Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи варто Україні вступати в НАТО? Як Ви вважаєте?

Так.
- 29 (63%)
Ні.
- 16 (34.8%)
Мені всерівно.
- 1 (2.2%)

Всього голосів: 44


Автор Тема: На порозі в НАТО.  (Прочитано 86862 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
На порозі в НАТО.
« Прочитано #20 : 21 Серпня 2008, 20:32:55 »

РОСІЯ ПРИПИНЯЄ СПІВПРАЦЮ З КРАЇНАМИ НАТО
як бачите Росія не жартує. Все іде до холодної війни. Нам заготовлена незавидна роль бути між двома вогнями.

Москалі мабуть надіються, що своїми енергетичними ресурсами триматимуть всю Європу в руках. що ж поживемо побачимо, що з того вийде.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
На порозі в НАТО.
« Прочитано #21 : 28 Серпня 2008, 18:25:20 »

Є наступні шляхи:
1) Україна вступає в НАТО і віддає Росії Крим в результаті озброєнного конфлікту;
2) Україна залишається позаблоковою і віддає Крим після 2017 року в результаті референдуму в АР Крим.
Передумов зберегти Крим я в даний момент не бачу:
1) в України немає достатньо підготовленого та озброєнного війська;
2) в Криму немає національно і державно свідомих людей, окрім кримських татарів.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
На порозі в НАТО.
« Прочитано #22 : 28 Серпня 2008, 21:52:03 »

Варто чи неварто за нас вирішила Америка.Зпровокували військовий конфлікт в Грузії, на який москалі повелися,і з того перестраху Польща і Чехія (а до цього ламалися) розміщує на своїй території ПРО,Україну і Грузію приймають(затягують) до НАТО і апофеоз феєрії -АМЕРИКА БІЛЯ РОСІЙСЬКИХ КОРДОНІВ.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
На порозі в НАТО.
« Прочитано #23 : 31 Жовтня 2008, 07:30:00 »

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі в НАТО.
« Прочитано #24 : 31 Жовтня 2008, 07:42:46 »

Думаю, то пугаловка для хохлів.  :!!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
На порозі в НАТО.
« Прочитано #25 : 31 Жовтня 2008, 09:56:51 »

Проти вступу.
В першу чергу для мене це означатиме обовязкове рівняння України на високі стандарти у військовій сфері, окрім того НАТО це і політика
Звичайно, у всіх інших сферах Україна уже вирівнялась.
Хто має бодай мале уявлення про НАТО, той розуміє, що члени цього альянсу несуть таку собі кругову поруку один за одного, таким чином, кожному члену зокрема нема сенсу тримати велитенську армію з усіма родами військ.
Армія у нас велетенська. В військкоматах черги, комісар відбивається від бажаючих служити в армії. В натівській, бо своя закомплектована на 120%
великодушно відказались від ядерної зброї. З цією зброєю ми були як голка в жопі всього цивілізованого світу і москалі нас боялись і америкоси не знали чого від нас чекати
Уже не голка? Чи не в ...?
А  Москалі відношення до нас навряд-чи поміняють. Ми як були "шнирями-гастербайтерами-хохлами"(трохи жостко,але правда) так і лишимся.Часто читаю новини від Mail.ru. Там читачі залишають свої коментарі. Читаєш що пишуть Москалі - дивуєшся , звідки стільки ненависті до українців.
Почитаєш навіть на цьому форумі і дивуєшся звідки стільки ненависті до  :moskali
А в Європі нас чекають: прийдіть, навчіть нас робити, будьте панами над нами, а ми будемо "шнирями-гастербайтерами-пшеками-чехами"." Гастербайтер- слово німецьке, а не москальське
як бачите Росія не жартує. Все іде до холодної війни. Нам заготовлена незавидна роль бути між двома вогнями.
Який вогонь в холодильнику?
Є наступні шляхи:
1) Україна вступає в НАТО і віддає Росії Крим в результаті озброєнного конфлікту;
2) Україна залишається позаблоковою і віддає Крим після 2017 року в результаті референдуму в АР Крим.
Передумов зберегти Крим я в даний момент не бачу:
1) в України немає достатньо підготовленого та озброєнного війська;
2) в Криму немає національно і державно свідомих людей, окрім кримських татарів.
Віддати Крим татарам. Вони під Росію не підуть. А щоб не пішли від України треба відноситись до них, як до повноправних громадян.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

На порозі в НАТО.
« Прочитано #26 : 31 Жовтня 2008, 10:17:15 »

яничар, багато питань та неоднозначних зауважень. А Ти свою позицію обгрунтувати можеш, окрім однозначного "Проти вступу"? ;)
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
На порозі в НАТО.
« Прочитано #27 : 31 Жовтня 2008, 10:35:39 »

Раніше моя позиція була невизначеною. Сьогодні я проголосував проти вступу в НАТО. В теперішній ситуації більше недоліків, ніж переваг для України. Більше того, безпека України в НАТО - це міф
Записаний
When doctors differ who is to decide?

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
На порозі в НАТО.
« Прочитано #28 : 31 Жовтня 2008, 16:43:48 »

Цитата дня:

Бельгия назвала два условия для вступления Украины в НАТО
31 октября 2008, 15:09

Бельгия поддерживает стремление Украины к вступлению в Европейский Союз и НАТО. Об этом заявил Премьер-министр Бельгии Ив Летерм на совместной пресс-конференции с главой украинского правительства Юлией Тимошенко.

Ив Летерм уточнил, что у Украины есть перпектива к вступлению к НАТО. В то же время, по его мнению, на сегодня не выполнены два основных условия для вступления.
 
