Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: "Діалоги з мером" - без мера :)  (Прочитано 155432 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #20 : 15 Листопада 2011, 14:14:30 »

Пропоную в темі  "Діалоги з мером" зробити чіткі правила.  Бо врешті-решт треба розділяти де веселитись, а де працювати.  Якщо в нас тема про кафе має правила, то тут тим більше потрібно.  ;)
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #21 : 15 Листопада 2011, 14:39:54 »

Гикач я втратила твоє зауваження одне  Ввечері РОмашкін приїлде я його перенесу   
ОК
Не варато напружуватись я ще напишу
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #22 : 15 Листопада 2011, 18:21:26 »

Тут у я формулюю питання що вжу були сформульовані але залишились поза увагою, саме їх я викладатиму сьогодні до дискуссії коли Міський голова вийде в онлайн. Якщо ВИ маєте ще питання викладайте і щоб усі мали змогу отримати відповідь ми будемо їх по черзі ставити, щоб було зрозуміло де відповідь.

ОТЖЕ:

1. На якому етапі розгляду кримінальна справа заведена на Вашого в.о. заступника пана Турчина? від ЯЯ
2. На відповідь:
На вул.Пушкіна залишиться автобусна зупинка,а питання автостанції - дискусійне,воно потребує широкого обговорення.один із варіантів,який розглядається-кінцева зупинка"Карпатська кераміка"
Уточнююче запитання від ARNI:
Щось не зрозуміло. Автобусна зупинка на вул. Пушкіна була споконвіку віків (навпроти 8-го будинку). Чи то буде ще одна, там де є зара автостанція?
Так давайте не відтягуватимо обговорення питання автостанції, а то пройде і Ваша 2-га каденція, а це питання так і залишиться невирішене.

3. Фуршет, який не мав парковки для авто покупців і який по ідеї мав за одно і парковку зробити і все решта на майдані облагородити.На скільки мені відомо, МР вирішила взяти у Фуршету відповідну суму і сама провести всі роботи (включно з пам'ятником, на який мабуть якась частина грошей вже є назбирана )
Питання такі:
 *Де ті сотні тисяч гривень від Фуршету? Може їх використали хоч на іншу площу чи пам'ятник?
від Yurko
4. Щодо безкоштовної медицини. Перше, що мене цікавить - то Ваше ставлення до повідомлень про вимоги лікарів оплати свої послуг. від ЯЯ


Ну і ті що вже є в темі:



6. Від V:
 Доброго дня Ігоре Степановичу.
до Вас є коротке запитання -
Чому у місті так багато бродячих тварин?
Чи є служба яка ними займається?
дякую.

7. ВІд danusy: Це звичайно добре що стільки коштів було профінансовано в ЦРЛ.Хоча мушу вам сказати що в порівнянні з 2006 і в кінці 2010 роками, принаймі в роддомі нічого не змінилося. Туалету нормального для породіль як не було 2006 так не було і в кінці 2010. Це просто жахливо після операції іти в туалет де гуляють протяги, підмиватися над унітазом з чайника ( невже важко встановити хоча б одне біде), про запах я навіть говорити не хочу, бо воду відключають , а персонал навіть не може спромогтися поставити якусь бочку з водою, хоча в службовому туалеті така стоїть і навіть душ є проте породіллям не дозволяють ним користуватися . Я звичайно вибачаюсь що мушу це розказувати але це реальність через яку я пройшла в 2010 ( не хочеться розказувати і про безплатні ліки на операцію за які мені довелося заплатити бо ж чек забрали в аптеці що при роддомі). Але я відійшла від свого основного запитання.

* Скільки ж коштів виділялося на дитячу поліклініку що знаходиться біля ВПТУ( точної адреси не знаю ). Адже з простудою, чи на плановий огляд в ЦРЛ дітей не беруть.
* Невже так тяжко привести до ладу туалети, поставити там хоча б елементарне мило.
* Роздрукувати на принтері затверджені бланки результатів аналізів,
створити кімнату для матері та дитини, розмалювати якось цікаво стіни (під героїв казок), купити хоча б пару іграшок, це ж не складно, просто потрібне бажання.
Про центр материнства і дитинства(ОХМАДЕТ)на базі лікарні на вул.Каракая,6,- це звичайно добре, але коли це буде, через 5-10 років.І хочу сказати що стан цієї лікарні не кращий.

