Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Діалог з мером  (Прочитано 264773 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« : 12 Листопада 2011, 12:36:36 »

Шановні калушани!

Ця тема відкрита для діалогу з Міським головою міста Калуш.

Ви можете поставити свої запитання  Ігорю Степановичу.

З 14 листопада попередньо з 21 години по понедділказ мер спробує дати на них відповідь  :bouquet:

Прошу розміщуйте запитання в цій темі.  :bouquet:



« Останнє редагування: 08 Березня 2015, 12:22:40 від yurko »
Записаний

informator

  • Користувач
  • **
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 79
  • Бережи совість. Все інше збереже вона.
  • Останні відвідини:
    01 Серпня 2018, 12:20:59

    Звідки: Малицької
Діалог з мером
« Прочитано #1 : 12 Листопада 2011, 12:44:04 »

У мене є таке питання. Кожне місто намагається берегти ту історичну спадщину, яке йому залишилося у спадок. Що планується зробити із майже зруйнованими через незавершену реконструкцію історичними будівлями Калуша (зокрема із ратушею та будиночком біля "Фуршету")? Просто шкода, вони простояли більше століття, а ми їх власноруч знищили.
Записаний
Заробляю, пишучи статті.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #2 : 12 Листопада 2011, 17:58:13 »

Ви можете поставити свої запитання  Ігорю Степановичу.
З 14 листопада попередньо з 21 до 21.30 щодня, він спробує дати на них відповідь

НЮ-НЮ   ото попав...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Діалог з мером
« Прочитано #3 : 12 Листопада 2011, 17:59:33 »

Підтримую попередника (Іnformator) і можу при потребі зробити приблизний перелік таких пам'яток. Для для початку додам лише дві:
Міська ратуша і палац культури "Мінерал", що своїм зовнішнім виглядом (особливо з заду, але не тільки) яскраво показує стан тієї нашої культури.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


pidgirki

  • Початківець
  • *
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    18 Листопада 2011, 00:36:12

    Звідки: kalush
Діалог з мером
« Прочитано #4 : 13 Листопада 2011, 00:20:01 »

( Просто шкода, вони простояли більше століття, а ми їх власноруч знищили ).     Не ми,  а  ВОНИ .               
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Діалог з мером
« Прочитано #5 : 13 Листопада 2011, 22:17:02 »

Цікавить питання об'їздної дороги в Калуші.

Як відомо, в м. Калуші є Відділ митного оформлення №2 Івано-Франківської митниці. А саме на ст. Кропивник. За моїми оцінками, кожного тижня там оформляєть приблизно 30 вантажівок. Потрапити туди згідно законодавства можна виключно через об'їздну дорогу, оскільки проїзд містом для вантажних автомобілів заборонено (за винятком "обраних").

Стан даної дороги описати словами нереально. Там пройти місцями важко - не то шо проїхати.
Я думаю фактор стану даної дороги має значний вплив на розвиток інвестиційної привабливості міста.

Питання: "Невже зараз так важко визначити хто має ремонтувати цю дорогу: місто чи район ? (та тут впринципі і про ремонт не йдеться - можна хоча б грейдером зрівняти, витрати мінімальні, а результат буде !). А якшо ні - тоді чого б не дозволити пересуватись вантажівкам містом ? (з огляду на те, що більшість так і робить) "
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Діалог з мером
« Прочитано #6 : 13 Листопада 2011, 22:27:40 »

 
Цікавить питання об'їздної дороги в Калуші.
Хто зараз займається ремонтом тієї дороги?
понавозили каменюк діаметром майже пів метра, практично не розрівняли та їх і неможливо розрівняти в принципі...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

danusy

  • Новачoк
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    11 Лютого 2013, 18:16:56

    Звідки: Малицької
Діалог з мером
« Прочитано #7 : 13 Листопада 2011, 22:49:07 »

У мене запитання щодо  дитячої поліклініки. Її стан просто жахливий. Порівняти її з поліклініками за кордоном ( де мені довелося побувати) це як небо і земля. Я звичайно розумію, що в нас не буде так як в них, але принаймі можна хоч щось покращити, хоч якісь іграшки для дітей, щоб їх якось зацікавити йти до лікаря, про туалети я просто змовчу. Кімнату для матері та дитини ( де можна було би погодувати дитину) я щось також не побачила. Меблі залишилися напевно ще з радянського союзу. Я вже не кажу про якесь обладнання і нормальну лабораторію, навіть немає бланків для результатів аназів :duvno. А діти це ж наше майбутнє.Тож хотілося щоб мер нашого європейського міста хоч раз відвідав нашу європейську Дитячу поліклініку. :)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #8 : 14 Листопада 2011, 08:09:01 »

Цитата: BanderiveC від Вчора в 22:17:02
Цікавить питання об'їздної дороги в Калуші.
Хто зараз займається ремонтом тієї дороги?

Панове, щодо об"їзної - то міська влада передала ту дорогу до облавтодору (чи як там його) - тому й відповідь на ваше питання буде відповідною.

Ігорю Степановичу, питання №1: А Вас попереджали, що на тутешньому форумі ЯЯйка водиться то та пані, що на Вашу вимогу представилася кореспондентом газети "Високий Замок" під час прес-конференції у травні, стосовно пані Радецької?
Справді дивно, як Ви ось так просто вирішили потрапити прямо до … ту бракує малюнка щойно поївшої акули, що із самозадоволеним виглядом зубочисткою вибирає рештки Очкура … й сказати на форумі щось на кшталт: "присядьте, в нас не дискусія" - не доречно, адже це форум - де власне дискутують.

Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Діалог з мером
« Прочитано #9 : 14 Листопада 2011, 08:56:32 »

Є питання до мера стосовно автостанції на вул. Пушкіна.
Мер ще під час 1-ї своєї каденції обіцяв делегації (від будинку з вул. Пушкіна 2) забрати її. А то вже 2-га його каденція доходить до кінця, а віз і досі там. Виходить що обіцянка-цяцянка, а дурням радість... Значить мер розкидується словами, а до діла не доходить.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #10 : 14 Листопада 2011, 09:31:08 »

Ну і питання №2 , те що по суті, а в загалом - про суди:
На якому етапі розгляду кримінальна справа заведена на Вашого в.о. заступника пана Турчина?
На якому етапі розгляду чи чим закінчилося Ваше відстоювання у судовому порядку власної честі та гідності, яку, як Ви заявили - образили публікації в газеті «Західний Вісник» щодо належності фірми постачальника медикаментів у калуські лікарні Вашим родичам, шкідливості й відсутність сертифікатів на ті медикаменти й т.д.?

… і прохання - забезпечте, будь ласка, реєстратуру міської поліклініки туалетним папером - бо мої медичні картки, що неодноразово поновлялися, звідтіля постійно зникають, разом із направленнями та результатами обстежень. Це не жарт - а справді наболіла проблема.
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #11 : 14 Листопада 2011, 11:12:16 »

А то у нас така "разова акція" чи мер справді буде відповідати на наші запитання регулярно?
Хоча було б добре якби не просто відповідав, а з відповідним результатом.... І щоб то був справді мер...
« Останнє редагування: 14 Листопада 2011, 12:18:45 від ksenya »
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #12 : 14 Листопада 2011, 12:12:41 »

А тепер, власне, питання: що буде з друкарнею? Майже щодня задаю собі таке питання (бо проходжу повз) і щораз доходжу до висновку, що хтось (?) ну просто чекає, щоб вона "впала"....  :hot Вона і справді на очах розвалюється, ну і люди, звісно, "допомагають" ( там на даху щодня псують собі здороя курінням школярі. Мабуть, їхніми стараннями останнім часом вибито мало не всі шибки... До речі, не маю уявлення як вони туди вилазять? :unknow)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Діалог з мером
« Прочитано #13 : 14 Листопада 2011, 12:35:30 »

Мера ще не було, а питання все виникають і виникають.

