Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 435111 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=pV75jRIyceA" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=pV75jRIyceA</a>
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Информация к сведению. В 2000 г. Украина передала РФ в счёт долга за газ 575 ракет Х-55 и Х-55СМ, 8  самолетов Ту-160 и 3 самолета Ту-95МС, а так же аэродромное оборудование. Сегодня они используются против Украины.

Я напоминаю об этом, чтобы вы не забывали, что все ошибочные действия совершенные властью всегда имеют последствия. И не только те действия, что совершались ранее, но и те, что происходят сегодня. Это может быть что угодно - правовой нигилизм, идиотское назначение, игнорирование экспертных рекомендаций, принятие порочных законов и многое другое. Но все, что происходит сегодня, будет влиять на будущее. И хорошее, и плохое. И мы вновь заплатим за каждую глупость и ошибку. Заплатим в будущем, но заплатим обязательно. Не забывайте об этом.

https://t.me/BerezaJuice/25624


зі . ось справжня ціна за той газ . Я особисто був свідком як люди на селах включали газ на всіх камфорках і відкривали вікна ( навіть влітку ) тому що мовляв будуть знижені норми ( чи як воно там називалось ) і буде менше газу . На моє питання - А нафіга тобі випалювати ту "норму" якщо тобі більш ніж достатньо того що ти використовуєш , я чув типову совкову відповідь : "Пофіг" , "то не моє" , "нехай бариги платять" , "а що тобі жаль чи що " . А тепер за це платимо життям своїх людей .

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

На Київщині донецький суддя із зарплатнею у 150 000 гривень викликав поліцію через отриману гуманітарку: мовляв, його родина таке не їсть.

Деталями історії поділилася юристка Марина Піанкова. За її словами, чоловік назвався ВПО "у складних життєвих обставинах", а потім разом із дружиною влаштував скандал із волонтерами. Так, родині не сподобався продуктовий набір на 13 кілограмів, памперси та дитяче харчування.

Щоправда, потім з'ясувалося, що ВПО — суддя із солідною зарплатнею та безліччю державних пільг, який до того ж намагається потрапити у склад Вищої ради правосуддя.


https://t.me/philosophicalsteamship/45440

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


На самом деле, это глубокое непонимание языческого мышления, которое уже позже было украинизировано большевиками и европеизировано соросятами.

Главное начало, первооснова этого мышления: украинец никогда ни в чём не виноват, обдурить любой ценой это правильно; если есть правда, тем хуже для правды — правда должна быть удобной, не больше кармана, чтобы в кармане поместиться и не мешать культам — богатства, приворота на любовь, заговору на смерть, проклятиям, ворожбе и прочей сельской чертовщине.

Возьмите любого настоящего, природного украинца — от малолетней дуры, говорящей только матом, до какого-нибудь Медведчука: вы можете включать любую логику, вы можете приводить любые аргументы, но вас просто пошлют на*** или отмахнутся, как от надоедливой мухи: правда и логика — сироты в пантеоне украинских божков.

Малороссийское хуторское сознание совершенно языческое, завязано на явления природы — об этом явлении прекрасно писали русские этнографы. Даже малороссийское "христианство" наполнено ворожбой, толкованиями, версиями, базовыми для малограмотных язычников. Отсюда бесчисленность сект на территории бывшей УССР.

Поэтому в мировоззрении нынешних украинских язычников преспокойно уживаются Божья Матерь, веночки девочке в детский садик, Адольф Гитлер, гордость вкусом вареничков и бесовские пожелания сжечь москаля, потому что Украина превыше всего.

Почему? Бесполезно спрашивать. Это мантра, это формула язычества. Церковь — только украинская. Объяснять язычнику, что православие больше нации, бесполезно, сельская язычница будет преспокойно молиться Богоматери, с юмором ненавидеть жидов и москалей на бытовом уровне. Объяснять язычнику опасность культа смерти бесполезно, так как он с детства знает, как его родственницы, члены партии, преспокойно ворожили "на смерть"


Это абсолютно нормально для архаичного, дохристианского, совершенно языческого сознания.

Нор-маль-но.

И там, где москаль ищет Божий промысел, судьбу, какую-нибудь карму, там украинец живёт естественно: сегодня сын походил с факелами Бандере, завтра сам сходил непременно в украинскую церковь, вечером обматерил двоюродного дядьку из Воронежа, на ночь обматерил жидов, заполонивших телевизор, утром пошёл в цех разгребать завалы, с мужиками обсудили мобилизацию, но под всеми этими повседневными ритуалами в душе хохла давно вызрела и змеюкой ворочается паскудная мысль: "Боже! Как меня надурили! За что?!"

И ненависть затапливает душу — потому что украинцу чувствовать себя обдуренным не-воз-мож-но, самому обдурить это прекрасно, но быть лохом?!

Да хоть Бандера, хоть Гитлер, хоть чорт рогатый — лишь бы прогнать это чувство сельского лоха.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka

лишь бы прогнать это чувство сельского
Той висер з тебе списаний? А хуй#о каже що народ України брати, а винна влада в Києві. Ви уже давно єба#уті шовіністи.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


шовіністи
☝️«Зеленский объявил войну христианству, а власти страны полные мудаки»

https://t.me/drugoeeto/6646
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Арестович відомий свою любов'ю до кацапоязика.
от і намагається натягнути сову на глобус.

якби ж то причина конфлікту була мова чи релігія. Основна мета - розширення імперії. Решта вторинне.

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


Навіть якщо й так , то у вторинному плані ви зробили більше ніж максимум :facepalm:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

був би ти хоч троха мав клепки, то розумів би. якщо хижак хоче напасти на здобич, то неодмінно нападе.
басні Крилова читав?
і як там в Україні розмовляють, в які церкви ходять не важливо. 

друга світова почалась з того, що німці не хотіли змиритись з поразкою в першій. результат відомий.

кацапів це нічого не навчило і поразка у Холодній війні привела до поки що Україно-кацапської, а згодом може перерости і до світової війни.
де кацапи закономірно програють.



Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


Не всьо так просто , як тобі хотілось би. Люди завжди шукають простих рішень . Хто у всьому винен - кацапи  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

і тепер Таде скажи - ну ось наскільки тупі і іпануті ті кацапи ,коли вони ще після того всього нападають на Україну і вбивають українців .  :towall

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Не всьо так просто
жив собі маленький Тадик в СРСР, ходив з червоним галстуком, співав "ліш би нє било вайни".

поясни мені, яким чином з того дитяти виросло мудило "не всьо так просто"?

так як би там не було складно, потрібно робити все можливе, щоб не допустити вбивства людей, розрухи. І нічим то не можна пояснити. Ніякий захист "язика" чи правильної церкви того не вартує.

я ще розумію Хуйла, хоче ввійти в історію "собіратєлєм зємєль", а от як то вкладається в голові простого кацапа, який лізе зі зброєю в чужу країну?  :duvno
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Нормально вкладається. Я нині викладав відео.
- Нада вичістіть єтат фашізм, чтоби можна била свабодна жить!!!

Всьо. Ти там не достукаєшся.

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=JpfsIE9BT7s" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=JpfsIE9BT7s</a>

Доведеться ціною власного життя звільнити землю від нелюдів
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Ніякий захист "язика" чи правильної церкви того не вартує.


якого "язика" ? на кацапії уже знищено чорт зна скільки "язиків" малих народів які були окуповані ублюдками кремля

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


поясни мені
Ну давай , попробуемо  ;) Я асабiсто нiколи не був абсолютним приверженцем комунiстичноi iдеi , а все те що я виставляв на форумi , то був лиш моцний троллiнг вашого радикального вiдношення до цього явища . Вважаю що не можна однобоко вiдноситись до всiх явищ , що трапились в вашому життю . Було ж i файне i погане . Щось було доброго i при комунiстах i багато чого поганого при сьогоднiшнiх капiталiстах .
Я давно вам казав , що я за самостiйну , незалежну , абсолютно нейтральну Украiну , яка б могла заробляти лиш на своему географiчному положенню , але хто iгноруе iсторiю , тому поправляють географiю .
На мою думку , iдеальне суспiльтво мае бути - щось середне мiж капiталiзмом i соцiалiзмом . Наприклад - уся видобувна промисловicть разом з супутнiми заводами повинна належати державi , банки повиннi бути державними , аби процент йшов не в кишеню комусь , а в бюджет , а от малий i середнiй бiзнес мае бути приватним . Ну якось так  ;)
Так що мудилом вирiс саме ти , Ромку , бо не допетрав до такоi схеми  :D




Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

я за самостiйну , незалежну , абсолютно нейтральну Украiну
 :duvno
ти сам не знаєш за що.
корінь втратив, але на новому місці себе не знайшов. Інакше ніхто б тебе не бачив тут на нашому форумі.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=ckIER81_PnU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ckIER81_PnU</a>
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=qYaHQY8VnFk" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=qYaHQY8VnFk</a> :good
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь