Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Погані дороги, наглі таксисти та інші біди чесних автомобілістів.  (Прочитано 415527 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

шось то тє задіває bornslippy,читай будь ласка мої предидущі пости,і нафіга в суботу по ринковій на машині за тапками їхати,по ринку пішки ходять
та на ринковій крім тапок є ще купа сто і шиномонтажів. ;)
Поїздив сьогодні , але стараюсь емоції стримувати трохи проти "несвидомих " пішоходів. наказати  Я хлопець не гоноровий але чомусь особливо "задіває" коли пішохід виходить на перехід і суне навіть не глянувши по сторонах. Або сліпий або гонору забагато.
 в тому і фішка. я ж про це і кажу. зупинись подивись і йди . ато валять блін валянки.
мабуть я тут один люблю пішоходів.
нііі просто є пішоходи які ще дивляться куди йдуть а є валянки. вони і на пішоходному переході валянки і в житті мабуть такі самі. тіпа я один в цілому світі а всі решта то так.... доречі є і водії такі , там де він там головна. особливо то стосується старпьорів які звикли їздити по середині дороги.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

bornslippy,треба старперам і валянкам виділити окремій трафік :D
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

а ще мені подобаються такі водії, що "де сподобалось, там і зупинився".  :=) до того без поворотника.


от вчора дама далеко забальзаківського віку повернула в поворот і тупо зразу зупинилась. Мені вже нема куди повертати.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

bornslippy,треба старперам і валянкам виділити окремій трафік
ггг підземний. :D
а ще мені подобаються такі водії, що "де сподобалось, там і зупинився".  Крейзі до того без поворотника.


от вчора дама далеко забальзаківського віку повернула в поворот і тупо зразу зупинилась. Мені вже нема куди повертати.
угу а маршрутчики. вчора загірська маршрутка їде передімною. ну я акуратно за нею не обганяю. тут якийсь чувак махнув рукою. і ця прокладка в маршрутці без повороту просто посеред дороги зупиняється. я підїхав збоку пояснив тій прокладці що вона херова тре міняти. а потім став перед ним ще й задню дав. отакий я затянутий.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))

У всіх негараздах винні ми самі і ніхто більше. Немає елементарної поваги між водієм і пішоходом. Водії не святі але і пішоходи не "подарок". Елементарний приклад - скільки водіїв оштрафовані за порушення правил проїзду пішохідних переходів? Тисячі і десятки тисяч на мільйони гривень. А скільки пішоходів оштрафовані за порушення правил переходу проїзної частини? Одиниці на десятки гривень. :=) Безнаказаність провокує повторні порушення. І я в цьому переконався на власному досвіді (3 роки стажу водія таксі у Франківську).
 А ще провокує недосконалість нашого законодавства: навіть якщо водій здійснив наїзд (не приведи Господи) на пішохода який був по всіх правилах не правий водія буде притягнуто до відповідальності.
Цитувати (вибране)
Закон «Про дорожній рух» - водій повинен вибрати безпечну швидкість, залежно від стану дорогі і погодних умов.
Тобто він все одно буде винен.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Старий анекдот:

Коли дорогу перебігають собаки, найгірші шанси - у такси...

мабуть я тут один люблю пішоходів. 
правильно каже Александр.
Романе, а вони нас (і Вас в т.ч.) люблять??

Я не підтримую думку про те, що треба виходити і вчити по шиї декого з пішоходів. Але їх поведінка на дорозі,  в т.ч і на переходах деколи просто шокує. Мій близький товариш в Надвірній розбив вщент машину, пів-року лежав в лікарнях і втратив здоров'я через те, що не захотів вбивати пацана на ровері, який вискочив йому під колеса. У 2002-му році я сам ледь не вбився на Хмельниччині, злетів в кювет і перевернув буса на всі чотири боки. По тій самій причині. Згадав про це, бо вчора мені знову дитина (років 3) з кущів біля "Сахари" вискочила...
Є пішоходи, яких і водій поважає - він подивиться на дорогу, оцінить ситуацію, впевниться, що водій його пропускає, швидко переходить ще й кивне водію вдячно. Є такі? Є. А інший йде не дивлячись, причому, ніби навмисно, помалу, часто з телефоном (це у них фішка така, чи що - телефон??) і ще з-під лоба пробує щось чвіркати до тебе... Не бачили таких? Впевнений, що бачили. Якщо через дитину не шкода і машину розбити, то такого аж кортить задавити! Оскільки давити машиною на переході не можна - може і є сенс лупити їх вже на тротуарі  :)
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

треба вибити з башки совковскі поняття,
шо пішоходи і водії(любітелі),то різні касти,
шо в водіїв,шо в пішоходів :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Погані дороги, наглі таксисти та інші біди &#
« Прочитано #127 : 28 Травня 2010, 10:00:19 »

злі ви  :(
Ігор. а скільки вбиваються через інших водіїв?
знову мушу погодитись з Александром. Не має значення пішоход чи водій. Від людини залежить.
але у водія більша відповідальність. можна сказати, що у нього в руках смертальна зброя, тому треба бути обережним особливо.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

я то думав шо серед водіїв ботів меньше :(
шо  писав,шо не писав,
похоже один Ромашкін в суть врубився :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

просто ви мрієте. а ми говоримо реальні факти. всі ми розуміємо що головне взаємоповага. і я на це наголощував і в інших темах. але це все переливання з пустого в порожнє. наших людей можна виховати тільки примусово. силою а ще краще штрафами. але знов проблема. штрафи будуть брати тіж люди які порушують правила.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Ігор. а скільки вбиваються через інших водіїв?
Так, немало вбиваються. І дуже часто пішоходи шлють прокльони вслід водіям - якщо не пропустив на переході або обтраскав болотом. Бо є водії-дебіли. А є пішоходи-дауни. То чого Ви дивуєтесь, що у водіїв реакція на таких даунів має бути м'якша, ніж у пішоходів на дебільних шоферів?

але у водія більша відповідальність. можна сказати, що у нього в руках смертальна зброя, тому треба бути обережним особливо.
Вибачте, у мене в руках засіб пересування, а не зброя. Я вмію ним користуватися і маю право користуватися. В руках дебіла мобільний телефон на переході - також смертельна зброя (для нього).
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))

В руках дебіла мобільний телефон на переході - також смертельна зброя (для нього).
Дебіл-пішоход з мобулкою в руках - мавпа з гранатою.  =)) Смішно але це гіркий факт такий як і водій-дибіл за кермом.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

просто ви мрієте. а ми говоримо реальні факти.
я не мрійник,я просто впевнений шо сітуацію на дорогах зробить кращу якрас взаімоповага,
а не штрафи і даічні засідки :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


я не мрійник,я просто впевнений шо сітуацію на дорогах зробить кращу якрас взаімоповага,
а не штрафи і даічні засідки
І я так думаю.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Дебіл-пішоход з мобулкою в руках - мавпа з гранатою.   Смішно але це гіркий факт такий як і водій-дибіл за кермом.
 Річі,якшо я йду по тротуару з мобілою в руках,то шо в мене є шанс бути роздавленим воділою-дебілом,так чи шо :(
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

поважаймо найперше себе
 
Оскільки давити машиною на переході не можна - може і є сенс лупити їх вже на тротуарі
в кожному жарті є доля жарту, чи не так  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

я не мрійник,я просто впевнений шо сітуацію на дорогах зробить кращу якрас взаімоповага,
а не штрафи і даічні засідки
І я так думаю.
я раніше теж так думав. але наші люди розуміють тільки страх. шкода але так є.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

я раніше теж так думав. але наші люди розуміють тільки страх. шкода але так є.
усіх не перестрашиш.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ну у кожного свої страхи. але це вже психологія.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))

Дебіл-пішоход з мобулкою в руках - мавпа з гранатою.   Смішно але це гіркий факт такий як і водій-дибіл за кермом.
 Річі,якшо я йду по тротуару з мобілою в руках,то шо в мене є шанс бути роздавленим воділою-дебілом,так чи шо :(
Саш, навіть якщо ти йдеш по тротуару з пивом в руках в тебе є більше 100 можливостей загинути як від неуважності водія, так і пілота (літак впаде), строітелей (впустив випадково цеглину) та ще купа випадків. Так що мобілка - це не є основною причиною скоріш фактором, який буде відволікати тебе від твого громадянського долга уважно переходити дорогу. І вже тільки від тебе залежить наскільки цей фактор буде для тебе відволікаючим.
[offtop] Щось мені здається що дівчинка-симпатюлька на протилежній стороні дороги тебе більше відволкатиме чим мобілка[/offtop]  :frend