Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 435131 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Виходячи з вашоi парадигми мислення - Сидiв собi Путiнг на тронi , жував американський гамбургер , i думае - А нападу я на багату , економiчно розвинуту , повну золота i брульянтiв Украiну. Заберу тотi багатства i буду жерти ДВА гамбургери в ДВА горла

Молдова з Грузією дивляться на тебе в шоці   :o   :o   :o 

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

ну те що Англія мала найбільше колоній в свій час ( заморських ) - то це є велика таємниця . Тому краще скажи скільки колоній собі захопила Англія ну хоча за останні 50 років .

І найбільше мене цікавить : скільки би країн чи колоній з радістю стали частиною Співдружності Великобританії     :good

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


І найбільше мене цікавить : скільки би країн чи колоній з радістю стали частиною Співдружності Великобританії 
Це питання до радiсних канадськиx iндiйцiв i австралiйських аборигенiв  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

думаєш ще треба задавати дурні питання комусь чи може просто взяти статистику і вияснити якого біса кожен день тисячі бажаючих перепливають Ла Манш щоб попасти в Англію . Хоча ваньки настільки тупі що люблять саздать трудностє каторіє патом будут гєраічєскі прєадалєвать . Але найбільший прикол коли ваньки обсирають США і ЄС і якраз там же і тримають своє бабло бізнес і сімю   :towall   :facepalm:   

І при цьому розказують що весь світ повинен послати США чи ЄС подальше  :towall   :facepalm:   

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


США і ЄС
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=PzSmSoAtWmQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=PzSmSoAtWmQ</a> :prapor:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Дивно  . Могла би взяти приклад з кацапського хйла чи його шавки по клікухє "дімон айфончик" і розказати як боротись з баєвімі камарамі чи сатаністами і фанатами гітлєра з сєкти рпц .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


С табою не iнтересна , ти усьо про всiх знаеш , хто що думае i а чьом мiчтае .  :frend
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

дивно що кацапи за весь цей час не зрозуміли що українцям не потрібно ніяке броцтво з тупим кацапським лайном .

а те що у мене ( чи у тебе чи у когось іншого ) є СВОЯ думка про людей чи про події - то це в принципі нормально а не дивно

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Чи краще все ж таки «Мрія» за 500 000 000 євро?

http://t.me/telelug/13452

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Військового, який їхав з фронту, пасажири вигнали в тамбур

"Двоє чоловіків поскаржилися провідниці, що від чоловіка "погано пахне". А та попросила військового їхати в тамбурі, де він провів 7 годин".

У мене немає ілюзій. Після війни більшість, абсолютна більшість залишиться такими ж самими людьми. Хто був бидлом, той ним і залишиться. Хто брав хабарі - продовжить це робити. Й так далі.

Я зараз не кажу про військових, які беруть участь у бойових діях, бо тут зрозуміло - мало хто з них повернеться таким самим, яким був до війни.

На жаль, за цю всю ситуацію соромно нормальним людям. А покидькам не соромно ні за що... (с) Володимир Попов.

Я все більше переконуюсь, що після війни треба буде пиздити всю цю пошесть, які так нічого і не зрозуміли. Фізично. І тих, хто не пускав АТОшників у маршрутки, і тих хто скаже, що вони не посилали нікого воювати, і тих хто не має поваги та розуміння до воїнів. Бо тільки через це вони зрозуміють. Ой, скільки ще роботи попереду...

А люди... Не змінилися, як я і казав.

Борислав Береза

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Вот никогда не было и снова произошло. ДБР поймало начальника таможенного поста «Тиса» Закарпатской таможни и его заместителя на систематическом вымогательстве взяток у автоперевозчиков. Пацаны наладили себе схему и обилечивали автобусы. Они систематически брали деньги у автоперевозчиков за беспрепятственный проезд автобусов через границу. Платишь? Проезжаешь. Не платишь? Никуда не едешь. Схема надёжная, как швейцарские часы.

Их поймали на том, что у бизнесмена осуществляющего международные перевозки граждан они мымогали 10,6 тысячи евро. Тот пошёл в ДБР.

ДБР начали разбираться с делом. Оказалось, что есть такса, которая устанавливалась из расчета за каждый автобус и количество товара, которое тот перевозит. Уплата дани позволяла транспорту перевозчиков беспрепятственно, без проволочек и без искусственного затягивания процесса прохождения таможенных формальностей пересекать границу. В среднем сумма взятки составляла около 500 евро с каждого автобуса.

Этм два поца были задержаны ДБР во время получения очередного "транша" в размере 7,5 тыс. евро. И кто они после этого? Кстати, согласно ч. 3 ст. 368 УК Украины задержанным грозит наказание в виде лишения свободы на срок до 10 лет. И мне очень интересно сядут они или в суде отмажутся. И ведь такое явление повсеместно. Я же говорю, что коррупция - это киллер Украины.

https://t.me/BerezaJuice/23665

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Походу НОК - це якесь прокляте місце. Замість Бубки тепер Гутцайт його зам Шевченко. Члени - Суркіс та Шуфрич. Не вистачає тільки Королевської та Медведчука. Сука, що має трапитися, щоб ці люди перестали займати будь які посади

@kazansky2017

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Экс-футболист и экс-тренер сборной Украины по футболу Андрей Шевченко отказался войти в состав НОК.

Ранее стало известно, что главой НОК был избран Вадим Гутцайт, а Шуфрич, Суркис и Усик членами комитета.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Зоя Казани

По-іншому не буде. Більше того, я думаю, буде гірше. Після війни. І після Перемоги.

Мене рве на частини, коли я читаю: от прийдуть хлопці з фронту, то вони швидко наведуть тут лад.

"Хлопцям і дівчатам", які прийдуть з війни, точно буде не до того, щоб робити роботу, яку мали і повинні зробити ми. Вони прийдуть змученими, травмованими – в фізичному і психологічному сенсі. Прийдуть туди, де не всіх чекають чи дочекаються. Туди, де не всі будинки вціліли. Туди, де не всі друзі живі або на місці. Туди, де немає роботи і, відповідно, грошей.

А ми? Що ми? Замість того, щоб чистити наші конюшні, ми чекаємо «хлопців і дівчат з фронту». Чекаємо, що вони мають:

• розібратися з церквою московії, яку ми боїмося чіпати, бо ж збуримо людей, а люди у нас ніжні, вони можуть не винести виніс московських попів з наших Лавр;

• запитати Татарова, заступника голови ОП, скільки він ще планує заробити на біді і на війні, щоб назавжди покинути нас? І як там Микитась, чиїм «дахом», подільником він був чи і є?

• з’ясувати у Резніченка, голови Дніпропетровської ОДА,  як йому вдалось так ощасливити коханку – аж на 2 мільярди гривень? І що він такого сказав президенту, що той після медійного скандалу забрав його у свою свиту і привіз у визволений Херсон?

• спитати у прикордонної служби, як братам Суркісам вдалось вивезти за кордон майже 20 мільйонів доларів? І не тільки Суркісам. Як всі ті хлопи виїжджають і стають монакськими «комбатантами»?

• приїхати до Запоріжської міськради і спитати, як можна привласнити вагони міжнародної гуманітарної допомоги і спокійно собі жити і керувати далі?

• спитати Єрмака: а як там телеканал, який, ще не отримавши ліцензії, вже ввійшов в єдиний телемарафон? Як там люди Єрмака, які змінили людей олігархів в державних підприємствах і перейшли під контроль Єрмака?

• спитати у Кирила Тимошенка, ще одного заступника в ОП, чи вистачить йому 24 мільйонів гривень, які отримала фірма його родини, виробляючи контент для того ж єдиного телемарафону?

• спитати у Олександра Ткаченка, міністра культури, а що там з музейними цінностями, які нам пропонували іноземні партнери вивезти ПЕРЕД війною? А що там з землями під Довженко-центром?

• спитати у Шмигаля, прем’єр-міністра країни, яка воює, навіщо «націоналізували» розбиті підприємства, повідомивши, що «потім їх повернуть»? Після того, як Коломойському і компанії полагодять те, що росіяни розрушили і знищили?

• спитати у Фонду держмайна, а як вони так змогли – продати три спиртзаводи по 3 мільйони доларів кожний? Практично, так коштували будинки під Києвом до війни.  Як могли спалити концепцію створення біопаливної компанії на базі спиртзаводів? Чи покупців цікавили виключно ліцензії?
 
Я можу ще написати сотню питань. Про «велике будівництва», «ремонт і реконструкція доріг», відсутність стратегічних запасів на початок війни, відсутність зимової військової форми, про яку волонтери кричали з травня, але дякувати партнерам – привезли з усього світу. Про корупцію і заробітки людей при владі. Про те, як продовжують призначати членів ОПЗЖ і далі. Свіжий приклад – радник Янушевича, голови Херсонської ОДА, який був радником Сальдо.

Поки «хлопці і дівчата" воюють там – ми маємо воювати тут.  Бо все оце випливе і далі буде керувати. Не сумнівайтеся.

І ще всі почують – «ми вас туди не посилали». І забудуть про згорьованих і одиноких старих батьків. І про дітей, чиї тата і мами не повернуться. І про загиблих. І про живих.

Бо коли буде знищено зовнішнього ворога, може виявитись, що внутрішній вкорінився і розрісся назавжди.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А ще про Калуську ТЕЦ, яка могла б робити тепло і електрику спалюючи вугілля, але її продали данєцким, які тупо саботують роботу і не платять працівникам ЗП
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


Завжди вам кто-то вiнават . Самi хапнули незалежнiсть повним писком , самi собi вибрали наймитiв , самi всьо приватизували , самi все перепродали , самi не платили комунальникам , а вони не платили ТЕЦ , тепер у всьому виннi кацапи з данецкiмi .  :good Логiка джилiзна  :dopovid

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yFfvgcPlTQw" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=yFfvgcPlTQw</a>

 "Carpathian history."
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

самi не платили комунальникам , а вони не платили ТЕЦ
точно дебіл.  :D
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

"НАК «Нафтогаз» оголосив конкурс на незалежного члена наглядової ради.

Знання англійської - обов’язкове.
Знання УКРАЇНСЬКОЇ - БАЖАНЕ!!!

Доєднуйтесь усі, в кого украінська Бажана, а в тюрмі вже відсидів 😉

Гадаю, українське громадянство теж не обов’язкове. Хтось напишіть Трампу, най подається

Дякую добрим людям! Посилання на конкурс:

https://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=57075309-57b3-47b6-9e56-fb3bc089a699&title=OgoloshenniaProProvedenniaVidboruNaPosaduNezalezhnogoChlenaNagliadovoiRadiAktsionernogoTovaristvanatsionalnaAktsionernaKompaniianaftogazUkraini " (с) Сергій Лямец

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=-fuy_QbjdKs" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=-fuy_QbjdKs</a>
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь