Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Автор Тема: Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"  (Прочитано 49566 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 02:59:36

    Звідки: korotka
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #80 : 07 Жовтня 2013, 22:54:13 »

Ви почитайте ту статтю про Аргентину, на яку я вище розмістив посилання.
Ти таки віриш, що хтось читає ті нісенітниці? Ти таки віриш, що тебе серйозно хтось сприймає? :D
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #81 : 07 Жовтня 2013, 23:01:23 »

почитаю . а ще скажу , що я там жив якраз під час кризи . і люди чітко казали , що штати кинули аргентину щоб самим спастися
Теж маю знайомих росіян, які в ту кризу звідти виїхали, то через них трохи знаю. Штати "допомагали" Аргентині проводити реформи, давали цінні вказівки, щоб потім кинути - це один з методів обробки і пограбування країн-колоній Імперією Добра.
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #82 : 07 Жовтня 2013, 23:16:04 »

Штати "допомагали" Аргентині проводити реформи, давали цінні вказівки, щоб потім кинути - це один з методів обробки і пограбування країн-колоній Імперією Добра.

там трохи не так було як ти пишеш . після вічних військових генералів у якості президентів аргентина отримала право на цивільне життя . добре чи погане але вони вирішили урівняти по номіналу свою валюту з валютою юса і котировки валют були теж залежні лише від долару юса .всі реформи дійсно проводились під керуванням юса і в принципі навіть на той час , що я був , буеносайрес був досить модерним і старовинним одночасно . в сімях середнього достатку було по 3-4 машини , економіка рухалась вперед , правда умудрились знищити своє виробництво телевізорів , компутерів та іншої побутової техніки ( щоправда у юса це відбулось також в ті часи ) і люди були більш менш задоволені . потім трапилась криза 2001-2002 року , як тепер памятаю мої знайомі аргентинці казали , що башні торгового центру були завалені не просто так , американці просто так це не робить і хтось за це заплатить . заплатила ( точніше відмовилась платити в 2002 році ) за те аргентина .

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #83 : 07 Жовтня 2013, 23:21:55 »

І який цинізм з тими заваленими будинками ВТЦ в Нью-Йорку.
Зруйнували їх саме 9.11-го не просто тому, що так зірки на небі склались, а тому, що телефон служби порятунку в США якраз "911". :dopovid
Записаний
Следи за контекстами!

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #84 : 07 Жовтня 2013, 23:48:00 »

Хтось пише з України, хтось з Іспанії,
Це дивно,бо про дядю сема,і госдеп пишуть крємляді із Маскви,а тут Іспанія-гейропа.Негарно якось,зрада світлих ідеалів  Сталіна получається.

П.С. Доляри то кабала,для світу і для України.А чи є якісь варіанти для України ,рубльова кабала ??
« Останнє редагування: 07 Жовтня 2013, 23:57:17 від A.L.V »
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #85 : 07 Жовтня 2013, 23:59:50 »

Ви увірували, або вам помогли увірувати, що про Дядю Сема можуть писати кремляді із Москви.
А щирі патрійоти пишуть лише про кремлядів із Москви.
Реальність не відповідає тому, чого Вас навчила новітня пропаганда.

Це називається: розрив шаблона.

Була така добра телепрограма: "Очевидное Невероятное"
Вона починалась словами Пушкіна, подумайте на досугє над тими словами, може ще не один шаблон відпаде.

Рубль і гривня також прив'язані до долара. Це вторинні валюти, по суті це недодолари, сурогати долара.
"Не учаться некоторые ничему и учиться не хотят", - казали сталкери біля багаття в однойменній грі.
Ви трохи уважніше почитайте цю тему, перш ніж задавати... м'яко кажучи,  не дуже розумні питання.

Ось вам ще трохи з Пушкіна:
о том,
 Как государство богатеет,
 И чем живет,
 и почему
 Не нужно золота ему,
 Когда простой продукт имеет.

Замість слова "золота" поставте назву любої валюти.
Сподіваюсь, трохи прояснилось.
« Останнє редагування: 08 Жовтня 2013, 00:11:31 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #86 : 09 Жовтня 2013, 01:11:22 »

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #87 : 09 Жовтня 2013, 14:14:53 »

Після останніх подій навколо Сірії доляр помітно хитається. Навіть вітчизняні економісти задумались на тему, "а що, коли...":

Доллар в Украине упадет до 4 гривен в случае дефолта США, - СМИ

Цитувати (вибране)
Ожидание дефолта США продолжает опускать курс американской валюты на мировых рынках. Доллар подешевел с 1,3565 доллара за евро до 1,3601 доллара за евро. На этом фоне европейская валюта прибавила и на украинском безналичном рынке, достигнув 11,1145 гривны за доллар. Избавляясь от доллара, инвесторы вовсю скупали золото, так что цены на него быстро растут, передают "Вести".

Пока подорожание золота и евро не носит панического характера, но по мере приближения 17 октября - даты выплат по американскому госдолгу - эксперты прогнозируют рост истерии на мировых рынках. "Если США допустят не технический (со срывом сроков выплат), а полноценный дефолт (с полным отказом от погашения долгов) - это будет настоящая катастрофа. Резкого обвала курса доллара в мире будет не избежать", - заверил старший аналитик Международного центра перспективных исследований Александр Жолудь.
Приховано: Показати
Правда, эксперты все же уверены, что мировые лидеры еще с сентября держат на контроле ситуацию в США и имеют запасной план на случай, если Барак Обама не сможет договориться с Конгрессом о повышении планки по госдолгу и заплатить по долгам. "Такие страны, как Китай, которые имеют огромные долларовые запасы, отчетливее всех понимают масштабы возможной катастрофы. И наверняка сделают все, чтобы не допустить краха", - сказал нам президент Ассоциации украинских банков Александр Сугоняко.

Держателям доллара будет крайне сложно от него избавляться. И не только потому, что накопленный на счетах "бакс", в случае дефолта в США, мало кто захочет приобретать. "А еще и потому, что львиная часть долларов вложена в американские гособлигации, избавиться от которых будет невозможно", - отметил Александр Жолудь.

Если случится дефолт, то, что будет с курсом доллара в Украине? Отметим, что сейчас у нас в стране формируется только курс гривны за доллар. Курс гривны за евро вычисляется умножением долларового курса в Украине на мировую котировку доллар за евро. Если доллар в мире после дефолта пойдет вниз (а упасть он может вплоть до двух долларов за евро и даже ниже), то не исключено, что власти привяжут нашу валюту к евро. "В таком случае при сохранении нынешнего курса гривны к евро, доллар может обвалиться до 4 гривен", - уверен президент Украинского аналитического центра Александр Охрименко.

Правда, теоретически возможен и другой вариант - когда нынешний курс гривны к доллару (8) останется неизменным, и тогда евро значительно вырастет. В любом случае, от "бакса" наша экономика быстро "отвязаться" не сможет. "Гигантская часть активов и пассивов в Украине сосредоточена именно в американской валюте. В ней номинированы внешнеэкономические договоры по металлу, сельхозпродукции, энергоносителям и химии", - заметил Александр Сугоняко.

По оценкам финансистов, на текущий момент около 65-70% внешних контрактов выражены в долларе, и их переподписание в другой валюте может занять от 6 до 12 месяцев. "Оптимальный вариант для нас - это привязать гривну к евро. Но в кризисный момент центробанки мира ради защиты мира от американского дефолта могут пойти на неординарный шаг - привязаться к искусственной валюте МВФ. Это так называемые "специальные права заимствования", - сказал нам Александр Охрименко.

Чего точно не захотят наши власти - это менять валюту госдолга. По данным Нацбанка, 77% внешнего долга нашей страны номинировано в долларе, и, в случае обвала американской валюты, мы сможем его серьезно удешевить (на евровалюту приходится 10,5% долга, а на российский рубль - 2,5%).

В целом украинская экономика проиграет от дефолта США. "Свой эффект даст то, что принято называть глобализацией, ведь наша страна не стоит особняком от других. Как только у других государств возникнут экономические проблемы из-за Соединенных Штатов, они резко сократят покупки нашей продукции. К нам будет поступать меньше средств, начнут сокращаться производства, рабочие места, потребление и так далее", - резюмировал первый заместитель директора Национального института стратегических исследований Ярослав Жалило.