Ключевым фактором для присоединения к Альянсу бельгийский Премьер считает достижение некоего консенсуса среди населения страны о ее интеграции в НАТО. Второй фактор состоит в достижении в регионе, где находится Украина, геополитических условий, благоприятствующих вступлению. По мнению Ива Летерма, на сегодня рано говорить о выполнении этих двух условий.


На мові дипломатів "рано" означає "не потрібно", а може і "ніколи". Будучи за кордоном, чимало чую про перспективи України в світі і кажу, що для України краще бути позаблоковою державою
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі в НАТО.
« Прочитано #29 : 31 Жовтня 2008, 23:28:32 »

Підтримую. Як наприклад Швеція. Тим більше, що ми проголосили себе безядерними, то варто бути і позаблоковими.
І ще тим більше, що нас НАТО так само захистить як Югославію і Грузію і Ірак з Авганістаном. :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #30 : 31 Жовтня 2008, 23:46:28 »

 Як приємно шо більшість з нас все таки не дивляться на членство крізь "рожеві окуляри". :)
Ти більше в Євросоюзі нас не мають бажання бачити ряд країн, які являються свого роду "еталонами" по економічному і суспільно-політичному ладі.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
На порозі в НАТО.
« Прочитано #31 : 01 Листопада 2008, 10:13:46 »

як Югославію і Грузію і Ірак з Авганістаном. :(
взагалі то вони не були в нато :duvno
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі в НАТО.
« Прочитано #32 : 01 Листопада 2008, 16:56:34 »

Ага, але були в ООН, яка по ідеї мала б давати резолюцію (дозвіл) на військове втручання. А що до Грузії, то всім відомо, як вона рвалася у НАТО.
Ну і останнє. Ми ж тут просто свої думки висловлюємо, а так само повинні би їх висловити на референдумі. І щось мені підказує, що результати того референдуму не на користь НАТО би були. Принаймні, якщо б його зараз проводили.
Мабуть тут Росія добилася свого, як і Ющенко добився падіння популярності Тимошенко.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

На порозі в НАТО.
« Прочитано #33 : 02 Листопада 2008, 20:28:13 »

Я вибрав ствердний варіант, та мене радує те, що ніхто не проглосував за варіант "Мені всерівно." Це означає, що нікому не байдуже доля нашої держави.
Попри те, що останні дописи і викликали в мене хвилю сумніву, та я продовжую вважати, що місце Україини в НАТО. У біполярному світі, який зараз вимальовується, нейтральним залишатись важко.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #34 : 02 Листопада 2008, 22:44:11 »

отож! І взагалі якщо нас приймуть в нато,  ми  потрапимо до світової еліти!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

На порозі в НАТО.
« Прочитано #35 : 03 Листопада 2008, 07:58:43 »

Потрібно вступати в НАТО,от візьміть наприклад прибалтику,тепер у москалів дальше слів нічого не йде.А якби прибалти не  вступили в НАТО то в зв'язку з "необхідністю захистити російськомовних"вже би напевно в Ризі,або Талліні на ратушах рос.триколори висіли,або прапори радянської доби трошки перероблені.В НАТО несуть відповідальність за СВОЇХ партнерів.Ніби як ми будем позаплотовою державою то ми будем краще захищені?Треба принцип моя хата скраю вже забувати.Бо крайня хата першою горить.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

На порозі в НАТО.
« Прочитано #36 : 03 Листопада 2008, 08:34:57 »

Переваги членства в НАТО

Звичайно, то є більш агітанційний матеріал, а не оцінка незалежного експерта, та я стою на таких же позиціях, що і автори даної статті.
Нейтралітет у наш час нам дорого коштуватиме.
Записаний

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
На порозі в НАТО.
« Прочитано #37 : 03 Листопада 2008, 09:14:03 »

яничар, багато питань та неоднозначних зауважень. А Ти свою позицію обгрунтувати можеш, окрім однозначного "Проти вступу"?
Звичайно можу, хоча, мені здається, і так пояснив.
 Україна буде на передній лінії обороні (нападу) НАТО. Це не є безпечно. НАТО наплювати на безпеку як України, так і інших членів блоку, тому що заправляють там США, яких цікавить власна безпека. США - ворожа нам країна. Ворожа, бо візьме під п`яту (інакше який їй інтерес "захищати" нас), бо нав`яже свою ворожу занепадницьку культуру.
Нащо помогати США запанувати над світом? Заокеанський пан кращий?
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #38 : 03 Листопада 2008, 09:49:40 »

яничар, багато питань та неоднозначних зауважень. А Ти свою позицію обгрунтувати можеш, окрім однозначного "Проти вступу"?
Звичайно можу, хоча, мені здається, і так пояснив.
 Україна буде на передній лінії обороні (нападу) НАТО. Це не є безпечно. НАТО наплювати на безпеку як України, так і інших членів блоку, тому що заправляють там США, яких цікавить власна безпека. США - ворожа нам країна. Ворожа, бо візьме під п`яту (інакше який їй інтерес "захищати" нас), бо нав`яже свою ворожу занепадницьку культуру.
Нащо помогати США запанувати над світом? Заокеанський пан кращий?

 Чуть-чуть перебільшено.Але ,на жаль, правда. Голови таких країн як США і Россія є геополітики і стратеги. Тиран є тиран. Для нього життя декількох мільойонів ніщо. Мета виправдовує засоби.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #39 : 03 Листопада 2008, 10:28:57 »

в тому то і справа! Треба вибирати на чиєму ми боці.  бо самі по собі ми не можем бути.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.