Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 20 днів

Голосування

У якій валюті Ви у переважній більшості тримаєте свої заощадження?

Українська гривня
- 29 (41.4%)
Американський долар
- 17 (24.3%)
Євро
- 14 (20%)
Російський рубль
- 1 (1.4%)
Фунт стерлінгів
- 1 (1.4%)
інше
- 8 (11.4%)

Всього голосів: 65


Автор Тема: Валюта, готівка, рахунки у банку та інші фінансові питання.  (Прочитано 142899 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ігор_О

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +282/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1943
 • Останні відвідини:
  06 Жовтня 2016, 16:39:01


Юра, Ви мене сильно розчаровуєте....... На жаль. Ви розумієте, про що я.
Записаний

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 30276
 • Останні відвідини:
  Вчора в 12:21:06

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Угу, тим, що вважаю, що діючий президент м'яко кажучи редиска.  ;)

Я і справді так вважаю.
Навіть якщо він і не заробляє на тому, що втрачають інші, все одно редиска.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +282/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1943
 • Останні відвідини:
  06 Жовтня 2016, 16:39:01


Я і справді так вважаю.
Та заради Бога - вважайте!
Але ж не варто уподоблюватись... Я от у 2004-му дивувався східнякам, які при розмові зі мною щиро твердили: прийде Ющенко - і в Україну приїдуть американці на танках, сволочі... Зараз дивуюсь росіянам, які на форумах несуть очевидну маячню щодо України і не лише її, вдовбану їм в голови російською агітмашиною...
Юра, Ви ж розумний чоловік і умієте користуватись Інтернетом - зайдіть на сайт НБУ, є реальні цифри обсягів продаж валюти щодня, є матеріали щодо інтервенцій і т.д. Скачайте реферат з основ економічної теорії, врешті! Але думайте самі і не давайте вбивати Вам в мозок готову думку. Звичайно ж , самому важче, але ж і гоноровіше!
Записаний

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 30276
 • Останні відвідини:
  Вчора в 12:21:06

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Згідго тієї статистики за два останні дні продаж НБУ валюти зріс у середньому в 2,5 разів.

Відповідь від: 10 Вересня 2009, 18:04:38
При чому так багато банк цього року два дні підряд ні разу ще не продавав.  :duvno
Відповідь від: 10 Вересня 2009, 18:05:38
Ще трохи з росагітмашини
«Захист ошуканих вкладників» закликає Ющенка «не вдавати бухгалтера»

Приховано: Показати


Громадське об’єднання «Захист ошуканих вкладників» закликає Президента України Віктора ЮЩЕНКА негайно відправити у відставку голову Правління Національного банку України Володимира СТЕЛЬМАХА. Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН повідомив член Ради ГО «Захист ошуканих вкладників» Віктор ЧАЙКА.

Зокрема, В.ЧАЙКА закликав Президента «не вдавати із себе бухгалтера» і негайно відправити у відставку В.СТЕЛЬМАХА, який уже досяг пенсійного віку.

«Цей дідусь-боровичок (В.СТЕЛЬМАХ) вже за свої дії потім не відповість. Негайна відставка В.СТЕЛЬМАХА у зв’язку із його пенсійним віком - це перша умова початку оздоровлення банківської системи України», - наголосив член Ради ГО «Захист ошуканих вкладників».

У свою чергу екс-заступник голови Правління НБУ Сергій ЯРЕМЕНКО, який також брав участь у прес-конференції, висловив переконання, що теперішня помилкова політика Національного банку під кураторством В.ЮЩЕНКО може призвести до економічного колапсу. Зокрема, С.ЯРЕМЕНКО зазначив, що стратегія "плаваючого" обмінного курсу, обрана Нацбанком, є руйнівною для ціноутворення в Україні. «В економіках, що розвиваються, таких як українська, "плаваючий" курс призводить лише до девальвації. Це не сприяє ані пожвавленню економіки, ані боротьбі з інфляцією. Така позиція НБУ не дає підстав для подальшого зростання економіки», - підкреслив експерт.