В такой ситуации остается лишь надеяться, что дефолта в США не случится, и республиканцы с демократами найдут общий язык.


На те, що ситуація дуже серйозна, вказують заходи, якими США намагаються врятувати основу свого благополуччя:

Найближчими годинами Обама объявит о решении назначить нового председателя Федеральной резервной системы

Цитувати (вибране)
Президент Соединенных Штатов Барак Обама может уже в среду, 9 октября, объявить о назначении Джанет Йеллен на пост главы Федеральной резервной системы США. Предположительно, такое решение политик озвучит в 23 часа по московскому времени. Об этом заявил американским СМИ представитель Белого дома на условиях анонимности.

После этого кандидатуру должен будет утвердить сенат Конгресса США. Как отмечают эксперты, если Йеллен станет главой американского центробанка, ФРС,  то она, вероятнее всего, воздержится от резких шагов, следствием которых может стать существенное изменение процентных ставок.

Кроме того, она станет первой в истории женщиной, возглавившей ФРС. До этого Джанет занимала пост заместителя председателя совета управляющих ФРС, сообщает Reuters.
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #88 : 09 Жовтня 2013, 16:40:07 »

так.дефолт може бути.але тільки для того аби хтось на тому ще більше заробив,ніж офіційно втратять.
як каже Яро Май-нае...вка працює.
 це вже в якійсь мірі дефолтик.конгресмени дограються що їх більше не оберуть і Обама почне плюватись на людях.а він вже злий як ніколи
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #89 : 09 Жовтня 2013, 17:27:45 »

але тільки для того аби хтось на тому ще більше заробив
А для чого ще вони робляться?  :pardon  :=)
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #90 : 12 Жовтня 2013, 01:26:41 »

«Финансовые стервятники» против Аргентины

ось ще одна стаття :

http://communitarian.ru/publikacii/ekonomika_latinskoy_ameriki/argentina_protiv_usatogo_tarakanischa_30112012/?sphrase_id=306075
Коліться, скільки дядя Володя за піар кремлядьського сайту платить? ;)
Ця стаття добре доповнює :good
Тут в новинах сказали, що в президента Аргентини рак:
Недавно Часес від раку помер.
Мєня тєрзают смутниє сомнєнія, що то не спроста раптом багато ворогів Імперії Добра на рак захворіли.
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #91 : 12 Жовтня 2013, 01:39:37 »

Мєня тєрзают смутниє сомнєнія, що то не спроста раптом багато ворогів Імперії Добра на рак захворіли.

раніше не звертали увагу на багато хворіб . зараз зрозуміли , що то є рак . боюся , що раком перехворіємо усі

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #92 : 12 Жовтня 2013, 02:04:55 »

Тьфу на Вас, що за навороти?
А є й інша думка, що багато випадків, які діагностують, як рак, насправді є паразитарною інвазією.
Але діагноз "рак" дозволить нечистим на руку ескулапам від медицини видоїди значно більше грошей з пацієнтів.
Трохи не втему, але вже.
З.І. А таки в тему. Люді гібнут за мєтал! тобто "за бабло".
Записаний
Следи за контекстами!

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #93 : 12 Жовтня 2013, 14:56:48 »

Тьфу на Вас, що за навороти?
А є й інша думка, що багато випадків, які діагностують, як рак, насправді є паразитарною інвазією.
Онкологи ржуть  =))
Записаний

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #94 : 14 Жовтня 2013, 10:07:45 »

