Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: ДТП на дорогах Калуша і не тільки...  (Прочитано 365845 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #80 : 17 Лютого 2008, 23:02:45 »

Ага я тож чув про цю аварю!
Записаний


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #81 : 17 Лютого 2008, 23:09:11 »

І ще, цікаво, якщо таксист із якоїсь служб таксі, чи можна вимагати якусь компенсацію від служби? Тобто чи несе відповідальність сама фірма за пасажирів? Хоча нормальні служби повинні страхувати свої авто???
Справді цікаве питання!!! Гадаю за нормальною логікою офіційні служби таксі справді малиб страхувати офіційно (!) зареєстрованих таксистів. І не тільки самі автівки, а і життя та здоровя пасажирів. Та гадаю, що в нас такого нема і не думаю що всі таксисти прикріпляючись до якоїсь служби таксі офіційно числяться в їх документах.

Повернусь до аварійної ділянки дороги перед Франіком. У туж таки злощасну пятницю мій потенційний тесть вертаючись з Франіка бачив неподалік ресторану "Чорний замок" аварію і два трупи на проїжджій частині. Мабуть bornslippy писав сема про цю аварію.

А ще я 14-го лютого ввечері бачив аварію на трасі біля села Майдан. Зіткнулись лоб в лоб дві автівки - жигулька і іномарка. Це було перед селом зі сторони Франіка на ділянці між залізничною колією і тим вузьким мостом. Схоже було на те що жигулька переїхавши міст пішла на обгін і вилетіла на зустрічну, а там з верху гнала іномарка і їм не було куди діватись один від одного. :(
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #82 : 18 Лютого 2008, 10:23:07 »


Повернусь до аварійної ділянки дороги перед Франіком. У туж таки злощасну пятницю мій потенційний тесть вертаючись з Франіка бачив неподалік ресторану "Чорний замок" аварію і два трупи на проїжджій частині. Мабуть bornslippy писав сема про цю аварію.
так про цю.  що до аварії в калуші. то кажуть ніби таксист заснув за кермом. бо водій автобуса сигналив і маячив фарами. удар був такої сило що таксі зірвало передній міст у автобуса. що до вилізших очей то не бачив не дивився. але те що таксиста витягали самим останнім факт. спочатку машину розтягували тросами. бо так його не могли витягнути. короче зразу постало питання безпеки пасажирських перевезеннь. бо таксисти беруть кредити і щоб їх відробити пашуть день і ніч і організм виснажується. умаю власникам служб треба задуматись.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #83 : 18 Лютого 2008, 14:58:58 »

повбивав би  :evil
Ужас на Вильямса: пьяный мажор разбил 11 авто

http://www.segodnya.ua/news/816229.html#comments4

Мажор вийшов сушим із води. Інакше й бути не могло , принаймі в Україні :ganba

Приховано: Показати
"До 18-річного винуватця резонансної ДТП в Одесі претензій немає
Правоохоронні органи досі не закінчили розслідування обставин резонансної ДТП в Одесі на вулиці Вільямса, винуватцем якої став 18-річний студент юридичної академії Фелікс Петросян.
Про це повідомила глава обласного ЦГЗ Ольга Богаченко, пише Сегодня.
За її словами, слідство не закінчене. При цьому говорити про будь-які деталі або попередні висновки вона відмовилася, посилаючись на карно-процесуальний кодекс.
Разом з тим, як розповів батько фігуранта Фелікс Петросян-старший, буквально днями слідство перекваліфікувало справу за звинуваченням його сина в здійсненні аварії, на справу - «за фактом здійснення аварії».
Іншими словами, непрямі звинувачення молодої людини в тому, що його їзда стала причиною аварії, з нього зняті, зазначає видання.
Крім того, батько фігуранта також розповів, всі, хто так чи інакше постраждав в результаті аварії на вулиці Вільямса, «у письмовій формі зняли свої претензії» до Фелікса Петросяна-молодшого.
Сам хлопець зараз знаходиться в Одесі, нікуди він не втікав.
Як повідомляв , за результатами наркологічної експертизи з’ясувалося, що 18-річний студент юридичної академії Фелікс Петросян на момент аварії був у стані алкогольного сп’яніння."

Оригінал http://www.4post.com.ua/dtp/73271.html
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #84 : 18 Лютого 2008, 16:45:42 »

кажуть ніби
таксист заснув за кермом
Як бачите я зумисно підкреслив слово "таксист", бо він таким був на половину, оскільки дійсно займався таксуванням, але офіційно в будь-якій радіо-службі таксі не числився. Він таким чином підробляв, оскільки офіційно працював в якійсь охоронній службі і здається раніше був співробітником органів МВС.

