Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Рожеве життя в СРСР  (Прочитано 377695 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #80 : 07 Лютого 2013, 16:30:27 »

А потім перейшли на цигарки 
то напевно таки :)

Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #81 : 07 Лютого 2013, 17:15:30 »

Наче вони, але без фільтру.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #82 : 07 Лютого 2013, 17:36:15 »

Цитувати (вибране)
То була антирадянська "промивка мозгів"
. то була сувора реальність яку совки не показували аби собі рейтинги не псувати.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #83 : 07 Лютого 2013, 18:08:15 »

Наче вони, але без фільтру.

ну, правильно, без фільтру )) то мундштук ))

. то була сувора реальність яку совки не показували аби собі рейтинги не псувати.

Малєнькая Віра, мені сподобався. Троха запізнілий фільмец. Раніше би його показати. "Духовні цінності" значної частини населення саме такі й були. Зараз нічим не краще.
А статевий акт в тому фільмі зроблений за стандартами радянського кінематографу — чітко показує те, що треба. Це не еротика.
Знайду, передивлюся ))
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=hfsK0n1av4g" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=hfsK0n1av4g</a>
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #84 : 07 Лютого 2013, 21:28:10 »

слова "понос"
Grammar nazi негодуэ, хоча собі дозволяє засмічувати мову перекрученими словами. Подвійні стандарти, однако. "Это как его,
Приховано: Показати
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=2LeVOX6BaeE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=2LeVOX6BaeE</a>
«Словесний понос» - це стійкий ідіоматичний вираз, «модус говорінді», тому не вимагає перекладу так само, як афоризми латинською. Але  гер Клаус хоче здаватись вумним, йому до вподоби «словесний пРонос» , я так розумію. Є ще термін «діарея» - теж не українське слово, а запозичене з іншої мови, частіще використовується в медицині.

Яро ми, мені цікаво, ти маєш уяву про те що навіть за вбивство два раза не судять?
Щодо мінусів, пояснюю: перший раз був за "словесний понос", але гер Клаус не утихомирився
Приховано: Показати
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=y7trjhDO5Ew" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=y7trjhDO5Ew</a>

 і в додаток почав хамити.
 Другий мінус  був за другу, окрему, хамську відповідь.  Тож нема чого нюні розводити. 

 Нікого не судять два рази за одне і те саме вбивство. Але, якщо підсудний після вироку знову скоїв вбивство, то буде новий суд. До того ж Карний Кодекс передбачає збільшення міри покарання за послідуючі правопорушення  рецидивіста.

 У гера Клауса явний рецидив. Тому наступний мінус - за рецидив хамства, намагання образити. Це по-перше.
 По-друге:  У гера Клауса «на ліцо» ще й рецидив «словесного поносу» . З настирливістю і
регулярністтю дятла
він зациклено повторює мантри: «комуняка камцамолець»  (Напевно Новодворську хоче переплюнути).
І вперто намагається переконати, що в радянські часи в цукерки «Ромашка» не давали вершкове масло, а виключно рослинні жири. - це вже із серії: "З дуба впали".
  Риторичне питання: чи може адекватна людина плести такі нісенітниці?

  По-третє: за фамільярність. Якщо батьки не навчили культурно звертатись до незнайомих, то це не звільняє від відповідальності. Три причини і всього один мінус. Це гуманно, я так думаю.


Відповідь від: 07 Лютого 2013, 21:20:37
то була сувора реальність яку совки не показували аби собі рейтинги не псувати
Рейтинги, гм. Ви про що?
 Тоді рейтингами не заморочувались. Повідомляли конкретні цифри надоїв молока, чи збору буряка. І яка ланка перемогла в соцзмаганні. Хіба то рейтинги.
Як же не показували сувору реальність?
 Показували, в лупу розглядали, з мухи слона робили. В "пєрєстройку" більше нічого, крім "чорнухи", не знімали і не показували. Короткий перелік фільмів на попередній сторінці.
« Останнє редагування: 07 Лютого 2013, 21:34:46 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #85 : 08 Лютого 2013, 07:31:35 »

слова "понос"
Grammar nazi негодуэ, хоча собі дозволяє засмічувати мову перекрученими словами. Подвійні стандарти, однако. "Это как его,
Приховано: Показати
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=2LeVOX6BaeE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=2LeVOX6BaeE</a>
«Словесний понос» - це стійкий ідіоматичний вираз, «модус говорінді», тому не вимагає перекладу так само, як афоризми латинською. Але  гер Клаус хоче здаватись вумним, йому до вподоби «словесний пРонос» , я так розумію. Є ще термін «діарея» - теж не українське слово, а запозичене з іншої мови, частіще використовується в медицині.

