Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: Водопостачання в Калуші і якість питної води: проблеми та шляхи їх вирішення.  (Прочитано 253158 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

montager

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    10 Лютого 2014, 10:47:41

    Звідки: Калуш

Днями в місцевих газетах та на під"їздах будинків з"явилися оголошення про те, що у випадку несплати населенням боргів за водотеплопостачання буде припинена подача питної води у місто. Борг великий. Відріжуть воду, газ та світло і як жити нам далі!? Якщо я справно сплачую послуги - чому повинен страждати? та й якість питної води неважна.
Які в кого думки з цього приводу, адже гряде техногенна катастрофа?

Чи користуються форумчани очисткою води, яких фірм?
Яку воду п"ємо???

Телефони диспетчера ВТС:  1581,    1589,    2-71-70           095 260 23 12
« Останнє редагування: 09 Вересня 2014, 14:05:05 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Треба проконсультуватися в юристів,наскільки реально закидати водотеплосервіс позовами тих хто завжди акуратно платить,чи можливо подавати колективні позови?Може почати збирати підписи і вимагати звільняти тих керівників які не можуть собі дати раду.Для чого вони тримають юристів?чому не відключають воду боржникам?коли нарешті закінчиться цей бардак.Я живу на дев'ятому і постійно плачу як належить,а хтось може живе на першому і має великі борги,АЛЕ у нього вода буде постійно а мені як повезе то в певні години.Юристи форуму скажіть що можна зробити ?
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2024, 15:13:46

    Звідки: Ukraine

Я думаю, щоб усі були би за. Необхідно в цьому безладі поставити крапку.  :good
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

Треба Насаликов1 допомогти,запропонувати свою допомогу )))) Водотеплосерв1с за р1к в + вийде а не в м1нуси )))
 :dopovid
Пишем громадське звернення Насалику,за мою кандидатуру  =))
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана

Яковину вже давно треба міняти,стільки років працює,їздить постійно за кордон досвіду набиратись,але щось реально зробити не може,саме легше повідключати все,а ви люди  як ті барани ,терпіть. :ganba
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Від нашої"ганьба"їм на жаль ні холодно ні жарко.На жаль я не маю юридичної освіти,а ті юристи які на форумі бували останнім часом бувають рідко.Але якби люди якось організувалися на їхню думку зважали би більше.
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

Да  да ,пока вода не по графику тема никому не интересна.А потом несколько человек напишут ганьба и на этом все кончиться.Так всегда.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

кажуть що завтра з 8.00 до 23.00 не буде води
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Знову "радісні" новини "європейського" :=) міста.В неділю о 24.00 воду виключать і цілий понеділок води не буде.Це ще не все ,починаючи з вівторка вода по графіку з 6:00 до 12:00 і з 18:00 до 24:00.
Щасливих мешканців перших поверхів,не залежно від того як вони оплачують послугу це не обходить.
« Останнє редагування: 16 Листопада 2012, 18:52:29 від DVania »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

,kznm треба бути дебілом що б в морозну пору року виключати воду. трубам gbplf :prapor:
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

У моїх сусідів - сумлінних платників починає виникати питання, "а може і нам не платити? А витрачати краще на їду та одяг ті кошти, раз для всіх однакові умови"...ХОЧА Б ЩЕ ТРІШКИ ПОСУНУЛИ ГРАФІК - ДО 14.00 (якраз після 13.00 молодшекласники приходять зі школи)...Знов купа посуду до вечора намічається :(, якщо живеш не у власній хаті із власною свердловиною)....А трубам і справді - песцева шубка настане посеред зими.
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

Пишов цей Яковина в Ж.... (итомир).Буду тепер сам ходити "платити" замисть бабцив за послуги.И у остальних двох також.Бичий х... тепер буде бачити а не сплату.Умних найшов ? За що платити воду ?Але якись гроши заплачу,кину 1грн на рахунок.Того воно и варте,а коли видновить нормальне постачання,тоди можна буде и платити  за воду.Якщо я в обид приижаю з роботи,то мени шо сидити до вечора чахнути,бо води нема ?Ни помитись з дороги,ни приготовити исти. :ganba
Трубам реально жопа буде ))))
Яковина гильза по тоби плаче гиркими сльозами ....
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Оскільки графік на водопостачання все таки вводять.І проблеми будуть у всіх,а не тільки у тих хто не платить.Швидше можливий варіант ,що ті хто не платять,але живуть на перших поверхах взагалі не відчують "каральних"мір.
Як з цим боротися?звертатися в суди?здається це абсолютно безперспективна справа,ніхто із юристів форумчан не захотів роз'яснити таку можливість.
Тому я пропоную таку ініціативу.
Раз Водотеплосервіс не хоче вирішувати свої проблеми з боржниками,а натомість вводить графік для всіх,
нам тим хто до тепер сумлінно оплачував  ,   оплачувати послуги також по графіку.Тобто платити раз в два місяці.
Тобто оплачувати повністю все,але так ,щоби керівництво Водотеплосервісу також зрозуміло ,що проблеми з боржниками треба вирішувати іншими методами,а  не совковими методами "всі за одного".
Зрозуміло ,що якщо це підтримає пару чоловік ,то ефекту це не дасть,але якби це підтримала більшість мешканців міста,то можливо це би дало якийсь результат.Яка думка форумчан з цього приводу?
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

Щойно розказала бабуся.
Сусид,працюэ на ДЕРЖАВНий роботи (Пожежник),пидробляе таксистом.Дружина на хороший високооплачуваний роботи працюэ.Не платять за воду.Заборгованисть 5.000 грн майже,без декилькох гривакив.
Изза нього я маю страдати ? И не тильки изза нього,а изза инших що не платять.
В гробу я того мудака Яковину видав,у билих тапках.
Двания я би пидтримав,так раще бильш радикально дияти) Нема води - нема грошей.Э вода - э гроши.
Всьо
:)
Якщо уже той дебил образованний неможе виришити таку просту проблему,то я уже сумниваюсь просто у Насалику,раз таких дятлив на пости ставить.
Хотя з другои сторони довольний,бильше в грошей влетять на замину труб ... хотя може и в цьому фишка тоже э ... скильки видкату буде на ремонтах .... хм ...
Записаний

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект

"Подяка" від Ігора Степановича на Михайла, за голосування, хай собі калушани добряче підготуються до храмового свята м. Калуша. Нема води, нічого було голосувати по совісті"!
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Вважаєте що це "мстя" Насалика?
Записаний

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект

І не инакше :=), він вже не раз чемно дякував калушанам за підтримку. Медицина - нема коштів на обслуговування дорогої апаратури. Освіта - голі ставки, без дотацій та премій і т.д.
Така тенденція покращень по всіх містах, районах, де не пройшли "нужні" кандидати :ganba
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


Не платіть за воду !
Ми платимо по тарифах коли вода подається ЦІЛОДОБОВО ! Якшо вода по графіку - тарифи мають бути зовсім інші, оскільки витрати КП Водотеплосервіс будуть значно меншими.
Відповідь від: 18 Листопада 2012, 22:36:10
Відповідно якшо платити по ЦІЛОДОБОВИХ тарифах за воду по графіку - це викидувати гроші на вітер. НЕ ПЛАТІТЬ !!!!
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Не платити ,на мій погляд не варіант.Все одно прийдеться заплатити бо
Цитувати (вибране)
тарифи мають бути зовсім інші
це ми розуміємо,але юридично це не більше ніж наші побажання.
Я думаю ,що моя пропозиція про яку вище писав більше підходить 
Цитувати (вибране)
Раз Водотеплосервіс не хоче вирішувати свої проблеми з боржниками,а натомість вводить графік для всіх,
нам тим хто до тепер сумлінно оплачував  ,   оплачувати послуги також по графіку.Тобто платити раз в два місяці.
просто це потрібно було б робити масово.
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


Я розглядаю як варіант взагалі на пряму не платити Водотеплосервсіу доки не буде вода відновлена по звичайному графіку - а протягом цього часу просто ці гроші відкладати, а потім погасити заборгованість. Якшо би так зробили хоча б 50 % платників - за перший же місяць вони б відновили воду.
Відповідь від: 18 Листопада 2012, 22:55:23
Київські тарифи на воду
http://www.gioc-kmda.kiev.ua/main/document/1/
А скільки платимо ми ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Якшо би так зробили хоча б 50 % платників - за перший же місяць вони б відновили воду.
Або взагалі перестануть подавати її. Бо Електромережі припинять подавати Водоканалу електрику, за яку вони заборгували.

Але спробувати зробити такий експеримент масово думаю вартувало б.
Записаний