Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 28 днів

Автор Тема: Акції, концерти, фестивалі, оголошення  (Прочитано 222979 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #100 : 09 Травня 2008, 09:07:00 »

ах ти ж шпигун  :-D :-D :-D
А я тебе не бачив  :(

Я за концерти, красиві і різні. Звісно не частіше ніж 3-4 рази на рік, щоб не проїдалося і залишалося святом якого чекають.

А ще я б дуже хотів, щоб ще якийсь джазово-блюзовий сейшн замутили. Коли ДДТ заграли частинку своєї пісні у джазовій обробці пібліка досить гарно відреагувала.
І взагалі ДДТ гарно сприймають у нас якраз не через тексти (як у самій Росії, як і переважно їх сприймають), Галичани більше меломани. Звісно їх слава і минули теж далися у знаки, але я порівнював виступ 3-гуртів і мені здалося, що Карамазовим якраз не вистачало гарного вокалу соліста, а Скаю, хм... ніби все є, але трохи вони ще ніби "сирі" "недозрілі", модний у них соло гітарист, за ними майбутнє. А от ДДТ мали все в купі, навіть з беквокалом. І Шевчук, як не крути а голосистий чувак. Тому ДДТ, він і у Африці...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #101 : 09 Травня 2008, 12:22:41 »


одним словом концерту -1 баян.не катит.мені не захавалось.
не захавалось? а на мою думку концерт супер був. Скай не сподобались, бо я їх не люблю, і справді якісь вони сирі.
Карамазови класно відіграли. Та й нормальний вокал
А ДДТ, то взагалі супер! Концерт дали класно. Шевчук кермує!!!  8)
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    29 Березня 2024, 16:35:33

    Звідки: Калуш
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #102 : 09 Травня 2008, 13:08:53 »

В кожної людини свої смаки :)
Я не люблютупо стояти і втикати мені потрібен РУХ :)


Відповідь від: 09 Травня 2008, 13:08:14
кермує!!!
А може рулить? :)
Записаний


Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #103 : 09 Травня 2008, 16:12:58 »

Концерт сподобався, виконавці молодці, хороше ставлення до публіки.
Цитувати (вибране)
Карамазови класно відіграли. Та й нормальний вокалА ДДТ, то взагалі супер! Концерт дали класно. Шевчук кермує!!! 
Підтримую.
Цитувати (вибране)
мені потрібен РУХ
тобі значить треба на дискотеку.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    29 Березня 2024, 16:35:33

    Звідки: Калуш
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #104 : 09 Травня 2008, 16:54:00 »


тобі значить треба на дискотеку.
Знаю того і чекаю не дочекаюсь 18 травня
Записаний


Taoch

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +56/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 177
  • ЖориК
  • Останні відвідини:
    20 Січня 2010, 12:12:13

    Звідки: Калуш, Хотінь
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #105 : 09 Травня 2008, 19:21:14 »


В кожної людини свої смаки
Я не люблютупо стояти і втикати мені потрібен РУХ
Пиво, як ти можеш називати концерт поганим тільке через те, що ти не зміг там подригатись. :!!
Ти не меломан-ти видриган. :fool.
Без образ. :)
Записаний


Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    29 Березня 2024, 16:35:33

    Звідки: Калуш
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #106 : 09 Травня 2008, 19:56:14 »

та не просто я не люблю це стиль музики того і кажу шо мені не сподобалось і вусьо :)
а Видриган то сподобалось :)
Записаний


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #107 : 10 Травня 2008, 02:17:41 »

Нічого не буду коментувати, бо то невдячна справа.
А от я чуть прокоментую. Не люблю тримати емоції в собі. :pardon

А не подобається мені якраз те, що там нам обовязково нагадають, що ми блудний молодший брат, який чогось відбився від "спільної" сім'ї.
Це "нагадування" пройшло червоною ниткою через увесь концерт!!! :evil А ще харили виступи того "батюшки", хоча він відверто і не виступав за православя, а просто філософствував на релігійну тематику. Для мене якось не поєднується релігія і рокова музика.
P.S. Тема акції, концерти, фести, оголошення, а ви релігію приплели
Гадаю після самого концерту стало зрозуміло, що не ми приплели сюди релігію, а вона сама приплелася до року. :=)

ті концерти до Хрещення Русі тре бойкотувати незалежно хто там грає
От мабуть через такі заклики на концерт і прийшло набагато менше народу ніж очікувалось. :unknow А ще свою роль в такій ситуації зіграла непоінформованість та раптовість планування цього дійства.

А також чув що Франик не прийняв ДДТ бо " не хватало на них ефірного часу"( зі слів пророка)
Зі своїх слів, а я чув офіційну версію по радіо, скажу, що Франківськ відмовився приймати обговорюваний нами концетр через відсутність площі для проведення такого масового дійства. В ці дні у Франківську святкували День Міста і концерти за участю інших гуртів були заплановені зазделегіть, а організатори туру ДДТ і інших звернулись до Івано-Франківської влади запізно.

Звукове обладнання розраховане на відкриті площадки, площі і стадіони, а не маленькі амфітеатри. Тому ситуацію довелося рятувати парою затичок у вуха, завдяки яким рівень звуку став прийнятним.
Щодо обладнання то це правда, можна було спокійно стояти на вході в парк і слухати концерт.

франківський мер заборонив цей концерт бо він від маскалів.
Шось тут не зрозумілий хід думок Пивасіка. :unknow Віктор Андрювосич Анушкевичус має корені з Прибалтики, але не з Росії. :!!

   Щодо самого концерту, то у мене протиречиві враження. Сподобався виступ "СКАЙ" і квартету "Гетьман". Коли виступали "Карамазови", то я не витримав того цуда тай пішов в "Дует" по пиво :drink. Повернувся якраз на початок виступу "ДДТ", та краще б я затримався ще на 20 хвилин, бо перші пісні ДДТ були ацтойні (ну це на мою думку і думку моєї дівчини), далі вони заспівали кращого. Кліпити, які крутились впродовж всього виступу ДДТ просто наводили жах, складалось враження, що вони створені спеціально для зомбування народу. :(

   Ще раз наголошу, що якість самої музики була чудовою напротязі всього концерту. Тільки заради такої апаратури варто ходити на такі дійства. 8) 8) 8)

   Повертаючись до релігійної темати, то відзначу, що мені так і не зрозуміло з тих мультиків про хрещення Русі чим, з погляду князя Володимира, відрізнялись католицька церва від православної? :unknow Чуму обрав саме православну? :duvno Тут сподвижники московського православя :moskali явно зтупили і конкретно наїхали на Рим. :agressive
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    29 Березня 2024, 16:35:33

    Звідки: Калуш
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #108 : 10 Травня 2008, 08:50:02 »


Шось тут не зрозумілий хід думок Пивасіка
Та шо тут не понятного
Московський Патріархат Їздить по Україні по містам з цим концертом не ми одні тут тусовались Під ДДТ чи Карамазових
А франіковий Мер заборонив цей концерт в франіку а Насалик Нє Так принаймі по радіо слухав!
Записаний


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #109 : 10 Травня 2008, 09:04:21 »


Цитата: ~*PuVo*~ від Вчора в 01:10:53
франківський мер заборонив цей концерт бо він від маскалів.
Шось тут не зрозумілий хід думок Пивасіка.  Віктор Андрювосич Анушкевичус має корені з Прибалтики, але не з Росії.
треба здогадуватись, про що пише ПиВо. То не мер від москалів, а концерт від москалів.  :D :D :D :D
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #110 : 10 Травня 2008, 09:47:52 »


Посміхаюся Посміхаюся Посміхаюся Посміхаюся


гГГГгггггггггГГГГГГГ
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    29 Березня 2024, 16:35:33

    Звідки: Калуш
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #111 : 10 Травня 2008, 09:52:31 »

оО ПивО Флудер :)
Записаний


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #112 : 10 Травня 2008, 09:54:35 »

чим, з погляду князя Володимира, відрізнялись католицька церва від православної? не знаю Чуму обрав саме православну? Дивно Тут сподвижники московського православя Москалі явно зтупили і конкретно наїхали на Рим. агресивний


Я розумію, що у шкільній програмі того не було, але такі елементарні речі має знати людина, коли вже дає коментарі, що стосуються релігії.

Маленька підказка. Пошукай у Гуглі коли відбувся розкол церкви на Католицьку і православну, а коли було хрещення Русі.
http://ru.wikipedia.org/wiki/Раскол_христианской_церкви_(1054)
Відповідь від: 10 Травня 2008, 09:53:12
оО ПивО Флудер Посмішка

Пиво не флудер а ламер. Коми вчися ставити так, аби твій друган міг вдуплити що ти тим сказати хтів  :-D :-D :-D :-D :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #113 : 10 Травня 2008, 10:45:04 »

Повертаючись до релігійної темати, то відзначу, що мені так і не зрозуміло з тих мультиків про хрещення Русі чим, з погляду князя Володимира, відрізнялись католицька церва від православної?  Чуму обрав саме православну?  Тут сподвижники московського православя  явно зтупили
Шановний Тушканчик. Подумайте чи вчить нас історія  ;)
Див. http://forum.kalush.info/index.php/topic,85.msg7232.html#msg7232
Записаний
When doctors differ who is to decide?

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #114 : 10 Травня 2008, 13:47:16 »


Я не люблютупо стояти і втикати мені потрібен РУХ Посмішка
гм... а я і настрибався, і навеселився, і музики наслухався  :)

А може рулить? Посмішка
ні, саме кермує  :)

Франківський мер сказав, що то москалі Україну захопити хочуть  :D  :D  :D

Щодо ігнорування, то на мою думку, не треба ігнорувати. Навіщо? По-перше, коли Русь хрестили то вона була єдина і неподілена на Україну і Росію. По-друге, хоча б заради такого концерту варто піти
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #115 : 10 Травня 2008, 15:11:51 »

Я розумію, що у шкільній програмі того не було, але такі елементарні речі має знати людина, коли вже дає коментарі, що стосуються релігії.
Маленька підказка. Пошукай у Гуглі коли відбувся розкол церкви на Католицьку і православну, а коли було хрещення Русі.
yurko, раз Ти на перед знав такі алементарні речі і вчив це поза шкільною програмою, то чому одразу не написав про те, що творці мультика конкретно загнались? :duvno Може вони і не називали слів "католицька" і "православна", але явно провели розмежування між Римом та Візантією, а нафік було це робити, якщо на той час розколу ще не було? :unknow Може Ти відштовхуєшся суто від сказаних слів, а я бачу підтекст у тому мультику, а підтекст тут такий, що Католицька церква прирівнялась до мусульманства та іудаїзму. :evil За їх логікою єдиним вірним є православя. :(

Шановний Тушканчик. Подумайте чи вчить нас історія
І над чим саме я повинен думати, Док? Так мені не подобається московське православя, наголошую саме московське, бо їх вплив на Україну для мене це свого роду політика і великі гроші. :evil Проте я, на відміну від тих пяних придурків, що стояли позад мене на концерті, не викрикав на весь голос нецензурні трьохповерхові слова під час виступу "батюшки", а скоромно стояв і сприймав все з присущою мені критикою на основі власних переконань та власного світосприйняття. :P
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #116 : 10 Травня 2008, 17:55:24 »

У мультику йшлося, що русичі сильно виграли від прийняття християнства, бо Русь ніби наблизилася до європи. А те, що православя завжди чітко відмежовувалося від католицизму - то це як почалося так і продовжується. І не подобається мені у томі ні одна сторона ні друга. Те що Російська православна церква завжди була засобом у руках імперії Російської а згодом і Радянської і тому у галичан викликає алергію, то теж факт доконаний. Але у випадку даного концерту все було у межах і у рамках. А коли якась інша церква дбає про те, щоб мати у майбутньому прихожан. то чому не робить подібних акцій? Вперед, артистів ще багато є.
А тому тут потрібно було повчитися у них всьому. А мультик крутився по Інтеру і по 1+1 довший час і чогось нікому не заважав  :duvno що тут почав неподобатися.

Пропоную про це тут не писати, а перенести у релігійну тему, або просто далі писати суто про концерти.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #117 : 10 Травня 2008, 18:53:11 »

Пропоную про це тут не писати, а перенести у релігійну тему, або просто далі писати суто про концерти.
Авжеж! Хоча можна і тут. Бо музика вічна як бо вічний Бог!  ;)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #118 : 11 Травня 2008, 11:49:43 »

вчора в франику був класний концерт, спочатку бу якись діжей якусь фігню крутив :bayan але на ньго незвертали уваги всі дивились як якась бабулька зажигає :=)(потім відео викладу, ви такого ше небачили 8) ) потім були танки, поспівали різних пісеньок(одну вперше на публіці ''Спам''). Але боюсь шо танків до нас більше не пустять так само як і скрябіна через середній палець :unknow( вчора знов весь народ то показував :-D по заклику фагота) 
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    29 Березня 2024, 16:35:33

    Звідки: Калуш
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #119 : 11 Травня 2008, 12:27:57 »


спочатку бу якись діжей якусь фігню крутив
Епт Прикольно було :)
Я незнав про цей концерт так би поїхав :)
Записаний