8. Ну і питання від  Люся:
Моє запитання стосується мого давнього головного болю - бродячих тварин. Нажаль так як воно зара вирішується мені не подобається, бо я вважаю цей шлях неефективним і безперспективним. Були виділені кошти на підведення води до неіснуючого обєкта, але світла там так і нема.Рухатися в напрямку виконання програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами ніхто і не збирається. Ті кілька жіночок просто годують два десятки собачок в польвих умовах і про якісь інші сучасні методи слухати навіть не бажають. Я думаю, що така мала кількість волонтерів і бажаючих допомагати повязана якраз з очевидною неефективністю викоритсання навіть тої допомоги, що є. На мою думку громадська організація в тому її форматі яки є просто фізично не в змозі організувати ефективну боротьбу зі зростаючою кількістю безпритульних тварин на вулицях. Притулок повинен бути комунальним закладом з головною задачею - розпочати і ефективно впроваджувати пргограму стерилізації, тобто встановити контроль над розмноженням. Ішого шляху нема. А громадська організація може контролювати гуманність, займатися просвітництвом у цьому питанні, допомагати, організовувати волонтерів, шукати додаткові джерела фінансування, тобто жертводавців і т.д. Я розумію, що питання гуманності ставлення до тварин зараз дратує багатьох. Мені закинуть, що іноді про людей ніхто не дбає. Хотілося б почути думку п. Голови з цього питання. Може, б якось зібрати зацікавлених осіб і перше провести дискусію щоб визначити стратегію розвитку цієї теми. Бо як я розумію для п. Голови це питання хоч і не головне але ж і не байдуже.


Також питання про бродячих тварин (песиків) підтримав форумець Dees
Відповідь від: 15 Листопада 2011, 18:04:49

НЕ знаю чому у мене пів текста жирним але поки що так. Доповнюйте уточнюйте і викладемо під час чату :) Буду вдячна  :bouquet:
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #23 : 15 Листопада 2011, 18:40:38 »

Тенді, певно не варто позиціонувати дану тему - як відповіді Насалика на питання калушан.

По-перше, якщо реально оцінити ситуацію, то зрозуміло, що Насалик у половині випадків насправді неготовий надати гідну відповідь без попередньої підготовки такої - і це нормально - тут претензій до нього немає. Та біда в тім, що він того або не хоче визнати, або взагалі вважає, що його словоблудство має всіх задовільнити. До половини поставлених мною вчора питань - мене б вчора таки задовільнила відповідь - "дозвольте я на це питання надам Вам відповідь за тиждень." - і ЯЯ б справді погодилася зачекати тиждень але одержати РЕАЛЬНУ ВІДПОВІДЬ, що відповідає фактам, а не читати оту писанину, що немає жодного відношення до поставленого мною питання. Але з огляду на факти - коли навіть за місяць часу, навіть в обумовленому заканом порядку міська влада не спроможна надавати відповіді за 30 денний термін ... то навіть така моя пропозиція виглядає абсурдною. А відповідно до цього й тема питання до Насалика - так само ... не доречна.

По-друге, є окреслені теми, які цікаві калушанам - то певне таки варто їх обговорення відносити до окремих тем у розділі форуму. А сам пан Насалик по ходу зможе й участь в обговорені приймати й відповіді надавати.

ось така моя пропозиція до модераторів
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #24 : 15 Листопада 2011, 19:46:16 »

Я вже там у темі написала, що було вирішено проводити зустрічі раз на тиждень якраз для того щоб давати відповіді на запитання, ефективно на них реагувати. Щодо другого ..Не буде людина з таким напруженим графіком ходити по темах форуму і шукати запитання на які потрібно відповісти..Більше того це знов перетвориться в ФЛУД.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #25 : 15 Листопада 2011, 20:24:26 »

Він страхував машини в дні канікул.
Зауважу, що робота страхового агента полягає у пошуку клієнтів для страхової компанії, а не в наданні страхових послуг - тому дана відповідь є простим "пшиком".

Друге, що давно насторожує, то Ваша необізнаність з реаліями (чи то не бажання знати тих реалій) нинішнього медичного страхування та можливостей його застосування. Адже попри відсутність законодавчої бази (а це, з огляду на Ваше попереднє місце роботи, є прямим закидом Вам) у даний час страхова медицина є недоступною більшості населення - починаючи з того, що такий страховий поліс не може коштувати 1 000 гривень, а навіть якщо б коштував - то ... повірте - вигідніше без того полісу. І навіть по 1 000 гривень на рік не спроможні виділити з власної кишені більшість громадян.

Третє, то більш ніж насторожує Ваше прагнення запровадити САМЕ страхову медицину, а не піти у цій галузі шляхом, наприклад - Польші. А різниця тут більш ніж суттєва - адже при зверненні до страхових компаній в любому випадку втрачаються кошти мінімум 30 % від ціни страхового полісу, які йдуть на оплату страхового агента (його відсоток) та оплату роботи самої страхової компанії (без прибуткової частки). Таким чином, якщо, припустімо, страховий поліс коштуватиме й 1000 гривень, то реально він розрахований на витрати не більше 700 гривень. Та кожна компанія прагне обержувати прибуток - тому й виконувати страхові зобов"язання - не надто прагне - саме для такого і існує "текст дрібним шрифтом".

У результаті ми маємо: 1) посередника, що на локальному (географічно-територіальному) рівні, ніяк не доречний - бо його роль зведеться до "викачки" коштів, тобто - це НЕ вигідно громаді в цілому. 2) невигідність для населення оплачувати страхові полюси, а потім ще й оплачувати лікування при будь яких ускладненнях, чи то неврахованих у полісі випадках - НЕ вигідно окремій людині. 3) неплатоспроможність населення, і навіть якщо ті полюси оплачуватимуть працедавці - питання скільки підприємців спроможиться навіть при всьому бажанні платити додатковий податок на найманих працівників - є риторичним. 4) це не особливо вигідно й для бюджета міста, є ж варіанти й кращі.

Тому то мій висновок щодо страхової медицини у межах Калуша є - ЦЕ ЗБИТКОВО ДЛЯ ВСІХ. І єдине кому таке вигідно - то страховому агенту, що без зайвих турбот - адже йдеться про чисельну громаду та відсутність подальших зобов"язаню по договору - одерже надприбутки. А чому Ви так на цьому наполягаєте - то ЯЯ винесла відповідь ще вчора.
Відповідь від: 15 Листопада 2011, 20:15:21
Вирішили проводити онлайн спілкування з Міським головою раз на тиждень у Понеділок
 =)) =)) "не витримала душа поета"
Відповідь від: 15 Листопада 2011, 20:21:30
Судитися з "Мурзилкою" - позбавлено здорового глузду,а питання медикаментів і поставок вирішено більш прагматично-запрошено всі ЗМІ відвідувати всі поставки на ЦРЛ.Це вже висвітлено в ЗМІ.
З чим ЯЯ цілком погоджуюся. Адже навряд чи репліки Радецької там могли надрукувати навіть у рубриці «в таких кидати яйцями», та зрештою, ЯЯ давно не читаю того видання – тому припускаю там таки щось і змінилося, а у Ігоря Степановича свіжіші враження від журналу для дітей від 6 до 12 років. Та от питання щодо відстоювання ним власної честі й гідності так і залишилося без уваги – невже зовсім нічого відстоювати? Що ж стосується запрошення журналістів, то… не люблю ЯЯ цитувати героїв фільмів та тут іншого не доберу, тож як казав Платон: «Тебя не только идиоты слушают, а ещё и толковые люди…». Тому й розуміється, що запрошення журналістів то є чисто популістським кроком – адже калуські журналісти жодного відношення до фармацевтики на мають й не спроможні надати навіть приблизну оцінку завезеним у ЦРЛ препаратам.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #26 : 15 Листопада 2011, 20:29:27 »

Не буде людина з таким напруженим графіком ходити по темах форуму
не по темах форуму, а по темах розділу - то по-перше
по-друге, а чим мій графік роботи менш напружений - і нічого виділяю ж ЯЯ час на речі, що вважаю за потрібні, хоча й спати доводиться лише раз на дві доби.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #27 : 15 Листопада 2011, 20:57:54 »

Може краще зробити так?,на протязі дня один користувач може задати тільки одне питання в цій темі"Діалог з мером (ДІАЛОГ з МЕРОМ)",бажано конкретно і стисло.Питання автоматично дістає номер і ставиться в чергу. І в порядку черги бажано отримувати і відповідь,також конкретно і стисло.Тобто написати в тему де задають питання меру можна тільки один раз на протязі дня,крім питань і відповідей там немає бути нічого.Всі коментарі стосовно того чи задоволений користувач відповіддю писати в іншу тему("Діалоги з мером" - без мера :) )Питання ж звичайно не повторювати,так буде мотивація задавати питання які дійсно хвилюють,а не просто флудити.Я бачу що якось впорядкувати цю справу ,намагання вже були,але ще поки що воно не виглядає чітко,на мій погляд :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #28 : 15 Листопада 2011, 21:33:25 »

