних нормативів то він може дуже довго простояти. Так що фундамент ще може почекати, але хочеться вже змін як на тому фундаменті так і на парафії, ато застій як при Брежнєві.
Записаний

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

якщо фундамент залили згідно всіх відповідних нормативів то він може дуже довго простояти.
А якщо ні (без 100% дотримання відповідних нормативів), тоді як? Хто знає і скаже правду?  :dopovid І невже відкрита арматура не піддається корозії й перепади температур та опади не в пливають на подальшу руйнацію бетону? А довго простояти - це скільки? Відкладеним буває добрий тільки сир, а не фундамент!!!  :) Почали будівництво - треба продовжувати! Інакше: Навіщо починали???
« Останнє редагування: 06 Лютого 2013, 12:50:02 від Podorognyj »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

То не питання самого фундаменту. Він то може і 200 років простояти.
Але жабурятник у центрі міста то якось не по-людськи.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.