Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 435104 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана

просто ще один непотрібний товар, хоча думаю скоро якась фірмочка одержить від міста замовлення на встановлення домофонів в під"їздах, а вдячні громадяни будуть далі розповідати один одному який у них хороший мер
При чому тут мер?Є ініціативні добрі люди -сусідоньки,які від тебе не відчепляться поки не здаш на двері.Приклад,моя свекруха (пенсіонер)не дуже погоджувалася на таке.то її так спресували "сусідоньки",що хоч нехоч,мусіла здати,а як ще потім виявилось - прийщло повідомлення,що потрібно оплачувати щомісяця 6.75 за техпідтримку.На позаминулих вихідних поламався домофон(зайти через ключ неможна було),то пообдзвонювали всі телефони тої фірми - ніхто не відповідав.Ось така техпідтримка.За місяць з 32 квартир -близько 2000 грн.Чи не закруто???І севісу ніякого.Тоті сусіди,що дуже наполягали,то так виправдовувалися-звідки ж знали ,що таке буде.Невже самим не мож було додуматися до домофона?Треба ,щоб приїхала фірма з Франківська і всіх захомутала на таке.А що мер?Не чула ,щоб ходив особисто і агітував за таке.Особисто,в моєму під"їзді,за ініціативою нашого мера встановили гарні  мет.двері з кодовим замком(пам"ятаєте ,декілька років тому так стимулювали за відсутність заборгованості за компослуги).Пройщло десь 3-4 роки- і замок стоїть і двері цілі.Правда, в нас свідомі мешканці,які закривають за собою двері,і слідкують за ними,і щоб ніхто не нищив їх.Так що ,дійсно,все залежить від нас самих,що захотіли ,той маємо!!!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

То не дорога, а драбина вийшла.
ага я теж недавно згадував ту рекламу. мені от цікаво можна когось притягнути до кримінальної відповідальності за не якісний ремонт дороги. Таке враження що наші дорожники навмисне роблять дорогу в дощ чи сніг з морозом що б той ремонт не витримав і пів року.
Домофон це тєма двері закриваються самі а що б відкрити тре чіп. в мене квартира біля базару в центрі. Так там навіть шприци знаходив на сходовій клітці а зараз чистота й порядок. і пальці не напрягаєш всякими кодами.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00


Цитувати (вибране)
Тоті сусіди,що дуже наполягали,то так виправдовувалися-звідки ж знали ,що таке буде.

ахаха, якщо дурак, то це на все життя.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Треба ,щоб приїхала фірма з ....... і всіх захомутала на таке.
я теж був проти таких дверей, але більшість перемогла. прийшлось змиритись .

Правда в той же день, як поставили двері стався  інцидент з замінуванням біля ліфту, про який писав Бандерівець. І тепер художні витвори місцевого наркомана.
Я просто думаю, що проблема не в тому, що такий народ у нас, а в тому, що совєцька влада перемішала усіх. найголовніше - зробити усіх рівними серед рівних. звичайно нічого доброго з того не вийшло, а плоди пожинаємо і досі.
Є ж у світі неблагополучні райони, де якраз проціватає те, що у нас на кожному  кроці і нога поліціянта не завжди відважиться туди ступити.
А політика соціалізму з "чєловєческім ліцом" привела до того, що ми мусимо співіснувати разом з наріками і бандитами.


 
Відповідь від: 09 Лютого 2011, 16:48:40
Вимальовується жіночка років 55 і як налетить на тих чуваків: "Яке ви право маєте пускати чужих у підїзд!!!"
у нас в прохідному таке ж твориться. навіть сусідів з іншого підїзду не хочуть пропустити - закривають перед носом двері. і якраз жіночки такого віку і чуть старше.

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00


А політика соціалізму з "чєловєческім ліцом" привела до того, що ми мусимо співіснувати разом з наріками і бандитами.

угу. а ще з москалями, жидами і іншими огидними "не такими як я".

Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

до чого тут національна ознака, а уже вроді не раз писав, що національність не основне. в кожній нації є виродки і нормальні люди.
не робимо з мухи слона ;)

Відповідь від: 09 Лютого 2011, 17:04:01
звичайно я не пропоную, що когось виселяти чи переселяти. все відбудеться само собою,  з часом.
а я уже задумуюсь серйозно щоб з роками втекти з цієї шпаківні.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00


ну як до чого? у всіх цих нетерпимостей одних людей до інших одна суть - вони білі, а ми чорні, значить їх треба мочити.

а "білітстЬ" може проявлятись у чому завгодно. там в національності, належності до якоїсь субкультури (емо, готи - наче нелюблять один одного), віросповіданні, наркотики - що завгодно, основне що чимось відрізняються, значить треба закльовувати.
Відповідь від: 09 Лютого 2011, 17:11:55
звичайно ніхто не визнає спражні причини, навіть самі собі в цьому не зізнаються. завжди скажуть що це тому то тому то.
Відповідь від: 09 Лютого 2011, 17:13:35
я ділю людей на дві групи - Люди і бидло. бидло воно бидло не залежно від національності, віросповідання, відношення до наркотиків.
москальске бидло так само не терпить українців як українське москалів - ніякої різниці між ними не бачу.

так само і Людина буде Людиною незалежно від цих дрібниць.
Відповідь від: 09 Лютого 2011, 17:15:41
це я все до того що правильно сказати замість

з наріками і бандитами.

"з бидлом."  :)


Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

 :)
 а як звуться ті, що вважають бидлом тих що не терплять наркоманів чи алкоголіків чи москалів. :)
мабуть знайдеться ще хтось, що захоче себе ще вище поставити.

це все словоблуддя. факт в тому, щоб я себе міг почувати в безпеці і в безпеці були мої діти. а поки по підїздах насрано і валяються використані шприци, я не можу говорити про безпеку.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


а я уже задумуюсь серйозно щоб з роками втекти з цієї шпаківні.
В інших домах не краще... Вихід - власна хата.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00


Цитувати (вибране)
це все словоблуддя. факт в тому, щоб я себе міг почувати в безпеці і в безпеці були мої діти.

ну ось і я про те. "я себе.. і мої діти", на всіх інших плювати.
гівно в підїзді це не добре, шприци теж не добре, з цим треба звичайно боротись.
але не можна оголошувати війну москалям тому що насрав москаль. чи війну наркоманам тому що шприц залишив наркоман. звичайно винищивши всіх наркоманів проблема буде вирішена. але з таким підходом є дуже велика ймовірність що ті хто винищував чи їх діти попадуть в наступну групу "нєугодних" яка буде винищеною. так колись жінок винищували за підозрою в тому що вони відьми, працьовитих селян, просто тому що їм заздрили ну думаю багато прикладів можна нарити варварства бидла заради відчуття безпеки.
Відповідь від: 09 Лютого 2011, 17:38:38
Цитувати (вибране)
В інших домах не краще... Вихід - власна хата.

в мене ніхто не сере і шприци не валяються. бутилки з під пива/водки і окурки правда є. та я їх не помічаю.

от що не дає мені почуватися в безпеці так це мала дитина над головою яка бігає зранку до ночі. так і думаєш що люстра ось ось впаде на голову. інколи звичайно дуже злюсь але в цілому відношусь з розумінням - добре ще в мене не такі погляди як у більшості - щось заважає - значить треба з цим боротись  ;)
Відповідь від: 09 Лютого 2011, 17:42:02
хоча це я полестив більшості - вона бореться навіть якщо не заважає, а просто "не таке", чи чимось краще  :dopovid
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

 :-D
в кожного своя думка. я не хочу нікого переконувати, що я правий. і взагалі, найкращий спосіб когось переконати - показати власним прикладом.
поки я таке бидло(я, до речі, такого слова у своєму пості не вживав), як і усі хто живе поруч зі мною. я не вважаю себе кращим.
Але якщо мені вийде вирватись з цього кола, то я запишу собі це в плюс. Я нікого не звинувачую, і не пропоную нікому оголошувати війну. просто написав свою думку, чому "маємо те, що маємо"(Л.Кравчук :) ).
Моя хата не скраю, а там де і усіх. Я би хотів щоб була скраю, а ще краще подальші від усіх тих, з ким мені не по дорозі в цьому житті.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

от що не дає мені почуватися в безпеці так це мала дитина над головою яка бігає зранку до ночі.
  :=)
От хто винен в тому, що в багатьох постах cgr є активна  реакція на згадку про дітей.  :-D


Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00


ну, це тільки половина діла. інша половина не стільки в дітях як в їх мамочках, які самі дальше своєї дитини не бачать і не хочуть бачити та й від дитини вимагають щоб вона дальше мамочки не дивилась. навіть коли ця дитина вже доросла і самостійна.
не дивно, що чоловіки від таких дружин тікають  :)

ну, та вони (мамочки) не винні - проти інстинктів не попреш  :-D

Відповідь від: 09 Лютого 2011, 18:37:42
мушу все ж попросити мамочок не ображатись, я знаю це тому що вони бажають добра і люблять, та й дітям це безумовно тільки в радість. але спілкуватись важко коли співбесідник(ця) на все дивиться з погляду наявності в неї дитини.
Відповідь від: 09 Лютого 2011, 18:46:18
Цитувати (вибране)
а ще краще подальші від усіх тих, з ким мені не по дорозі в цьому житті.

