Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 435363 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

Ще раз про шароварникiв 

що за шароварників ? тобі хтось там зварив шари за те що в Ліверпулі буде Євробачення ? ну так якого біса срані кацапи лізуть зі своїм гівном рюцкє говноміра в інші країни ? закрили хлєбальники і дивіться на віступлєнія іцконно рюцкє героя кадірова чи інших ватних підарів . бля ваньки тупі як то гівно яким їх кормить хйло і його братва  :o

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:22:53


А чи не хворе у нас суспільство?

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=nL0dkVgQ9mk" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=nL0dkVgQ9mk</a>
 :=) Навiть нiмцi удiвляются
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:28:52

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:22:53


#Оксана_Кузів
 Ніц собі не жєлуй, чуєш?!
Бо як хочеш якого любоміна а маєш гроші — то купи, зʼїж — і май насолоду від житє!
Бо як хочеш якої сукєнки — придбай, вберисі — і знай, що ти зірка понад єнчі зорі!
Пʼєш з надщербленого горнєтка? Викинь, бо чи мало тобі того щербатого кождої днини?! Онде полиці вгнені від всякого начиння, так нє, то для гостей, котрі прийдут на свєта!..
Болото? Та й що?! Взуй нові капці — і йди межи люди, йди, бо нині ти ходиш!!!
Вберисі файно у все ґанц новісіньке — глипни в дзеркало і полюби нарешті себе в собі!
Кажеш, то — розплюй хліб? Кажеш, то — гроші в землю?
А людина хіба колись — не в землю?!
Тому живи! Живи так, як тобі добре нині, як ти собі хочеш, як ти себе відчуваєш, без крихти гри на людях, без краплі брехні на вустах, без дрібки фальші, живи по-людськи, по-божому, але, чуєш, ніц собі не жєлуй, бо ти нині Є і то нині належить тобі!!!
#Оксана_Кузів
«Ніц собі не жєлуй!»
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:28:52

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=qC7YCrDocG8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=qC7YCrDocG8</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:22:53


ВИ ПОВИННІ ЦЕ ЗНАТИ!! КАЖЕТЕ, НЕНАЧАСІ??? А ТОДІ????
#неначасі всі вже забули. 2008. Бухарест. Саміт НАТО.
Ющенко і Яценюк подають заявку на ПДЧ, підписують.
Крихта надії жевріє - раптом проскочимо, маткабоска поможи.
В залі ВР - ра-а-риги, комі, соці, литвиновці... біснуються, вимагають відкликати підписи. Домоглися ж 😕
Але Ющенко і Яценюк - намагалися. робили все можливе.
Економіка стрімко набирає обороти, для бізнесу то були реально жирні часи.Далі - росія  нам ембарго одне за іншим, показове закручування газових вентелів, Алчевськ замерзає, вперше реверс, газові війни на роки.
2008 - росія нападає на Грузію, яка посміла активно відокремлюватися від "старшого брата". Із нашого Криму чф рф - іде і розстрлює грузинські порти. Ющенко - в Тбілісі, риго-рада - мовчить... Ющенко намагається розірвати угоду по чф рф, більше не продовжувати її, газ - по ринковим цінам, "по 500, так по 500" (с).
2009. Потім простій нарід тм - обирає русскомирцев мыжебратьев Януковича-Азарова-Портнова-Табачника-Саламатина-Кузьмука-Медведчука...  - так бажає їх, що аж пищить.
2010.   ЗЛОЧИННІ Харківські угоди. Військовий ЧФ росіі в українському Кримі до 2047 року.
Армії фактично немає, весь наш оборонпром і спецекспорт під росіянами, всі стратегічні галузі...
2013. Економіка летить "стремительным домкратом". Лісом іде асоціація з ЄС...
2014. Далі - збройний напад росії, захоплення Криму силами того самого чф рф, Донбасу, Луганщини... Мариуполь копає окопи на підступах до міста...
Сотні тисяч біженців... біль, жах... весна-літо 2014, кожен літак над головою і думка "це вже? бомби?" Ми дуже багато чого тоді не уявляли. Ра--сти збивають у нашому небі,  у міжнародному коридорі малазійський Боінг...
Порошенко - просуває співпрацю з НАТО усіма можливими засобами, відновлює армію, ППО, виробництво зброї, ракетні програми, проактивна дипломатія, Україна стає суб'єктом, ЄБРР, МВФ, спільні програми. навчання з НАТО, стратегічні держпідприємства о! диво, а так можна було? - стають прибутковими, економіка стабілізується, провідні західні компанії заходять в Україну, профіцитний бюджет, надлишок електрики, експорт... Мовний Закон - освіта, видавництво, медіа - українська, ми виходимо з ра-а-інфопростору...
2019. Простий нарід  - забажав "мира в глазах и шашлыков, абинебариги", "какая разница как называется улица, если она заасфальтирована"... Шария, Пальчевского... і Зеленського с узеленскими, який у 2019 на саміт НАТО просто тупо не їде. В Україну повертаються одіозні регіонали та олігархи...  МВФ посилає узеленських кудиподалі...
Війна триває. Але йде постійне скорочення, армії, відведення українського війська, "опусти оружие... я не лох" (с), Бойові генерали під слідством, притомні - всім миром збирають гроші на заставу, фактично викупають їх у влади, Ріфф...
Критичне недофінансування військового бюджету...
Влітку 2021 Залужний прокоментував цей бюджет так: "Це ні про що"
осінь 2021 - Захід вже через медіа волає - готуйтеся, іде велика війна, директор ЦРУ особисто їде до Зе.
Узеленські - "не нагнітайте, це нам по ринках дорого коштує".
Притомні - розуміють, ніхто крім нас, і готуються, хто як може, і йде у бій.
2022. ...І ті самі виборці вже у лютому 2022 вимагають від країн НАТО - "закрийте небо", "дайте зброю", і звертаючись до Заходу кричать "це ви винні у тому, що нас вбивають".
квітень 2023. другий рік повномасштабного вторгнення рф, сотні ракетних обстрілів всієї країни...
Відео арестовичів і Ко набирає 100 000 переглядів за пару годин...проебалі...
Як оце все відбувається в одних і тих саміх головах?
Alexandra Tolmacheva:

А що , красіва маніпулює , я аж сам повірив :good
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:22:53


Переконання .
Переконання , на мою думку , це зформований комплекс знань на протязi життя . I чим довше життя , тим бiльше знань отримуе людина , тим сильнiши у неi переконання .
Але бувають випадки , коли переконання бувають хибними , тому що зформованi на хибних знaннях . До прикладу , всi люди до 17 столiття були переконанi , що Земля плоска , аж поки Галiлей не довiв що вона кругла . Що з таким робили переконанi в своiй правотi люди ? Правильно - вбивали  :good
Я просто ставлю питання , просто вказуюю на можливi , з моеi точки зору помилки в ваших переконаннях . В свiй час , в молодi роки , я тоже був переконаний в певних питаннях , але пiд вагою знань змiнив своi переконання . Нiчого такого зрадливого в цему нема , ти просто розумiеш в чому помилявся  .
Просто ставлю питання - однi вiдверто злостяться , iншi ганяють лисого по темам , такi як ББА вiдверто хамлять , а пришвабленi радiють своiй виключеностi ( тоже мениi арiець) , нiхто не задумуеться над поставленими питаннями , кожен на своiй валне .
I ви хочете бути господарями в себе вдома ? Особисто я не хотiв би аби мнов керували таки затятi як ви  :unknow
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:55:13

    Звідки: Калуш

Особисто я не хотiв би аби мнов керували таки затятi як ви
проблем нема, вибрав сторону диктатури - будь ласка, тобi нiхто не забороняє, але не треба нас переконувати як тобі добре під диктатурою і що Вам треба також так жити, ми собі самі вибермо як нам до вподоби.

однi вiдверто злостяться , iншi ганяють лисого по темам ,  вiдверто хамлять
моя думка така: поки ти сам не хамиш і до тебе хамити не будуть,то вже хамовите ставлення до тебе набуте скоріш за все.
так як це "Вільний форум міста Калуша" - кожен може висловлювати свою думку(в міру розпущеності і вихованості співрозмовника)

В свiй час , в молодi роки , я тоже був переконаний в певних питаннях , але пiд вагою знань змiнив своi переконання
твої переконання - це твій набутий досвід - як варіант можуть бути помилковими, але ми вільні люди і можем не сприймати твою точку зору - все просто,але і мовчати не будем,як буде хамовите ставлення(незалежно від віку співрозмовника)
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:22:53


не треба нас переконувати
Людину переконати неможливо  :!! Людина тiльки сама може змiнити своi переконання. Я тiльки вказую на помилки , на мою думку , якi допускае людина в своiх поглядах .
ти сам не хамиш
Хамлю виключно у вiдповiдь . Це також одне з моiх переконань . Iншi люди з хамами продовжують говорити ввiчливо i культурно , а я переконаний що з бидлом треба говорити його мовою , тiльки так до нього може дiйде  :=)
ми вільні люди
Ти в цьому переконаний ? А я думаю помиляешся , iстинно вiльнi люди живуть тiльки в джунглях амазонки , всi решта абсолютно залежнi вiд того чи iншого впливу  ;) Ти ж не можеш в себе в дворi навалити купу гною  i так лишити на довший час , бо ти вiльна людина , що хочу те й роблю . Тобе сусiди вiдразу поставлять на мiсце .
Так от я давно про це говорю i сам в цему переконаний , що коли в життю тоi чи iншоi особи чи сукупностi людей виникае якась проблема , то в першу чергу треба аналiз виникнення цiеi проблеми починати з себе , з своiх вчинкив , своiх переконань ( треба дивитись в люстерко i казати - а я все правильно зробив , аби тота проблема не виникла ? ) , а вже потiм шукати джерело проблеми на сторонi . Нажаль вашому , щирому суспiльтсву це не властиве , ви всi вiдразу шукаете хто винен на сторонi . Ви опрiорi не можете помилятись , таке у вас переконання . Хоча переважна бiльшiсть ходить до церкви на сповiдь , а сповiдь i е аналiз своiх вчинкiв i переконань  :-[
" Хто всрався ?
Невiстка .
Так ii вдома нема .
Так онди запаска ii лежить"  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:55:13

    Звідки: Калуш

Ти в цьому переконаний ? А я думаю помиляешся , iстинно вiльнi люди живуть тiльки в джунглях амазонки , всi решта абсолютно залежнi вiд того чи iншого впливу   Ти ж не можеш в себе в дворi навалити купу гною  i так лишити на довший час , бо ти вiльна людина , що хочу те й роблю . Тобе сусiди вiдразу поставлять на мiсце
от бачиш які дурні совкові переконання свободи у тебе - порівнюєш з гноєм  :censore
от наприклад на срашці хто критикував пуйла - той або за ґратами або помер або втік, вийдеш з плакатом "за мир" і тебе посадять,поставиш квіти до пам"ятника Лесі Українки - посадять.
в нас тебе за це не посадять. так під час військового стану є обмеження,але до війни спокійно міг вирушити куди хочеш при наявності фінансів. за рік можна було назбирати на хорошу відпустку, а не то що ви в совку привикли на дачі і город.
Я всеодно переконаний - що ти і не знаєш що це - свобода. А знаєш чому? бо мовчання золото - так вчили при совку? через то ви і ковтаєте все лайно що робиться в срашці - з останнього чвк вагенр зробив щоу, вбив людей,знищив купа техніки і йому ваш прєпіздєнт міра все пробачив,і ви роzіянці  - просто ковтнули і змовчали. :moskali

змiнити своi переконання
ще раз, маєш диктаторські переконання - нам вони не потрібні. хочеш жити в диктатурі,то живи - тобі не забороняють. нам ваші диктаторські переконання що у вас все класно - не потрібно, і не хочемо.

  Хамлю виключно у вiдповiдь . Це також одне з моiх переконань
брехун  :moskali :-D
в основному ти поливаєш брудом,а потім ти дивуєшся чого тобі так відписують і жалієшся на форумчан. :facepalm:
як мінімум 2 твоїх пости бачив - шукати не буду)
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:22:53


Коли ведеш дискусiю по любому питанню , якщо хочеш аби опонент тебе зрозумiв , своi аргументи треба викладати в певнiй послiдовностi :
- iсторiя питання
- суть питання
- i твоi пропозицii чи бачення по вирiшенню цего питання
Та як ти ще досить молодий i постiйно плутаеш пiхву з анусом , то мало хто зрозумiе  , що ти хотiв сказати своiм опусом . Мабуть тебе десь щось свирбить , a от де почiхати ти не усвiдомлюеш , тому чiхаеш по всiх мiсцях .
Не треба так сильно дратуватись i писати нiсенiтницi , i так усiм видко що ти простий юний самовпевнений полудорок . Не переживай , то ся лiкуе читаням нормальних книжок .
Доречi , ти знаеш чим вiдрiзняеться самовпевнена людина вiд впевненоi в собi ? Нiби букви тi ж самi , а рiзниця величезна  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka

як мінімум 2 твоїх
На довго йго нестало
Та як ти ще досить молодий i постiйно плутаеш пiхву з анусом
 :D :D :D
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka

Єден два висери і вже несе в бік.
i так усiм видко що ти простий юний самовпевнений полудорок
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:55:13

    Звідки: Калуш

Єден два висери і вже несе в бік.
i так усiм видко що ти простий юний самовпевнений полудорок

Я ж кажу, тад дурачок крім поливанням брудом нічого не може, а хоче здаватись мудрим. Що зробиш тупий моzкаль :moskali
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:22:53


Ну шо , усьо ? Ви вже йден другому дрочнули чи соснули ? Може тепер щось цiкаве скажете , ну типу по темi ? Букви знаете , назву теми самi прочитаете ?
Два дибiла то е сила !  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:55:13

    Звідки: Калуш

Ну шо , усьо ? Ви вже йден другому дрочнули чи соснули ? Може тепер щось цiкаве скажете , ну типу по темi ? Букви знаете , назву теми самi прочитаете ?
Два дибiла то е сила !  :=)
Ми що маzкалі як ти? Підарастичні настрої у тебе, тад ти довбойобіна маzкальска і все.ти як сосеш в пуйла і їж його ґавно то в тебе мозги атрофірувались. Тад ти совковий підарас от і все. Коли знищемо таких пророzійських підарасів як ти тад, тоді будемо господарям на свої землі,без таких гумових іздєлій як ти.
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:22:53


тоді будемо господарям на свої землі
 :Dа тепер ви батраки ? А де ж ваша самостійність і незалежність? У наглосаксів в штанах  ;) :=)
А взагалі то й хамити треба ще вміти , а ти себе поводиш як гицель . Встидався би , чужі люди читають . Такі як ви перетворили форум в псарню  :-[ :ganba
« Останнє редагування: 02 Липня 2023, 21:39:21 від Tad »
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:55:13

    Звідки: Калуш

Встидався
Хто б казав :D

хамити
Сам провокує,а потім дивується.
незалежність
Такі промосковські  собаки як ти - хочуть її забрати, бо в диктатурі думає краще жити :moskali

Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka

Такі як ви перетворили форум в псарню
Давай на коньє  :russin і йди спати Таде Тарасе :)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