Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 15 днів

Автор Тема: Цифрове ефірне ТБ  (Прочитано 159842 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Отаман

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +435/-41
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 2464
 • Останні відвідини:
  25 Березня 2020, 20:51:10

  Звідки: Бандерівська
Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #20 : 24 Листопада 2011, 14:13:37 »

я вважаю такх людей збоченцями і лінивцями :=)
 маленька антена в кімнаті не має нормального підсилення й не ловить через стіни
 краще присобачити якусь антену надворі з прямою видимістю на пагорб Слави
+ іноді підсилювач такий що як каже мій сусід-полисіти можна від потуги.а ефекту мало.
й так твердять що алергія на ві-фі.тож думаю що не дуже добре піддаватись зайвому випромінюванню.
+ цифрова апаратура видає більше негарне зображення при недостатньому сигналі ніж кінескоп тв,
який приховує багато недоліків картинки якими можна знехтувати
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

ARNI

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +71/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 675
 • Останні відвідини:
  14 Квітня 2024, 15:13:46

  Звідки: Ukraine
Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #21 : 24 Листопада 2011, 14:20:43 »

краще присобачити якусь антену надворі з прямою видимістю на пагорб Слави
Треба ще мати пряму видимість.
Записаний

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 30258
 • Останні відвідини:
  Вчора в 17:44:29

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #22 : 26 Листопада 2011, 15:57:47 »

Ну і що?

Бачу гуглити влом...


Приховано: Показати
Антена для цифрового телебачення:
запитання та відповіді

Яка антена потрібна для прийому цифрового ефірного телебачення?
Для прийому ефірного цифрового телебачення, необхідна антена ДМВ діапазону.

Чи достатньо кімнатної антени для якісного прийому?
Якість прийому сигналу залежить від віддаленості передавача та його потужності. Чим ближче ви схильні до нього, тим якісніше прийом.

Які моделі антен дозволяють приймати цифрове ефірне телебачення? Скільки коштують такі антени?

В якості прикладу:
Aльфа H 311 DVB-T -170 рублів


ASP 8 SUPER DVB-T - 281 рубль


Фаворит Х DVB-T - 240 рублів

Чи можна обійтися без антени для якісного прийому сигналу цифрового ефірного телебачення?
Тільки якщо ви перебуваєте в безпосередній близькості від передавача. Спробуйте замість антени підключити шматок дроту або кабелю. Якщо сигнал буде якісним і стабільним, то антена навіть не знадобиться.

Де і як можна встановлювати антену?
Установка антени допускається на даху, на балконі, віконної рами або стіні. Для її кріплення знадобиться щогла, кронштейн. В якості щогли рекомендується використовувати металеву трубу діаметром 40-50 мм. Жорстко встановити її на даху, щоб її не сильно хитало від вітру. Чим менше відхилення антени, тим стабільніше прийом. Налаштувавши на максимальну якість прийому, закріпите антену на щоглі кронштейнами. При розташуванні антени під дахом, що забезпечує захист від опадів, положення антени може бути будь-яким і визначається виходячи з максимальної якості прийому телесигналу.

Де можна купити антену і аксесуари для прийому ефірного цифрового телебачення?
Купити антену можна в будь-якому магазині, що займаються продажем обладнання для прийому цифрового сигналу (гіпермаркети побутової техніки, комп'ютерні салони, радіоринки). Не забудьте уточнити у продавця, чи приймає вибрана модель антени саме ДМВ діапазон. Також, антену і аксесуари для неї (кронштейн, кабель, кріплення) можна придбати в інтернет-магазинах цифрової техніки.

Чи буде працювати ефірне цифрове телебачення (DVB-T) від антени кабельного телебачення?
Ні, на жаль прийому не буде, тому що компанії кабельного телебачення поставляють цифровий сигнал або в іншому стандарті мовлення (DVB-C), або в звичайному, аналоговому форматі.

Як дивитися ефірне цифрове телебачення одночасно з кабельним аналоговим?
Якщо ваш телевізор оснащений цифровим приймачем DVB-T, ви можете встановити антенний разветвитель (двійник), в який підключіть і кабельне аналогове ТБ, і ДМВ-антену для прийому цифрового ефірного ТБ. Наприклад, такий:

У чому відмінність між активною і пасивною антеною? Яку вибрати?
Відмінність полягає в наявності у активної антени підсилювача прийому сигналу, що працює від мережі. Активна антена краще приймає на видаленні від передавача, пасивна навпаки, краще працює в безпосередній близькості від нього. Ефективність активної антени знижується, якщо ви розташовані неподалік від телевежі, вона починає "захлинатися". Тому в таких ситуаціях краще використовувати пасивну антену.

У чому відмінність МВ і ДМВ діапазонів?
Сигнали ефірного телебачення передаються за допомогою ультракоротких радіохвиль, скорочено УКХ, в смузі частот від 48 до 862 МГц. Ця смуга частот умовно розділена на 5 діапазонів, об'єднаних у дві групи:
- Метровий або МВ (VHF), діапазони I, II, III; (47 - 160 МГц)
- Дециметровий або ДМВ (UHF), діапазони IV, V. (470-862 МГц)
У різних країнах існують деякі відмінності у розподілі телевізійних каналів між діапазонами ефірного телебачення. У стандарті, що використовується в країнах СНД, метровий діапазон включає в себе 1-12 канали, дециметровий 21-60 канали

Відповідь від: 26 Листопада 2011, 15:52:33
і ще
Приховано: Показати
Небачене телебачення

З вересня цього року всі українські телеканали розпочинають перехід на цифрові стандарти трансляції і до 2015 року аналогове телебачення зникне остаточно. Скільки доведеться заплатити для того, щоб і надалі мати можливість дивитися телевізор?

Попри те, що телевізор багато хто називає пережитком минулої епохи, більшість українців досі не уявляє собі свого життя без "ящика" - цього хатнього улюбленця, який безперервно щось бубонить у кутку. Відповідно, й до покупки телевізора у нас звикли ставитися розважливо, ніби до вибору вірного супутника на все життя.

Віднедавна одним із аргументів на користь певних (здебільшого, досить дорогих) моделей телевізорів стала наявність у них ТВ-тюнера, який, начебто, дозволятиме приймати сигнал ефірного цифрового телебачення. Зважаючи на те, що вже з вересня цього року всі українські телеканали розпочинають перехід на цифрові стандарти трансляції і до 2015 року аналогове телебачення зникне остаточно, така деталь часто має вирішальну роль при виборі телевізора. Але продавці-консультанти в супермаркетах побутової техніки, рекомендуючи ту чи іншу марку, ніколи не говорять найголовнішого. Виявляється, в Україні практично не продають моделі телевізійних приймачів з такими технічними характеристиками, які розраховані на запроваджені відтепер в Україні стандарти цифрового телебачення. Відтак і дорожезна "плазма" вартістю тисячу доларів, і копійчаний старенький телеприймач однаково потребуватимуть доукомплектації спеціальними приставками. Чому так сталося? Про все за порядком.
"Цифра" гряде

Кожен день наближає українських телеглядачів до того моменту, коли телевізор без спеціальної приставки, хоч як крути антеною, не зможе зловити в ефірі жодного телеканалу. Як повідомив голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Володимир Манжосов, з 1 січня 2015 року, відповідно до міжнародних угод, підписаних Україною, аналогове телебачення, до якого звикли телеглядачі, зникне з українського ефіру раз і назавжди.

Перехідний період, який має завершитися повним "оцифруванням" українського телепростору, уже розпочався. Упродовж цього літа визначений Нацрадою провайдер цифрового телебачення в Україні (компанія"Зеонбуд") на базі обласних філій Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) повинна створити відповідну мережу, оснастивши старі телевежі новітніми цифровими передавачами. В Івано-Франківській області з такою метою будуть використані колишні ретранслятори в Івано-Франківську, Коломиї, Долині та Микуличині.

За словами директора Івано-Франківської філії КРРТ Нестора Саведчука, усю технічну сторону впровадження ефірного цифрового телебачення взяла на себе компанія "Зеонбуд", а очолюване ним підприємство невдовзі тільки утримуватиме телевежі на своєму балансі і здаватиме їх в оренду. Як стало відомо, фірма "Зеонбуд" поки що не виконала своїх зобов'язань з приводу запланованого на 31 травня встановлення свого обладнання в Коломиї. Проте, зі слів директора "Зеонбуду" Андрія Шумилова, чіткого графіка щодо почерговості оснащення ретрансляторів цифровими передавачами немає. "Оскільки період монтажу всього обладнання короткотерміновий (червень-серпень), то порядок регіонів не має практичного значення, графік поставки складено в такий спосіб, щоб рівномірно завантажити роботою одночасно всі обласні ретрансляційні центри", - сказав з цього приводу він.

Перехід українського телебачення на цифрові стандарти пояснюють не тільки необхідністю рухатися в ногу з сучасним науково-технічним прогресом та потребою виконувати міжнародні домовленості, але й піклуванням про інтереси телеглядача. Мовляв, новація із цифровим телебаченням покликана дати можливість дивитися в українському ефірі аж 32 телеканали (з них 4 - місцевих), причому у значно кращій, "цифровій", якості. Задля цього до вересня цього року буде розгорнуто мережу з чотирьох мультиплексів, кожен з яких транслюватиме по 8 каналів. Наприкінці березня цього року компанія "Зеонбуд", отримавши право вибирати формат мовлення, оголосила про впровадження в Україні цифрового ефірного мовлення у найновішому на сьогодні стандарті DVB-T2. І тут з'ясувалося...
Гарантований попит

Переглянувши на сайтах маркетів побутової техніки технічні характеристики більшості популярних марок телевізорів, репортерові "ГК" так і не вдалося виявити бодай якийсь один - із ТВ-тюнером, розрахованим на стандарт DVB-T2. За словами експертів, телеприймачі під такий стандарт - така ж рідкість на українському ринку, як ананаси в радянських овочевих магазинах.

Однак такий стандарт мовлення - суттєвий недолік тільки для споживачів телепродукту, які для того, щоб і надалі дивитися телевізор, змушені будуть купувати спеціальні приставки для трансформування сигналу в стандарт DVB-T2. Натомість для провайдера він - справжня знахідка, адже має на 30 відсотків вищу пропускну здатність, ніж попередник DVB-T, а також дає змогу мультиплексування в один пакет аж до 16 телеканалів.

Відчутну користь матимуть і продавці цих приставок, які перетворюватимуть сигнал на стандарт DVB-T2. Як уже вирахували спеціалісти, загалом в Україні доведеться доукомплектувати таким обладнанням 10 мільйонів телеприймачів. Директор "Зеонбуду" Андрій Шумилов навіть підрахував ймовірний зиск від торгівлі приставками: "Проста арифметика - 10 мільйонів помешкань приймають ефірне телебачення, помножимо на 5-10 доларів маржі і отримаємо 250-100 мільйонів доларів прибутку. Прекрасний бізнес!"

За офіційними повідомленнями, українським телеглядачам пропонуватимуть придбати приставки для телевізорів китайського виробництва. Їхня вартість у Китаї становить 35 доларів. Знаючи, скільки у нас на кожній справі посередників, можна не сумніватися, що до кінцевого споживача, як припускають експерти, це обладнання потраплятиме за ціною не менше 100 доларів. Щоправда, як запевняють чиновники від телебачення, для оснащення телевізорів соціально незахищених верств населення (таких, за їх підрахунками, близько півтора мільйона) планують виділити гроші з державного бюджету - приблизно 200 мільйонів гривень.

Перші кроки ефірного цифрового телебачення в Україні, очевидно, пройдуть непоміченими для більшості телеглядачів. Виявляється, приставки для перегляду ефірного цифрового телебачення з'являться в Україні не раніше, ніж запрацює мережа провайдера «Зеонбуд». «Поки що ніхто не може ввозити в країну абонентське обладнання, оскільки воно до цих пір не сертифіковано», - повідомив заступник генерального директора Національної радіокомпанії України Валерій Юрченко. Таким чином, навіть якщо телеканали запустять цифрове мовлення у вересні, як це планує Національна рада з питань телебачення та радіомовлення, то на перших порах у них зовсім не буде аудиторії.

Богдан СКАВРОН
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Отаман

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +435/-41
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 2464
 • Останні відвідини:
  25 Березня 2020, 20:51:10

  Звідки: Бандерівська
Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #23 : 26 Листопада 2011, 17:39:23 »

yurko молодець.
дякуєм за гугло
Відповідь від: 2011-11-26, 17:36:17
більшість українців досі не уявляє собі свого життя без "ящика" - цього хатнього улюбленця, який безперервно щось бубонить у кутку
  :censore повбивав би придурків в яких тв працює голосніше нормального рівня гучності(коли проходиш повз будинок а кричить що аж на вулицю чути).
тв-не радіо. 
 а от MTV HD со звуком Dolby Digital 5.1-то інша справа :P
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

BanderiveC

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +351/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1542
 • Останні відвідини:
  26 Грудня 2023, 13:22:28

Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #24 : 29 Листопада 2011, 09:23:51 »

Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 30258
 • Останні відвідини:
  Вчора в 17:44:29

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #25 : 29 Листопада 2011, 14:03:01 »

Потрібне посилання  :frend
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Володимиp

 • Користувач
 • **
 • Карма +8/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 92
 • Герой есть в каждом!
 • Останні відвідини:
  07 Листопада 2012, 10:26:55

  Звідки: PowerNet
Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #26 : 29 Листопада 2011, 21:10:35 »

Треба ще мати пряму видимість.
Вернеться ера різноманітних антен на дахах будинків!!!! З ціною на алюміній думаю це явище буде миттєве)
Записаний
0681045111- особистий телефон, 0681438866 - Адміністратор, 7-88-22 - Офіс, e-mail: office@power-net.com.ua, admin@power-net.com.ua, skype: vovan52022, icq: 214972918, м. Калуш, вул. Б.Хмельницького 14 офіс PowerNet - Краще всіх!

Отаман

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +435/-41
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 2464
 • Останні відвідини:
  25 Березня 2020, 20:51:10

  Звідки: Бандерівська
Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #27 : 11 Грудня 2011, 22:57:29 »

А сколько будет платить канал «Зеонбуду» за распространение сигнала по стране?
В первый год (2011) это будет $ 700 тыс., в 2012 – $ 2,5 млн в год. [и некоторые опасаются, что в 2013г стоимость ещё повысится]

Инструкция по настройке антенны для цифрового телевидения


Почему важно правильно настроить антенну?
 Качество приема цифрового телевидения во многом зависит от того, насколько качественно установлена приемная антенна. Если после настройки цифровой приставки Вы наблюдаете "рассыпание" изображения на "квадратики", слышите щелкающие звуки вместо звукового сопровождения, то возможно Ваша антенна нуждается в настройке.
 Как понять, хорошо ли настроена антенна?
 В тюнере есть указатели уровня сигнала и качества сигнала. Если антенна настроена правильно, то показания уровня сигнала должны быть 60% и выше, а показатели качества сигнала 70% и выше. Если показания такие и есть, но качество все равно плохое, позвоните в техническую поддержку компании ТРИ-ТВ.
 Какая антенна нужна?
 Это зависит от того, как далеко Вы живете от ретранслятора цифрового телевидения, на каком этаже, куда смотрят Ваши окна, а также от уровня промышленных и бытовых помех. Чем дальше Вы живете, тем более мощная антенна требуется. На расстоянии от ретранслятора около 15 км сигнал становится настолько слабым, что прием будет невозможен даже на хорошую антенну. Если между Вашим домом и ретранслятором находится возвышенность, высокий дом, лес или если рядом есть станция сотовой связи, то прием может быть затруднен или невозможен.
 Если Вы живете совсем рядом с ретранслятором, то Вам не нужна антенна с усилителем. Более того, использование такой антенны сделает прием невозможным. Используйте малогабаритную антенну с коэффициентом усиления антенны 4-8 дБ. Попробуйте использовать комнатные антенны на подставке.
 Если вы живете на расстоянии 1-3 км. от ретранслятора. Все будет зависеть от того, куда выходят окна и от этажа. Если окна выходят в сторону ретранслятора и вы живете на верхних этажах, то попробуйте недорогую малогабаритную антенну на подставке. Коэффициент усиления этой антенны 2-8 дБ. Если Вы живете на нижних этажах, может потребоваться антенна с коэффициентом усиления 6-8 дБ и усилителем. Попробуйте использовать комнатные антенны на подставке.
 Если Вы живете на расстоянии 3-7 км. от ретранслятора. Все будет зависеть от того, куда выходят окна и от этажа. Если окна выходят в сторону ретранслятора и вы живете на верхних этажах, то попробуйте антенну с коэффициентом усиления 6-12 дБ и усилителем. Сначала включите антенну без усилителя. Если не удастся добиться хорошего качества – включите усилитель. Желательна установка антенны вне помещения – с наружной стороны окна, на балконе, мачте и т.п.
 Если Вы живете на расстоянии более 7 км. от ретранслятора. Вы живете в так называемой "зоне неуверенного прима", т.е. качественный прием не гарантируется. Однако это вовсе не значит что прием невозможен совсем, просто придется чуть побольше поэкспериментировать. Используйте антенну с коэффициентом усиления не менее 8 дБ и усилителем. Желательна установка антенны вне помещения – с наружной стороны окна, на балконе, мачте и т.п.