Яро ми, мені цікаво, ти маєш уяву про те що навіть за вбивство два раза не судять?
Щодо мінусів, пояснюю: перший раз був за "словесний понос", але гер Клаус не утихомирився
Приховано: Показати
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=y7trjhDO5Ew" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=y7trjhDO5Ew</a>

 і в додаток почав хамити.
 Другий мінус  був за другу, окрему, хамську відповідь.  Тож нема чого нюні розводити. 

 Нікого не судять два рази за одне і те саме вбивство. Але, якщо підсудний після вироку знову скоїв вбивство, то буде новий суд. До того ж Карний Кодекс передбачає збільшення міри покарання за послідуючі правопорушення  рецидивіста.

 У гера Клауса явний рецидив. Тому наступний мінус - за рецидив хамства, намагання образити. Це по-перше.
 По-друге:  У гера Клауса «на ліцо» ще й рецидив «словесного поносу» . З настирливістю і
регулярністтю дятла
він зациклено повторює мантри: «комуняка камцамолець»  (Напевно Новодворську хоче переплюнути).
І вперто намагається переконати, що в радянські часи в цукерки «Ромашка» не давали вершкове масло, а виключно рослинні жири. - це вже із серії: "З дуба впали".
  Риторичне питання: чи може адекватна людина плести такі нісенітниці?

  По-третє: за фамільярність. Якщо батьки не навчили культурно звертатись до незнайомих, то це не звільняє від відповідальності. Три причини і всього один мінус. Це гуманно, я так думаю.

Молодець, сідай - пять. Відповідати на твій набір букв не буду. Вступати в спір з дурнем-уподоблятись йому (с)
(с) для неосвідчених це цитата
"цитата" для неосвідчених це повторення чужих слів чи висловів.

Про фамільярність - називати на ти "чи" на "ви" я можу на свій розсуд, дурнику. Біжи спитай у старших.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #86 : 08 Лютого 2013, 12:09:44 »

Рейтинги, гм. Ви про що?
а стахановскоє двіжєніє а пятирічки а перегнати штати  це і є рейтинги. пацани піськами міряються. можу ще приклади навести з приписами. писали те чого реально нема, для чого  - правильно рейтинги. в савєцкам саюзє всьо самає лучшеє.  а ви кажете не було рейтингів. за не виконання нормативів саджали.
Відповідь від: 08 Лютого 2013, 12:08:02
Про фамільярність - називати на ти "чи" на "ви" я можу на свій розсуд, дурнику. Біжи спитай у старших.
ви не праві . вви можете називати людину на ти якщо вам це дозволили. професура в університетах ніколи собі не дозволяє навіть до студентів звертатись на ти.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #87 : 08 Лютого 2013, 13:07:33 »

Про фамільярність - називати на ти "чи" на "ви" я можу на свій розсуд, дурнику. Біжи спитай у старших.

Ніби так. Але, коли співрозмовник проти цього, а ти не зважаєш на це... то продемонструй свою беззаперечну перевагу. До тепер ти поводився, як студент другокурсник.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #88 : 08 Лютого 2013, 14:51:17 »

Сонечко :) а таке пам"ятаєш









Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #89 : 08 Лютого 2013, 17:54:19 »

СССР глазами National Geographic

Фотограф Дин Конгер, работавший в National Geographic, приезжал в СССР более тридцати раз. Каждый раз он старался заснять моменты жизни простых людей, живущих в стране, и пытался передать при этом самобытность советского народа. Тогда он еще не знал, что это станет увлекательным путешествием в историю 70-80 годов.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #90 : 08 Лютого 2013, 19:00:47 »

сурові фото :=)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #91 : 08 Лютого 2013, 19:07:44 »

У нас китайська зірочка та сир "Дружба" ще до цього часу водиться в квартирі :). У ті часи виробом №2 я ще не користувалася, була маленька, а потім - чемна і "дика" дівчинка.
А талончиків я також виставляла фотки - я їх "збирала" разом з марками, етикетками від сірників і фотографіями кіноакторів :).
А ще я пам"ятаю як ми дітьми збирали металеві кришечки з-під пива, забивали їм хвилясті краї каменем до коркової основи і грали у "кришечку". Хто пам"ятає суть цієї гри?
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #92 : 08 Лютого 2013, 19:23:12 »

гри кришками від пива чомусь не знаю,  а от гру кришками від молока і кефіру,сметани, то так. Здається кришка від сметани - була сама матьора  :), потім по рахунку крутою рахувалися кольорові від кефіру і ряжанки, а самими простяцкими - кришки від молока.
Кидали об край підвіконника, і тре було, щоб кришка слідуючого накрила вже кинуту кришку. Якщо накривалася кришка суперника, то вона присвоювалася, як виграний приз.  :) В школі на перервах товкли так як має бути  :P
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #93 : 08 Лютого 2013, 19:37:50 »

СССР глазами National Geographic
А у мене ці "холодні" фото викликають теплоту. А National Geographic не завжди правильно розпізнавали мову дітей. На першій фотографії явно дитина показує цифру 4 (напевно свій вік), бо під час "несміливого привітання" великий палець не притискають так :)...Я у Мурманську ніколи не була. Справді - суворий край...І 7,5 діб труситись у потягу - то я чула про таке, але на щастя так далеко добиратись не приходилось. Хоча я дуже любила дорогу, але то вже занадто...Піонерські табори - то взагалі окрема тема, було весело і корисно. Якби ще не заставляли марширувати щоранку навколо корпусів з ричівками і девізами ))...
Відповідь від: 08 Лютого 2013, 19:27:55
З-під пива - подібна гра. Кидали такою "фішкою" об кришечку суперника так, щоб вона при цьому перевернулась. Перекинуті кришечки забирались і обмінювались на якісь "фанти", наприклад, календарики чи монетки.
А ще ми вигравали марки замість обміну. Клали на підвіконня чи на підлогу марку і накривали її вигнутою долонею. Потім різко піднімали руку так, щоб марка при цьому перевернулась. Якщо вдавалось - марка забиралась.
І ще я була хуліганкою  :-[, грала з хлопцями у "ножичок". Окреслювали на землі коло, розділяли на сегменти його і потім кидали ножик у них, при цьому виконуючи якісь трюки. Спершу кидалось з коліна, здається. Потім з ліктя, спершу прямо, потім з підкрутом і переворотом, тримали за ручку, потім за лезо,...
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #94 : 08 Лютого 2013, 19:38:50 »

Знай діть час, хто хоч трохи жив в СССр, подивіться, не пошкодуєте, хоча би дивіться в 2-3 прийоми. Рекомендую  :good

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=3qlqDa0XcIs" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=3qlqDa0XcIs</a>
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #95 : 09 Лютого 2013, 01:06:57 »


Знай діть час, хто хоч трохи жив в СССр, подивіться, не пошкодуєте, хоча би дивіться в 2-3 прийоми.
Дивився, вже давно. За один прийом.
І не тільки це. "Одновременно" дивився, "Дредноути" - аудіокнигу слухав,  Що можу сказати: ніби і не погано Гришковець виступає, але гнильцем, "ліберастичним", від нього попахує. 
старому мацкофскому камцамольскому функціонеру
або тобі 12 років
Біжи спитай у старших
Herr klaus_frank не дружить з логікою.
 То я у нього старий московський функціонер, і зразу ж мені 12 років, і треба бігати питати у старших. Старший, то він себе мабуть вважає.
Коли форумець не по темі відповідає, а намагається в кожній відповіді образити опонента, то йому напевно треба бігти до психоаналітика.

Відповідь від: 08 Лютого 2013, 23:24:03
СССР глазами National Geographic
Життєстверджуючі фотки. Люди прості і справжні.

Відповідь від: 08 Лютого 2013, 23:28:50
з рогаликами та калачем страшенно любила вершки - така смачна солодка ням-нямка
А ось такі бублики: коштували 5 копійок, ось таких:

 
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #96 : 11 Лютого 2013, 09:32:33 »

 :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #97 : 15 Лютого 2013, 08:44:04 »

дві банди . одні алкоголіки без мозку і совісті, інші шестьори. які ходили і доносили, через таких "добродіїв" мільйони провели роки на поселеннях в Сибіру. всі ці фотки кльові тільки за ними , багато неправди.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #98 : 25 Лютого 2013, 01:43:11 »

фильм КИН-ДЗА-ДЗА. Подобно великим откровениям и пророчествам понятый не многими и не сразу. Я, например, осознал, в чем его смысл спустя десяток лет, когда многое там карикатурно изображенное проявилось в 90-х годах. Как будто мы все переместились на планету Плюк в галактику КИН-ДЗА-ДЗА, и, к сожалению, безвозвратно.
Кин-дза-дза и дивный новый мир
Записаний
Следи за контекстами!

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #99 : 25 Лютого 2013, 07:37:13 »

А ще я пам"ятаю як ми дітьми збирали металеві кришечки з-під пива, забивали їм хвилясті краї каменем до коркової основи і грали у "кришечку". Хто пам"ятає суть цієї гри?
Суть гри проста, викопувалась ямка на рівному місці (приблизно 10см в діаметрі). Потім проводилась межа-риска (від ямки на пару метрів). Всі учасникивідступали за цю межу і кидали по черзі свою кришку. Старались попасти поближче до ямки. Далі Всі по черзі "били" щелбанами свою кришку, коли попадав кришкою в ямку, то вона твоя і ти діставав право бити іншу, чужу кришку. Ще цю гру грали гудзиками, тому в один час в мене дома пропали чомусь всі вільні гудзики, пострадав навіть татовий гардероб  :). Ну а коли вже був старшим грали пятаками.
Записаний