Тепер щодо питання про відшкодування потерпілому. Якщо б таксист був офіційно
оформленим, то в нього обовязково була б відповідна страхівка і тоді все лягло б на плечі
страхової компанії, хоча цілком можливо що той шофер і застрахував свою цив-прав від-ть як власник авто. В іншому ж випадку буде можливість звертатись з відповідним позовом до
спадкоємців через 6-ть місяців, якщо звичайно там є що успадковувати. :unknow
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #85 : 18 Лютого 2008, 16:48:19 »

так але життя людське вже не повернеш. :(
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #86 : 26 Лютого 2008, 21:05:12 »

Цікавий тест
Отвязанные
а ви використовуєте ремені безпеки?
я останнім часо практично завжди - почуваю себе некомфортно без ременя.  :unknow
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #87 : 27 Лютого 2008, 10:58:46 »

Я ніколи не пристібаюсь ременем безпеки. :( Він мені мішає вільно почувати себе зарулем.
А от задні ремні я взагалі відкрутив і витягнув з машини, щоб не було лишнього грузу. :pardon
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #88 : 03 Березня 2008, 10:00:50 »

ну я пристібаюсь тільки на трасі. Так як в мене подушки безпеки то це необхідність, ну і так я почуваюсь в безпеці. І доречі мені ремні взагалі не заважають(верхній одяг в далеку дорогу я знімаю). Щодо задніх то їх теж використовую для кріплення дитячого сидіння. І взагалі думаю ремні придумали не просто так.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #89 : 03 Березня 2008, 12:03:30 »


а ви використовуєте ремені безпеки?
я останнім часо практично завжди - почуваю себе некомфортно без ременя.
Что то я не могу с ремнём, когда зима и нужно не далеко проехать и я в верхней одежде очень не удобно пристёгиваться! Летом когда а яду на работу пристёгиваясь рубашка мнёться, а если запылилась машинка так и вообще на белой рубашке остаётсья след! В дальнюю дорогу всегда пристёгиваюсь, и кто сидит рядом требую что бы тоже пристёгивалис, едешь по трассе и в шоке сколько венков и могилок! Так что вот такие дела!
Записаний

Гаваєць

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    10 Серпня 2008, 12:49:40

    Звідки: Хотінь
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #90 : 04 Березня 2008, 21:35:13 »

Сьогодні біля старої швидкої форд оріон, якщо не помиляюсь збив велосипедиста. Удар був досить сильний. Лобове зі сторони пасажира через мілкі тріщини стало непрозорим. Це було біля 17 год. Велосипедист швидше всього їхав зі сторони туалетів по правій стороні і хотів повернути вліво - до Вибору і не почув що ззаді іде авто.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #91 : 04 Березня 2008, 22:04:49 »

а наші доблесні даішнікі перекрили половину вулиці грушевського.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #92 : 04 Березня 2008, 22:28:09 »

як перекрили? для чого?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #93 : 04 Березня 2008, 23:48:33 »

ну ніби дтп. Мабуть робили заміри малювали схему. І головне перекрили біля молочного і біля швидкої і на загіря нікого не пускали, а з сторони загіря на верх всі їхали без проблем! :duvno
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #94 : 22 Квітня 2008, 09:20:30 »

А что тут говорить, просто "жопа" http://www.streetracing.od.ua/forum/showthread.php?t=6624
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #95 : 23 Квітня 2008, 09:10:17 »

   Вчора під кінець робочого дня знову була аварія на злощасному місці біл "Кахелини". :(
   Як я зрозумів, то легковик виїжджав з Царського села на головну дорогу і повертав на ліво, тобто в сторону центру, а по головній з Підгірок валив чи то автобус, чи то грузовик. Перший вирішив рвониту на ввипередки, а другому не було куди діватись і він вдарив легковика з права в зад.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #97 : 24 Травня 2008, 13:49:46 »

Може хто чув . Більше місяця назад в Кременчузі сталась аварія де бухий  :censore збив трьох чоловік. Бачив я фото з місця аварії. Я в шоці...
 Бажаючі подивитись що стається коли людина сідає за кермо крутої тачки п"яною і усвідомлює що в разі чого все одно відкупиться.
 Попереджую ! Слабонервним , дітям , тим хто боїться крові дивитись суворо заборонено! :!!
На першому фото - водій.

Тиснем на фото і дивимось всю галерею
« Останнє редагування: 24 Травня 2008, 13:56:51 від Medved »
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #98 : 26 Травня 2008, 10:43:38 »

Може хто чув . Більше місяця назад в Кременчузі сталась аварія де бухий  :censore збив трьох чоловік. Бачив я фото з місця аварії. Я в шоці...
 Бажаючі подивитись що стається коли людина сідає за кермо крутої тачки п"яною і усвідомлює що в разі чого все одно відкупиться.
 Попереджую ! Слабонервним , дітям , тим хто боїться крові дивитись суворо заборонено! :!!
На першому фото - водій.

Тиснем на фото і дивимось всю галерею

Просто мясо!  :o Да, бльооо не выпутаться ему если бухой, хотя сейчас удивляться нечему к сожалению! :(
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #99 : 26 Травня 2008, 13:11:21 »

Вчора ми з beauty їздили в Долину і бачили як попри трасу у двох місцях виставили на підставках розбиті в щент автомобілі. Скажу так - побачене вражає. :o Хоча не знати чи то вплине на водіїв і вони почнуть їздити акуратніше. :unknow

Нажаль не мав із собою фотіка. Наступного разу обовязково сфоткаю. :)
Записаний