Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"  (Прочитано 49562 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #40 : 04 Грудня 2012, 22:11:27 »

для вас з яро маєм.зробіть як кажуть вкінці ролика
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=vfd0NfCBFaM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=vfd0NfCBFaM</a>
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #41 : 09 Грудня 2012, 23:19:06 »

Не засмічуй тему всякою хєрньою. На перший раз "проїхали", а далі буду мінусувати карму.
Відповідь від: 04 Грудня 2012, 22:57:44
Записаний
Следи за контекстами!

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #42 : 28 Грудня 2012, 19:07:55 »

В последний день уходящего года США достигнут потолка своего государственного долга.
Приховано: Показати
Об этом заявил в письме американским парламентариям министр финансов страны Тимоти Гайтнер. Он добавил, что министерство финансов начинает принимать чрезвычайные меры, чтобы страна могла обслуживать свои обязательства. Если Конгресс не примет решение об увеличении потолка госдолга, США могут объявить технический дефолт, угроза которого уже нависала над страной летом 2011 года.

Если они действительно объявят технический дефолт (я в это не верю, несмотря на столь позднее оповещение), то в этом случае мир может сорваться в глобальную депрессию. Для нас это существенно, потому что…Что такое технический дефолт? Это, грубо говоря, руководство страны решает, кого из своих партнеров оно будет обманывать.

И есть угроза, риск, что американцы в этом случае решат обмануть тех, кто держит на руках стодолларовые купюры старого образца. Новый образец был введен в феврале прошлого года, и за пределами Америки эти деньги практически не используются. Так что это создает некоторую опасность для наших сограждан, имеющих стодолларовые купюры. Но я надеюсь, что все-таки до этого не дойдет в этот раз.

Читать полностью: http://delyagin.ru/citation/43349.html
Записаний
Следи за контекстами!

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #43 : 28 Грудня 2012, 19:22:17 »

В последний день уходящего года США достигнут потолка своего государственного долга.
Приховано: Показати
Об этом заявил в письме американским парламентариям министр финансов страны Тимоти Гайтнер. Он добавил, что министерство финансов начинает принимать чрезвычайные меры, чтобы страна могла обслуживать свои обязательства. Если Конгресс не примет решение об увеличении потолка госдолга, США могут объявить технический дефолт, угроза которого уже нависала над страной летом 2011 года.

Если они действительно объявят технический дефолт (я в это не верю, несмотря на столь позднее оповещение), то в этом случае мир может сорваться в глобальную депрессию. Для нас это существенно, потому что…Что такое технический дефолт? Это, грубо говоря, руководство страны решает, кого из своих партнеров оно будет обманывать.

И есть угроза, риск, что американцы в этом случае решат обмануть тех, кто держит на руках стодолларовые купюры старого образца. Новый образец был введен в феврале прошлого года, и за пределами Америки эти деньги практически не используются. Так что это создает некоторую опасность для наших сограждан, имеющих стодолларовые купюры. Но я надеюсь, что все-таки до этого не дойдет в этот раз.

Читать полностью: http://delyagin.ru/citation/43349.html

Н1чого соб1 сумма ...
Переконуюсь що краще в эвро тримати ...
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #44 : 28 Грудня 2012, 19:32:03 »

Краще в нерухомості чи золоті.
За останні 10 років квартири в кілька раз подорожчали в Калуші, а золото десь в 10 раз.
Записаний
Следи за контекстами!

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #45 : 28 Грудня 2012, 19:35:02 »

Краще в нерухомості чи золоті.
За останні 10 років квартири в кілька раз подорожчали в Калуші, а золото десь в 10 раз.
Те що квартири дорожчають у Калуши,мене не тильки радуе,а головне щоб цини не почали падати,хай ще взлитають вгору.Бильше бабла срубити можна буде )))
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #46 : 28 Грудня 2012, 20:46:20 »

Бильше бабла срубити можна буде )))
З кого? Кому ти продаш квартиру за 50тис.дол в Калуші, якщо така ж квартира у Франківську коштуватиме 40-45тис.грн? Я перша куплю в обласному центрі - там хоч мед.спеціалісти кращі, є театри, кінотеатри...воду не дають по графіку і з роботою легше.
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #47 : 28 Грудня 2012, 20:51:30 »

Бильше бабла срубити можна буде )))
З кого? Кому ти продаш квартиру за 50тис.дол в Калуші, якщо така ж квартира у Франківську коштуватиме 40-45тис.грн? Я перша куплю в обласному центрі - там хоч мед.спеціалісти кращі, є театри, кінотеатри...воду не дають по графіку і з роботою легше.
Не переживай.Все продаеться и купляеться )) Головне наживку кинули ))
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #48 : 28 Грудня 2012, 21:36:30 »

Все продаеться и купляеться ))
ГГ. Я уже третій рік читаю одну і ту ж об"яву про продаж квартири. Але, все може бути - "на кожний товар, свій покупець" і на третій-четвертий рік таки продадуть. Але, скоро до нас має дійти столичне подешевшання. Бо у Києві ту трьошку, що під час "Євро" продавали за 80 000, уже виставили ціну 60 000 дол. А трійка-сирець - 45 000 дол від забудовника. Не можуть же у "провінційному містечку" довго ціни бути на рівні не провінційних...
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #49 : 28 Грудня 2012, 21:41:40 »

Все продаеться и купляеться ))
ГГ. Я уже третій рік читаю одну і ту ж об"яву про продаж квартири. Але, все може бути - "на кожний товар, свій покупець" і на третій-четвертий рік таки продадуть. Але, скоро до нас має дійти столичне подешевшання. Бо у Києві ту трьошку, що під час "Євро" продавали за 80 000, уже виставили ціну 60 000 дол. А трійка-сирець - 45 000 дол від забудовника. Не можуть же у "провінційному містечку" довго ціни бути на рівні не провінційних...
поки будують,будуть :)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #50 : 05 Січня 2013, 11:05:01 »

ага лукор ще трохи попресують. роботи в калюжі не буде. і тоді в калуши квартири будуть по 10к
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #51 : 05 Січня 2013, 19:59:47 »

Знав би де впадеш, то й соломки б підстелив.
Золото і квартира будуть мати певну цінність в любому випадку. А зелені папірці варті чогось лише тоді, коли ви підтримуєте їх значимість, віддаєте свої сили і час, щоб їх отримати.
"Довіру" до тих папірців підтримують ВМС та ВМФ США, але це все одно лише папірці.
Записаний
Следи за контекстами!

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #52 : 06 Січня 2013, 13:52:42 »

більшість в залежності від величини купки тих папірців, готові на злочин чи аморальний поступок. суспільство хворе . і в цьому винні не сша а ми самі
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #53 : 06 Січня 2013, 15:08:40 »

а я пр інше думав.
 якшо то правда про комутет 300,які хочуть світовим урядом керувати світом-а воно правда.і хочуть нищити народ як євреї всіх не євреїв.навіть не як а вони майже всі євреї-то в людства лишилось небагато років.людство,де багато такої ненависті,обману,вбивств,лже віриі лже пророків.
 навіть якшо вважати фільми на кшталт "Дух времени" брехнею,-то всеодно вірю що мільярдер,маючи з 90 років при смерті,-всеодно схоче керувати і буде передавати кермо по родині.в такому світі нема спасіння.
 може бути цікаво лише одне,хвороби,війни,кліматична чи ядерна зброя..-де думають ховатись від всього вони,і як думають жити на такій планеті.
 стосовно штатів..-обама в черговий раз домовився з республіканцями.навіть не треба було змінювати бюджет.звісно ринки сприйняли це по-своєму.зразу позитивно,потім їм набридло купляти і почали продавати(заробити ж на продажах теж треба).
 штати вигребуть завжди.поки що нова валюта напевне лишається страховаим варіантом і обама танцює гангна стайл для мішель і всього світу. обама готовий навіть підняти податки аби не попасти в бюджетну прірву,але на скорочення озброєння,точніше видатків на нього-ні.
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #54 : 06 Січня 2013, 19:24:37 »

де думають ховатись від всього вони,і як думають жити на такій планеті.
Тут є відповідь:
 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hAIrwQCcvAw
А ще там інформація для роздумів любителям конспірологічних теорій:
1.Чому глобальне потепління, про яке довго і нудно "журналіздили" і лякали усі ЗМІї, в реальності обернулось похолоданням.
Яку роль тут відіграв "Карибський кризис" 2010-го, і що відбувається з Гольфстрімом.
  Ілюстрація: фільм-катастрофа "Післязавтра".
2. Як "з"явилась" планета Нібіру, котру першим "проявив" автор бестселерів про древні цивілізації та інопланетян - Захарія Сітчин.
 Ілюстрація: фільм-катастрофа "Армагеддон".
3. Що відбувається в надрах Землі, чому дельфіни і кити викидуються на берег, геокліматичні зміни.
 Ілюстрація: фільм-катастрофа "2012".
4. Що повідав Вернер фон Браун - розробник "Фау" і ракет, організатор двох польотів на Місяць.
 Для чого "піплу" в "новинах" "віщали" про Календар Майя і про Нібіру ("бриллиант почти не виден").
5. "Піплу скормлюють" байки, а хто і що приховує за лаштунками?
6. Наука для профанів - окремо, а для "господарів Хіс-Торії"- інша.

Відповідь від: 06 Січня 2013, 19:05:07
А що стосується бюджетної прірви, біржових катастроф - то це закономірні явища існуючої світової системи.
Так задумано.
Прослідкуйте історію фінансів за минуле століття.
Валюти існують два-три десятка років, а потім іде обновлення через війни, інфляції, девальвації. Піпли в результаті можуть використовувати банктотні фантики так, як інший папір, або якщо і залишиться стара валюта в якості платіжного засобу, то інфляція знецінить.
Записаний
Следи за контекстами!

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #55 : 06 Січня 2013, 22:30:54 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=hAIrwQCcvAw" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=hAIrwQCcvAw</a> yaro my у мене по Вашому посиланні нічого не відкривалось,якщо я правильно зрозумів то це відео повинно було бути?бо там їх багато.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #56 : 25 Квітня 2013, 12:31:26 »

« Останнє редагування: 25 Квітня 2013, 12:39:43 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #57 : 26 Квітня 2013, 11:36:52 »


та думаю що є багато бувших чи тимчасово проживаючих калушан в цих штатах - можна до них звернутись і вияснити чи то правда . з іншої сторони можна особисто подзвонити на телефон урядовців цих штатів ( в інтернеті знайти можна ) і спитати чи правда . хоча думаю що то як завжди наполовину - одні піднімають ціну на золото , другі  - його покупають :)

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #58 : 27 Квітня 2013, 00:00:30 »

It's funny how a few cents worth of paper and ink becomes worth $100.00 just because someone says it is.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=-yblvWycttA" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=-yblvWycttA</a>
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #59 : 27 Квітня 2013, 18:05:21 »

It's funny how a few cents worth of paper and ink becomes worth $100.00 just because someone says it is.

думаю що ПЕРЕВАЖНА більшість з нас за щастя буде горбатитись за ці папірці  :(