При цьому С.ЯРЕМЕНКО відзначив, що «на жаль, нинішня позиція НБУ не може бути змінена через кураторство над НБУ Президента України Віктора ЮЩЕНКА, який раніше сам очолював Нацбанк і проповідував ці неліберальні підходи, які у результаті і привели до кризи". Екс-заступник керівника НБУ переконаний, що Україні необхідно скористатися досвідом європейських країн післявоєнного періоду, коли функції Центробанку та Міністерства економіки були об`єднані. «Інакше ми можемо прийти до економічного колапсу», - попередив С.ЯРЕМЕНКО.

Далі В.ЧАЙКА наголосив, що коли В.ЮЩЕНКО і надалі покриватиме В.СТЕЛЬМАХА, порушуючи законодавство, то ГО «Захист ошуканих вкладників» вимагатиме «не створювати слідчу комісію Верховної Ради, яка буде розглядати витівки або навпаки недбалу бездіяльність пенсіонера В.СТЕЛЬМАХА, а, відповідно до закону про імпічмент, створювати спеціальну слідчу комісію і починати процедуру імпічменту».

Підсумовуючи сказане, В.ЧАЙКА заявив: «Або відставка В.СТЕЛЬМАХА, або імпічмент В.ЮЩЕНКА».

 
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-335462.html


Першого заступника голови НБУ викликають на допит

Приховано: Показати


Сьогодні слідчий Головного слідчого управління МВС України підписав повістку про виклик на допит першому заступнику голови Національного банку України Анатолію ШАПОВАЛОВУ.

Про це повідомили УНІАН у Департаменті зв`язків з громадськістю та міжнародної діяльності МВС України.

Міністр внутрішніх справ Юрій ЛУЦЕНКО наголосив: “Я, в принципі, усвідомлюю, що Національний банк України і українська гривня потребують тиші. Це – дуже важлива умова для збереження стабільної національної грошової одиниці. Але цією тишею останнім часом користуються фінансові шахраї, які розкрадають комерційні банки та валютні ресурси на сотні мільйонів гривень”.

“Ті матеріали, які ми маємо на руках, і та остання отримана нами інформація свідчать про можливість притягнення до відповідальності і посадовців Національного банку. Моя заява була для них несподіванкою і, вочевидь, падіння курсу долара на 90 копійок помітили всі”, - повідомив Ю.ЛУЦЕНКО.

Міністр висловив сподівання, що такі дії правоохоронного відомства сприятимуть подальшій стабілізації курсу гривні.

Водночас Ю.ЛУЦЕНКО зауважив, що прагне отримати інформацію і про те, «хто відповідає за безконтрольність над колосальними фінансовими шахрайствами, коли сотні мільйонів грабують серед білого дня».

“Хто відповість, де позитив від вливання у банківську систему 83 мільярдів гривень, і чому це не відчувають ні люди, ні економіка”, – зазначив Ю.ЛУЦЕНКО.

 

 
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-335448.html

Відповідь від: 10 Вересня 2009, 18:24:19
Експерт: НБУ і Президент можуть стати винуватцями економічного колапсу
Приховано: Показати


Збереження нинішньої монетарної політики Національного банку не залишає сподівань на оздоровлення української економіки. Таку думку сьогодні на прес-конференції в УНІАН висловив екс-заступник голови НБУ Сергій ЯРЕМЕНКО.

За його словами, у річницю початку фінансової кризи в Україні доводиться констатувати розвал фінансового ринку. «Основною причиною кризи банківської системи України став різкий відплив іноземного капіталу, який прийшов на зміну припливу грошей у банківський сектор у докризовий рік. Ця ситуація повинна була бути вирішена шляхом зміни монетарної і фінансової політики НБУ, а також зміни його керівництва», - переконаний експерт.

На його думку, з початком кризи НБУ обрав неправильну стратегію боротьби з негативними явищами у фінансовому секторі. «З кінця минулого року ми спостерігали обвал курсу гривні і величезні грошові вливання у банківську систему України, які ні до чого не привели. Саме непродумана політика НБУ призвела до катастрофічних наслідків у фінансовому секторі й економіці України в цілому. Попри це політика Нацбанку одержувала і продовжує діставати схвалення Президента України. Безвідповідальні рішення НБУ привели до втрати віри банківського співтовариства України в правильність антикризової політики НБУ. В результаті, в банківській системі запанувало гасло - «Рятуйся, хто може!», - зазначає С.ЯРЕМЕНКО.

