Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 435163 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Ярослав Базюк

  • Новачок
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    18 Січня 2013, 13:53:53

    Звідки: О.Тихого

   [offtop]Пропоную дану наболілу проблему виокремити в незалежну тему і надати можливість всім висловитись з приводу розуміння самих слів "жид", "москаль" і т.п.
   Звичайно запропонувати висловюватись безособово, тобто писати хто що розуміє під цими поняттями.
   Так чи інакше ці слова існують в нашому лексиконі і нікуди нам від них не дітись. Єдине, що не варто вживати їх в образливому тоні щодо конкретних осіб, а намагатись розібратись в істинному значенні цих так би сказати "термінів"[/offtop].  ;)
Панове, щоби нас не звинуватили у расизмі пропоную москалів та жидів називати афроукраїнцями
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

 =)) =)) =)) =))

Та нам би зі своїми розібратися...

Я нині йшов тротуаром, а пере мною йшов молодий батько із синочком. Синочок пив газировку з алюмінієвої бляшанки і мабуть не втримав у руках.
Бляшанка впала в синочок ідучи почав її копати як мяча. Так як йому було років з 2.5 то попав по банці він лише раз, а далі переступив і пішов далі за батьком, що вів його за руку.
Я дуже поспішав на роботу, тому просто підняв бляшанку, обігнав сміттярів і перед ними за метрів 10 викинув у смітник. Може хоч мій приклад чогось навчить малюка, якщо батько подає лише афроамериканські приклади. Хоча пара гумових кийків по нирах завдала б більшої науки... :(

Сьогодні ж бачив як дівчатка біля 10-ї школи на перерві гамали печенька, а коли відкривали пачку то викинули обгортку на землю. Обгортка виявилася паперовою. То добре. Хоч зігниє швидко.
Вчора засік як водій Ауді у самісінькому центрі, біля "Галичанки" відкрив вікно машини і вивалив на асфальт жменю сміття з насіння соняшника.

Люди!  Будемо жити у стайні доти поки не перестанемо бути свинями! Ніхто нас насилу людьми робити не буде! Минулися вже ті добрі часи з поліцаями і вівчарками.

За німецького окупаційного правління не закрили українську торгівельну школу, а за української розрухи приміщення тієї школи розвалили і залишили як памятник жертвам війни!  ГАНЬБА!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


В мене в підїзді зробили ремонт на першому поверсі, простояло все десь місяць, а вчора сусід-наркоман намалював на пів стіни олівцем Ісуса.
І шо робити ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Хоча пара гумових кийків по нирах завдала б більшої науки... Сумний
Та може почати варто було б з адмін штрафу, що виписує  чемний представник влади?...
Підходить до тата і при дитині каже: "Сер?!" " У вас впала бляшанка, підніміть будь-ласка і киньте гееееееееееен геееееен в ту урну, що за триста метрів попереду" :-D а той представнику каже "А,  не хочу  :P", а представник і каже "Ну тоді вибачте сер, я виписую вам адмін штраф, який Ви мусите сплатити"
А потім цього сера через несплату на примусовий привід до виконавчої служби  (ну бо він певне так і не сплатить) і на громадські роботи ;)
І таких serів що serуть такий собі загінчик -  і вулиці чисті, і нирки на місці ;)
Бо то все таки не засіб для "чемної демократичної країни" і тим більше "європейського міста" ;)
І так через такі виховні моменти кожен другий у відділках падає  з ліжка і отримає травми несумісні з життям...бо "чемні представники" звикли бити по нирках.. :(

Відповідь від: 08 Лютого 2011, 21:28:08
І шо робити ?
тільки молитися  :unknow
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

 То певно йому в той момент було "явлєніє" :=) Малюнки, то ще пів-біди.У мене в під"їзді, на площадці між другим і третім поверхами,хтось-перепрошую-насрав.А ще хтось то присипав мукою  :=) ( а може якимось порошком).Це ж треба було бігти аж на ту площадку,щоб то зробити. :ganba Та "радість" тішила запахом мешканців будинку пару днів( бо ж ніхто не хотів то чіпати),поки я не подзвонила в ЖЕО, і не сказала,що якщо не приберуть-принесу той "торт" начальнику в кабінет  :=) За пару хвилин, прийшла прибиральниця,і все вичистила.
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського


От як ти мені штраф випишеш?
Я при собі документів не маю. грошей теж не маю.
Скажу що я Пупкін Іван Петрович і що живу на Тихого 14/5
І що далі?
Мусить бути нормальний патруль. У разі відсутності документів затримання до зясування, або ще щось.  то вже легше дати в чоло  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


А два місяці до того в мене тоже хтось насрав перед ліфтом ! В Калуші бачу появився якийсь підїздний-серун ! Остерігайтесь  :=)

Але скотиняра - хоч би в ліфті насрав, бо там світло є, а він навалив перед самим ліфтом, там не видно було - хтось розмінував і розмастив то по всьому підїзду !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

В Калуші бачу появився якийсь підїздний-серун ! Остерігайтесь
 :D :D :D
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

І що далі?
У разі відсутності документів затримання до зясування, або ще щось.
Ти сам відповів, це все  унас є просто потріно щоб воно виконувалось...В чоло завжди легше дати...певне не діє?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Остерігайтесь
набирається бригада саперів  :=)
Відповідь від: 08 Лютого 2011, 21:50:03
нещодавно по одній з калуських радіостанцій крутили рекламу, як добре тепер на авто добиратись до "Господарочки", що по вул Каракая. Там виявляється зробили кап ремонт дороги. Не приходилось мені бувати в тих краях декілька місяців, а от цього тижня таки поталанило.
Я був просто шокований. То не дорога, а драбина вийшла.  :=)
отак газдуємо :(
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Правда трохи помагають домофони.
Нині у домі де наш Ігор О живе я захотів пройти через прохідний підїзд. Рідходжу якісь двоє чуваків у спецовках курять перед входом, двері відкриті. Я питаю "там відкритий прохід?" вони кажуть "Та натиснеш ґузік та й пройдеш. Я як вже казав дуже поспішав і валю до других металевих дверей. Вимальовується жіночка років 55 і як налетить на тих чуваків: "Яке ви право маєте пускати чужих у підїзд!!!" Щастя шо ше мене не обматюкала  :D
Відповідь від: 08 Лютого 2011, 22:29:00
То не дорога, а драбина вийшла.
Просто "капітальний ремонт" то насправді була засипка ям здертим у іншому місці асфальтом  ;)  :=)


Відповідь від: 08 Лютого 2011, 22:32:22
ще як був сніг то та драбина була майже добре проїздна, а потім...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00


Цитувати (вибране)
Правда трохи помагають домофони.

не знаю, ще ні разу не мав проблем з входом в під"їзд з домофоном.  ну вночі може, коли ніхто не входить і не виходить.
а жіночок сварливих можна просто ігнорувати, якщо звісно йдеш по справі в під"їзд чи через прохідний пройти хочеш.

просто ще один непотрібний товар, хоча думаю скоро якась фірмочка одержить від міста замовлення на встановлення домофонів в під"їздах, а вдячні громадяни будуть далі розповідати один одному який у них хороший мер

Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса

Правда трохи помагають домофони.
:good
Нам дуже допомогли двері з кодовим замком. Я живу на П"ятаку, перший під"їзд від базару. У нас в під"їзді ТАКЕ творилось! :evil
Мешканці  зібрали гроші, вставили металеві двері і кодовий замок. Замок, правда, доводиться щороку міняти,  бо довше не витримує. Гадять у нас тепер тільки базарні песики, яких добросердечні сусіди заводять на ніч у під"їзд. :(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Гадять у нас тепер тільки базарні песики, яких добросердечні сусіди заводять на ніч у під"їзд. Сумний
Заставити прибрати і добросердечність так швидко кудись подінеться, що аж дивно стане  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса

Заставити прибрати і добросердечність так швидко кудись подінеться, що аж дивно стане
Ні, ця фанатична любов до тварин таких дрібних перепон не помічає. :)
Записаний

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S

Нам дуже допомогли двері з кодовим замком.
Хоча  у нас теж кодовий замок але сусідам (15 квартир) западло закривати двері,тому в нас часто буває підїздний-сцикун,а
підїздний-серун був тільки 2 рази .
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса

але сусідам (15 квартир) западло закривати двері
Якщо врахувати, що з нашого під"їзду базарне товариство зробило було безкоштовний туалет і всередину неможливо було зайти у щось не вступивши, то нашим сусідам не тяжко закрити за собою двері. І навіть влітку відкривають провітрити під"їзд тільки коли хтось з пенсіонерів сидить на лавці і спостерігає.
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


в нас часто буває підїздний-сцикун,а
підїздний-серун був тільки 2 рази
Я вже давно мрію зловити когось з них на гарячому !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш


 Та вони,як партизани никаються,попробуй злови.Але зараза встигає висратися :D Я собі представляю ту картину, :D де ти засікаєш того шкодника :D Він би певно то їв  :=) :D
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


Він би певно то їв
Ну не знаю чи би їв, але було би весело  :=) Ну хіба би вже був дуже габаритний або майстер спорту :=)
Записаний
Experientia est optima magistra...