Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: ДТП на дорогах Калуша і не тільки...  (Прочитано 365811 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #60 : 06 Січня 2008, 19:58:59 »

Ще не ДТП, але дуже аварійна ситуація була сьогодні під вечір на Височанці, а точніше на схилах Холма слави. Я так і не зміг попасти сьогодні на своєму авто на міський цвинтар. :'-(
А річ у тім, що там утворилась сильна пробка через те, що на схилі холма був сильній глолід і дуже багато машин так і не змогли виїхати на гору, їх просто ровертало. Ось вам і місцева влада, ось і подбала про те щоб люди попали на кладовище у такий вежливий день. :(
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #61 : 06 Січня 2008, 20:14:40 »

Взагалі сьогодні, після нічного сніжку, дуже небезпечно було їздити. дороги зранку не були посипані, а деякі дороги і взагалі не посипались.
Бачив машину, що посипала аж біля 10 год ранку!  :o
До того часу уже і аварію встиг побачити.
Сьогодні було дуже багато аварій. Я їздив на Тернопільщину. То в загальному бачив 4 ДТП.  :o 2 з них у Калуському районі.
Люди, будьте обережні взимку, бо декілька хвилин, які можна виграти швидкісною їздою, можуть дуже дорого обернутись.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #62 : 06 Січня 2008, 20:38:24 »

Справді цей сніжок наробив біди. Недавно мені написав друг, який сьогодні поцарапав своє нове Шевроле. :(
А ще я пригадав, що бачив сьогодні аварію на загині вул Віговського (це неподалік від управління статистики). Учасниками ДТП були жигулі 6-ї моделі і мерс. :(
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #63 : 06 Січня 2008, 23:35:23 »

вулиця хочу сказати що називається Вітовського

а ще чула що водій Львівського бусика який попав у автокатастрофу на Копанецькій трасі помер, у лікарні :'(
________________________________________

Спасибі за виправлення. При визначенні місця ДТП я користувався картою Калуша, яка розміщена на сайті kalush.info і там помилково написано вул. Віговського.
« Останнє редагування: 10 Січня 2008, 10:15:25 від tywkanchuk »
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Гаваєць

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    10 Серпня 2008, 12:49:40

    Звідки: Хотінь
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #64 : 07 Січня 2008, 17:41:20 »


ДТП на вул.Вітовського

Відповідь від: 07 Січня 2008, 17:38:53
Самого ДТП не бачив, та й ушкоджень теж. Випадково проїжджав, і на ходу зробив фото.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #65 : 09 Січня 2008, 11:41:51 »

Ще не ДТП, але дуже аварійна ситуація була сьогодні під вечір на Височанці, а точніше на схилах Холма слави. Я так і не зміг попасти сьогодні на своєму авто на міський цвинтар. :'-(
А річ у тім, що там утворилась сильна пробка через те, що на схилі холма був сильній глолід і дуже багато машин так і не змогли виїхати на гору, їх просто ровертало. Ось вам і місцева влада, ось і подбала про те щоб люди попали на кладовище у такий вежливий день. :(
гммм а я потрапив. зимова гума, трохи наглості, і бажання допомогти іншим, і я потрапив на цвинтаж. :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #66 : 10 Січня 2008, 14:11:02 »

Калуські МНСники врятували водія після ДТП
"9 січня пізно ввечері у місті Калуш спалахнув автомобіль SUBARY AYTBEK. Вогнем знищено електропроводку, моторний відсік автомобіля. Причина пожежі встановлюється. Калуські МНСники врятували водія після ДТП 9 січня пізно ввечері в місті Калуші по вулиці Богдана Хмельницького автомобіль ВАЗ 2102 з’їхав з дороги та врізався в дерево. В результаті ДТП 25-літній водій був затиснений кермом автомобіля та не міг самотужки вибратися назовні. Бійці МНС, котрі прибули до місця події, за допомогою аварійно-рятувального обладнання витягнули потерпілого. Молодого чоловіка з діагнозом „забій органів грудної клітки та черевної порожнини” каретою швидкої госпіталізували до Калуської центральної районної лікарні. Впродовж минулої доби рятувальники області тричі виїжджали для надання допомоги населенню у побуті."
Джерело - http://ifportal.net/news/full/11333.html
SUBARY AYTBEK  - :D :D :D
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #67 : 16 Січня 2008, 15:37:40 »

повбивав би  :evil
Ужас на Вильямса: пьяный мажор разбил 11 авто

http://www.segodnya.ua/news/816229.html#comments4
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #68 : 06 Лютого 2008, 13:02:26 »

Авария гигантов: в Киеве бетономешалка перевернулась от удара пассажирского автобуса. ФОТОрепортаж.
http://censor.net.ua/go/offer/ResourceID/75479.html
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #69 : 11 Лютого 2008, 12:41:28 »

Сьогодні рано у Франіку по вул. Галицькій на 2-му пішоходному переході десь метрів 100 від моста як їхати в центр Франіка я бачив аварію з летальним випадком. Як я зрозумів, то бусик збив жінку на самому переході. Бус стояв з побитим передом, а тіло жінки лежало на тротуарі. :(

Після цього я на вул. Грюнвальдські зупинився щоб пропустити дівчину на переході, а вона чомусь застила на місці, коли я глянув у зеркало заднього виду, то побачив, що пасат пробував брати мене на обгін :fool та вчасно зупинився.