У таких умовах, на його думку, виходити з кризи практично неможливо, оскільки система стає некерованою. Однією з головних помилок НБУ С.ЯРЕМЕНКО вважає штучне створення «грошового голоду» у фінансовому секторі. «Такі дії обгрунтовувалися бажанням знизити інфляцію. Але саме «грошовий голод» приводить до охолоджування економіки, недоступності кредитних ресурсів для національного виробника і, як наслідок, до зниження його конкурентоспроможності у порівнянні із зовнішнім виробником”, - сказав экс-заступник голови Нацбанку.

Ще однією серйозною проблемою монетарної політики НБУ він вважає облікову ставку. «Не спираючись на думку МВФ або експертів, НБУ догматично стверджує, що завищена облікова ставка завжди повинна застосовуватися в Україні у період кризи для все тієї ж боротьби з інфляцією. При цьому, в НБУ не зважають на те, що в більшості розвинених економік світу облікова банківська ставка доведена практично до нуля на тлі величезних бюджетних вливань в основні сектори економіки», - уточнив експерт.

Він також зазначив, що плаваючий курс гривні є сьогодні недосяжною метою для України. «Така курсова політика носить руйнівний характер для внутрішнього ціноутворення, що приводить тільки до девальвації української валюти», - сказав С.ЯРЕМЕНКО.

Підсумовуючи, він підкреслив, що НБУ не може змінити свою політику, оскільки вона співпадає з позицією Президента України Віктора ЮЩЕНКА, який патронує діяльність Нацбанку як його колишній голова.

«При цьому, нерішучість Президента у питанні зміни голови НБУ призводить до того, що ми ще 6 місяців мордуватимемо нашу економіку», - сказав С.ЯРЕМЕНКО.

 
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-335435.html

Цитувати (вибране)
«Основною причиною кризи банківської системи України став різкий відплив іноземного капіталу, який прийшов на зміну припливу грошей у банківський сектор у докризовий рік. Ця ситуація повинна була бути вирішена шляхом зміни монетарної і фінансової політики НБУ, а також зміни його керівництва»
Підсумовуючи, він підкреслив, що НБУ не може змінити свою політику, оскільки вона співпадає з позицією Президента України Віктора ЮЩЕНКА, який патронує діяльність Нацбанку як його колишній голова.

«При цьому, нерішучість Президента у питанні зміни голови НБУ призводить до того, що ми ще 6 місяців мордуватимемо нашу економіку»
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +282/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1943
 • Останні відвідини:
  06 Жовтня 2016, 16:39:01


Згідго тієї статистики за два останні дні продаж НБУ валюти зріс у середньому в 2,5 разів.
І що це означає? Вину Ющенка у курсі гривні? Та Ви що, справді?!

При чому так багато банк цього року два дні підряд ні разу ще не продавав.
А цей "аргумент" про що свідчить? Не можу зрозуміти ходу Вашої думки - вона надто глибока для мене....

Ще трохи з росагітмашини
«Захист ошуканих вкладників» закликає Ющенка «не вдавати бухгалтера»
Першого заступника голови НБУ викликають на допит
Ото ж.... Юра, немає у Вас власної думки - все з газет та політінформацій.... І що значать "ся шокуюча інформація"? Принаймні, для Вас?
Записаний

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 30276
 • Останні відвідини:
  Вчора в 12:21:06

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Я не політінформацію слухаю, а людей які взяли доларовий кредит і зараз лікті кусають.
Відповідь від: 10 Вересня 2009, 18:31:53
Крім тих нещасних обікрали всіх, хто продавав в Україні імпортну продукцію.
Відповідь від: 10 Вересня 2009, 18:32:51
Сьогодні обсяг інтервенції Національного банку України на валютному ринку становив 100 млн. грн. при сумі поданих заявок на участь в аукціоні на 30 млн. дол.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +282/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1943
 • Останні відвідини:
  06 Жовтня 2016, 16:39:01


Я не політінформацію слухаю, а людей які взяли доларовий кредит і зараз лікті кусають.
І я їх чую. Більше того - я один із них. І що, це значить, що я маю тепер шукати винного у моїх проблемах - а Ющенко якнайкраще підходить на цю роль? З якого дива? Він мене заставляв?

Крім тих нещасних обікрали всіх, хто продавав в Україні імпортну продукцію.
О.... А я думав, що саме ті, хто продавав в Україні імпортну продукцію якраз і винні у порушенні платіжного балансу країни і обвалі гривні... Щось я в цьому житті не все розумію. І "Файненшл Таймс" зі мною разом...
Записаний

doktor-maks

 • Модератор
 • *
 • Карма +426/-3
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 2740
 • Останні відвідини:
  15 Квітня 2017, 11:04:31

  Звідки: Івано-Франківськ

ну то не зовсім так. Правда лише пункт №2
Підтримую.
Відповідь від: 10 Вересня 2009, 20:47:12
1. Ющенко ніякого відношення до знеціння гривні немає, оскільки в нього просто елементарно немає повноважень !
Але вплив є! Тут кланова країна. Стельмах - ставленик Ющенка, але не в смислі, що поставили його і він стоїть  ;)
Стельмах - виконавець волі президента (звісно, якщо в останнього ще є залишки волі).
Пєтя, кум, де? Чи не голова ради НБУ?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ

Крім тих нещасних обікрали всіх, хто продавав в Україні імпортну продукцію

Щодо імпорту мушу непогодитись, саме тому що імпорт продукції у нас більший ніж експорт гривня падає, а долар росте :(
Лише при уряді леді Ю була створена така парадоксальна річ як  "Рада імпортерів", а не наприклад експортерів ( в підтримку своїх виробників) і відмінено ввізні мита, наприклад на цукор, тобто підтримували не нашого виробника а імпортного... Грубо кажучи, відтік валюти протягом двох років відбувався просто таки 100% а притоку не було.. Звідси і нестабільність гривні...
НБУ не може постійно тримати штучно курс, він нічим не підкріплений країна не заробляє валюти вона нічого не продає  :(
Записаний

BanderiveC

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +351/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1542
 • Останні відвідини:
  26 Грудня 2023, 13:22:28


Основним донором долара в країну був метал - не продаєм метал і тому такий курс !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ
Валюта, готівка, рахунки у банку та інші фін&
« Прочитано #50 : 10 Вересня 2009, 22:42:00 »

Абсолютно згідна :bouquet:
Метал був основним донором в некризовій ситуації він мав пріоритет, а в кризових умовах він не витримує конкуренції бо ціна на метал інших виробників впала, а якість краща :(
« Останнє редагування: 10 Вересня 2009, 22:55:24 від Tandylight »
Записаний

doktor-maks

 • Модератор
 • *
 • Карма +426/-3
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 2740
 • Останні відвідини:
  15 Квітня 2017, 11:04:31

  Звідки: Івано-Франківськ

Чому суттєво відрізняється курс Euro/USD в Україні і в світі?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 30276
 • Останні відвідини:
  Вчора в 12:21:06

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

На цукор зняти мито, як і на все інше нас змісив всуп до СОТ. Так, що леді Ю тут не надто причетна.
Я писав про дрібних імпортерів, а швидше про приватних підприємців, що жили з продажу імпортного товару і про таких як я, які той товар купляли за гривні по курсу 5,05 а тепер мусимо по 8,50 і то при тому, що гривневі зарплати зменшилися.
Звісно експорту нема бо все стоїть, але якби падіння курсу було зумовлене тим, то почало б відбуватися десь тепер і не стрибкоподібно.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +282/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1943
 • Останні відвідини:
  06 Жовтня 2016, 16:39:01


Але вплив є! Тут кланова країна. Стельмах - ставленик Ющенка, але не в смислі, що поставили його і він стоїть 
Стельмах - виконавець волі президента (звісно, якщо в останнього ще є залишки волі).
Макс, ну Ви хоч уявляєте таку картину: дзвонить Ющенко Стельмаху і каже - давай, вали гривню! А потім дзвонить - вали долар! Стельмах що, шаман? Тут купа урядів з їх яйцеголовими радниками не знають як кризу долати (яку самі і заварили) - опа, Стельмаха їм всім треба! Бо як він скаже - такий курс і буде!
Шановні друзі! Я втомився писати про те, що закони економіки мають таку ж природу, як і інші закони на Землі. Не вірите мені - скачайте з нету реферати першокурсників-економістів. Зайдіть на сайт НБУ - вкотре пропоную! Там видно всю картину. Розумію, це нудно, напряжно, час займає - значно зручніше пояснити все чиїмись чорними замислами. Тут також діє принцип попиту-пропозиції. Народ в шоці від курсу гривні? Народ не знає, що буде завтра? Народ не хоче чути винним себе і шукає винного у своїх бідах? Все це народу подадуть - у гарній обгортці і з аргументами, на блюдечку.

Пєтя, кум, де? Чи не голова ради НБУ?
Ну і що чорного може зробити голова наглядової ради? Ще чорніше наглядати? Чи він теж шаман?
Крім того, Пєтя наразі лєпший дружбан Юлі. Це всі знають.

НБУ не може постійно тримати штучно курс, він нічим не підкріплений країна не заробляє валюти вона нічого не продає
Браво! +1

Насправді, курс національної валюти - це як температура тіла хворого. Ми можемо збивати її тимчасово даючи пігулки, але якщо не лікувати саму хворобу - хворітимемо доти, поки пігулки не закінчаться. А далі... Ну, самі розумієте.

Перекос платіжного балансу будь-якої країни в сторону імпорту ЗАВЖДИ ВЕДЕ ДО ПОНИЖЕННЯ КУРСУ НАЦВАЛЮТИ. Тому ті, хто імпортує товар - хочуть-не хочуть а працюють на її пониження. Експортери ж навпаки. Цей ринок саморегулюється в ідеалі. Але це в ідеалі, а в реальності головні фінустанови країн згладжують стрибки курсів інтервенціями або викупом надлишків валюти. В Україні вже дано немає надлишків. Тиск попиту на валюту зашкалює. Нацбанк має затверджений план виходу з інтервенціями на міжбанк. Причому затвержений радою Нацбанку, а не Стельмахомз Ющенко - це є держтаємницею. План готують з розрахунку наявних резервів. Це так як в пустелі: йдете ви пару днів, сонце нещадно палить, води запас обмежений і скільки ще йти не знаєте.... Виділяєте для себе норму - стакан на пів-дня, щоб вистачило хоч на тиждень... Йдете, ледве ноги волочите... І приходить час Х - ви берете і випиваєте два стакани за раз... Відразу стало легше! Ви чуєте себе в силі ще йти і йти... Світло в очах, оптимізм на душі.... Але результат буде страшним.... Так і у нас - виходив Нацбанк зі своїми маленькими розрахованими об'ємами, попит ріс все-одно, гривня помалу девальвувала... Тут підняли крик і запропонували готове для піпла рішення: Ющенко і Стельмах - редиски! Редиски, редиски - підтримав піпл! Ще пару "експертів" типу був у 2004-му такий ролик "Ющенко! Ваша жінка - американка..." ці "експерти" з надутими щоками кинулися доводиту вину призначених "редисок" в надії на кісточку від Багині... І все - Нацбанк вкинув значно більші об'єми, продав запаси, хвора економіка ковтнула пігулку, страждущий в пустелі майже допив свою воду - всім стало ХАРАШО! Гривня зміцнилася, винні будуть покарані, Багиня показала, що "вона працює"... Танці, карнавал, фейєрверки...
А хто відповість за 30 мільярдів дефіциту держбюджету? Хто відповість за надруковану "юлину тисячу"? Хто відповість за жахливу емісію фантиків, яку друкують щоразу перед оплатою Росії за газ? Хто відповість за додатковий друк вже подерибанених 10 мільярдів на Євро? Ось де причини "температури"! Всі ці ПАПІРЦІ зроблять коло в економіці і прийдуть на ринок мінятися на ДОЛАР! І тоді ми знову будемо шукати винних... От тільки чи там шукатименмо... Чи знову розіпнем того, на кого вкажуть?