одна з причин чому в європі краще ніж в україні. тут всі одинакові. там більше різноманіття. свої проблеми звичайно є пов"язані з цим,
але ну ця тотальна одинаковість яка у нас ну, просто сірість якась. звичайно клонами легше управляти і тримати їх під контролем, тому і учать усіх однаково однакові цінності нав"язують...
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=AaL7IYJCGdE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=AaL7IYJCGdE</a>
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


"Женились бы вы, барин" :-D це лише цитата - нічого особистого :dopovid я завжди із цікавістю читаю саме ваші короткі листи (хоча - не завжди короткі), відповіді, але мушу без образ зауважжити: мама не може інакше дитвитися! вона на ввесь світ дивиться тільки через призму дітей. її дітей. і не вона винна. така природа, таке єство, така спорідненість людська у цих людей: "мамочки" і її дітей. а чоловіки - інші. вони, як не крути, тією ж природою орієнтовані тільки на жінку. а діти - гарне доповнення, і гордість - адже продовження роду. у крайньому разі - так би повинно бути.
Записаний

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш

« Відповідь #240 : Вчора в 17:22:53 »


« Відповідь #243 : Вчора в 17:47:06 »



моя думка з цього приводу аналогічна з думкою cgr. :)

єдине, що класифікація дещо відрізняється. для себе поділяю на -

1.) людей близьких мені за поглядами, переконаннями, до яких відчуваю повагу (хоча усвідомлюю, що в окремих питаннях наші погляди відрізняються, але я з розумінням відношусь до цього, так як усвідомлюю, що і мою думку не завжди поділяють). мене цікаве іх бачення, світосприйняття. дечого я навчаюсь в них, дечого - вони в мене. це нормально. це збагачує мене духовно і навпаки. відбувається обмін. що рос. звучить. як "на одной волне" - так я це визначаю.

2.) всі решта. але, розумію, що в цьому загалі є місце і
а.) і людям, яких ще не відкрила для себе. яких з часом я впущу в своє життя або ж навпаки
б.) люди, поведінка яких на данний час для мене є неприйнятною (з якими я намагаюсь знаходитись на відстані, все з тієїж іллюзії безпеки, або ж власного нерозуміння);
б.) і які так і залишуться незнайомцями;

ні національність, ні віросповідання, ні сексуальна орієнтація, ні соціальний статус - не відіграють для мене ролі. приймається, як належне -так є. і все.

не має місця ієрархії. всі рівні. тільки хтось ближчий, а хтось на віддалі.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

А політика соціалізму з "чєловєческім ліцом" привела до того, що ми мусимо співіснувати разом з наріками і бандитами.
Політика соціалізму страшніша за "прокляття фараона", яке вразило тих, хто відкрив його мумію в піраміді через кілька тисячоліть?
Ви при соціалізмі жили з сусідами наріками і бандитами?
Чи те, що такого "добра" зараз багато ви ввважаєте пережитками соціалістичного виховання?
 В Європі і в Штатах зовсім інша політика була завжди, а нормальним людям також приходиться жити поряд з бомжами, та усякими "отбросами". "Капитализм!" -  казав Шварценегер в ролі радянського міліціонера в фільмі "Червона спека".
Те, що в під"їзді нагадили в 2011 році, можливо є наслідком "тлєтворного вліянія Запада". Бо відбулось це неподобство через чверть століття після того, як відмінив Горбачов соціалізм з "чєловєческім ліцом" в середині 80-х р.р. минулого століття, коли почав словоблудити "новим мЫшлєнієм".
До речі графітті прийшло до нас з Заходу, там "художній розпис" стін на кожному кроці. З цим явищем боротись важко, бо
 "вчать" молодь такому художеству зокрема такі іграшки, як GTA "San Andres", - легенда гри і більшість місій заключається в розписуванні стін знаками-графітті своєї банди і в "доблесному" бешкетуванні і розбої. А при соціалізмі в мультику кіт Леопольд казав: "Рєбята, давайте жить дружно".
Записаний
Следи за контекстами!

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00


краще вже жити з наріками і бандитами ніж з вашими соціалістами.

Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Та це ж не соціалізм, а "новоЄ мІшлєніє" в "разгарі". :good
Записаний
Следи за контекстами!

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

одна з причин чому в європі краще ніж в україні. тут всі одинакові.

в еуропі все значно простіше . крок вправо - крок вліво і ти попадаєш під право володаря землі чи власника будинку . враховуючи щільність населення сильно не пострибаєш . у нас же простори такі що поки господар побачить що його "бульбу жуки зїли" то уже і нема чого галас надаремно здіймати .
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Записаний
Experientia est optima magistra...