Короче треба бути дуже уважним при підїзді та переїзді пішоходних переходів. ;)
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #70 : 11 Лютого 2008, 13:56:50 »

Короче треба бути дуже уважним при підїзді та переїзді пішоходних переходів.
Поколесив с другом по Москве, обратил внимание на отношение водителей к пешеходам, да какое нафиг отношение, его просто НЕТ, для водителей нет пешеходов, мы ехали и я наблюдал картину как на пешеходном переходе люди просто тупо стояли и ждали когда можно перейти дорогу! Спрашиваю, почему так? на что получил ответ, с таким потоком машин, пробками тянучками и т.д. просто больше никого не замечаешь о каких пешеходах может идти речь! Вот так!  :unknow
Записаний

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #71 : 11 Лютого 2008, 14:47:57 »

Я якраз ішла на роботу і через дорогу бачила ту жінку і бус, про яких писав Тушканчик. Жінка, мабуть сильно вдарилась головою, бо голова була розбита.
Я і сама на тому пішоході до недавна переходила дорогу і ішла на зупинку, але після того, як почула, що там не одноразово збивали людей, то вирішила переходити дорогу вище на світлофорі. Сподіваюсь, що хоч на світлофори водії звертають увагу :o
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #72 : 12 Лютого 2008, 15:01:53 »

Сьогодні рано у Франіку по вул. Галицькій на 2-му пішоходному переході десь метрів 100 від моста як їхати в центр Франіка я бачив аварію з летальним випадком. Як я зрозумів, то бусик збив жінку на самому переході. Бус стояв з побитим передом, а тіло жінки лежало на тротуарі.
Я бачив і той бус (здається, темно-зелений "Спринтер") і тіло, коли відносили в спецмашину
Записаний
When doctors differ who is to decide?

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #73 : 14 Лютого 2008, 08:39:47 »

І знову аварія!!! :evil
Цього разу знову на ділянці дороги між Франківськом і Павлівкою. Якраз навпроти ресторану "Чорний замок" жигулі шостої моделі злетіло з дороги на обочину межи дерева. Ранком як виявляється дорога трохи підмерзал. :( Я цього навіть і не замічав, бо не доводилось різко тормозити, а от той шофер мабуть різко гальманув, а ще мабуть були лисі колеса... :fool
« Останнє редагування: 17 Лютого 2008, 20:32:13 від tywkanchuk »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #74 : 15 Лютого 2008, 16:29:50 »

Інформація від Юрка.  ;)

Декілька годин тому на спуску біля воєнкомату сталось жахливе ДТП. Таксит виїхав на зустрічну смугу і заїхав у буса. Від удару машину відкинуло і перевернуло. Водій-таксист і троє пасажирів загинуло.  :(
За версією водія буса таксист заснув за рульом.  :unknow

Я останнім часом чув про дуже багато аварій таксистів у місті. Вони проводять майже круглодобово  за кермом, ганяють без голови. Шановні, нехай ви не бережете своє авто і здоров’я, але подумайте, через вас можуть постраждати невинні люди.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #75 : 15 Лютого 2008, 17:43:04 »

чоловік пасажир вроді вижив. а таксист жінка і дівчинка загинули.
Відповідь від: 15 Лютого 2008, 17:42:27
і кажуть що біля принца знов аварія????
_____________________________________________

Даруй bornslippy, то мабуть я збив тебе свої повідомленням. Ти напевно ведеш мову про ресторан "Чорний замок" перед Франіком? Як бачиш я вже відредагував свою помилку і написав вірно "Чорний замок" замість "Чорний принц".  ;)
« Останнє редагування: 17 Лютого 2008, 22:52:39 від tywkanchuk »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #76 : 16 Лютого 2008, 15:09:35 »

http://ru.proua.com/news/2008/02/16/133953.html тут коментують вчорашню аварію біля парку.
Може хто знає подробиці?
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #77 : 17 Лютого 2008, 10:40:47 »

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #78 : 17 Лютого 2008, 22:30:54 »

Напишу те, що я знаю і думаю про ту страшну аварію біля воєнкомату.
Кажуть, що якщо би стовп не спинив автобуса то він би від удару покотився би в низ на хати, адже там біля дороги досить таки обривиста обочина.
В таксі їхала сімя з трьох чоловік, їхали вони з лікарні. Спершу просткочило повідомлення що загинули всі четверо з таксі: водій, батько, мати і дитина. Потім все таки вияснилось що батько вижив, але він у дуже важкому стані.
Ще кажуть що від удару машину таксі (а то здається був Ланос чи Сенс) так зплющло, що у водія очі повилазили і тіла довго не могли витягнути з тої груди металу. :(

Я останнім часом чув про дуже багато аварій таксистів у місті.
А от я чув, що останнім часом багато аварій саме за участо недорогих бюджетних автівок аля Сенс, Чері і т.п. Просто зараз вони завдяки кредитам стали досить доступними недосвідченій молоді, а хто має мало досвіду водіння, а ще плюс вітер в голові, той і попадає в аварії.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #79 : 17 Лютого 2008, 22:52:12 »


А от я чув, що останнім часом багато аварій саме за участо недорогих бюджетних автівок аля Сенс, Чері і т.п.

так, це правда теж. А ще тому їх більше б'ються, що більше процентне відношення відносно інших авто. Гляньте по Калуші -майже кожна друга машина Ланос-Сенс.
А таксисти б'ються на всяких і на іномарках і сенсах і лачетті і т.д. То уже не від машини залежить, а від круглодобової роботи водіїв - втомленість організму та культури водіння. точніше її відсутності.
проте, одна справа, як ти сам їдеш, а інша, як везеш пасажирів, тут відповідальність вдвоє більша. І ще, цікаво, якщо таксист із якоїсь служб таксі, чи можна вимагати якусь компенсацію від служби? Тобто чи несе відповідальність сама фірма за пасажирів? Хоча нормальні служби повинні страхувати свої авто???
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)