ДВАНЯ гарна ідея варто обговорити, хоча мені здається може не обмежувати нікого в питаннях, але ідея з тим щоб там не флудити а лише  по суті якраз те  що треба :)

Відповідь від: 15 Листопада 2011, 21:24:04
НІ ще не виглядає :) то точно :)
Ну нічого до понеділка ми  Вами ось придумаємо :) Правда ЯЯ ? ;)
Відповідь від: 15 Листопада 2011, 21:25:02
ЯЯ  усі твої кроментарі можуть поміститись у повноцінний блог :) Ти невиправна
« Останнє редагування: 15 Листопада 2011, 22:15:09 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #29 : 15 Листопада 2011, 22:06:55 »

ЯЯйка надаю тобі поле для творчості - переношу твої коментарі в сусідню тему, як і  домовлено вище...А твої запитання усі залишаються :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #30 : 16 Листопада 2011, 00:40:56 »

Є відповідь на питання щодо Турчина:


Ігор Насалик спробував угадати долю Василя Турчина

Приховано: Показати
Не виключено, що в. о. заступника міського голови Василя Турчина невдовзі чекатиме доля, подібна до його попередниці Віталіни Радецької. Такий розвиток подій спрогнозував міський голова Ігор Насалик під час зустрічі з журналістами сьогодні, 15 листопада.

Нагадаємо, що вчора під час спілкування з учасниками «Вільного форуму міста Калуша» міський голова утримався від відповіді на запитання, на якому етапі наразі перебуває кримінальна справа, порушена проти в. о. заступника міського голови Василя Турчина. За словами Ігоря Насалика, він не має права втручатися у процес розслідування кримінальної справи. До роботи Василя Турчина мер претензій не має. Однак, за словами міського голови, наразі у медицині назрівають такі настрої, які свого часу виникли щодо попередниці Василя Турчина — Віталіни Радецької.
Нагадаємо, за повідомленнями ЗМІ, проти Василя Турчина порушено кримінальну справу за розкрадання повеневих коштів. Однак, це не завадило міському голові призначити його  в. о. заступника у липні цього року, і доручити курувати медицину.

ВІКНА
http://vikna.if.ua/news/category/kl/2011/11/15/6814/view
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #31 : 16 Листопада 2011, 03:05:14 »

Тобто написати в тему де задають питання меру можна тільки один раз на протязі дня,крім питань і відповідей там немає бути нічого.Всі коментарі стосовно того чи задоволений користувач відповіддю писати в іншу тему("Діалоги з мером" - без мера Посмішка )
угу - ідея просто відмінна - для безперешкодного словоблудства Насалика - яке він вже встиг сповна продемонструвати. То давайте у такому разі взагалі не задавати питання - а просто читати його "Слава Ісусу Христу" з подальшими похвальними деферембами власному его.

Ні, панове, "Назвався грибом, то лізь у кошик" - він вирішив СПІЛКУВАТИСЯ НА ФОРУМІ - то от нехай СПІЛКУЄТЬСЯ - відповідно одержує всі зустрічні та уточнюючі питання, на які або дає відповіді, або ігнорує - проте все це буде чітко видно й можливо для ознайомлення широкому загалу.
Відповідь від: 16 Листопада 2011, 02:54:25
ЯЯ  усі твої кроментарі можуть поміститись у повноцінний блог Посмішка Ти невиправна

Тенді, твій останній смайл - то грубо й жорстоко

Мене добре навчив випадок, коли ЯЯ тут на форумі впродовж місяців обговорення теми зміни керівника КМТ "наривалася" на грубощі й нерозуміння допоки не виявилося, що ЯЯ відштовхувалася від факту, який всіма іншими був незауважений - тому мене не розуміли - про що то та ЯЯ мовить. Аж до тих пір поки ЯЯ про те прямо не написала - а сама ЯЯ не могла зрозуміти, як на такому моменті можна було "проїхати".
Ось з тих пір ЯЯ й взяла собі за звичку усе пояснювати "на пальцях" - тобто обгрунтовуючи кожен момент, від якого ЯЯ відштовхуюся у власних висновках.
Відповідь від: 16 Листопада 2011, 03:02:09
Є відповідь на питання щодо Турчина:
мдя, фігові справи у Турчина...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #32 : 16 Листопада 2011, 06:22:39 »

