Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

15 років 6 місяців 29 днів

Голосування

У якій валюті Ви у переважній більшості тримаєте свої заощадження?

Українська гривня
- 29 (41.4%)
Американський долар
- 17 (24.3%)
Євро
- 14 (20%)
Російський рубль
- 1 (1.4%)
Фунт стерлінгів
- 1 (1.4%)
інше
- 8 (11.4%)

Всього голосів: 65

Автор Тема: Валюта, готівка, рахунки у банку та інші фінансові питання.  (Прочитано 131860 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

• Ветеран
  • Карма +369/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Сьогодні побачив як на моїх очах посеред робочого дня біля банку міняли на табло курс американського долара (звичайно у меншу сторону). :( Це мене наштовхнуло запитання, а якій валюті зараз в більшості довіряють форумці?
   Також можна в цій темі поговрити і про інші фінансові питання. Наприклад, у якій валюті ви отримуєте зарплату, як саме її отримуєте - готівкою чи на карточку? і т.д.
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:01:47

Хм. Так, як більшість грошей все одно йде на їду, то стараюся гроші відразу тратити. а то що назбирується, тримаю у гривнях "у панчосі".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.

Холод, голод, темрява й спрага – для нас не так страшно й смертельно, як ваші "дружба й братерство".

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

а чому доступний тільки один варіант??? я тримаю і в гривні і в долларах!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

• Ветеран
  • Карма +369/-0
  • Останні відвідини:

а чому доступний тільки один варіант??? я тримаю і в гривні і в долларах!!
Ну розумієш питання стоїть в якій валюті у переважній більшості Ви тримаєте свої заощадження?
Якщо буде потреба, то я відредагую голосування.
Я наприклад також маю у схованці пару доларів і пару євро, але то далеко не визначальна сума, оскільки я отримую зарплату в гривнях, то їх і тримаю доки не потрачу. :)

тримаю у гривнях "у панчосі".
А чо не проголосував за відповідний варіант? :(
Записаний

romashkin

• Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Останні відвідини:
    28 Січня 2023, 06:52:18

якось останнім часом не виходить заощаджувати.  ;)
витрачаю швидше ніж приходять, тому такої проблеми не маю.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

WikTor

• Ветеран
  • Карма +161/-1
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

Молодец Володь, опередил с темкой! +1 ;)

Да уж, об этом на работе обсуждалась тема, люди нервничают что опять курс упал, но в принципе паники нет, так как официальный курс НацБанка такой как и был, и по всей видимости это опять таки искуственное понижение курса дабы народ массово начал продавать доллары! Это уже не раз было, люди ведуться а кто то на этом богатеет! Сегодня в новостях слышал о том что НацБанк взялся за решение этого вопроса, так как не доволен большой разницой в стоимости покупки доллара в разных обменных пунктах. По этому думаю что вопрос будет решён в ближайшее время! Хотя поволноваться есть о чём! ТАкже у нас сотрудники обратились ко мне с вопросом о том на сколько выгодно держать свои сбережения в виде золота в банках, и процент капает и твёрдая валюта, которая ну не дешевеет уже очень много лет а только наоборот, правда и процент по ниже! У меня просто родственник близкий не буду говорить кто да как но он работает в банковской сфере а вернее один из учредителей новых банков! Всю эту кухню прожевал! В общим как что узнаю новенького отпишусь обязательно! И повода для паники пока не вижу!
Записаний

syddia

• Ветеран
  • Карма +369/-0
  • Останні відвідини:

Ну, Віктор, чуть заспокоїв, а то я вже хотів бігти здавати тих пару зелених, шо тримав у шухляді. :pardon
Записаний

beauty

• Постійний користувач
  • Карма +87/-0
  • Стать: Жіноча
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

Мені зарплату дають на руки в гривнях. Хоч і нема дуже з чого, але намагаюсь трохи відкладати то на те, то на се.
Щодо падіння долара, то штучно це чи ні, але явно для мене не вчасно. А то я щось собі трохи підзбирила і коли прийшлось їх поміняти, курс якраз впав  :(
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

syddia

• Ветеран
  • Карма +369/-0
  • Останні відвідини:

Народ, хто шо чув за доляр? Спускати його зараз за смішну ціну, чи мо ше до осені потримати, бо понадаровували на весілля тих лопухів, тай не знати шо з ними робити? :unknow
Записаний

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:

офыцыйний курс нацбанку буде знижений це гарантыя!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

gaar

• Ветеран
  • Карма +178/-52
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2023, 17:34:19

перекинь трохи у euro und schweiz frank
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

syddia

• Ветеран
  • Карма +369/-0
  • Останні відвідини:

Народ, хто шо чув за доляр? Спускати його зараз за смішну ціну, чи мо ше до осені потримати, бо понадаровували на весілля тих лопухів, тай не знати шо з ними робити?
  Треба було таки тримати доляри до осені. :( Та разом з тим, я хоч і розміняв їх на гривні, але одразу ж потратив гроші на корисні придбання. :)

У звязку з фінансовою кризою я вирішив допомогти своєму банку через який отримую зарплату. Я частково прислухався до їхнього заклику не знімати готівку, а розраховуватись по безналу, і підключився до системи "Приват.24". Тепер старатимусь проводити максимальну кількість фінансових операцій через інтернет і т.п. Наприклад останнім часом я навіть не спускаючись до банкомату поповнюю свої мобільні рахунки і рахунки своєї жінки.

Загалом ми рухаємось до цивілізованого світу і там заведено в більшості користуватись сучасними засобами розрахунку, а не банкнотами які затираються. ;)

Чи ще хтось з форумчан довіряє розрахункам через інтернет? Чи є в когось досвід оплати комунальних послуг по безналу? :)
« Останнє редагування: 12 Листопада 2008, 13:03:39 від syddia »
Записаний

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:

готівка готівка і тільки готівка. все інше віртуальне!!! я тільки за готівку!!!
Записаний

romashkin

• Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Останні відвідини:

Валюта, готівка, рахунки у банку та інші фін&
« Прочитано #13 : 12 Листопада 2008, 12:59:28 »

Наприклад останнім часом я навіть не спускаючись до банкомату поповнюю свої мобільні рахунки і рахунки своєї жінки.
мені мобільний банкінг зручніше ніж приват 24.
можна поповнювати рахунок, навіть не підключаючись до Інтернету і будучи далеко від цивілізації, головне щоб покриття було.
наприклад, щоб попвнити свій рахунок на телефоні
відправляємо на номер 10060 смс з текстом
PAYсума поповнення+чотири останні цифри картки.
Докладніше можна почитати на сайті Приватбанку.

Ще у Привата є корисна послуга, після проведення будь-якої операції з вашою карткою, на телефон приходить смс із сумою залишку на рахунку і потраченою сумою. Дуже зручно.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

• Ветеран
  • Карма +369/-0
  • Останні відвідини:

Ще у Привата є корисна послуга, після проведення будь-якої операції з вашою карткою, на телефон приходить смс із сумою залишку на рахунку і потраченою сумою. Дуже зручно.
Я вже давно користуюсь такою послугою. Плата за таке задоволення мізерна - 3 грн./міс, зате легко стежити за своїм балансом на зарплатній карточці. :)
Записаний

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:

а хіба не зручніше стежити за готівкою в своїй кишені чи панчосі???
Записаний

syddia

• Ветеран
  • Карма +369/-0
  • Останні відвідини:

Готівка в кишені швидше розійдеться. Як викрадуть ту готівку з кишені, то рахуй пропало, а от карточку можна швидко заблокувати. Тепер навіть існує можливість заблокувати карточку через мобільний телефон.

От поїхав ти в якусь глухомань, де ше є покриття мобільного опереатора, але ваучерів поповнення ніде купити. Є пластикова карточка і можна без проблем поповнити мобілу на будь-яку суму. :)
Записаний

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:

Готівка в кишені швидше розійдеться
Це субєктивне ;)
Як викрадуть ту готівку з кишені, то ра   пропало, а от карточку можна швидко заблокувати.
теж питання випадку, і карточку не завжди швидко заблокуєш.
От поїхав ти в якусь глухомань, де ше є покриття мобільного опереатора, але ваучерів поповнення ніде купити. Є пластикова карточка і можна без проблем поповнити мобілу на будь-яку суму.
якщо є покриття то можна передзвонити знайомим і вони перекинуть гроші на рах!! а контрактні абоненти можуть говорити в мінус. і тим паче якщо ти в глухомані ти з карточки готівку не знімеш. а нал він всюди нал!!!!
Записаний

Juli

• Ветеран
  • Карма +101/-0
  • Стать: Жіноча
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

Для мене немає значення нал чи безнал - головне наявність коштів або в кишені, або на рахунках...
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

romashkin

• Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Останні відвідини:

теж питання випадку, і карточку не завжди швидко заблокуєш.
карточку можна заблокувати смс-кою, практично миттєво.
Цитата: syddia від Сьогодні в 15:19:47
Готівка в кишені швидше розійдеться
Це субєктивне
я теж вважаю, що субєктивне, гроші на картці навпаки легше тратити.

переваги картки в тому, що не завжди зручно носити з собою великі суми грошей.

Записаний