Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Відпочинок в м.Калуш і не тільки...  (Прочитано 371649 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Ассоль

  • Старожил
  • ****
  • Карма +202/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 335
  • Останні відвідини:
    12 Вересня 2012, 23:00:28

    Звідки: Калуш
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #260 : 15 Липня 2008, 18:19:21 »

Мій відпочинок на морі.

Моя мама із своєю сестрою забронювали по інтернету люкс 2+2 на базі віддиху " ПАРАДИЗ" яка знаходиться  у Коблево. І потім цілий час сміялися ( шуткували) " Приїдем і будемо спати на пляжі." в кращому випадку. =)) =))
 Але коли ми приїхали нам дуже сподобалося. В номері дійсно гаряча вода і холодна тоже :P робочий кондиціонер, телевізор, холодильник ну все як було обіцяно.Дуже гарна база. І дуже красиво біля бази. Кожний день поливаються газончики є місце де можна жарити шашлики або просто відпочивати. Є фудбольний майданчик і пару тренажорів.Столова тоже нормальна що взяв за то заплатив. Хочеш їж хочеш не їж . Є басейн саме той що на фото яке я скинула.Дуже класний ми як сходили у басейн :beach всьо на море ходили через раз.Вхід з людини 20 гр. з9.00до13.00 або з 14.00до18.00.Правда столова і басейн поки що знаходяться на базі" ВІННИЦЯ" у них тільки будують .
На рахунок відпочинку вечером: багато клубів і дискотек для молоді (для дівчат безплатно або по знижках) є просто також на кожному кроці кафе і ресторани там переважно відпочивають люди старшого віку.Багато розважальних вечірок для людей без комплексів. Наприклад " Мокра майка" або
дискотека з піною. Мені сподобалась дискотека на Арені Біч -це пляжна дискотека.
Відкрили цього року ще новий аква парк. мені сподобалось .Сподобалось кататися на скутерах (водних)15гр одна хвилина мін 3 хв.Ну а пляж і море можна сказати нормально.Фото яке я скинула зроблені біля бази.Ми їхали до дому задоволені.Хоча не знаю чи варто їхати на те саме місце відпочинку.Можливо спробуємо інший варіант.
Записаний

Ассоль

  • Старожил
  • ****
  • Карма +202/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 335
  • Останні відвідини:
    12 Вересня 2012, 23:00:28

    Звідки: Калуш
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #261 : 15 Липня 2008, 18:34:53 »







[/URL
Відповідь від: 15 Липня 2008, 18:33:53

інші фото у інших фототемах.
Записаний

Ассоль

  • Старожил
  • ****
  • Карма +202/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 335
  • Останні відвідини:
    12 Вересня 2012, 23:00:28

    Звідки: Калуш
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #262 : 15 Липня 2008, 18:56:40 »

І мій відпочинок у горах

Зібралася у нас дружня компанія поїхати у гори відпочити ну і за одно назбирати ягоди.
День перед тим падав дощ і ми всі були без настрою.Але всі вирішили " У природы нет плохой погоды".Хто знав що буде жара (50 градусів).А на горі напевно цілих 60 градусів.Я ледве вилізла на гору .Хотілося сховатися у ті кущі з ягодами і невилазити з відти.Знаю що назбирала 5літрів а як злазила з гори уже не пригадую.(жарт). А якщо говорити про природу то вона у нас шикарна.У повному значенні цього слова.Душа відпочиває.Ой ! А де Я була? На ТРОСТЯНІ ! А на другий день ми були на Волосянці .Але туда ми піднімалися на підйомниках і їли там просто шашлик.О це краса словами непередати.( я маю на увазі природу) :P :P
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #263 : 07 Вересня 2008, 15:11:05 »

 В догонку за темою про Крим. Юра , я тут фотки старі перебирав. Найшов цікаву :)
http://s43.radikal.ru/i101/0809/e0/00c642b9010a.jpg
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #264 : 07 Вересня 2008, 23:07:36 »

Ага. Я тоже її в альбомі тримаю  :drink
То був відпочинок у Калуші, якраз в тему  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tavr

  • Початківець
  • *
  • Карма +18/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 42
  • Останні відвідини:
    25 Червня 2015, 23:47:27

    Звідки: Скибин-Village
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #265 : 16 Жовтня 2008, 10:26:31 »

 :duvno, от усі говорять типу був там, збираюсь туди, а там – класно, забуваючи що назвали тему „Відпочинок у Калуші…”, а вже потім „…і не тільки”. Розумію, що Калуш не Болгарія, не море, не Говерла і не Київ з МаскФой – не ті масштаби! Але ж для того і створена тема, щоб ділитися приємностями, здобутками і відкриттями у Калуші!
А от про відпочинок на рахунок фокстроту і про сауну на Сівецькій - корисно і сподабалося! :)