Світовий банк закликав США не допустити глобальної економічної катастрофи
Глава Світового банку Джим Єн Кім закликав американських законодавців досягти домовленості про підвищення "стелі" держборгу найближчими днями, щоб не виникла загроза глобальної економічної катастрофи.
Крайній термін, до якого необхідно досягти законодавчо встановленого ліміту держзапозичень, закінчується в четвер, 17 жовтня, проте політикам у Вашингтоні поки не вдалося узгодити заходи щодо виходу з боргової кризи. "Чим ближче ми до крайнього терміну, тим гіршими будуть наслідки для світу, що розвивається. Через бездіяльності можуть підвищитися процентні ставки, відбудеться спад рівня довіри й уповільниться (економічне) зростання. Якщо крайній термін пройде, то це може бути катастрофічною подією для країн, що розвиваються, й це, у свою чергу, також завдасть величезних збитків розвиненим економікам", - заявив глава Світового банку, слова якого цитує телерадіомовна корпорація Бі-Бі-Сі. 12 жовтня Президент США Барак Обама обговорив із лідерами демократичної більшості в сенаті шляхи виходу з бюджетної та боргової кризи. Через відмову республіканців прийняти бюджет держустанови частково закриті з 1 жовтня, а через відсутність санкції на нові запозичення країні теоретично загрожує дефолт уже 17 жовтня.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #95 : 15 Жовтня 2013, 18:47:22 »

а хтось звернув увагу на всю абсурдність ситуації. для нормальних людей вихід з кризи це обмеження витрат і поступове зменшення заборгованості. Але америкоси не шукають легких шляхів вони надлюди. для чого зменшувати борг давайте збільшимо його це ж допоможе вийти з кризи. Може хтось не зрозумів але СШа створили таку фінансову систему при якій чим більший борг тим краще. Та це тимчасове покращення. Швидше відтермінування неминучого! і Чим довше відтягують тим гучніше потім гахне. Цікаво чи наше покоління буде свідком фінансової катастрофи?!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #96 : 15 Жовтня 2013, 19:03:03 »

мабуть буде. трильйони доларів світу це коштуватиме.
все може бути.
демократи залу..ться і не схочуть планку підняти і все.
банки вже розглядали на вихідних наслідки дефолту.
 нині щось Обамко рішатиме
 
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #97 : 15 Жовтня 2013, 19:05:56 »

Обама прогнеться. бо не він рішення приймає! але це все одно абсурд.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #98 : 15 Жовтня 2013, 22:11:54 »

Досі випробуваний єдиний вихід з кризи такого рівня - це світова війна. "Война все спишет". До того ж дасть наваритись на поставках зброї. Штати вже двічі на цьому піднімалися.
Відповідь від: 15 Жовтня 2013, 22:08:43
Дефолта зараз, скоріше за все, не буде. Але безкінечно відтягувати кінець неможливо.
Відповідь від: 15 Жовтня 2013, 22:10:04
Цікаво чи наше покоління буде свідком фінансової катастрофи?!
Зважаючи на те, що події в світі мають виражену тенденцію до прискорення - процеси, що у середні віки тривали сторіччя, зараз відбуваються на очах одного покоління - я б сказав, що так. Але хотілося б помилятись...
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #99 : 16 Жовтня 2013, 07:42:13 »

Думаю, що нічого страшного не станеться, навіть якщо і оголосять дефолт.
США винні трильйони усім. Просто кому вони винні, усім простять.
 Хто їм що зможе протиставити проти їх воєнної машини?
Залишиться Китай з облігаціями їхніми в дурнях, як і всі інші країни, хто їх має, як цінні папери.
Малювання доларів чи облігацій особливо нічим не відрізняється від якоїсь фінансової піраміди, типу МММ.
Розвалилось МММ - і нічого. Залишились з носом вкладники.
Максимум - придумають якусь хитру реструктуризацію боргів.

А ще можуть доллар обновити. Нові банкноти випустять, а старі якось хитро поміняють.
До речі, ті долари, що "малюють" америкоси для колоній і для себе відрізняються по номерах, і саме такі брудні зелені папірці у нас гуляють.
Гітлерівці також колись марки "малювали" для окупованих територій з спец. номерами.
 Розплачувались тими фантиками з щирими українцями.

Піндоси можуть просто сказати, що долари зовнішні до оплати прийматись не будуть.
І залишаться в дурнях всі, хто тримає в матрасах ті брудні зелені папірці.
Хто їх не має, немає про що переживати.
Післязавтра все проясниться.
І продовжаться фінансові ігрища "бєз шуму і пилі по вновь утвєрждьонному плану".
Записаний
Следи за контекстами!