Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Літня резина для наших авто.  (Прочитано 33121 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Літня резина для наших авто.
« Прочитано #20 : 03 Квітня 2009, 11:30:58 »

можна нашкодити машині.
 І гаманцю, бо машина може почати більше жерти пального. :=)
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #21 : 04 Квітня 2009, 13:35:23 »

виробник невипадково ставлять на свої дітища саме такі, а не інші шини

Виробник не живе на Україні, і не їздить нашими "європейськими" дорогами.  :ganba
Свідомий власник машини не поставить диски 15" замість 13".
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #22 : 04 Квітня 2009, 16:01:45 »

а я ще чув , якщо профіль вищий від заводського то покази одометра можуть брехати?????!!!!! в мене заводський профіль 60 але я постаавив на зиму 70 і жодних проблем і машина їде мякше і краще виглядає!!! на літо теж такі хочу але колеса всі однакові!!!
Відповідь від: 04 Квітня 2009, 16:00:28
з.і. був вчора в голині там торгують беушкою. ціни значно нижчі ніж в калуші. вибір більший. + скидки на шиномонтажку!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #23 : 04 Квітня 2009, 17:52:12 »

а я ще чув , якщо профіль вищий від заводського то покази одометра можуть брехати?????!!!!! в мене заводський профіль 60 але я постаавив на зиму 70 і жодних проблем і машина їде мякше і краще виглядає!!! на літо теж такі хочу але колеса всі однакові!!!
Відповідь від: 04 Квітня 2009, 16:00:28
з.і. був вчора в голині там торгують беушкою. ціни значно нижчі ніж в калуші. вибір більший. + скидки на шиномонтажку!!!!

А де то саме місце базування в Голині?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #24 : 04 Квітня 2009, 18:29:58 »

а я ще чув , якщо профіль вищий від заводського то покази одометра можуть брехати
це логічно, якщо діаметр колеса збільшиться, то воно зробить менше обертів за той же шлях, ніж би зробило з меншим діаметром. а одометр якраз для показів використовує інформацію з механізму, що зв'язаний з колесами.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #25 : 05 Квітня 2009, 01:37:13 »

А де то саме місце базування в Голині?
повертаєш як на тужилів і перший поворот на право. метрів 300-400 по правій стороні кований паркан!!!!
це логічно, якщо діаметр колеса збільшиться, то воно зробить менше обертів за той же шлях, ніж би зробило з меншим діаметром. а одометр якраз для показів використовує інформацію з механізму, що зв'язаний з колесами.
але я заміряв і все сходиться, можливо похибка дуже мала????!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #26 : 05 Квітня 2009, 07:13:34 »

 можна порахувати
припустимо, що даметри колеса був 50 см. то за один оберт воно проходить  1,57 м
при 51 см - 1,60 м, тобто різниця 3 см приблизно на півтора метрах. тобто десь на 2 % буде показувати одометр менше ніж при рідному діаметрі.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #27 : 05 Квітня 2009, 10:04:56 »

ну кажу я особисто різниці не відчув можливо на 1тк і є різниця в але її важко помітити!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Літня резина для наших авто.
« Прочитано #28 : 13 Квітня 2009, 16:37:30 »

 На днях побачив рекламу, яка гласила, що у "Епіцентрі" продаються шини по ціні 288 грн. за штуку. :)
 Нинька під час обіду знагяв туди і переконався, що то не мулька.
 Там пропонуються шини Hankook Optimo K715 (175/70 R13 82T) за ціною 288 грн. за штуку. Даний типорозмір якраз мені підходить. Ще там є Rosava SQ-201 (175/70R13 82Н) з 299 грн. за штуку.
 На шинах Hankook Optimo K715 писало, шо виробник Угорщина, а в неті я порився, то там пише, що це корейські шини. От і кому вірити? :unknow

 Зробив собі ось таке порівняння


 Хто шо може сказати з цього приводу, із запропонованих шин шо краще брати? ;)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #29 : 13 Квітня 2009, 19:53:46 »