Пропоную  :zakryto і відкрити щось на зразок „Крутий відпочинок за кордоном, чи то на Говерлі, чи то в МаскФє” і „Куди подітися у Калуші”!
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #266 : 28 Жовтня 2008, 11:29:11 »

5 найпопулярніших місць для подорожей пізньої осені
http://life.pravda.com.ua/wonderful/4905e24d5bdc8/
Записаний

Morrison

  • Старожил
  • ****
  • Карма +50/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2013, 18:16:04

Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #267 : 04 Серпня 2009, 00:28:03 »

напевне сюди треба писати))
цього липня перший раз їхав сам через кордон))
кордон близький - Росія))
спершу до Кийова, а звідти до Саратова...місто на Волзі)) там і мости є трьох і семи кілометрів довжиною..))краса)) правда я їхав звідти ще в село і жив там)
так ось..мої враження про кордон)) на укр кордоні подивились в паспорт віддали і побажали щасливої дороги, рос прикордонник жіночої статі вивчила фото в паспорті, а потім звіряла моє обличчя з фото))) віддала паспорт і зникла))
я зрадів і думав що так буде, коли і назад вертатимусь)) розмріявся))))
на рос кордоні пройшов митник..спитав з ким я їду, попросив дістати сумку, спитав чи не везу я наркотики, зброю або заборонені предмети, оглянув вміст сумки...це було трішки принизливо)) не знаю чому...))) пройшли ще прикордонники погледіли в паспорт і пішли..до громадян Росії вони ставились куди краще ніж до українців..зате на укр кордоні все було з точністю до навпаки)))
громадян України питали куди їдуть і з якою метою їздили до Росії і бажали щасливої дороги, а росіян і шманали))
ось так..враження від Росії..які можуть бути враження? ніяких..правда, ті люди, котрі говорять, що у нас комплекс меншовартості, бо ми росіян називаємо москалями, сильно помиляються..у них в газетах нас, українців, назив хохлами, нашу мову хохляцькою, розмовляєм по-хохляцьки)) от такі от вони, наші брати-"слов"яни"..слов"яни в лапках, бо навіть їхні вчені довели, що росіяни не слов"яни))))
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #268 : 04 Серпня 2009, 08:10:40 »

Yу чого ж ти так мало написав. Може маєш фотки. Напиши у "Наші мандри". Розкажеш як там люди живуть. Чи багаті у них села, чи то правда що вони бухають більше ніж ми. Ну всяке таке.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #269 : 12 Вересня 2009, 21:15:24 »

Маю поділитись враженнями...
Ми сьогодні їздили у новий музей під відкритим небом - "Мамаєва Слобода" називається... То така територія, як наприклад, "Пирогово" у Києві чи "Шевченківський Гай" у Львові, тільки бульш інтерактивний, я б сказала....
Тут на фото частина рою "кульбабок", що цього року також відпочивали у Вас в Вістовій ;) на фоні головного входу до Слободи, на жаль, усю назву не змогла захопити але саме з неї починаються перші приємні враження

Вхід у такий музей дорослим у вишиванках  за півціни, повна вартість квитка - 20 гривень, для дітей квиток 10 гривень для тих хто у вишиванках - безкоштовно :good
Музей представляє собою щось на кшталт козацької слобідки на головному майдані є справжні гармати і на День Незалежності, музей в якості промоуту вивозив і стріляв з них на Хрещатику....



На території Слободи є діюча церква, шинок, конюшня, манеж... Сьогодні ввечері там має відбуватися кінно-каскадерне шоу  з факелами і т.п., але ми були з дітьми і не розраховували на вечірню программу..Вхід на шоу коштує 100 грн і відповідно 50 у вишиванці :)

Тут на фото видно також хрести на кожному з них написана назва куріню. який був на Січі в момент коли Катерина II її зрунувала

Це ще інші церкви, тут проходять вінчання і хрещення та інші обряди УПЦ




Ми ходили разом з ПЛАСТОМ, спеціально для того, щоб діти погралися з глиною, попередньо домовились з гончаром, хоча він в будь-якому випадку по суботах та неділях працює у музеї...Мастер-клас гончара коштує 20 грн, за ці гроші твоя дитина маститься по вуха глиною і по ті самі вуха щаслива забирає додому горщик переповнена гордістю сама за себе :)
Це черга до гончара

А це моя кульбабка за станком ;)

До речі на цьому фото також видно і другого гончара, але чомусь усі дівчатка вишикувались до цього  ;) :-*
Територія музею значно менша - ніж Пирогово, але дуже затишна...
Наприклад у місцевому ставочку можна було погодувати рибок... Я відверто кажучи в житті не бачила, щоб риби були такі нахабні  :o, вони так накидувались на їжу, що чесне слово, було чути їх цямкання  =))
Їх там просто дуже - дуже багато... :o і враження подібне  до того, коли ти у Макдональдсу на літній площадці ведеш бій з горобцями за картоплю фрі, дякувати Богу ці рибки хоч не літали, бо їсти канапки поруч з водоймою було б небезпечно ;)

У іншому куточку Слобідки козаки зробили гойдалку де може поміститися до 10 чоловік... Теж дуже прикольно...

На головному майдані продавали Медовуху - вперше також смакувала  :good, такий приємний легкий напій, але настрій на сонечку непогано піднімає  :-[  пялшечка 0,5 літрів близько 30 грн.
Також у Слобідці можна було пройтись на конях - така послуга коштує близько 30 гривень.

Ну і звичайно, для бажаючих - Шинок...
Зручно також те, що цей музей знаходиться у самому місті, хоч нам не дуже було зручно туди діставатись бо ми живемо, навпаки, за 15 хвилин від іншого музею "Пирогово" який знаходиться за містом, але іншим киянам , думаю , зручніше добиратись до цього...
Тож якщо будете в Києві і будете мати час то раджу :good
Про усі об'єкти, що є на території музею їх історію та інші подробиці можна прочитати тут:
http://www.mamajeva-sloboda.ua/posluhy.php?id=12
Наступного тижня , в разі якщо буде гарна погода, ми поїдемо до схожого музею - Пирогово ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #270 : 12 Вересня 2009, 21:58:32 »

Прекрасний метод популяризації і пропаганди нашої культури та націоналістичного виховання дітей і молоді.
Не те, що виганяти школярів на якийсь мітинг присвячений комусь чи чомусь,  до чого нікому з молодих діла нема.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #271 : 12 Вересня 2009, 22:01:10 »

А сайт, то взагалі  - просто супер, я щойно глибше покопалась  - дуже доступно, легко про історію  :good :prapor:
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #272 : 21 Листопада 2009, 15:59:18 »

не впевнений що туди і може вже було. Але все ж... Хтось знає які тарифи зараз в басейні і які треба документи? Ну це ж також вид відпочинку.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #273 : 21 Листопада 2009, 16:02:04 »

Тарифи не знаю, а документи як і колись мабуть.
Довідка від лікаря і фотка на пропуск.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #274 : 21 Листопада 2009, 16:09:00 »

100 чи 150  грн(точно не памятаю) дорослий і 50 дитячий
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #275 : 21 Листопада 2009, 16:13:04 »

Якщо про ваш калуський бассейн, то задайте в поушуку бо вже писали і точні ціни і розклад і точний список документів....
Записаний

sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28

Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #276 : 23 Січня 2010, 01:01:56 »

А ми з Сашком їздили в грудні в дельфінарій до Львова! Враження від тваринок дуже позитивні- такі вони милі, веселі, навіть в мікрофон співали!!!!! Діти були в захваті. Але то був перевозний дельфінарій,я щось не знаю,чи можна там було купатися з дельфінами- я надивилась на цьому сайті,а ще ж у різних мамівських журналах стільки описано про позитив від спільного плавання. Може хто вже має досвід, то розкажіть, основне, де були, ціни, тривалість того купання і.т.д. Мені все цікаво, бо я б малого свого повезла обов"язково!!!!
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #277 : 23 Січня 2010, 09:19:37 »

Тут ціни на купання з дельфінами і на інші різні шоу цього дельфінарія  ;)
http://www.nemokiev.com/ru/timetable_and_cost.html
Ми були в Ялті... тут ще не були :) Хоча він, просто дві зупинки тролейбусом від нас  :unknow
Записаний

sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28

Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #278 : 23 Січня 2010, 11:24:45 »

Дякую вам! Може справді поїдемо,як потепліє, в мене в Києві є подружка, так що проблем з житлом не має бути!!!! А в Ялті стаціонарний дельфінарій,чи теж привозний? Вам програма сподобалась? Бо у Львові була якась аж занадто дитяча- навіть діти не сміялись!!!!
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #279 : 26 Березня 2010, 23:07:40 »

Форумчани ! Хто бажаючий рванути туди і пофестивалити !!! ???
За для економії фінансів можна зняти житло недалеко від фестин та насолоджуватись дійством,релаксувати. ЗГОЛОШУЙТЕСЬ !

http://zirvygolova.livejournal.com/125396.html?#cutid1
Записаний