Я писав про дрібних імпортерів, а швидше про приватних підприємців, що жили з продажу імпортного товару і про таких як я, які той товар купляли за гривні по курсу 5,05 а тепер мусимо по 8,50 і то при тому, що гривневі зарплати зменшилися.
Все ж взаємопов'язано. Страждають імпортери? Зато виграють експортери! Чи не так? Навіть ті ж самі заробітчани (експортери своєї праці) - виграють. Чому Ви про них не турбувались, коли долар був 5.05?

Звісно експорту нема бо все стоїть, але якби падіння курсу було зумовлене тим, то почало б відбуватися десь тепер і не стрибкоподібно.
Саме тим і також тим воно все і зумовлено, Юра. А не "шаманськими танцями" Ющенка зі Стельмахом.
Записаний

DVania

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +963/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4231
 • Останні відвідини:
  14 Вересня 2016, 23:52:58


Просто я найшов 20 євроцентів, то мабуть просверлю в них дирочку і буду носити замість брелка. :-D
Я 25 центів,американських  років з 10 ношу,вже витерлися на пластинку.
Записаний

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 30276
 • Останні відвідини:
  Вчора в 12:21:06

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Нацбанк в Україні не є незалежною установою. Про це на прес-конференції в УНІАН заявив заступник голови НБУ Олександр Савченко, який сьогодні оголосив про свою відставку. "Нацбанк  втягнутий у політику і через деякі схеми - у комерцію", - сказав банкір, пояснюючи свою незгоду з діями керівництва банку.

Теж хлопець мабуть має реферати почитати і статистику подивитися...
« Останнє редагування: 11 Вересня 2009, 11:34:20 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ

Є версія, що НБУ в рамках інспекцій, примушують банки з іноземним капіталом збільшувати свої резерви на мільярди гривень... Шантажуючи відклилканням ліцензій... Усе це якраз робиться для залучення валюти в країну... і поки ніхто не відмовився від цієї  "вигідної  пропозиції"..
але так викручувати руки для підтримання курсу довго не можна :( 
Записаний

Ігор_О

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +282/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1943
 • Останні відвідини:
  06 Жовтня 2016, 16:39:01


Сьогодні о 10.30 в УНІАН відбудеться прес-конференція заступника голови Національного банку України Олександра САВЧЕНКА, який сьогодні заявив про свою відставку.

Прес-конференція транслюватиметься у прямому ефірі на «5-му каналі».
Подивіться - і викладіть свої думки щодо почутого, будь-ласка.

Теж хлопець мабуть має реферати почитати і статистику подивитися...
Та ні. Нащо йому реферати? Йому треба готуватися до депутатського крісла. А може й до крісла голови Нацбанку-20010?
Записаний

DVania

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +963/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4231
 • Останні відвідини:
  14 Вересня 2016, 23:52:58


У знецінені гривні президент винен не менше від голови НБУ-Тігіпко http://www.expres.ua/articles/2009/09/04/33353
Відповідь від: 12 Вересня 2009, 10:41:07
Стельмах просить на покращення житлових умов якихось ...160 міл. http://www.expres.ua/articles/2009/09/11/33436/ бідуюють,жити не мають де. :'(
Записаний

Люся

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +408/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 1149
 • Останні відвідини:
  01 Березня 2019, 15:47:14

  Звідки: Хотінь

Подивіться - і викладіть свої думки щодо почутого, будь-ласка.
Ну подивились... І що ми раніше не знали, що ситуація на нашому валютному ринку - це чистої води спекуляція, Знали. Що ми не знали, що крім жидів на таких операціях ніхто в світі більше не може заробити? Знали. І що з того? Все одно біжимо в обмінники і намагаємося віддати спекулянтам якомога скоріше зароблене, думаючи, що ми заробляємо на курсі  :=). А щодо заяв .... Все одно вони ніякого продовження не будуть мати. Ідуть вибори, і треба готуватися ще не до таких "відвертих" заяв. Ми вже чули, що бандити мають в тюрмах сидіти. Що сидять? Так і тут буде. Це просто для лохів сказано. На вас заробляють , а ви несіть дальше свої гроші в банк, купляйте і продавайте валюту.   І думайте, що ви мудріші за когось...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка