Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Погані дороги, наглі таксисти та інші біди чесних автомобілістів.  (Прочитано 415387 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Не будь такий добрий
при чому тут доброта. ти ж писав що тре стати ногою на перехід. я ж написав що це не обов'язково.  це правила а не моє чи чиєсь бажання.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ну що я буду далі говорити, коли ти бачиш то що хочеш а не то що є.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

коли ти бачиш то що хочеш а не то що є.
наприклад? :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

Цитувати (вибране)
наприклад?
пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи
а тепер процитуй з правил своє бачення
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

Ой, тепер переходити дорогу на пішохідному переході справжнє випробування.
 Я постійно пропускаю таксистів на переході, бо вони всі навіжені :=), ну навіть якщо не всі то більшість. Завжди чекаю на тротуарі поки проїдуть всі найближчі машини, а вже тоді переходжу перехід, навіть якщо знайдеться один "добрий"  і махає рукою мол переходи, при чому я ще на тротуарі, то я не перейду, бо ззаді того "доброго", знайдеться ще добріший і мене не пропустить, а просто зіб"є.
 У мене виникає питання, невже водій який пропускає людину, яка ще стоїть на тротуарі, не бачить що ззаді нього летить інший водій, який і приблизно не збирається пропускати.

Відповідь від: 31 Травня 2010, 12:36:16
З іншого боку, я також не розумію тих людей які вилітають на дорогу, і стверджують, мол та я на пішоході переходив. Завжди потрібно глянути, а тоді переходити. Пішохідний перехід, для пішоходів, але це не означає що треба ходити як "олень".
Завжди як йду на роботу переходжу дорогу на перехрестку Європейської з Бульваром Незалежності, і практично кожного разу роблю людям зауваження про те що, куди ви йдете, червоне світло, та ще й пишуть секунди, ні вони пруть, та й ще огризаються. Ну коли вже в нашій державі буде дисципліна :unknow
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи
а тепер процитуй з правил своє бачення
пішоходу не обовязково ставати ногою на перехід. а якщо пішохід без ніг?! просто підійти до переходу переконатись що не летить ідіот. не ідіот зрозуміє що людина бажає перейти і пропустить.
У мене виникає питання, невже водій який пропускає людину, яка ще стоїть на тротуарі, не бачить що ззаді нього летить інший водій, який і приблизно не збирається пропускати.
на проспекті особливо через кущі часто навіть не видно що хтось вже переходить . якщо автобус чи вантажівка в правому ряду і пропускають.
Ну коли вже в нашій державі буде дисципліна не знаю
і я про те ж. та багатьом здається що я вимагаю неможливе. :pardon
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City

 А проїхати на перехресті Європейської і Чорновола зі сторони Фуршета це взагалі справжній екстрім :drive:   В такому місці мало б висіти дорожне дзеркало , але воно напевно ще не по кишені місту...  до першого серйозного ДТП :ganba
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

мені здаеться що bornslippy попався якось дуже придкий пішоход без мозгів,
і він то запамятав,і практично в його уяві всі пішоходи такі,яких він хоче іх бачити :)
якось давніше читав книжкі по псіхіатрії і псіхології :=),так вот там все науково описано.
Скажу по хлопськи,наприклад в славному місті Одесса хтось получив незаслуженно по морді від екзотичного типа
в шкіряній куртці,лисого і з серьгою в вусі.
Та людина(пострадавший) буде хаяти Одесу десь півроку,розказувати всім як там хреново,
потім в нього то пройде, людина зрозуміє шо місто не при чім.
але побачивши мирно йдущу людину в шкіряній куртці,лису і с серьгою,(наприклад в свому місті,чи в іншому)
він автоматично буде бачити в ній ворога,а ше гірше буде мстити всім таким.
і поки він в своіх мозгах не розрулить шо це просто фобія,-це може лишитися на все життя.
я не говорю конкретно за тебе bornslippy,так шо без обід,я вцілому про фобії,
чим тобі так окаянні пішоходи насолили :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

мені здаеться що bornslippy попався якось дуже придкий пішоход без мозгів,
Алєкс ви знов забули що ми почали обговорювати конкретний випадок.
чим тобі так окаянні пішоходи насолили
ггг я завжди за сильніших . бо у них відповідальність більша. а у пішоходів жодної. тому і вимагаю від пішоходів по всій строгості . тим більше що нічого такого я не вимагаю. тільки згідно правил. і просто бути уважними.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

ггг я завжди за сильніших . бо у них відповідальність більша. а у пішоходів жодної. тому і вимагаю від пішоходів по всій строгості . тим більше що нічого такого я не вимагаю. тільки згідно правил. і просто бути уважними.
поясню по філософськи :)
чим більше броні,тим меньше відповідальності.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ггг тіпа до твердолоба не достукаєшся??  :D шкода що та броня не захистить ...
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

ггг тіпа до твердолоба не достукаєшся??   шкода що та броня не захистить ...
ти поняв :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Погані дороги, наглі таксисти та інші біди &#
« Прочитано #192 : 02 Червня 2010, 08:53:30 »

ггг я завжди за сильніших .
я думав, що за правіших  ;)

на проспекті особливо через кущі часто навіть не видно що хтось вже переходить . якщо автобус чи вантажівка в правому ряду і пропускають
для того є правила. але в розділі для пішоходів таке не пише, треба трохи далі листати  ;)

Цитувати (вибране)
18.4. Якщо перед нерегульованим пішохідним переходом зменшує швидкість чи зупинився транспортний засіб, водії інших транспортних засобів, що рухаються по сусідніх смугах, повинні зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися і можуть продовжити (відновити) рух лише переконавшись, що на пішохідному переході немає пішоходів, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


 Роботи на проспекті планують  розпочати ще у червні Цього разу на сесії міськради  більшість проблем, які  піднімали депутати у « Різному», стосувалася стану  міських доріг. Зокрема  депутат  Михайло Довбенчук  ( фракція БЮТ, група «За  Калуш») повідомив, що на вул. Євшана, яку нещодавно  відремонтували, провалилася  пішохідна доріжка. З цього  приводу міський голова  Ігор  Насалик  зазначив, що за якість робіт відповідальний  виконавець. Місто не  доплатило за ремонт цієї  дороги 100 тис. гривень, і за ці  кошти мають бути усунуті всі  недоліки. Олександр Притуляк  (фракція  БЮТ) висловив стурбованість  відсутністю «лежачих  поліцейських» на пр. Лесі  Українки: тут часто  трапляються ДТП, у яких  гинуть люди. Ігор Насалик  повідомив, що уже днями ( орієнтовно до 15 червня мають  надійти 30 млн. грн. на  соціально-економічний  розвиток, з яких 9 млн. грн.  планується витрати на дороги)  на пр. Лесі Українки  розпочнеться завершальний  етап ремонту дорожнього  покриття. Усі роботи  планувалося завершити ще  минулого року. Тоді ж дорогу  було підготовлено до ремонту,  зокрема зняли і «лежачі  поліцейські». Торік половину  вартості робіт мала  профінансувати область (1  млн. гривень), другу —  міський бюджет. Однак  результати проведеного  тендеру визнали недійсними і  роботи на проспекті перенесли  на цей рік. Тепер вони  вестимуться коштом виключно міського бюджету. Дзвони Підгір'я
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Сьогодні Рибку мало не збило таксі на переході по Євшана. Переходила на зелене, одна машина зупинилася щоб пропустити, водій як звично помахав "йди-йди" , а зза нього вилетів таксист... На щастя Риба страшно уважна, не побігла, а висунула голову аби подивитися чи щось не їде. Мало їй ту голову і не відбило. :fool
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса

У мене колись була подібна ситуація на Пятаку. Тільки водій , котрий щойно ледве мене не збив, почав на мене сваритись і крутити пальцем біля скроні.  :duvno

Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

та цей що мене мало не збив, також щось хотів сказати, але я йому ральцем тикнула на світлофор :agressive і він заткнувся, ну чому я не маю блатів у ДАЇ, вже б на того гада накапала :agressive
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса

Чесно кажучи, я була безмежно здивована такою поведінкою і, не стримавшись, теж покрутила пальцем біля скроні :-[  та показала, що знаходжусь на пішохідному переході. :evil
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Таксисти самі не скривають, що всі вони возять "когось", тому вони поза правилами, особливо з таким клієнтом. А от сьогодні, будучи на середині переходу, що на повороті до біржі, прямо перед моїм носом також вискочив на швидкості якийсь "гонщик" з червоними номерами. Хотіла запам"ятати і виставити на сайті. Та зрозуміла, що то може бути один із "когось". А чому номера червоні?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Треба відкривати тему - "Біди чесних пішоходів".  :=)
Відповідь від: 12 Червня 2010, 08:25:18
А чому номера червоні?
тимчасові номера
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)