колись ханкоок оптімо ставили як заводські шини на авео і лачетті і вони реально корейські.доречі віктор повинен знати. і як на мене то вони не дуже...
важко сказати що краще росава чи ханкоок росава ескю якщо не помиляюсь кращі для води я би взяв росаву. але я вибрав собі беушки 500грн за 4 колеса 185/60/14 барум бріліантіс мабуть їх навряд вистачить на два сезони але дор наступної зими докатають точно. повністю ними задоволений дорогу тримають відмінно на воді почуваються впевнено .єдиний мінус я хотів 70 профіль але вибирати не було з чого!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #30 : 21 Квітня 2009, 12:50:41 »

Росаву я б не радив брать) Яка б вона хороша не була - все одно це наше г..но :pardon
Відповідь від: 21 Квітня 2009, 12:48:52
колись ханкоок оптімо ставили як заводські шини на авео і лачетті і вони реально корейські.доречі віктор повинен знати. і як на мене то вони не дуже...
важко сказати що краще росава чи ханкоок росава ескю якщо не помиляюсь кращі для води я би взяв росаву. але я вибрав собі беушки 500грн за 4 колеса 185/60/14 барум бріліантіс мабуть їх навряд вистачить на два сезони але дор наступної зими докатають точно. повністю ними задоволений дорогу тримають відмінно на воді почуваються впевнено .єдиний мінус я хотів 70 профіль але вибирати не було з чого!!!
В мене барум вже 3 сезон відмінно ходять і поки не збираюсь міняти ;)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Літня резина для наших авто.
« Прочитано #31 : 21 Квітня 2009, 16:43:18 »

Росава після 100 км/год вже не шини... Не раджу ризикувати.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Літня резина для наших авто.
« Прочитано #32 : 09 Грудня 2009, 09:16:29 »

 От забагнулось мені купити пару літніх коліс зимою. Шось собі так думаю шо зараз вони дешевші ніж будуть навесні. А купляти таки треба, бо пара старих всесезонок РОССАВА БЦ-20, які відкатали на моїй машині 5 чи 6 років, накрились мідним тазом, тобто протерлись до ниток. :(
 Б/у купляти не хочу, бо маю гіркий досвід. :( На мою машину звичайно доргих шин не треба, але дуже хочу купити малошумні колеса, адже моя машина і без того видає багато зайвих шумів. То хто шо порадить, щоб поменше шуміло? :)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Літня резина для наших авто.
« Прочитано #33 : 15 Грудня 2009, 12:48:30 »

Бачу всі зациклились на зимовій гумі і лиш я один "дбаю про воза в зимку".
Поки що зупинився на колесах Matador MP 12. В одному місці можу купити такі колеса по 340 грн. за штуку, за таку ціну навіть в інтернеті важко такі колеса найти. Але турбує одне, що така модель коліс випускається і в оригіналі в Словаччиі і + штампується в Росії. От як би знати за якими ознаками відрізнити оригінал від наглої москальської підробки. :(
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #34 : 15 Грудня 2009, 13:42:57 »

Бачу всі зациклились на зимовій гумі і лиш я один "дбаю про воза в зимку".
Поки що зупинився на колесах Matador MP 12. В одному місці можу купити такі колеса по 340 грн. за штуку, за таку ціну навіть в інтернеті важко такі колеса найти. Але турбує одне, що така модель коліс випускається і в оригіналі в Словаччиі і + штампується в Росії. От як би знати за якими ознаками відрізнити оригінал від наглої москальської підробки. :(
Влодику почитай краще відгуки про цю шину: http://www.euroshina.com.ua/reviews/Matador/Mp_12
А тута почитай тести:
http://koleso.topof.ru/testing_info.php?id=8
http://www.eshina.ru/tests.php
http://shindgin.com/
« Останнє редагування: 15 Грудня 2009, 13:51:30 від ARNI »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #35 : 15 Грудня 2009, 22:00:06 »