Вже трохи призабулося, але я підгадаю. Велися розмови також про встановлення пам'ятника А. Шептицькому, якраз навпроти церкви. Було б доцільно і логічно, адже майдан носить його ім'я і він таки тут бував з візитом, тобто має загалом чи не більше відношення до Калуша ніж Шухевич. Благо підвернувся Фуршет, який не мав парковки для авто покупців і який по ідеї мав за одно і парковку зробити і все решта на майдані облагородити.
На скільки мені відомо, МР вирішила взяти у Фуршету відповідну суму і сама провести всі роботи (включно з пам'ятником, на який мабуть якась частина грошей вже є назбирана ;) ).
Питання такі:
1. Де ті сотні тисяч гривень від Фуршету? Може їх використали хоч на іншу площу чи пам'ятник?
2. Чи є надія, що пам'ятник Шептицького таки колись постане на площі без повторного збирання коштів з громадян?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #14 : 14 Листопада 2011, 13:38:12 »

Нажаль ЯЯйка таки не спромоглася втриматися - і задасть ще одне "медичне" питання (№3) вже сьогодні.

Ще на початку квітня було об’явлено, що з держбюджету виділено субвенцію у розмірі 45 000 000 гривень на закупівлю медичного обладнання для калуських лікарень, з них 25 000 000 на кардіологічний центр. Рік добігає кінця, тож чи можете Ви прозвітувати на що були витрачені ті кошти й де той кардіологічний центр у Калуші???

Трохи пізніше, у травні, Ваш заступник повідомив, що ЦРЛ незабаром матиме сучасне відділення гемодіалізу з дванадцятьма штучними нирками шведської фірми ГАМБРА та відділення дитячої реанімації - де знаходяться ці відділення у ЦРЛ та як проходить їх робота???
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Діалог з мером
« Прочитано #15 : 14 Листопада 2011, 13:52:40 »

1. Де ті сотні тисяч гривень від Фуршету? Може їх використали хоч на іншу площу чи пам'ятник?
2. Чи є надія, що пам'ятник Шептицького таки колись постане на площі без повторного збирання коштів з громадян?
і ангел там ще мав бути
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Діалог з мером
« Прочитано #16 : 14 Листопада 2011, 16:15:40 »

Є питання до мера стосовно автостанції на вул. Пушкіна.
Мер ще під час 1-ї своєї каденції обіцяв делегації (від будинку з вул. Пушкіна 2) забрати її. А то вже 2-га його каденція доходить до кінця, а віз і досі там. Виходить що обіцянка-цяцянка, а дурням радість... Значить мер розкидується словами, а до діла не доходить.
Дуже багатьом така ідея навпаки не подобається,тобто якщо мінімізувати незручності мешканцям будинку,то в загальному зупинка в цьому місці зручна для інших мешканців Калуша,тут напевно потрібний компроміс.  :unknow
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #17 : 14 Листопада 2011, 16:20:10 »

не знаю, як на мене, то місця там для автостанції замало  :unknow
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Діалог з мером
« Прочитано #18 : 14 Листопада 2011, 16:29:14 »

не знаю, як на мене, то місця там для автостанції замало  :unknow
звичайно це не вокзал,але перенесення автостанції це кошти і плюс незручності,Вам наприклад буде зручно для того щоби поїхати в Франківськ іти чи їхати десь на Солянку?та і якщо все таки перенести то що так сильно зміниться для мешканців будинку,двері в під'їзді і так з домофоном,може ще якось відгородити ту зупинку від будинку, не знаю,але і в таких місцях де зупинок нема особливої чистоти не спостерігається.Більше культури поведінки і зупинка не буде заважати.
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #19 : 14 Листопада 2011, 16:37:35 »

Просто я АС уявляю не серед будинків, де мають бути алеї, дерева, лавочки...І місця для транспорту має бути більше...То мені якийсь прхідний двір нагадує, і ще та "будка" з завжди незадоволеною жіночкою-диспетчером - аж нема бажання до неї взагалі підходити (певне, вона того і добивається  :=) ) А про зупинку біля технікуму взагалі мовчу. В нас що два кроки-то АС :unknow
Записаний