Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: ШКОЛА  (Прочитано 97723 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
ШКОЛА
« Прочитано #140 : 20 Травня 2012, 10:15:04 »

"у нас был «дресс-код» и, что?"     И что, все выросли человеками в футляре?
 Я не за то, чтобы всех под одну гребенку.  Надо знать край, да не падать! Знаете, не в моих привычках говорить гадости, как-то воспитание не позволяет,  но бедной девочке было нечего "светить" несформировавшимся телом. Хотелось выделиться, да было нечем.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
ШКОЛА
« Прочитано #141 : 20 Травня 2012, 17:37:20 »


"у нас был «дресс-код» и, что?"     И что, все выросли человеками в футляре?

вот именно. Кто-то даже будучи внешне абсолютно выровненным «гребёнкой», внутренне будет оставаться свободным человеком.
А, кто-то, будучи внешне «яркой личностью», был и будет пустышкой.
Неуёмное желание всё контролировать — вот, что кричит в существах, недовольных этой девушкой )))

Знаете, не в моих привычках говорить гадости, как-то воспитание не позволяет,  но бедной девочке было нечего "светить" несформировавшимся телом. Хотелось выделиться, да было нечем.

Знаете, в моих правилах говорить и делать что угодно, а вас просто раздражает такое поведение  :P :=)
Сформировавшиеся тело — эталон? А какое это тело? Может опять поговорим о нормах соотношения вес-рост? 90-60-90?

В конце концов, гадкий утёнок всех уделал. Хотя мне и на это наплевать )))

Приховано: Показати
Чё-то там вКонтактовское про красоту в глазах смотрящего )))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
ШКОЛА
« Прочитано #142 : 20 Травня 2012, 21:08:46 »

Нет, меня не раздражает такое поведение.   :)   Тем более, я считаю, что здесь промах родителей, а не девочки. В ее возрасте это нормальное явление - желание быть не как все. Родители должны были обратить внимание  и помочь ПОДРОСТКУ. И вообще, я даже своих детей не "стригу под одну гребенку".   
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ШКОЛА
« Прочитано #143 : 20 Травня 2012, 21:48:40 »

Сьогодні почув таке, що з нового навчального року інгліш буде всюди з першого класу.

А ще, що вже зараз у першому класі вивчають економіку  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

ШКОЛА
« Прочитано #144 : 20 Травня 2012, 21:51:48 »

першому класі вивчають економіку
"Тіньову"  :=) :=) А англійську у всіх школах з першого класу то вже палку перегнули сильно  :(
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
ШКОЛА
« Прочитано #145 : 20 Травня 2012, 22:12:45 »

Родители должны были обратить внимание  и помочь ПОДРОСТКУ.

На фото девочка есть и с родителями.
Вот бы было интересно послушать комментарии, если бы папа был одет как метросексуал и мама в том же стиле, что и дочка ))
А теперь вопрос: как помочь? И главное, в чём?
Со временем дети благодарны родителям и за сдерживание, и за предоставление свободы выбора. Всё дело в отношениях в семье: кто-то за всё благодарен, кто-то ненавидит за всю жизнь и за сам факт рождения, кому-то на всё пофиг (не задумывается), а кто-то не понимает и не хочет понимать (чаще всего считая себя одним из эталонов или хотя бы просто приверженцем «эталонного» образа жизни).
Я уверен, что в данном случае, родители таким образом сделали для ребёнка больше, чем если бы «образумили».
Кому-то нужно быть как все. Кому-то выделяться чем-то и как-то. А кто-то рождён быть «не от мира сего».
Как правильно? Кто умнее Бога?



А англійську у всіх школах з першого класу то вже палку перегнули сильно

та чого? В деяких країнах діти від народження «вивчають» декілька мов. Навіть в тому ж СРСР в усіх школах в різних республіках вивчали рідну і російську в незалежності від походження і національної приналежності + іноземну з 4-го класу або з 1-го в спецшколах.
Не зашкодить, я вважаю.
Як на мене, краще б відразу викладали психолінгвістику ))) це було б супер )))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:58:11

    Звідки: korotka
ШКОЛА
« Прочитано #146 : 20 Травня 2012, 22:13:56 »

А англійську у всіх школах з першого класу то вже палку перегнули сильно  Сумний
Чому?То що дитина до 7ми років знає російську для вас нормально? А може украінці ідуть за кордон і поголовно можуть спілкуватись по англійські?,італійськи ,може розмовляють по французьки? Ні 95% знають велікій язік сусіда і окають і какають як вівці.ІМНО треба і з молодшого віку.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

ШКОЛА
« Прочитано #147 : 20 Травня 2012, 22:29:13 »

То що дитина до 7ми років знає російську для вас нормально?
Російська всюди - в телевізорі (новини на деяких каналах ще українською),кіно з російським дубляжем,серіали на русском, мультики озвучені російською, Азарав па укаїнски зліпити речення нормально не може, навіть той пізнавальний Діскавері з російським дубляжем. Краще дивитися в оригіналі програми - навіть при малих знаннях англійської можна вловити суть сказаного і підучити нові слова. Була в Калуші одна школа з поглибленим вивченням англійської(в 2 школі я 5 років провчився із садистом Іриною Володимирівною) і хватає. Основи англійської я правда там і схватив і до сьогодні мало що збільшив. Цікаво як діти будуть сприймати такий предмет як економіка) Уявляю собі задачки :=)
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
ШКОЛА
« Прочитано #148 : 21 Травня 2012, 00:50:57 »

Странно, наши дети учили английский с первого класса. Да еще и дополнительно занимались. Не помешало...
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
ШКОЛА
« Прочитано #149 : 21 Травня 2012, 10:48:28 »