чесно кажучи різниці нема чи російський чи словацький матадор то те саме що й росава. Може трохи краще. І доречі в росії не підробка. Вони випускаються офіційно, а відрізнити легко. На російських написано матадор/омскшина, ну якось так. Я їх бачив, і повірте нічим не відрізняються від тих що представлені у нас.
Відповідь від: 15 Грудня 2009, 21:51:40
з.і. А те що вибираєш зараз це правильно !
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Літня резина для наших авто.
« Прочитано #36 : 16 Грудня 2009, 09:16:25 »

АНДРІЙКУ, гуглити по нету я і сам вмію. Мені цікаво почитати тут живі відгуки власників таких коліс. Ось наприклад, вчора їхав до Франика з одним таксистом і в нього стоять всі чотири зимові шини МАТАДОР. Каже, що задоволений ними на всі сто.
Раз так любиш закидати ссилки, то дай мені почитити стопроцентно позитивні відгуки про колеса дешевшого сегменту, типу РОССАВА, АМТЕЛ і т.д. Бо на дорогі колеса мені грошей не стає, тому і вибираю краще з гіршого. :offense

чесно кажучи різниці нема чи російський чи словацький матадор то те саме що й росава
Ось цитата щодо ліцензійного МАТАДОРА
Цитувати (вибране)
отзыв о летних автошинах Matador MP 12

только не путайте
взял комплект словатского матадора. дорогу держит превосходно, на лужах клин ловит только на завышенных скоростяхсцепление с дорогой отличное. прошел на ней больше 120 тыс. разина еще как новая. через пару дней после приобретения мною этой резины, знакомяй приобрел матадор мр12 но уже питерский. резина с трудом прошла 50 тыс

Достоинства: словатский ходит и ходит, и хорошо ходит
Недостатки: нечего лицензиями раскидываться
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #37 : 16 Грудня 2009, 12:37:58 »

так в кожного своя манера їзди. Зустрінемось в калюжі, подивишся на мої зимові трирічні данлоп. Думаю при нормальній їзді щей четверту зиму відкатають. При тому що я їжджу доволі агресивно! Тому я не хочу ні росави ні матадора. Думаю я зекономив купивши дорожчі колеса. І на літо теж буду шукати данлоп.
Відповідь від: 16 Грудня 2009, 12:33:22
з.і. Доречі я стараюсь менше гальмувати, тобто якщо бачу що попереду машина я стараюсь підкочуватись , а не різко гальмувати в останній момент. А на трасі взагалі гальмами практично не користуюсь. Стараюсь  гальмувати двигуном. Типу передачам. Це також впливає на знос гуми. Ще, бажано в повороти заходити плавно ну і не зриватись з місця.
« Останнє редагування: 16 Грудня 2009, 12:58:54 від bornslippy »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Літня резина для наших авто.
« Прочитано #38 : 23 Грудня 2009, 14:17:59 »

Отримав премію до професійного свята і взяв собі пару літніх коліс.

 
Goodyear Duragrip 175/70 R13 82T
Новинка летнего сезона 2007г. от Goodyear.Автошины Goodyear Duragrip представляют эконом класс и заменят шины Goodyear GT-3. Относительно невысокая цена и улучшенные, по сравнению с предшественницей, износостойкость и показатель аквапланирования делают эти автошины привлекательными в своем классе.

Заплатив за колесо по 450 грн. Враховуючи, що ціни в інтернеті на такі колеса не менше 500 грн., то вважаю, що я зробив гідну покупку за низьку ціну. :) Спершу хотів купити значно дешевші Матадори або Ханкуки, але твердження про те, що ГудЄри малошумні та ізносостійкі, переконали мене, що варто розкошелитись на гідні колеса. :pardon

Плюс в подарок ще дали отаку фірмову шкребачку для скла :-[
« Останнє редагування: 23 Грудня 2009, 14:40:47 від syddia »
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #39 : 30 Грудня 2009, 14:39:12 »

ото вже нормальної гуми не буде:
Записаний