Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Водопостачання в Калуші і якість питної води: проблеми та шляхи їх вирішення.  (Прочитано 253052 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

montager

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    10 Лютого 2014, 10:47:41

    Звідки: Калуш

Днями в місцевих газетах та на під"їздах будинків з"явилися оголошення про те, що у випадку несплати населенням боргів за водотеплопостачання буде припинена подача питної води у місто. Борг великий. Відріжуть воду, газ та світло і як жити нам далі!? Якщо я справно сплачую послуги - чому повинен страждати? та й якість питної води неважна.
Які в кого думки з цього приводу, адже гряде техногенна катастрофа?

Чи користуються форумчани очисткою води, яких фірм?
Яку воду п"ємо???

Телефони диспетчера ВТС:  1581,    1589,    2-71-70           095 260 23 12
« Останнє редагування: 09 Вересня 2014, 14:05:05 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ну мені хоч з хати не виходь!!!

Вчора дорожники намалювали "зебру", бо у нас прийнято до свят малювати у білий колір різні речі, типу так значно краще і святковіше виглядає. Кругом колдобини, зато побілено і свіжі переходи.

Так от лише вчора намалювали той перехід, а нині приїхали хлопці в фуфайках (ВТС), влаштували розкопки і загадили все.



Вони вчора не знали, що будуть нині копати?
Взагалі є хоч якийсь механізм узгодження дій різних комунальних підприємств?

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Ну мені хоч з хати не виходь!!!

Вчора дорожники намалювали "зебру", бо у нас прийнято до свят малювати у білий колір різні речі, типу так значно краще і святковіше виглядає. Кругом колдобини, зато побілено і свіжі переходи.

Так от лише вчора намалювали той перехід, а нині приїхали хлопці в фуфайках (ВТС), влаштували розкопки і загадили все.



Вони вчора не знали, що будуть нині копати?
Взагалі є хоч якийсь механізм узгодження дій різних комунальних підприємств?



побачив цю фотку і перше враження - шо за розруха в калуші ? мені і раніше ті гнилі будинки біля площі не подобались а зараз вони повністю доповнюють картину розрухи біля готелю . ще памятаю колись на цьому місці людей було завжди повно - просто сиділи , стояли , там де трактор продавали морозиво чи пиріжки . хоча кажуть що колись трава була зеленіша :)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

На фото не дуже видно, але там де трактор (той що лівіше) є наслідки старішого розкопу. Там просто рівненько засипали шутром і так залишили. Мабуть не були впевнені у якості проведеного ремонту.

А з приводу розрухи у центрі то глянь ще тут http://eurokalush.pp.ua/displayimage.php?pid=23#top_display_media

Ну і то далеко не все. Руїна тотальна.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

а коли знищили мармеладний завод ? чи як він там називався . а розруха повна .
на 19му фото видно якийсь залишок від паркану . це так "по нашому " - почати щось робити і на півдорозі це залишити в розрусі .
відсутність тротуару на бандерівській - це я памятаю добре ще з тих часів , коли ходив в музичну школу . хоча ще й тоді не дуже любив ходити загальними дорогами - завжди по заднім дворам , стежкам чи паркам пролітав
а той пейзаж , що бачить мер після роботи - ну я вважаю що так і повинно бути . щоб не забувати що у нас повна руїна . для самої мерії будинок може бути і в жалюгідному стані - поки місто не приведут до ладу .

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Так якраз мерія ще пів біди, а от стара ратуша - в руїні.

Мармеладну фабрику дуже давно збурили. Ще десь у  90-х.
Там уже нічого не було, але будинок ще стояв. А потім завалили і там передбачався готель.
Але "тимчасово" дозволили автостоянку. От так, як кажуть, нема нічого тривалішого, як тимчасове.

Але то більше у архітектуру.

Тут давайте про воду ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Взагалі є хоч якийсь механізм узгодження дій різних комунальних підприємств?
От і мене таке завжди дивує. Варто лише покласти асфальт чи облагородити територію і відразу на наступний день "розкопки". Робота різних служб хоч якось повинна координуватись згори - спершу планові чи позапланові ремонти - а тоді дорожні роботи. Дивні якісь "європейські" правила.
Відповідь від: 23 Травня 2013, 14:04:17
А з приводу розрухи у центрі то глянь ще тут
:( - колись хоч до дня міста порядок наводили. Хоча б центральну частину, по якій "зірок" повезуть - щоб не перевернулись на грішну землю і щоб очі не муляли архітектурні рельєфи европейського міста.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Ну мені хоч з хати не виходь!!!

Вчора дорожники намалювали "зебру", бо у нас прийнято до свят малювати у білий колір різні речі, типу так значно краще і святковіше виглядає. Кругом колдобини, зато побілено і свіжі переходи.

Так от лише вчора намалювали той перехід, а нині приїхали хлопці в фуфайках (ВТС), влаштували розкопки і загадили все.



Вони вчора не знали, що будуть нині копати?
Взагалі є хоч якийсь механізм узгодження дій різних комунальних підприємств?



побачив цю фотку і перше враження - шо за розруха в калуші ? мені і раніше ті гнилі будинки біля площі не подобались а зараз вони повністю доповнюють картину розрухи біля готелю . ще памятаю колись на цьому місці людей було завжди повно - просто сиділи , стояли , там де трактор продавали морозиво чи пиріжки . хоча кажуть що колись трава була зеленіша :)

на моїй пам"яті - на тому місці рветься щонайменше другий раз за місяць... у Великодню суботу рили теж
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

До кринички на Бані зараз йти не варто.
Після тих двох днів гроз вода піднялася у ній до рівня землі  :o
Я позавчора там був. Очам не повірив. Вода звісно мутна  :(

Цікаво чи в Підгірках і в Середньому теж так?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


sanyok

  • Новачок
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    15 Червня 2013, 12:43:29

    Звідки: Калуш

та й якість питної води неважна.
Не просто не важна, а жах. Ніякі фільтри не допомагають,у ванній залишається осад. І тиск води бажав би бути кращим. Ця ситуація на вул. Ковжуна. Як з цим боротися не знаю, скарг у водотеплосервіс було достатньо-лишень обіцяють... 
Записаний

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Як з цим боротися не знаю, скарг у водотеплосервіс було достатньо-лишень обіцяють... 
Та їм у "Водотеплосервісі" всім глибоко начхати на людські проблеми. Таке враження, що вони не є жителями цього міста і проблеми з водопостачанням їх не торкаються. У нашому будинку теж постійні проблеми з тиском води, щось ніби зробили, але особливо не видно. Ще й фіг додзвонишся до них туди - завжди вони зайняті. А коли, я будучи у положенні, поперлася туди через усе місто - виявляється директор дуже зайнятий курінням у кабінеті, а його секретарка гранням у "косинку". От-така важка у них робота.
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш


 В зв"язку з проведенням ремонтних робіт 11.07.13 з 10.00. до 16.00.год. буде припинено подачу холодної води.

 Не розумію-а хіба гаряча буде? :=) І те,що будуть ремонти,адміністрація взнала щойно? :=) Ну а про те,що вони просять вибачення-уже й не пишу... :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

quicksilver

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +593/-21
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1029
  • Останні відвідини:
    11 Вересня 2019, 07:17:57

    Звідки: тутешній
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

 Уже банально писати в зв"язку з чим і чого :=) самі знаєте.Та не все :P

 08 серпня з 08.00.до 18.00. не буде води.АЛЕ лише у тих споживачів, до яких водопостачання здійснюється від ВНС "Хотінь".А це вулиці:
 
 Ковжуна
 Косарчина
 Андрусяка
 Аркаса
 Артемовського
 Березовського
 Гагаріна
 пл.Героїв № 1,6,7,8,21,22.
 Височанка
 М.Вовчка
 М.Чурай
 Млинівка
 Наливайка
 Грабовського
 д,Галицького
 Іскри
 Івано-Франківська
 Калнишевського
 Колеси
 Копальняна
 Купчинського
 Крушельницьких
 Курбаса
 Львівська
 Лепкого
 Олеся
 Підкови
 Польова
 Палідовича
 Роксолани
 Робітнича
 Романенка
 Сонячна
 Січинського
 Стрілецька
 Трублаїні
 Черемшини
 Чехова
 Шопена
 Шевченка
 Шкрумеляка
 Кривоноса
 Похила
 Виговського
 Богуна
 Черняховського
 Я.Мартинця
 Семчука
 Галицька
 Бажана
 Кобилянської
 Новаківського
 Скрипника
 Цеглинського

 ФУУУУХ ! Ще одне риторичне питання: як я маю цю інформацію подати на телебаченні? Та ефір не безрозмірний  :=) Тай не всі почують свою вулицю.Невже важко було подати в газети? І чи всі споживачі знають,з якої насосної вода? :=) Лиш би була і якісна.До слова,питна вода якісна.В Лімниці 63 відсотки забруднення.Купаймося на здоров"я,бо завдяки рагулям ми маємо "найчистішу" річку у європейському місті.Бо наразі воно так є. :-D
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


 ФУУУУХ ! Ще одне риторичне питання: як я маю цю інформацію подати на телебаченні? Та ефір не безрозмірний
Запустіть біжучу стрічку на протязі всієї програми.
Червоним кольором. :)а ще краще було б,якби стрічка йшла зверху донизу,так більше б влізло.   

« Останнє редагування: 06 Серпня 2013, 20:55:54 від DVania »
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш


 Та писати чи не писати бігучку-всеодно доводиться читати текст. :=) А воно так довго на слух не сприйметься.Тому краще не буду :=) Лишній раз води набрати не завадить ;)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш


 То саме  :=)
 15.08.13р. з 08.00 до 24.00 год. вулиці:Чорновола, братів Фільчинських, Височана, провулок Лісний, Врубеля, Зелена, Могильницького, Смольського, Шептицького 1,2,3. :(
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш


 Може і не сюди, але... :unknow Більше для водіїв :( і пішоходів  :=)
 
 В зв"язку з прокладанням трубопроводу для водопостачання мікрорайону "Височанка" 04.09.13. з 23.00. по 05.09.13. до 06.00. будуть проводитися земляні роботи через проїжджу частину дороги в районі вул. ВИСОЧАНКА та АНДРУСЯКА. Буде перекрито дорогу і призупинено рух автотранспорту.
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

а в мене на Незалежності вже другий день води немає
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

то у нас також позаминулого тижня води три дні не було :(
то міняють труби в наших районах.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Vitalij

  • Користувач
  • **
  • Карма +55/-55
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    10 Вересня 2013, 13:49:45

    Звідки: Калуш

[smg id=5066]

Відповідь від: 09 Вересня 2013, 17:21:06
Ще одне озеро у нашому місті.Знаходиться у дворі на вул.Малицької 9 і Л.Українки 12.Вода тече уже понад 2 роки.Радість одним голубам і дітям.Зимою намерзають гори льоду і їзда перетворюється на місцевий "Буковель" :=)
« Останнє редагування: 09 Вересня 2013, 21:30:26 від yurko »
Записаний