Какая антенна лучше – комнатная или наружная?
 Это зависит от того, как далеко Вы живете от ретранслятора цифрового телевидения, на каком этаже, куда смотрят Ваши окна, а также от уровня промышленных и бытовых помех.
 Если у Вас установлены пластиковые оконные коробки, то прием на комнатную антенну может быть затруднен или вообще невозможен даже вблизи ретранслятора.
 Если Вы живете не далее 3 км. от ретранслятора – попробуйте сначала принимать на комнатную антенну с соблюдением всех рекомендаций этой инструкции. Если на комнатную антенну не удается принимать – используйте наружную.

Куда направить антенну?
 Принимая аналоговое телевидение, мы привыкли направлять антенну в сторону ретранслятора. В цифровом телевидении это совершенно не обязательно. "Цифра" хорошо работает и при наличии отраженных сигналов. Если Вам не удалось получить хорошего качества, направив антенну в сторону ретранслятора, попробуйте любые другие направления. В первую очередь попробуйте направлять антенну на высокие строения, трубы, высокие деревья, лес или горы, которые находятся в поле видимости.

Я уже принимаю аналоговое телевидение на антенну. Мне нужна новая антенна для "цифры"
 Попробуйте подключить имеющуюся антенну к антенному входу цифровой приставки, настроить приставку и посмотреть уровень и качество принимаемого цифрового сигнала. Если уровень и качество хорошие, то другая антенна не нужна.

Я перепробовал все способы и не могу принять цифровое телевидение! Что делать?
 Попробуйте настроить Вашу приставку в ручном режиме. Как использовать этот режим, написано в инструкции по эксплуатации к приставке. Для того, чтобы произвести такую настройку, нужно знать номера телевизионных каналов, на которых работает цифровое телевидение в Вашем городе. Эти номера отличаются в разных городах, поэтому мы не можем указать их в этой инструкции.
 Проверьте качество разъемов и соединительного кабеля. Если есть какие-либо повреждения, их нужно устранить. Для ремонта обращайтесь к дилеру, у которого антенна была куплена, или в ремонтную мастерскую.
 Если настройка в ручном режиме не помогла, и Вы исчерпали все способы настройки антенны, которые приведены в данной инструкции, значит, прием невозможен. Причин этому может быть несколько: от неисправности ретранслятора или профилактических работ, до наличия помехи в эфире. Попробуйте настроить Вашу приставку на следующий день.

 Как расчитать элементы в логопериодической антенне тут http://www.changpuak.ch/electronics/lpda.html
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 30258
 • Останні відвідини:
  Вчора в 17:44:29

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #28 : 12 Грудня 2011, 11:38:38 »

Цитувати (вибране)
На расстоянии от ретранслятора около 15 км сигнал становится настолько слабым, что прием будет невозможен даже на хорошую антенну.

Значить більше питань нема  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Отаман

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +435/-41
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 2464
 • Останні відвідини:
  25 Березня 2020, 20:51:10

  Звідки: Бандерівська
Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #29 : 12 Грудня 2011, 12:55:35 »

[smg id=2259]  антена для прийому цифрового ефірного тв..
 фото не моє але я вже собі таку купив.
15км-то звісно маловато для нас...але то мабуть не в Україні описані дальності прийому і в нас про це подбали мабуть і врахували. чекаю коли в нас встановлять таки передавач.
 хоч бери й затрахуй Зеонбуд дзвінками :=) :=)
якшо вони будуть дерти більше ніж за супутник-мало хто буде через них ефіритись.
а вони хочуть півмяльярда на нас заробити.звісно виклались на передавачі.
2ге питання на рахунок того що поки 30 каналів в потоці кодованому.
а планується ж і кодовані...коли буде ще.
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

oleg1981

 • Старожил
 • ****
 • Карма +56/-10
 • Offline Offline
 • Повідомлень: 404
 • Останні відвідини:
  29 Січня 2023, 16:57:30

Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #30 : 12 Грудня 2011, 16:06:19 »

Ну тоді будемо чекати коли на Височанці поставлять ретранслятор,якщо 15 км то максимум
Записаний

DVania

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +963/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4231
 • Останні відвідини:
  14 Вересня 2016, 23:52:58

Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #31 : 12 Грудня 2011, 19:24:28 »

То якась непонятка виходить,ну добре в мене 9 поверх і у вікно з одного боку видно вишку а з другого можна і на Долину направляти антену.А як тоді бути людям які живуть в далеких селах,не кожна ж бабка в селі поставить собі сателітку.
Записаний

Отаман

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +435/-41
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 2464
 • Останні відвідини:
  25 Березня 2020, 20:51:10

  Звідки: Бандерівська
Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #32 : 12 Грудня 2011, 19:33:23 »

ніяк :=)
 стару ефірку не відключать ще довго.то не дротове радіо.народ з вилами повалить.
 з новим"ефіром"то вже заморочеи сучасних юзерів :P
 в межах наприклад до підгорок думаю буде ловити добре.і на прості антени.
 особисто я собі кеупив нову польську(стара покоцана).
 звісно що старі антени не дуже то й підходять по структурі хвиль...але цифра-то або ловить всі 30 каналів або ніяк.описане вище в статті говорить про те що вже явні артефакти зображення вкажуть на потребу заміни антени чи налаштування кращого
   

 сьогодні помітив канал 24новини і мультяшний(не видно назви)
 антена метри 4 над землею. так що підкажіть звідки зловив,
бо в нас таке наск знаю не передають
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

DVania

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +963/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4231
 • Останні відвідини:
  14 Вересня 2016, 23:52:58

Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #33 : 12 Грудня 2011, 19:44:01 »

Кабельне вже ціни підняли було 28 грн.а вже кажуть 33 буде.24 канал є на кабельному,може то якось відбило.Я колись давно десь ще в 90-х експерементував то вдавалося львівський здається 12 канал ловити,а було пару раз що хабаровське тб і арабів ловив,воно так появлялося потім пару хвилин було і знову зникало.Видно знов треба буде з антенами бавитися,або так і сидіти на кабельному.Правда якщо вони не охаміють і ціни не залуплять.Або в павутині дивитися.
Записаний

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 30258
 • Останні відвідини:
  Вчора в 17:44:29

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #34 : 12 Грудня 2011, 22:36:15 »

Люди, читайте уважно!
Апаратура вже встановлена і трансляція йде.
Передавач у Долині.
У Калуші принаймні найближчі роки ніхто не буде ставити.
тому ми нічого і не дивитимемося.

Дивіться краще з нету  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Отаман

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +435/-41
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 2464
 • Останні відвідини:
  25 Березня 2020, 20:51:10

  Звідки: Бандерівська
Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #35 : 12 Грудня 2011, 23:21:48 »

найближчі роки
ти шо....
сказала ж людина що після нового року буде.Калуш не можна обділити.
 читали ми про Долину. через горби ніхто й не надіється звідти.
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Отаман

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +435/-41
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 2464
 • Останні відвідини:
  25 Березня 2020, 20:51:10

  Звідки: Бандерівська
Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #36 : 13 Грудня 2011, 20:26:49 »

Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

DVania

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +963/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4231
 • Останні відвідини:
  14 Вересня 2016, 23:52:58

Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #37 : 13 Грудня 2011, 20:40:13 »

Калуш в списку відсутній :( http://www.zeonbud.com.ua/col_naseleniy_zone_ukr.html        правда пишуть що "Зона покриття – 95 % населення країни."ГГ я думав вони територію покривають :=)
Записаний

Отаман

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +435/-41
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 2464
 • Останні відвідини:
  25 Березня 2020, 20:51:10

  Звідки: Бандерівська
Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #38 : 13 Грудня 2011, 22:27:40 »

самці  :o
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

oleg1981

 • Старожил
 • ****
 • Карма +56/-10
 • Offline Offline
 • Повідомлень: 404
 • Останні відвідини:
  29 Січня 2023, 16:57:30

Цифрове ефірне ТБ
« Прочитано #39 : 14 Грудня 2011, 00:43:18 »

Ну коли поставлять передавач тоді зразу і в списку буде Калуш
Записаний