Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Баптизм  (Прочитано 52582 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Баптизм
« Прочитано #60 : 20 Лютого 2012, 21:04:31 »

Це мій погляд.
Відповідь від: 20 Лютого 2012, 21:00:40
священнодія
  У Вас так багато священодій тільки де дії?чому після священодії яка у Вашій церкві має силу не видно плодів добрих?а у тих сектантів люди міняють своє життя і приходять до Бога ?а у них вона сили немає. :)
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Баптизм
« Прочитано #61 : 20 Лютого 2012, 21:20:48 »

чому після священодії яка у Вашій церкві має силу не видно плодів добрих?
а звідки вам  знати в кого які плоди.?
Я не знаю які священнодії є у сектантів.

А ще вичитав у Новому Завіті апостоли хрестили цілі сімї, всіх домашніх, що були в домі, і дітей в тому числі. Хрестились цілими сімями і домами.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Баптизм
« Прочитано #62 : 20 Лютого 2012, 21:28:19 »

а у тих сектантів люди міняють своє життя

Мисляча критично людина, поспілкувавшись з сектантами, розуміє в чому полягає ефективність їхньої віри.
Вони оголосили себе правильнішими, кращими і взагалі ТРУвірою. Вони повинні підтримувати цей "статус"!
Якщо вже проскочило слово "сектанти", то з власного досвіду можу поділитися: я маю серед своїх знайомих і друзів сектантів "діючих" і колишніх.
Щодо "бувших", то неправильно буде сказати, що їхній сектантський досвід ніяк на них не вплинув, але після виходу з секти вони стали майже такими самими, якими і були колись до вступу в секту.
З приводу "діючих", то ... та це люди, які займають взаємним промиванням мізків. Щоб утримати в "сім'ї".

і приходять до Бога ?

Це ще не відомо. Що є ознакою, що людина прийшла до Бога?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Баптизм
« Прочитано #63 : 20 Лютого 2012, 21:30:21 »

Не хочу з Вами сперечатися мені це ні до чого та і за баптистів чи інших заступатися не хочу і у них всяко разно буває.Але з того що я бачив особисто і думаю всі бачать висновок простий,традиційна церква несправляється з своєю місією.Як хочете давайте почекаємо до світлого свята Воскресіння Господнього і подивимся скільки православних,католиків буде ходити п'яними як чіп в цей день і як вони будуть славити Бога і скільки баптистів Ви побачити в такому ганебному для християнина стані.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Баптизм
« Прочитано #64 : 20 Лютого 2012, 21:38:28 »

Господнього і подивимся скільки православних,католиків буде ходити п'яними як чіп в цей день і як вони будуть славити Бога

Ну да, тверезі Богу більше подобаються.
ги! )))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Баптизм
« Прочитано #65 : 21 Лютого 2012, 18:47:09 »

Можете скільки завгодно сперечатися але всі сучасні релігії є релігіями які спонукають підкорюватись. На відміну від ведізма який є релігієй познання. Тільки у цьому вся справа.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Баптизм
« Прочитано #66 : 21 Лютого 2012, 18:55:53 »

І цим трошки цікавився  :) взагалі цікаво от якщо взяти мантри це ж вібрації і тут зразу згадую Теслу,щось в цьому є.Та і молитва це теж вібрація.Але то дещо інша тема.
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Баптизм
« Прочитано #67 : 21 Лютого 2012, 19:12:28 »

Щодо хрещення, то воно просто необхідне з народження. Тому що таким чином дитині задається прямий шлях до Христа. Дія магічна (як і багато інших християнських святодій) тому що тут йде передача інформації на хвильовому рівні.
Щодо свідомого вибору, то я вважаю, що тут треба розглядати це питання у тому плані, що кожна дитина повинна йти шляхом батьків. У даному випадку - батьків, які обрали свій життєвий шлях - християнство.
А вібрації - це і є передача інформації на хвильовому рівні.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Баптизм
« Прочитано #68 : 21 Лютого 2012, 19:13:37 »

На відміну від ведізма який є релігієй познання. Тільки у цьому вся справа.
Ви маєте якесь відношення до цієї релігії?можете створити відповідну тему.
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Баптизм
« Прочитано #69 : 21 Лютого 2012, 19:17:43 »

Відношення до ведизму я не маю. Але я в курсі суті різних релігій.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Баптизм
« Прочитано #70 : 21 Лютого 2012, 19:21:22 »

Зрозумів,людей які сповідують цю релігію на форумі здається ще не було,а було б напевно цікаво.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Баптизм
« Прочитано #71 : 21 Лютого 2012, 21:08:51 »

Зрозумів,людей які сповідують цю релігію на форумі здається ще не було,а було б напевно цікаво.
Приховано: Показати
Та були вони тут )) Лиш пробігтись поглядом по назвах в цьому розділі: і видно, що були, але не затримувалися. Бо "віра нова" і її послідовники, як це буває з "новими вірами" часто не мають достатньо терплячки: вони ж бо несуть світло нового знання та істину, а народ зациклився на "рабський релігії". Бгг
Нехай створюють окрему тему. Я узьму участь )))


Відношення до ведизму я не маю. Але я в курсі суті різних релігій.