Тут я погоджуюсь з ЯЯ. Спілкування має буте звичне для форума, тобто все в одній темі. але з поправкою на те що можливо міський голова не має достатньо практики спілкування на форумі. можливо не завжди може вчасно відповісти на навалу питаннь. Та думаю що все має бути в обній темі , котра полвинна коректно модеруватись. Це зобовязання не тільки для мера а й для нас. Меньше флуду і питаннь на купу. Чесно скажу перечитував перший діалог кілька раз , без стограм не розберешся. Тема діалог без мера трохи смішно, бо виглядає так ніби за спиною обговорюємо людину, а на справді всього лише технічний регламент.
Відповідь від: 16 Листопада 2011, 06:19:21
з.і. думаю з часом Міський голова освоїться, і все буде ок. Тому вважаю що потрібно відноситись до нього як до звичайного форумця який має цікаву інформацію.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #33 : 16 Листопада 2011, 10:18:13 »

Зауважу, що робота страхового агента полягає у пошуку клієнтів для страхової компанії, а не в наданні страхових послуг - тому дана відповідь є простим "пшиком".
Повірте-ні! Страховий агент шукає клієнтів і сам же їх має право ( і навіть повинен ) страхувати!
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #34 : 16 Листопада 2011, 10:49:32 »

""Діалог з мером" -  без мера"
це як ?Абсруд
 =)) .
Ну це типу тема для обговорення теми :) (щоб не "засмічувати" "Діалог з мером" )
П.С. Не думаю, що варто обмежувати кількість запитань. Просто кожен має памятати, що це Діалог.. і не перетворювати розмову в у власний монолог...
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #35 : 16 Листопада 2011, 11:46:50 »

Тема діалог без мера трохи смішно, бо виглядає так ніби за спиною обговорюємо людину.
Це що для форуму вперше  :=)  :-D
Та й, як пан мер схочуть, то можуть і тут написати.  ;)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #36 : 16 Листопада 2011, 15:43:23 »

Повірте-ні! Страховий агент шукає клієнтів і сам же їх має право ( і навіть повинен ) страхувати!
гг - стахувати чи ОФОРМИТИ СТРАХІВКУ?? ksenya , страхує - страхова компанія, страховий поліс якої купують і в подальшому саме страхова компанія несе страхові зобов"язання, а не страховий агент.

Саме тому робота страхового агента полягає у пошуку клієнтів та , можливо, у оформленні страхівки - але аж ніяк не в страхуванні.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #37 : 16 Листопада 2011, 20:24:40 »

У мене таке питання, - Мене цікавить, а що саме зводиться поблизу колишнього магазину Букініст - навпроти фотоательє Галичанка?(на даний час уже залитий фундамент і розпочалося зведення першого поверху)
Відповім замість мера.

Це споруджується приватна будівля. Що саме там буде, ще мабуть самі власники не знають, але то мав би бути торгово-адміністративний комплекс. Будуть певно в оренду приміщення здавати.

Власники свого часу активно відвідували форум  :good

Доволі контрасно виглядає та будова на фоні будови ратуші і кінотеатру (останній вже вроді теж приватний ;))
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #38 : 17 Листопада 2011, 08:21:29 »

У мене таке питання, - Мене цікавить, а що саме зводиться поблизу колишнього магазину Букініст - навпроти фотоательє Галичанка?(на даний час уже залитий фундамент і розпочалося зведення першого поверху)
Відповім замість мера.

Це споруджується приватна будівля. Що саме там буде, ще мабуть самі власники не знають, але то мав би бути торгово-адміністративний комплекс. Будуть певно в оренду приміщення здавати.

Власники свого часу активно відвідували форум  :good

Доволі контрасно виглядає та будова на фоні будови ратуші і кінотеатру (останній вже вроді теж приватний ;))


Там точно буде магазинчик  ;)
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #39 : 17 Листопада 2011, 09:39:10 »

Повірте-ні! Страховий агент шукає клієнтів і сам же їх має право ( і навіть повинен ) страхувати!
гг - стахувати чи ОФОРМИТИ СТРАХІВКУ?? ksenya , страхує - страхова компанія, страховий поліс якої купують і в подальшому саме страхова компанія несе страхові зобов"язання, а не страховий агент.

Саме тому робота страхового агента полягає у пошуку клієнтів та , можливо, у оформленні страхівки - але аж ніяк не в страхуванні.
ЯЯ, ніхто ж і не сперечається, що страхові зобовязання несе страхова компанія. Страховий агент діє від імені страховика, робить пропозиції страхувальникам щодо страхування різних ризиків (згідно наданих страховиком повноважень). Укладаючи нові договори страхування агент тим самим, звісно, залучає нових клієнтів (кажучи "простою мовою" страхує їх. Думаю, тут Ви просто "придираєтесь" до слів...)
Записаний