Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 435160 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

http://www.unian.net/ukr/news/news-452091.html
Відповідь від: 18 Серпня 2011, 22:54:33
Ну от добре, кажете то у головах - голосувати не за а проти.
От приміром кролик зара вершки може зібрати. І доведеться голосувати за кого небудь, лиш би не за нього.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

А то есть ты  вшоколаде,а остальные,делайте что хотите.
вибачте ви мабуть погано володієте українською. ви прикриваєте свою некомпетентність перекручуванням слів? хіба я хоч слово сказав що я в шоколаді?
Типичный хатаскрайник.
знову цікавий висновок? те що хтось не за вашого фюрера не дає вам права на такі визначення. я за країну а не за лжеідола. я ж зважаючи на ваші переконання також можу обізвати сірою массою стадом вівцею?!
Вот из за таких которым все до сраки,страна и очутилась в сраке.
країна в сраці через те що кожент чекає на мессію котрий прийде і усім зробить добре. спробуйте спочатку самі щось зробити а потім вже оцінку іншим давайте.
Что бы что то менять надо сначала изменить власть,потому что эта власть за год подмяла под себя все что смогла и времени нет больше.
сокиру вила в руки і вперед. чи ви не готові пожертвувати власним благополуччям? спробуйте перед печерським судом поголодувати ви ж за тимошенко. давайте а то чути тільки дешеві лозунги.
Но понятно, на таких которым все до сраки надеятся нечего,такие лишь тогда зашевелятся когда их сраку затронут.Мдя.
мені досраки ваш фюрер. все решта ваші домисли або прояв слабкої позиції. адже ви так і не відповіли на запитання , що ж такого зробила тимошенко для країни народу що б її підтримувати і тим більше закрити очі на її злочин. вам головне що вона проти якуновича. так багато хто проти якуновича.

Відповідь від: 19 Серпня 2011, 14:12:22
гарна цитата  з статті виставленої Ігором
Цитувати (вибране)
Для народа все происходящее между БЮТ и регионалами – это схватка двух олигархических кланов за право паразитировать на теле нашей страны. Так почему в очередной раз когда "паны дерутся" у "холопов должны лбы трещать"? Интересно, лишь то, что многие «демократы»-толстосумы в самом деле внушили себе, что они борцы за счастье народа. Они так долго говорили про это, что и сами поверили.
Цитувати (вибране)
5 августа развеялась иллюзия про дееспособность БЮТ – даже в Киеве, где все рядом и можно мгновенно мобилизовать людей, БЮТ не смог никого выставить на защиту своего лидера. Никто не бросился спасать своего вождя и не было на Хрещатике никакой особой драки. Один сторонников БЮТ возмущенно подсчитывал через несколько дней: «В БЮТ даже сегодня есть примерно 100 депутатов Верховной Рады. У каждого из них – по 30 штатных и внештатных помощников. Это же огромная армия в 3100 человек, способная намертво заблокировать центр Киева. А к Печерскому суду не смогли собрать никого! Ни в день ареста, ни когда Тимошенко начали привозить в суд из СИЗО».
Цитувати (вибране)
Когда я вижу как подопечные заросшего жиром регионала Калашникова скандируют: «Юлю – на нары!», а потом вижу БЮТовские транспаранты с призывом: «Зэка – на нары!», то в глубине души я уже согласен на такой лозунг: «Всех вас – на Канары!». Уезжайте туда и живите там хорошо, только чтобы мы вас больше никогда не видели. И Янукович, и Тимошенко, и Ющенко, и все остальные…

« Останнє редагування: 19 Серпня 2011, 14:34:07 від bornslippy »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Salam

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 50
  • Радуемся жизни как дети
  • Останні відвідини:
    03 Червня 2012, 12:03:41

    Звідки: Калуш

Миллионеры пытаются засадить  миллиардеров...  Всего-то лишь. Все как всегда, паны бьются, а у мужиков чубы трещат.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Зайшла в цю тему, бо вона про господарів у себе вдома. Бачу, що ми вже господарюємо, але як. З УСЬОГО робимо зиск, не залишивши навіть маленького шансу на виживання для ще менш захищених шарів населення ніж ми самі. Як тільки у українця з"являється хоч якийсь капітал, він одразу починає принижувати слабшого за себе.
Кажуть, що театр починається з вішалки, а будова - з туалету. А з чого починається вокзал? Я, як будівельник, вирішила, що з останнього. Але на вокзалі у Івано-Франківську не виявилось НІ ОДНОГО безкоштовного туалету. Хоча вивіску на пероні, про те, де знаходиться "туалет безплатний" ще не зняли, але уже встигли у самому закладі поставити іншу - "ціна за послуги 1.5грн". Цікаво за які послуги? Там що тримають штани чи те, що під ними? Спитала у тих, хто надає "послуги", де ж тут безплатний заклад - сказали з нахабною усмішкою, що для того є корчі (біля яких несе свою службу доблесна міпісія). А три існуючі на вокзалі туалети не повинні працювати на благо народу, бо треба працювати на благо держави. На пероні спитала у міліцейського патруля, де ж можна вирішити мені таку проблему, бо коштів не залишилось у кишені, як на зло. Звісно, що вони відповіли, що то не їх компетеція. Але підказали один варіант - якщо у мене прорве сечовий міхур, то змушені будуть оштрафувати за несправний механізм і закрити у примішенні, де то можна уже буде робити у відерко. От і господарюємо МИ з таким менталітетом в усьому. І такий же український народ іде у політику, тільки там уже заробляє на іншій рідині і іншому газі. Бо навчені ми так знизу, а не зверху, як думаємо. А зверху уже просто наше "господарювання" узаконюється і набуває інших масштабів.
P.S. напевно, цей пост потрібно було розташувати у темі "про політику і політиків жартома", але з переповненим міхуром терпеливого розуміння простому народу сміятись стає все важче і небезпечніше... :prapor:
« Останнє редагування: 20 Серпня 2011, 14:30:17 від сонечко я »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

Спитала у тих, хто надає "послуги", де ж тут безплатний заклад - сказали з нахабною усмішкою, що для того є корчі

боюсь що цього ми навчились у поляків і чехів  :) а також у німців , де безкоштовне залишається лише в макдональдці чи при різних закладах "абщепіта" і торгових центрах . Щоправда платне все таки значно приємніше у них виглядає ніж безкоштовне
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Екс-посол США: Найбільшою перешкодою є цинізм тих українців, які думають, що ніщо не зміниться
Колишній посол США в Україні Вільям Тейлор вважає, що найбільшою перешкодою на шляху демократизації і реформ в Україні є «постійний цинізм із боку багатьох українців»
Про це він сказав в інтерв’ю Радіо Свобода.
На питання, що, на його думку, за останні 20 років було найбільшою перешкодою на шляху демократизації і реформ в Україні, Тейлор відповів: "Мені здається, що найбільшою перешкодою є постійний цинізм із боку багатьох українців. Вони думають, що їхні правителі проти них, росіяни на них наїжджають, американці несправедливо до них ставляться, європейці не пускають Україну в ЄС – навіщо ж тоді старатися?".
"Цей цинізм більш характерний для старшого, ніж для молодшого покоління. Є різниця в поколінні, що народилося після Незалежності, молодших політиків, які стали дорослими вже за Незалежності – вони мають інші настанови, ніж ті, хто виростав і професійно проявлявся за радянських часів. Найбільшою перешкодою є цинізм людей, які думають, що ніщо не зміниться", - додав він.
 
Експрес
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

Як це нічого не зміниться???????????? Все міняється постійно.Тільки те,що в гіршу сторону-це вже інше питання. А господарі є-це купка олігархів.Так що нема що на україців "гнати". :punish
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


А господарі є-це купка олігархів.
.Ця купка робить все для того ,щоби переконати всіх інших,що неможна вже змінити нічого на краще,що так буде завжди.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

купка робить все що б народ думав тільки над зароблянням грошей.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Екс-посол США: Найбільшою перешкодою є цинізм тих українців, які думають, що ніщо не зміниться
Колишній посол США в Україні Вільям Тейлор вважає, що найбільшою перешкодою на шляху демократизації і реформ в Україні є «постійний цинізм із боку багатьох українців»
Про це він сказав в інтерв’ю Радіо Свобода.
Нехай той пан дає поради своїм громадянам, які кожні сім секунд втрачають право власності на житло, і яких по демократичних американських законах викидають на вулицю за несплату кредиту - про цинізм американської моделі демократії на основі капіталізму і куди народ завели реформатори, можна подивитись в  док. фільмі Майкла Мура "Капіталізм: історія кохання".
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

На Бога надіятись простим американцям - "ласти склеять".
"Спасение утопающих - дело рук самих утопающих".
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

вони одужають :) і цивілізований світ ім поможе :)
Людство має бути вдячним цій великій і прекрасній країні, її чудовому народу!
Але я пропустив ще одну найважливішу функцію Америки.
Вона забезпечує безпеку існування західної цивілізації. Саме тому її так ненавидять вороги свободи і процвітання людства. :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Лизнув ср..ку дяді Сему? Біжи за долларом!
Приховано: Показати
Цитувати (вибране)
"Не поеду ни за что в страшную Америку."- помните эту шуточную песенку Сергея Крылова с мультяшным видеорядом, где зашуганные пионеры пели хором детскими голосочками? Это было доказательство от противного, контрпропаганда против агитации времен холодной войны. То было время, когда нам прививали чувство стыда, называли нашу страну тюрьмой народов, и убеждали, что за океаном - рай земной, многие верили.
Довольно часто в сети лезет реклама и спам о розыгрыше зеленой карты США, видимо дяде Сэму не хватает смышленых трудолюбивых рабов?
Как рыбка идет на блесну и попадает на крючок, так и молодежь из "менее демократичных" стран клюет на сверкание американской мечты а-ля заиметь малиновые штаны и личный бассейн, как господин Пэжэ. Именно такой образ счастья тиражируется голливудской фабрикой грез: сидит
в джакузи с бокалом и красотками и "златая цепь на дубе том".
За яркими упаковками, неоновым освещением и блеском рекламы, не всегда открывается соответствующее содержимое. Что же там в реале светит? Какие перспективы?
В стране, где "процветает" безработица, 2.19 млн. зэков, тюрьмы переполнены. Почти 2 миллиона заключенных, в основном, черных и испаноязычных, работают в различных отраслях промышленности за скудное вознаграждение http://www.prison.org/smi/09042008.shtml . Где после этого тюрьма народов?
Миллионы нелегалов почему-то не могут легализоваться, получить вид на жительство, работают на тяжелых, не престижных работах не имея никаких прав. Это не рабство? Американскому правительству мало, хотят еще новых иностранцев. Почему не трудоустраивают своих безработных граждан, живущих на пособия?
В последние годы имидж США начал резко ухудшаться. Подлили масла в огонь устрашающего образа самой "демократической" и самой "главной" страны мира разоблачающие фильмы Майкла Мура: "Боулинг для Колумбины", "Фарренгейт 9\11", "Здравозахоронение". Короткий, но емкий "Americanshow" и др. Приведенные там факты и статистика шокируют. Хотелось бы спросить экс-президента США Р. Рейгана, а ту ли страну он назвал империей зла?( Кто громче всех кричит: держи вора?) Помнится, как этот, брошенный бывшим актером, эпитет, эхом повторяли наши "перестроившиеся" журналюги , как истину в последней инстанции.
У нас сейчас жизнь тоже не малина, но хорошо там, где нас нет.
Где уродился, там и пригодился- учит народная мудрость.
[/cut]
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Лизнув ср..ку дяді Сему? Біжи за долларом!
yaro my, як немаєш шо сказати, то ліпше промовчи,
не виставляй свою тупість на весь форум.
я не знаю кому ти там лижеш, но не суди ніколи по собі :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Українські депутати за мірками Шотландії — злочинці
Сергій ЛЕЩЕНКО, pravda.com.ua, 13 червня 2012 р.

Розповіли анекдот. «Спікер українського парламенту Володимир Литвин подав до суду захищати свою скривджену честь і гідність». Сміятися після слова «лопата».

Той самий Литвин, який уже не дуже ховається, коли за гроші бюджету фактично проводить свою виборчу кампанію в мажоритарному окрузі в Житомирській області. Той самий Литвин, який здав депутатський сектор своєї фракції для того, щоб Партія регіонів провела закон про російську мову. Той самий Литвин, за часів керівництва якого український парламент деградував до рівня піддослідної лабораторії професора Павлова, коли один депутат, мов собачка, тисне на півдесятка кнопок за помахом руки одного швондера. Так склалося, що червень цього року я проводжу в Шотландії як учасник John Smith Fellowship. І вчора мені випала нагода поспілкуватися з депутатами шотландського парламенту. Починаючи з 1999 року, Шотландія має свій окремий законодавчий орган, який складається зі 129 депутатів. Вони сформували в Шотландії своє окреме від Англії правове поле майже в усіх сферах життя, за винятком податків та соціального забезпечення. До шотландського парламенту вільний вхід — будь-хто з громадян може прийти на сесійне засідання.

А це — картка для голосування в Шотландському парламенті. Там, як і у Верховній Раді України, діє електронна система голосування. На цьому подібності завершуються. Адже на зворотному боці картки для голосування шотландського депутата написано: «Незаконне володіння, використання, зберігання, знищення або передача іншій особі є кримінальними злочинами».

Після цього Джен — депутат, з якою я спілкувався, — запитала, чому я так зацікавився написом на її картці для голосування. Щоб не втомлювати поясненнями, я завантажив для Джен відео голосування в українському парламенті. Побачивши шоу кнопкодавів під проводом Литвина, Джен запитала, чи не жартую я — і чи не є це відео розіграшем. «Ні», — відповів я.

«На моїй пам’яті такого голосування в Шотландському парламенті ніколи не було. Адже це — злочин!» — обурилася депутатка.

«У нас теж таке голосування — це порушення Конституції», — пояснив я. Після цього Джен попросила... прислати це відео їй на мейл.

«Це дуже весело, — сказала вона. — Я не можу повірити, що це правда!»

Так Володимир Литвин підняв настрій депутату шотландського парламенту. На своїй посаді він уже не здатен на щось більше — тільки веселити своїм безмежним пафосом і спробами оскаржувати до суду знеславлення своєї честі.
http://www.day.kiev.ua/229984
 :unknow
А народ наш реагує на таке по своєму "ну та й що ,та вони завжди так голосують,що тепер всі закони відміняти?"Але ж по факту і здоровому глузду рішення ,закони ,прийняті таким чином є незаконні.Ми приймаємо незаконно прийняті закони як норму,ми нормальні?
« Останнє редагування: 15 Червня 2012, 14:13:05 від DVania »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Нардеп пожалівся газеті Ахметова, що тільки за $1,5-2 тисячі може "поїсти нормальної їжі"
27.06.2012 13:13
Нардеп пожалівся газеті Ахметова, що тільки за $1,5-2 тисячі може "поїсти нормальної їжі"
Депутати, бізнесмени й зірки воліють відпочивати в закритих закладах і залишають там не менше 1,5 тисяч доларів за вечір.

Як пише газета Сегодня, у заклади для обраних у Києві можна потрапити тільки на особисте запрошення.
Один із таких, наприклад, розмістився у пентхаузі житлової висотки неподалік від Бессарабки. "Клуб зробили із квартири майже 500 кв. м на 16-му поверсі, звідки є вихід на оглядий майданчик, таке відчуття, що перебуваєш на даху. Потрапити в клуб можна тільки на запрошення у вигляді СМС на мобілці. Його на вході потрібно продемонструвати охоронцю, що викликає ліфт і підніме вас прямо туди", - розповіла телеведуча музичного каналу.
Ще один закритий заклад - одноповерховий "особняк" посередині Жукова острова. Потрапити сюди можна тільки на машині, подолавши кілька постів охорони у компанії постійних відвідувачів.
"Клієнтів тут знають в обличчя або спеціально запрошують. Інакше кажучи, якщо у вас немає друга-депутата, ви сюди не потрапите", - розповів один із клієнтів клубу шоумен Ігор Посипайко.
Інтер'єр всіх закритих закладів Києва чимсь схожий. "Вони виконані в купецькому стилі. Скрізь є дерево, м'які затишні меблі, люстри зі стразами "Сваровськи", але ніякого золота або дорогоцінних каменів", - розповіла ресторатор Маргарита Січкар.
Ще одна особливість закритих закладів - ніде не потрібно платити за вхід, оскільки клієнт за вечір залишить не менше $1,5 тис.
"Можу посидіти на $1,5-2 тис. Не замовляю нічого особливого - вино або віскі, і обов'язково щось із національної кухні. Тільки тут і можу поїсти нормальної їжі, тому що дружина помішалась на всіляких заморських вишуканостях", - розповів народний депутат, постійний гість клубу на Жуковому острові.
У меню VIP-клубів завжди присутні національні страви і суші. Алкогольна ж карта невелика: віскі, горілка, елітне шампанське типу "Дон Періньон", пляшкове пиво й обов'язково найкращі вина.
Розважаються VIP-гості в клубах з розмахом. "Запрошують різні поп-групи, ну й діджеїв усяких", - сказав депутат Київради.
Розрядитися, говорить Січкар, еліті допомагають і закриті казино або VIP-борделі, які теж працюють за принципом - тільки для своїх. "Бізнесменам же розрядка потрібна, от вони й ходять у такі заклади", - розповіла Січкарь.
Експрес online

І це все відбувається у країні де більшість живе за межею бідності!!!Ми їм їм таке дозволяєм,ми нормальні???
Записаний