Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 435201 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

навіщо ж вона так мучилась то "на западнай Украйонє" ?
та яка курва кцапска?
то якийсь фашик з убогою фантазією писав. все старе по кругу.
Таде, впевненість у вірності  справи рейху пропадає?  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Borislav Bereza
 
Відповідав на запитання ізраїльского журналіста. Все було ок. А в кінці він мені задав кілька запитань. Деякі мені задавали і раніше, але відповідь на них дайте ви самі.
- Згідно офіційним даним з 24.02 звання Героя України отримали більше ніж 130 військовослужбовців Збройних Сил України, з них, на жаль, посмертно - 60. Кого з них знає переважна більшість українців? Чому їх немає в інформаційному просторі? Чому інтерв'ю з ними відсутні в спільному телемарафоні? Чому історії героїв не використовуються в Україні для створення образів, які стають прикладами для наслідування та виховання патріотизму у підростаючих поколіннях? І чому державна інформаційна політика України в цьому питанні так відрізняється від інформаційної політики Ізраїлю, який виховує громадянську позицію та патріотизм саме на прикладах відданості війскових Державі.
І от дивлюсь я на цього журналіста, який майже не говорить російською, взагалі не говорить українською, але навіть він, переглядаючи українське телебачення побачив цю проблему. І мені цікаво, як ви вважаєте чому все відбувається саме так, чи розуміють проблему ті, хто керує сьогодні інформаційним простіром в Україні та чому дійсно немає війскових героїв на телебаченні?

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

https://petition.president.gov.ua/petition/146438
пора дійсно в себе вдома )))
і поліцію розгрузимо  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

То звісно не нагальне, але  позбавити стражів порядку можливості самозадовільнятися за наші гроші - точно потрібно  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=aLODVcGRr3s" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=aLODVcGRr3s</a>

Ну ви пойняли  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=3t8HC5Pxuco" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=3t8HC5Pxuco</a>
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Прикольно!

Але реально всі кацапи скажуть  що то постановка.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Печера Дракона


13-ТІ ВОЇНИ, ДЯКУЮ!

Обурення реакцією Генштабу на вкид про нібито заборону пересування військовозобов’язаним, переріс в обурення словами конгресвумен Вікторії Спартц, про те що Україна недостатньо мобілізована для війни. Мережі збурені. Та хто вона така? Як вона сміє нам вказувати як воювати, замість мовчки надавати Джавеліни і ХІМАРСи? 13-ті воїни (тобто ті, яких в тилу має бути 13, аби я дивовижно проводив час на фронті) гучно збурилися, що хтось підставив під сумнів ніби їхня звичка до 8-годинного робочого дня з двома вихідними і до вільного пересування де заманеться, недоречні у військовий час.

Гадаєте, я буду обурюватися? У жодному разі. Я хочу щиро подякувати 13-м воїнам. За те що вчасно позбавили мене надмірних ілюзій. Тепер я точно знаю що все буде так.

По-перше, війна триватиме довго. Єдине що зараз здатне змінити хід війни, це надання військової допомоги союзниками – але ми самі крутимо їм дулі і збурюємося коли нам тонко натякають, що варто б і наприклад аби на війну працювали не 25% населення (всіх – силовиків, волонтерів, тих хто допомагають волонтерам), а хоча б 50%. Що варто б, наприклад, ставити питання владі, де літня форма військових?

У союзників свої інтереси. Вони і без нас-незалежних жили сторіччями. Так що...

По-друге, сидіти в ЗСУ мені доведеться до самого кінця війни. Не буде так, як було за Порошенка, коли мобілізованих у 2014-му дембельнули через рік. Буде так, що дембель обіцятимуть, але час пересуватимуть, пересуватимуть... Ну, бо що робити в армії немотивованим особам? Ну так, аби я сидів на фронті у тилу має бути 13 здорових рил. Бо, «а чого вони всіх хто бажає не призвуть?» Або, бо «поки ви захищаєте Україну на фронті, ми захищаємо її в тилу, сплачуючи податки!» Без жартів, це мені таке написали. Щоправда я теж платив податки, до мобілізації, а в армію пішов бо існує така штука як громадський обов’язок захищати свою країну. Очевидно – не для всіх існує, лише для тих хто не відмовляється.

Коротше – не для того мама квіточку ростила. Що поробиш? Суспільство до масової мобілізації не готове. З цим треба жити.

А ми? Ну, це ж було наше особисте  рішення - на війну піти? Ну нас же годують і зарплатню платять? Таке мені теж заявили.

Звідси витікає, по-третє. Оце все «Віримо в ЗСУ» і подібна реклама на вулицях – не більше ніж грандіозне лицемірство. Гарантію даю, 13-ті воїни нам ще заявлять «я вас туди не посилав» і «треба ще розібратися як ви там воювали». Коли ми вийдемо на дембель, то швидко зрозуміємо, що нікому ми не потрібні крім тих, кого і так гарно знаємо. Однополчан. Волонтерів. Тих хто нам допомагає уже.

Це не погано і не гарно. Це реальність з якою треба буде жити.

Який висновок? Та ніякий. Так, то правда. Не буває армій більших за 5% населення. Так, всіх не призовеш. Так, є особи які хочуть служити, а їх не беруть. Поки що. Так, хтось має давати добавлену вартість і платити податки. Так, нарешті. У Другу Світову війну в блокованій нацистами Британії теж працювали паби і ресторани. Нічого нового, все вже було.

Все це правда. Але ця правда ніяк не відміняє правди описаної вище.

І що? Та нічого. Очевидно, більшість солдат ЗСУ навіть після усвідомлення цієї правди залишаться у війську. Бо Батьківщину, чорт забирай треба захищати, попри те що велика з/п не потрібна мертвим. Так, зрештою. Нас годують, одягають (хто завгодно крім Міністерства оборони), нам платять зарплатню.

От повторимо собі це все кілька разів і підемо далі виконувати службові обов’язки. Не ставлячи ідіотських питань, на кшталт «Скільки це все ще триватиме?» Для нас – без обмеження. Бо як же можна забирати з тилу 13-х воїнів?

А після війни... А після війни майбутнє формуватимуть ті хто війну переживе. 13-х воїнів серед переживших буде критична більшість. І це – теж правда.

З цим і будемо жити. Дякую 13-ті воїни! Дякую, що вчасно позбавили ілюзій.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=paqq9H3jbK4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=paqq9H3jbK4</a>

Зеленский не знал. Батальйон "Монако" чуял. Вторжение России в Украину. День 176

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Евгений Вольнов — Prank Show


Народ є можливість зробити добру справу. Допоможіть знищити сталінські наративи та вшанувати пам’ять Євгена Коновальця!

Потрібно просто підписати та, за можливості, поширити петицію щодо перейменування Національного університету оборони України ім. сталінського генерала Івана Черняховського.

Підпис петиції займає не більше 3 хв.
Дуже буду вам вдячний за допомогу! 🫡👇

https://petition.president.gov.ua/petition/159800

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=dQaXuy3m8CQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=dQaXuy3m8CQ</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yk7Apaiykdk" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=yk7Apaiykdk</a> :prapor: Наскакали
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Як розповідають очевидці (на нараді було більше 30 людей), сьогодні, мер Харкова Терехов на нараді бився в істериці, що місто обстрілюють тому що в Харкові стоять ЗСУ. Що через обстріли які провокують військові, він не може почати навчальний процес в школах. Угу. В школах. Навчання. За 21 км від кордону. І вимагав щоб військових негайно вивели з міста. Посилався на якесь розпорядження з верху. При чому де розміщуватися тим хто захищає місто, Терехова не хвилює. Відновлення та інші військові речі, теж пофіг. Кажуть, що в окопах вистачить місця всім.
 Виглядає так, що Терехову було б зручніше якби взагалі ніхто не чинив опір. Якби здати місто без боя та й усе. Але крім ватного сприяння Харкова Тереховим, є ще наше сприяння. За яке віддали життя тисячі синів та доньок України. В якому Харків це форпост, в якому від Харкова 20 км до кордону. В якому Харків це стіна для ворога на кордоні. Кажуть, Терехову військові заважають розводити іноземців на інвестиції для "відновлення міста". Бо ніхто не хоче вкладати гроші в прифронтове місто. Звичайно, це важливо. Але тільки в тому випадку, коли Харків вільний а не окупований.
 Нагадаю. Від державного кордону до окружної 21 км. Якщо військових не буде в місті, як того хоче Терехов, всі Харків'яни ризикують якось вранці прокинутись від лязгу російських танків під вікном.

https://t.me/romandonik/3464

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Национальная религия Украины сегодня - это хайп. Хайпуют политики, хайпуют госчиновники и блогеры тоже хайпуют в погоне за новыми подписчикам. Кликбейт становится базисом для привлечения внимания толпы, которая избалована потоком новостей и из-за этого вяло реагирует на очередное событие. Зато толпа радостно реагирует на хайп, но не понимает, что эффективности от этого нет. Хайп заменил действие. А подверженность многих эффекту Даннинга — Крюгера не позволяет им это осознать. В погоне за тем, кто первый расскажет о событии или громче заявит о чем-то мы упускаем или теряем и здравое зерно рационализма и экспертную точку зрения. На все это накладывается любимая игра украинцев по навешиванию ярлыков. Не нравится мысль или точка зрения и тебя маркируют ярлыком порохобота, зелебобика, а то и агента Кремля. А хайп по-прежнему остается в цене. Потому что он основан на эмоциях.

Помните хайп о том, что ракеты у России закончатся через две-три недели? И другой хайп о том, что нам отдадут арестованные активы России? Или недавний хайп о том, что мы подаём заявление в НАТО по ускоренной процедуре и это стало полной неожиданностью для наших партнёров. А хайпожерство с видео прилетов или работы ПВО сегодня привлекает не только интерес толпы, но и внимание спецслужб России, которые отслеживают информацию для корректировки. Все это взрывает на время информпространство, но уже через пару дней забывается и не влияет на общую ситуацию. Но ведь никто из хайпующих не признал того, что ошибался или что был не прав. Это симулякр. И нам бы было неплохо, хотя бы доя самих себя, признать это, сделать выводы и перейти к эффективным действиям. На смену эмоцио должно прийти рацио. И наше общество должно поддержать такое изменение. Но такая замена возможна лишь тогда, когда приходит не только осознание неэффективности подобной модели поведения, но и когда есть те, кто могут дать эффективность. Если таковых нет, то остаётся хайповать. Ведь принцип хлеба и зрелищ - вечен. И когда с хлебом напряженка, то толпе надо предложить шоу.

Извините, что не о позитиве, но мне это уже наболело. Где работа на уровне международных организаций и парламентов в направлении того, что после оккупации и аннексии 4-х областей, без определения границы, теперь границы самой России больше не определены. И отсюда должны следовать выводы, что все договоры о признании границ РФ недействительны. Вот эту тему точно имело бы смысл качать. А где обращение президента и ВР ко всем парламентам, президентам и ко всем международным организациям от ПАСЕ до ООН, о том, атаки ракетами по энергетической системе жизнеобеспечения во время холодов/морозов - это настоящий геноцид украинцев и продолжение политики Голодомора. Где слова о том, что сегодня актуален вопрос о выживании сотен тысяч украинцев в период холодов? Где созыв СБ ООН? Где все то, что работает на западную аудиторию и приносит результат?

Я мог бы долго задавать вопросы. Но мне бы хотелось не только получить ответы на них, а и наконец-то увидеть взросление политиков и общества, при котором эффективность придёт на смену хайпу, а ответственность за слова и дела будут основой репутации. Ведь от этого зависит не только то, как и когда мы победим врага, а и то, сможем ли мы возродить Украину и как мы это сделаем.

Но можно продолжать хайповать, вешать ярлыки, игнорировать институт репутации и бросаться друг в друга какашками. Выбор есть. Пока ещё есть...


https://t.me/BerezaJuice/22173

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

В начале 2021 года на Тайване заговорили о гипотетической возможности вторжения Китая. В ответ на это, уже 26 марта 2021 года Тайвань через Reuters сообщид, что начал массовое производство ракет большой дальности одной из моделей и одновременно начал разрабатывать еще три другие модели. Именно тогда администрация Тайваня выделила дополнительно 8,7 млрд $ на закупку вооружений в ближайшие пять лет. Эти средства предназначены для приобретения нескольких типов ракет местного производства.

Но Тайвань далеко, так что давайте вернёмся в Украину и посмотрим, что в 2021 году делала Украина. Общие расходы госбюджета на строительство дорог за 2021 год составили 132 млрд грн – это почти втрое больше, чем планировалось в начале года во время принятия бюджета-2021. Отмечается, что вместе с расходами местных бюджетов сумма достигла в совокупности 178 млрд грн – это на 40% больше расходов Украины на оборону (128 млрд грн в сводном бюджете). При этом на работы по созданию, производству или ремонту оружия хотели дать 39,73 млрд гривен, но в итоге сорвали ракетный госзаказ. А о том, что министр обороны Таран саботировал госзаказ на боеприпасы, а кроме этого не закупал снаряды и ракеты, не вспомнил только ленивый.

В общем, в логичности выделения денег на приоритетные вопросы и в сравнении оборонных затрат между Тайване и Украиной, которые жили с угрозой вторжения, Украина откровенно проигрывает. При этом надо заметить, что в 2021 году Украина уже оборонялась от России и шли боевые действия на лини соприкосновения с ОРДЛО, а у Тайваня с Китаем все было значительно спокойнее. Я не буду делать все остальные выводы и напоминать другие суммы, которые выбрасывались на менее важные проекты, как тот же президентский университет, вместо трат на оборону. Сделайте эти выводы самостоятельно. Цифры вам помогут. Я понимаю, что определённому количеству людей это не понравится. Но это факты, которые не получается игнорировать сегодня.

PS Кстати, что там с производством ракет и с дорогами на следующий 2023 год? Это к вопросу о том провела ли власть работу над ошибками и сделала ли она выводы. И это в условиях угрозы полномасштабного вторжения о котором власть предупреждали с первых дней.

https://t.me/BerezaJuice/22784

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Проблема большинства украинцев в том, что они воспринимают мир через призму своих ограниченных знаний о мире и через свой информационный пузырь. Это приводит к искривлению представления о происходящих процессах. Когда знания, статистику и анализ подменяют "личным мнением", которое базируется не на аналитике или на понимании механизмов происходящего, то не стоит потом удивляться, что выводы ошибочны.

Когда вместо вопроса "почему мы не были готовы к войне" общество задаётся вопросом почему Запад не отдаёт нам все свое оружие, то это о многом говорит. Говорит о том, что люди не понимают, что оружие необходимо для личной обороны государств, что оружие не лежит в огромных количествах на складах, что оружием надо уметь пользоваться и что есть еще немало других факторов.

Когда общество путает арест финансовых активов с конфискацией и вместо вопроса о том, на каком основании арестованные деньги России будут переданы на восстановление Украины, задаётся вопросом на что будут потрачены эти деньги, то это говорит о тотальном непонимании ситуации.

И таких моментов огромное количество. Самое интересное что такие люди есть во всех возрастных и социальных группах, а так же среди сторонников всех политических сил.

А потом эти люди идут на выборы...

https://t.me/BerezaJuice/22939

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


Когда вместо вопроса "почему мы не были готовы к войне" общество задаётся вопросом
Треба задаватись питанням - "Як сi стало що довели до вiйни ? "
Виходячи з вашоi парадигми мислення - Сидiв собi Путiнг на тронi , жував американський гамбургер , i думае - А нападу я на багату , економiчно розвинуту , повну золота i брульянтiв Украiну. Заберу тотi багатства i буду жерти ДВА гамбургери в ДВА горла  :prapor:
А може ви самi своiми дiями , пiдтримкою продажних англосаксам елiт , довели територiю своеi краiни до того , що не усвiдомлюючи того стали реальною загрозою для сусiдiв .
Але нi , ви завжди правi , вам завжди хтось в портки сере  :dopovid
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Як сi стало що довели до вiйни ?
як можна довести до війни? війна то не стихійне лихо.

то ж не самі ракети почали літати з-за поребрика.
там сидить конкретний кацап нацист, який вважає, що може диктувати сусіду свою волю силою.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Виходячи з вашоi парадигми мислення - Сидiв собi Путiнг на тронi , жував американський гамбургер , i думае - А нападу я на багату , економiчно розвинуту , повну золота i брульянтiв Украiну. Заберу тотi багатства i буду жерти ДВА гамбургери в ДВА горла
нащо він тоді спішно приєднує українські території? навіть добре не захопивши

навіть америкоси, якими ти любиш тикати - просто міняють владу. а не приєднують чужі території.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


Ромку , головне слово -парадигма . Були такі джінси - чу хаси , так їх америкоси і приєднали  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь