Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 435306 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

А ви помітили, як автобус нахиляється при зупинці до пасажирів ?

 і всього навсього треба було придумати в пневмопідвісках зменшення тиску при натиску клавіші   :)
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Моя племінниця зараз в Швеції,як приїде то може розкаже свої враження як там.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Ні вона ще школярка,вони приймають участь в якомусь там євроклубі,то повязано з її школою.Всього 10 днів.Там вцьому клубі діти  і студенти з різних країн і вони їздять кожного року в гості одні до одних.Минулого року були в Вірменії і Грузіїї,цього року в Швеції,а в наступному,або Україна,або Румунія. Кошти частково компенсує Європа.
« Останнє редагування: 15 Серпня 2011, 16:19:56 від DVania »
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Мега фанатам тимошенко краще так не читати.  :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Та нема таких серед нас.

Є люди, які все ще вірять Ющенку  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Особисто мені Юлька з тих хто вже був при владі найбільш симпатична, але я б вже не проголосував за неї мабуть.

Потрібні нові люди у політиці.
Відповідь від: 18 Серпня 2011, 10:27:51
Чому "мабуть".
Бо у нас завжди чогось ситуація складається так, що мусиш голосувати проти, а не за.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Особисто мені Юлька з тих хто вже був при владі найбільш симпатична, але я б вже не проголосував за неї мабуть.
так :=) план Путіна працює :)

Потрібні нові люди у політиці.
вони ще в школі вчаться :) на слідуючих виборах нових людей не буде.

Чому "мабуть".
сітуація складається в головах, верніше в кожній окремо :)
Бо у нас завжди чогось ситуація складається так, що мусиш голосувати проти, а не за.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

Пока вырастут новые люди,то хамская власть уже наследников имеет,династия так сказать.Или вы думаете что они сидят и ждут когда у вас наконец то появятся новые политики,общество проснется,ага как бы не так,вот посадят Тимошенку,потом еще кого нибудь из тех кто хоть как то им мешает,и все ждите господа разве что второго пришествия.В Донецке уже давно Яныка в короне рисуют.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

підемо від протилежного. скажіть що для вас змінить якщо тимошенко не сяде?. подумайте адже це може бути знову прецедент. потім якуновичі будуть казати а ми от злодійку відпустили і ви нас відпустіть. раз є злочин то чому вона не має сидіти. через те що при владі якунович? мені особисто до сраки. ви тут розказуєте як вам хреново. так міняйте щось а не прикривайтесь злодійкою. вона нічого не зробила для країни і нічого не зробить то чому країна народ повинні її захищати. кому подобається це садо мазо вперед зі стягом я ж не буду виправдовувати злодійку бо вона нібито трохи менше гівно.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

підемо від протилежного. скажіть що для вас змінить якщо тимошенко не сяде?. подумайте адже це може бути знову прецедент. потім якуновичі будуть казати а ми от злодійку відпустили і ви нас відпустіть. раз є злочин то чому вона не має сидіти. через те що при владі якунович? мені особисто до сраки. ви тут розказуєте як вам хреново. так міняйте щось а не прикривайтесь злодійкою. вона нічого не зробила для країни і нічого не зробить то чому країна народ повинні її захищати. кому подобається це садо мазо вперед зі стягом я ж не буду виправдовувати злодійку бо вона нібито трохи менше гівно.
А то есть ты  вшоколаде,а остальные,делайте что хотите.Типичный хатаскрайник.Вот из за таких которым все до сраки,страна и очутилась в сраке.Что бы что то менять надо сначала изменить власть,потому что эта власть за год подмяла под себя все что смогла и времени нет больше.Но понятно, на таких которым все до сраки надеятся нечего,такие лишь тогда зашевелятся когда их сраку затронут.Мдя.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

подумайте адже це може бути знову прецедент. потім якуновичі будуть казати а ми от злодійку відпустили і ви нас відпустіть.
от Ющенко нікого не саджав  і його не посадять. поки що.  :=) а не погано було б.. думка у вірному напрямку.

взагалі здоровий глузд завжди повинен бути. Садити Юльку це не боротьба із злочинністю, тому що злодій не може судити злодія. Це називається усунення конкурента.
http://lb.ua/news/2011/08/18/111016_Soyuz_mertvetsov.html
Цитувати (вибране)
Опять-таки, стоит в который уже раз повторить, что речь тут вообще не идет ни о личности Тимошенко, ни о подробностях соглашений, согласованных ею с Владимиром Путиным. Речь идет о самой идее судебного процесса как средства для установления политической монополии и расправы над конкурентом. Тимошенко может нравиться или не нравиться, газовое соглашение может считаться единственно возможным в обстоятельствах, сложившихся на момент его подписания – или непродуманным и некомпетентным, но всё это не имеет никакого отношения к суду. Те, кто это понимает и пытается остановить – думает о будущем Украины. Те, кто считает, что все происходит как надо, тянет страну в прошлое – и неважно какими мотивами он руководствуется, желанием сохранить и упрочить власть, понизить цены на газ или просто ненавистью к Тимошенко. Это касается и политиков, и журналистов, и общества – нужно просто понять это и хотя бы перестать улыбаться и пожимать руку тем, кто оправдывает беззаконие, рассказывает о «чужой войне» или произносит схожие подлости или глупости, в зависимости от развития своего интеллекта и своих нравственных качеств.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

Половина трудовых мигрантов из Украины работают в России, еще столько же - в Европе, причем из Европы они, обычно, не возвращаются.

http://society.lb.ua/life/2011/08/13/110317_Ukrainskie_trudovie_miranti_pred.html
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Я вже так аналізував на прикладі родичів та знайомих. Дійсно переважно вони вже сюди їздять як в гості. Не так там вже і медом помазано, але тут їм жити вже не хочеться  :(

Мама півтора року не була тут, зайшла у Фуршет, приходить і питає: я шось не поняла, що то за ціни такі?! Сметана по 10, хліб по 4  :o

Вона там звикла, що ціни ростуть повільніше, а їх ріст компенсують регулярними доплатами.

Про "суд" навіть не охота говорити, бо там дійсно судом не пахне.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Записаний