Ого! ))

Щодо хрещення, то воно просто необхідне з народження. Тому що таким чином дитині задається прямий шлях до Христа.

Якщо, Ви, так впевнені, то можливо, Ви сам Христос і є! Але тоді поясніть нам суть Вашої притчі про робітників у винограднику! Там були люди, яких Господь закликав до себе у різні періоди їхнього життя: когось на самому початку, когось в середині, а когось в самому кінці. Але всі отримали однакову винагороду.... Або я щось не правильно зрозумів, або комусь не варто поспішати демонструвати свою "розуміння" вчення про Царство Небесне.

Дія магічна (як і багато інших християнських святодій) тому що тут йде передача інформації на хвильовому рівні.
...
А вібрації - це і є передача інформації на хвильовому рівні.

Вам буде корисно ознайомитись з популярним викладенням квантової механіки та загальної теорії поля. З перших рядків Ви зрозумієте, що ми живемо у "магічному" світі! Тому, що у Всесвіті не існує нічого, що не мало би в основі хвильової природи. З цієї точки зору, хрещення, звичайно дія магічна ))) але виникає питання: Чим тоді ЩЕ воно відрізняється від усіх без винятку явищ в цьому світі? Можливо, існує ще Щось?

Щодо свідомого вибору, то я вважаю, що тут треба розглядати це питання у тому плані, що кожна дитина повинна йти шляхом батьків. У даному випадку - батьків, які обрали свій життєвий шлях - християнство.

З якої радості?

Можете скільки завгодно сперечатися але всі сучасні релігії є релігіями які спонукають підкорюватись. На відміну від ведізма який є релігієй познання. Тільки у цьому вся справа.

Да, я вижу, ты реально считаешь себя самым умным... Христос сказал: Возлюби Господа Бога твоего всем сердцем твоим, всею душею твоею и всем разумением твоим.
Не говори дурниць.
« Останнє редагування: 21 Лютого 2012, 21:52:29 від chuck »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Баптизм
« Прочитано #72 : 22 Лютого 2012, 00:32:25 »

Вам буде корисно ознайомитись з популярним викладенням квантової механіки
Квантова механіка є лженаукою, створеною жидо-массонами, щоб руйнувати фізику. Квантова механіка розглядає не стан поля загально і його деформації, а лише окремі прояви тих деформацій. Всі процеси навколо нас є хвильовими процесами, але магічні обряди відрізняються від усіх інших процесів тим, що вони керуються магістром, жрицем, священником і т.д.
Але тоді поясніть нам суть Вашої притчі
Це не моя притча.
Сенс життя у тому, щоб передавати його від батьків до своїх дітей, які є їх продовженням у світі створеним Богом. Тому діти повинні безперечно продовжувати життєву лінію батьків, у даному випадку - шлях християнства.
и всем разумением твоим.
Возлюби і мовчки підкоряйся, ібо ти є раб Божий і вівця Його. Тому за тебе усе вирішено тими, хто спотворив Святе писання. Але Син Божий, якими ми всі є, не може бути рабом. І першочергові Святі Книги про це говорили і давали людям знання. Повне розуміння Бога у самому собі передбачає, що ми не є Його рабами, а є Його наслідком. Саме такому розумінню перешкоджають сучасні "пастирі господні". Бо набагато легше керувати отарою овець ніж тими, хто не піддається такому зомбуванню.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Баптизм
« Прочитано #73 : 22 Лютого 2012, 04:56:37 »

Який же ти прозомбований )))
Наведи, будь добрий, хоч один випадок з Євангелія, де Христос вчить мовчки підкорятися.