Спочатку трошки тяжко. В мене малий з 1-го класу нім. мову вивчає, а з 2-го вже і англ. мова буде. Мене саму дещо шокувала інтенсивність програми. Не думала, що дітей будуть з 6-и років так грузити. Ще українську граматику не знають, а їх вже бомблять іноземною. Трудненько, але впевнена, що в найближчому майбутньому все стане на свої полички.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
ШКОЛА
« Прочитано #150 : 21 Травня 2012, 11:48:25 »

Програма як на мене має бути помірна, мову встигнемо вивчити, як буде потреба в будь який час, а дитинство не повернемо. Уроки в школі, потім домашнє завдання, якийсь гурток + пообідати і т.д. Діти мають мало часу просто побавитись чи відпочити, а можна сказати відпрацьовують повний робочий день.
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
ШКОЛА
« Прочитано #151 : 21 Травня 2012, 11:53:49 »

В цьому так само з тобою згідна. Я вчилась в звичаній школі (в тому розумінні, що без напрягів з іноз.мовами, бо в принципі школа в нас була експерементальна і всі новшества міністерства освіти одразу випробовували на нас  :=) ) і виросла ніби нормально та освіченою людиною.
Ми від своїх дітей тепер забагато вимагаємо.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ШКОЛА
« Прочитано #152 : 21 Травня 2012, 11:57:53 »

Згідний. Що занадто то нездорово!
Іноземна з першого класу то ще нічо. Але ж навантаження зростає не лише з іноземної.
Ну і маю сумніви, щодо методики викладання у молодших класах.
Якщо будуть так вчити, як вчили нас, то результат буде втрачене дитинство і практично жодних знань.

В перших класах економіка, а в останніх краєзнавство...  :fool

Але ж ми маємо Табачника.
Хай далі експериментує.
Раз батьки не протестують, значить їм до вподоби експерименти над дітьми.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
ШКОЛА
« Прочитано #153 : 21 Травня 2012, 12:13:15 »

Теперішня програма з іноземної мови, на мою думку, явно не для першачків.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ШКОЛА
« Прочитано #154 : 21 Травня 2012, 12:30:10 »

Мого діда до нині згадує купа калушан. Він вчив у школі дітей німецької і англійської.
Я не знаю як він вчив інших, але сам брав у нього уроки, коли мені було 6 років.
Ще пам'ятаю, як то було.
Була книжка з картинками. Дід говорив англійською фразу, що описувала, що робиться на картинці, а я запам'ятовував і повторював. Наступного разу дід показував, а вже говорив фразу англійською.
Як результат, я в четвертому класі знав купу англійських слів і фраз, хоч тих уроків було може 20 може 40.

Вже недавно користувався програмою для вивчення іноземної мови на компі Розетта соун, чи якось так. Так от та програма побудована точно так само.

Ідея у тому, що вивчати мову зубрінням нових слів та правил (часи, роди, і т.д.) значно складніше і менш продуктивніше, ніж вивчаючи цілі найбільш розповсюджені фрази.
Відповідь від: 21 Травня 2012, 12:29:33
Звісно далі на вищому рівні вивчається і все решта, але перший етап такий.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
ШКОЛА
« Прочитано #155 : 21 Травня 2012, 13:18:02 »

Чи є якісь безкоштовні більш-менш нормальні сайти?
Відповідь від: 21 Травня 2012, 13:17:39
Ту Розетту дешевою не назвеш)))
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ШКОЛА
« Прочитано #156 : 21 Травня 2012, 13:26:57 »

Ту Розетту дешевою не назвеш)))

Кажучи ажурно, завжди можна скачати, поставити і якщо сподобається обов'язково купити  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
ШКОЛА
« Прочитано #157 : 21 Травня 2012, 17:48:40 »

Ідея у тому, що вивчати мову зубрінням нових слів та правил (часи, роди, і т.д.) значно складніше і менш продуктивніше, ніж вивчаючи цілі найбільш розповсюджені фрази.
В тому-то і справа, що метода не пристосована під легке вивчення, а все та ж - зубрілка-вбивалка. Така програма може бути ефективнішою лише у більш старших класах можливо. А зараз - мав би упор робитись на звичайному усному спілкуванні і привиканні до іноземних фраз і мови як такої. А правила як колись вивчались з 4класу так нехай би так і залишалось зараз. У розслабленому, невимушеному середовищі мова вивчається набагато швидше ніж під пресом теорії. Раз вирішили  - вивчати з першого класу - значить то має бути просто слухання\намагання спілкуватись без граматики. А то будуть розумні вундеркінди з пригніченими відчуттями того, що дитинство - то "казка", а уроки - то цікаво і легко.
Записаний

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
ШКОЛА
« Прочитано #158 : 21 Травня 2012, 18:39:15 »

Як на мене, це велика помилка, коли вивчення починають з граматичних правил. Або як роблять в першому класі? Коли дитина ще не вміє по-українськи добре читати та писати, а її зразу вчать по-іноземному. Тільки відбивають охоту. А могли би гратися, розказувати казочки, вчити дитячі пісеньки, дивитися мультіки і все це на іноземній мові. Користі було б більше.
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
ШКОЛА
« Прочитано #159 : 21 Травня 2012, 21:36:26 »

да, в игре легко научиться. Я помню, что у нас так было с русским языком. Один из родителей говорил с детьми только на русском, а другой - на украинском.С 3-х лет дети легко переходили с одного языка на другой. С английским - очень повезло с репетитором :good - занятия проходили в форме игры.
Записаний