Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Водопостачання в Калуші і якість питної води: проблеми та шляхи їх вирішення.  (Прочитано 253080 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

montager

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    10 Лютого 2014, 10:47:41

    Звідки: Калуш

Днями в місцевих газетах та на під"їздах будинків з"явилися оголошення про те, що у випадку несплати населенням боргів за водотеплопостачання буде припинена подача питної води у місто. Борг великий. Відріжуть воду, газ та світло і як жити нам далі!? Якщо я справно сплачую послуги - чому повинен страждати? та й якість питної води неважна.
Які в кого думки з цього приводу, адже гряде техногенна катастрофа?

Чи користуються форумчани очисткою води, яких фірм?
Яку воду п"ємо???

Телефони диспетчера ВТС:  1581,    1589,    2-71-70           095 260 23 12
« Останнє редагування: 09 Вересня 2014, 14:05:05 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Ні. Не так.
1. Тариф рахується від кубометра води, а не від годин подачі! Тому, по великому рахунку, якщо у вас стоїть лічильник - яка різниця скільки годин подають? Ви використаєте стільки води, скільки треба. Просто, у випадку з графіком, через деякі незручності - через відро.
2. Проблема у ВТРАТАХ! Чим довше тиск у системі - тим більше втрат через "друшлаг". Через подачу по графіку ВТС намагається зменшити втрати. І це правильно (намагатися їх зменшувати). Це ще Сушко розумів, доречі.
3. Яковина і інше керівництво ВТС насправді не керують підприємством. Ним керують мер і його перший зам.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Ігор то в чому ж проблема? воду продають нижче за собівартість?! якщо так то може спочатку варто почати із зменшення витрат ?!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

проблема в головах, ця проблема ніколи не буде вирішена, поки не поміняєтся сама система підходу до вирішення :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Як і у 2009-му році, так і зараз ВТС піднімає 30 тис.кубів а продає 10 тис... Економіка? Нє, не чув...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

але яковина не виглядає тупим. досить розумний чувак. чому ж проблема вилазить і саме головне чому страждає населення.
Відповідь від: 21 Листопада 2012, 10:25:55
куди дівають 20к води і для чого взагалі ті 20 ку якщо їх не продають?!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

але яковина не виглядає тупим. досить розумний чувак.
Яковина і інше керівництво ВТС насправді не керують підприємством. Ним керують мер і його перший зам.
 Та мабуть і в цьому проблема  :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

проблема на пій погляд в одному.труби старі і розхід води у водоканалу ВЕЛИЧЕЗНИЙ. половину з того що  дають населенню, вони пускають просто в землю.а "земля" платитити не буде  :=).тож всі втрати платить населення. :present_box:
робітники по ремонту системи подачі води-НІЯКІ.одні бухарі.багато людей знає про двір на Малицькій,9.там роками тече вода.зимою просто жах,а не двір.І доречі там жив чи живе КАЛЕСТІН(хлопчик-помагай).так от.однієї неділі(так ніби нема робочого дня) приїхала бригада з 9 чоловік і цілий день там ніби щось робили(більше спали в буді машини).руками переносили автівки зі стоянки,рили,щось ніби ремонтували...А вода як текла ,так і тече....а зарплату взяли напевно в двійному розмірі.тепер хочу запитати.ХТО ВІДПОВІДАЄ ЗА ЯКІСТЬ РОБІТ?ХОТЬ ХТО НЕБУДЬ ВІДПОВІДАЄ ЗА ПАРШИВЕ ВИКОНАННЯ СВОЇХ ОБОВ"ЯЗКІВ?.---НІХТО...
добре що навчились кричати СЛАВА УКРАЇНІ!!!!---тож -ГЕРОЯМ СЛАВА! :prapor: :prapor: :prapor:
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


куди дівають 20к води і для чого взагалі ті 20 ку якщо їх не продають?!
Вадим, перечитайте цю тему за 2009-й рік, Сонечко он знайшла. Я тоді наводив приклад з друшлагом.
Інший приклад. Стоїть бак для води, весь дірявий знизу. В нього насосом подають воду. Вода знизу тікає в землю, але насос підкачує. Можна це робити цілодобово (комунізм, пий скільки хочеш і коли хочеш). Але треба платити зе електроенергію для насоса. Можна завести графік, качати в бак на пару годин, за цей час людям треба напитись і запас зробити. Витрат буде вже значно менше. А є третій варіант - поки насос не качає і бак пустий - пробувати залатати діри в баку! Але ж хто це робить??

Я готовий отримувати воду по графіку. Я вже так жив колись і не вмер. Я готовий перенести ці незручності, вчасно і повністю платити за спожиту воду по тарифу. Але я хочу знати ДЛЯ ЧОГО, ЯК ДОВГО і ЩО РОБИТЬСЯ для зменшення втрат! Якби Яковина (Насалик, Матвійчук) сказали: люди добрі, давайте потерпимо пів-року по графіку, за той час зекономимо кошти, а ще докладемо і відремонуєио мережі, зменшимо втрати і врятуємо підприємство (бо іншого немає) - то я би зрозумів це і підтримав. Але коли мені кажуть, що графік - це помста населенню за неплатежі (неправильне голосування на виборах), то хочеться дати комусь по писку.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Ігор_О, це голос волаючого в пустелі. Адептам НІСа нічого не допоможе. Вони вірять в свого месію, який "багато зробив для Калуша". Їм байдуже, що за це "зроблене" вони заплатили самі 5 разів уже... І ще заплатять за незроблене разів так із 8....  :censore
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

inspektor

  • Новачок
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    21 Листопада 2012, 12:36:49

    Звідки: Косоріза

Після кожного відключення води у трубах  накопичується повітря, відси гідроудари на шлангах з'еднання з кранами. Шланги не залізні, чую знов скоро міняти прийдеться....
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


1. Тариф рахується від кубометра води, а не від годин подачі! Тому, по великому рахунку, якщо у вас стоїть лічильник - яка різниця скільки годин подають? Ви використаєте стільки води, скільки треба. Просто, у випадку з графіком, через деякі незручності - через відро.
Воно само сабою ясно шо в кубометрах. Але від чого розраховується вартість кубометра води ? Хіба там не включені еклектроенергія і ін. витрати ? Якшо один кубометр образно коштує 3 грн., і шоб його подавати населенню цілодобово йде витрати енергії на 2,5 грн (насоси включені і качають 24 год.), але якшо ці кубометри подавати не цілий день, а по годинах(насоси включені і качають 12 год.), відповідно витрати електроенергії будуть менші, образно 1,5 грн, але кубометр коштує все ті ж 3 грн. Прлучається, шо 1 грн ми просто даримо.
Відповідь від: 21 Листопада 2012, 14:59:35
І тим більше ця ситуація з графіком якраз і покликана зменшити витрати по електроенергії.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Тоді логічно вважати, що при цілодобовій подачі населення оплачує і ті 20 тис.кубів втрат? Це не так.
Еконмія електроенергії не дасть значного зниження в тарифі, її частка там не основна. Можливо, слід знизити на 5-7%. Треба рахувати. Тариф рахується за спеціальною і досить непростою формулою. Контролюється спеціальною комісією по цінах.
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2024, 15:13:46

    Звідки: Ukraine

Тоді логічно вважати, що при цілодобовій подачі населення оплачує і ті 20 тис.кубів втрат? Це не так.
Еконмія електроенергії не дасть значного зниження в тарифі, її частка там не основна. Можливо, слід знизити на 5-7%. Треба рахувати. Тариф рахується за спеціальною і досить непростою формулою. Контролюється спеціальною комісією по цінах.
Цікаво яка то комісія? З Калуша? Чому тоді тарифи у Львові на воду нижчі, хоча її беруть за 80 км., ніж у Калуші, де річка поряд?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2024, 15:13:46

    Звідки: Ukraine

Комісія при Кабміні.
Відповідь від: 21 Листопада 2012, 18:51:53
http://jkg-portal.com.ua/ua/question/t/vodopostachannya/hto-reguljuje-cnoutvorennja-na-vodopostachannja-ta-vodovdvedennja-u-rajonnomu-vodokanalta-z-jakih-skladovih-vona-skladajetsja/
Тута пише:
Якщо ж кількість споживачів менше за сто тисяч – тарифи на послуги встановлюються органами місцевого самоврядування.
А тута можна подивитись на ціни в містах України:
http://ua.for-ua.com/analytics/2012/03/19/082310.html
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

та наш водоканал ох..............в!!!тарифи самі більші по Україні.може пара розібрати ту структуру по цеглинах????
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


А звідки табличка?
Відповідь від: 21 Листопада 2012, 23:07:41
перепрошую.вже побачив.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Якщо ж кількість споживачів менше за сто тисяч – тарифи на послуги встановлюються органами місцевого самоврядування
Але перевіряються НКРЕ. Повірте на слово, у 2009 так було. Я свідок.
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2024, 15:13:46

    Звідки: Ukraine

Але перевіряються НКРЕ. Повірте на слово, у 2009 так було. Я свідок.
Вірю Вам пане Ігор.  ;)
Записаний

italyano

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2017, 12:41:46

    Звідки: Дзвонарська

Зрозуміти комунальників можна, їм теж потрібно повпливати не несправних платників, от і впливають, як можуть. Це досить не погана ідея давати воду по певним годинам,менший розхід, і не платники страждають. Але ж справні платникі,свідомі громадяни страждають черезтих хто має заборгованість, та й чистота води не фонтан . Одним словом, не бачу смислу давати воду по годинам. Що до очистки пораджу ставити два фільтри: один від механічних домішок, а другий вугільний.   
Записаний