І такі люди заявляють, що вони в курсі суті всіх релігій. Всіх? Може бути )))
Відповідь від: 22 Лютого 2012, 04:46:15
Сенс життя у тому, щоб передавати його від батьків до своїх дітей,

Сенс життя то така справа... Можеш і сам собі придумати або в когось позичити. Тобто справа сугубо індивідуально-суб'єктивна. Єдине, чи будеш ти щасливий через якийсь час? Нема нічого страшнішого, ніж біль за цілеспрямовано прожите життя ))
Не знаю, який в тебе життєвий досвід, але керуватись в житті набором таких жорстких правил (особливо "доставляють" слова типу "безперечно слідувати"), це з одного боку може свідчити або про підлітковий максималізм (Юра, я зафіксував! Але тут це вважаю доречним), або тиранічні риси характеру.
« Останнє редагування: 22 Лютого 2012, 05:14:21 від chuck »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Баптизм
« Прочитано #74 : 22 Лютого 2012, 14:11:02 »

це з одного боку може свідчити або про підлітковий максималізм (Юра, я зафіксував! Але тут це вважаю доречним), або тиранічні риси характеру.
Чак, поганий з тебе психолог і аналітик :). Підлітковим максималізмом там да-авно уже не пахне. Як і тиранічними рисами характеру - навпаки - людина мудра і м"яконька :), ну хіба - горда і страшенно перебірлива. Зате ця людина знає те, що нам і не снилось. А хотілося б і мені таке знати і пам"ятати :(.
ДДК його етика не дозволяє написати деякі речі. Зато мені дозволяє - так як Ви - пише людина, яка має якісь поверхові знання,а також ті, які взяті із написаного кимось, але не має мудрості своєї. Та, я і сама така як Ви в порівнянні з баченням і знанням світу ДДК.
А Ви собі відповідали уже на запитання - для чого взагалі існують релігії?
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Баптизм
« Прочитано #75 : 22 Лютого 2012, 23:11:34 »

Підлітковим максималізмом там да-авно уже не пахне. Як і тиранічними рисами характеру

Сонечко, я свою версію підкріпив конкретною цитатою з коментаря ДДК. Вже не перший раз помічаю за ним характерні вислови. Тому так ріжу йому в обличчя.

Зато мені дозволяє - так як Ви - пише людина, яка має якісь поверхові знання,а також ті, які взяті із написаного кимось, але не має мудрості своєї. Та, я і сама така як Ви в порівнянні з баченням і знанням світу ДДК.

А от я так не думаю. Не зважаючи на всі "мусі-пусі" (я маю на увазі стиль), якими Ви оформляєте свої дописи, я вважаю, що Ви стоїте до істини набаагато ближче, ніж ДДК.

А Ви собі відповідали уже на запитання - для чого взагалі існують релігії?
звичайно.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Баптизм
« Прочитано #76 : 23 Лютого 2012, 07:45:48 »

що Ви стоїте до істини набаагато ближче, ніж ДДК.
chuck уявляє себе істіною :=) але скромність йму не дозволяє написати приблизно таке ;)
Я є одним із Провідників Істини для людства. Це - Моє Призначення! Я його виконував і продовжую виконувати! :)
Я був свідком загибелі Атлантиди, я писав на їхніх форумах, але вони неосвічені і темні не хотіли дивитися фільми з дороговказом на шлях істинний :=)
з Моїм ім'ям пов'язували не тільки свитки папірусу, які клали в узголів'я померлих фараонів :)
Мою Звістку донесли до людей також Смарагдові скрижалі, але і це - не все ... ;)
 
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Баптизм
« Прочитано #77 : 24 Лютого 2012, 06:05:12 »


Кароче, по порядку ))

з Моїм ім'ям пов'язували не тільки свитки папірусу, які клали в узголів'я померлих фараонів
Мою Звістку донесли до людей також Смарагдові скрижалі, але і це - не все

Всілякі там скрижалі, свитки, прочіє папірці можуть бути джерелом корисної інформації лиш за однієї умови: розуміння, що вони ніколи не були, не є і не будуть такими джерелами.
(Коен, хулє  :=) )

Я є одним із Провідників Істини для людства. Це - Моє Призначення! Я його виконував і продовжую виконувати!
Я був свідком загибелі Атлантиди, я писав на їхніх форумах, але вони неосвічені і темні не хотіли дивитися фільми з дороговказом на шлях істинний

Вєсь етот брєд про атлантиди і прочіє сварогі не беру до уваги. Ібо нєфіг.
Царствіє Божіє внутрь вас єсть. І нєфіг бєгать шукать мудрість будь-де.

chuck уявляє себе істіною але скромність йму не дозволяє написати приблизно таке
Я є одним із Провідників Істини для людства. Це - Моє Призначення! Я його виконував і продовжую виконувати!
 
Вітаю, Вас, Олександр: пригадати )))

Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Баптизм
« Прочитано #78 : 24 Лютого 2012, 07:33:50 »

Вітаю, Вас, Олександр:
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Баптизм
« Прочитано #79 : 04 Березня 2012, 20:30:02 »

Ну хай буде по суті. їжте, це є тіло моє,...пийте з неї всі, це кров моя..., робіть так на спомин про мене...
Канібалізм
Записаний
Следи за контекстами!