Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Автор Тема: Громада вимагає звільнення чиновника за образу гідності калушан  (Прочитано 165299 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:07:13

    Звідки: пр. Л.Українки

Тоді поясніть куда пішов міліон гривень якщо половина лютого - березня ліки практично хворим не видавались.
уточніть, не видавали Вам. Ви будете звичайно сумніватись, але повірте, якщо я хворів у квітні, то моя дитина лежала два тижні в лютому. І усі ліки давали безкоштовно.
припускаю, що зловживання були. і дивно що ви говорите про те, що вам не давали ліки тепер і на форумі. а не піднімали питання тоді, коли лікувались. про безкоштовну медицину трубіли в усі труби. можна ж було поцікавитись - чому???

давайте сприймати статистику витрат від мера розумом, а не емоціями. це ж всього гола статистика, її треба проаналізувати спершу ніж робити висновки. я в попередньому повідомленні наводив приклади, чому могли витрати зменшитись.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

можна ж було поцікавитись - чому???
Кажу ж Вам, маю багато знайомих медиків. Медикаментів не було в наявності. І тому я зараз роблю ПРИПУЩЕНЯ що обертались гроші.
Ще беріть до уваги що мер сам пробував контролювати . Можливо Ви попали на ТОЙ період.
Відповідь від: 20 Травня 2011, 00:05:50
уточніть, не видавали Вам
Пару сторінок назад, в цій же темі мене пробували переконати що хамлять деякі медики тільки мені. Може давайте не будемо знову переходити на особистості.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

Що з жінки візьмеш?

хм . навіщо так погано про жінок . ми всі люди і можемо помилятись - але якщо хтось рветься до влади то повинен памятати що кожний крок буде під пильним оком і тому треба бути уважним в висловленні думок і тим більше якщо когось обзивати . адже це уже не якийсь алкаш що марить під градусом і нікому від того ні холодно ні гаряче .
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Громада вимагає звільнення чиновника за l
« Прочитано #503 : 20 Травня 2011, 06:13:31 »

Утро вечера, таки, мудренее.

Игорь_О, если НЫНЕШНЯЯ версия Насалика правдива, то ЯЯ отказываюсь понимать их действия после выхода в свет этой публикации в "ЗВ".
Зачем ему, в таком случае, было срываться в отпуск?
Зачем было делать пресс-конференцию Радецкой по несуществующим аппаратам для гемодиализа?
Зачем было Радецкой выдвигать ДВЕ версии возникновения этой стать и приписывать сюда политические!!! мотивы?
Зачем Насалику давить!!! на Сикору?
Зачем была эта "Объяснительная Записка" сочинённая, скорей всего не госпожой Р., а госпожой Б., описывающая события 14 числа (когда в статье "ЗВ" говорилось о собрании 15-го), представленная на пресс-конференции?
Зачем было проводить саму пресс-конференцию в том русле!!!, в котором та была проведена?
Впечатление, что Насалик надеялся на вариант развития событий:
"Плаха была соломенной, топор - из хлебного мякиша, но искусство палача не имело себе равных, и приговоренный умер от страха."
Но, это не сработало – приговорённый не впечатлился, соответственно – не помер.

Даже, на самой пресс-конференции 16 мая, у Насалика были все шансы остановить "эту волну" -настаивая на том, что НЕ Сикора виновата, что напечатав письмо, содержание которого возмутило б любого (и с этим соглситься, а не начинать неуклюже оправдывать цитаты из высказываний :fool ). А на то, что само письмо было провокацией, (обращая внимание, что оно было прислано ТОЛЬКО в "ЗВ"...), нацеленной на смещение Радецкой. И попросить собравшихся, набраться терпения до – допустим – месяца, после которого Радецкая смогла б отчитаться о проведённой ею работе на сессии горсовета. И из отчёта которой, всё бы стало ясно и понятно.
В этом варианте он бы выиграл главное – ВРЕМЯ ...

Это всё, что следовало сделать. И это так просто, что ЯЯ отказываюсь верить в ныне выдвинутою версию Насалика, который поделился ею с Вами лишь затем, чтоб она попала сюда, на форум.

Если у кого есть другие варианты – пожалуйста, выдвигайте.

А как по мне, то Насалик – Радецкая сделали, на сегодня всё, чтоб проиграть в данной ситуации, хотя имели все шансы достойно из неё выйти.
« Останнє редагування: 20 Травня 2011, 06:29:12 від ЯЯ »
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Это всё, что следовало сделать. И это так просто, что ЯЯ отказываюсь верить в ныне выдвинутою версию Насалика, который поделился ею с Вами лишь затем, чтоб она попала сюда, на форум.
По-перше, Насалик жодної "версії" не висуває, ти паче за моїм посередництвом. Яка тут може бути версія? Чого версія? Чоловік просто відчуває ДОСАДУ від того, що так склалося: людина почала працювати, ніби непогано, і результати вже є - і тут такий ляп... Я, доречі, не хотів описувати деталі розмови, поки мене не попросили настійливо... Тому не треба шукати інтриг там, де їх нема.
І не треба вже котрий раз задавати питання, звертаючись до мене, які не можуть мені адресуватись. Частину питань Ви могли задати Насалику особисто 16 травня, адже були на прес-конференції. На решту питань можете отримати відповідь особисто у нього... Кабінет знаєте де... Телефон у довіднику...
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Громада вимагає звільнення чиновника за l
« Прочитано #505 : 20 Травня 2011, 12:50:31 »

 Щось мені внутрішнє підсказує, що з  можливими  виявленими порушеннями у ЦРЛ панею Редецькою буде така сама доля, як з славним аудитом після каденції пана Сушка. І там і там інформація повинна б бути  оприлюднена для ознайомлення громадкостю,  бо все що стосується об'єкта комунального права калуської громади це є власністю громади. І інформація про стан справ власності громади є теж власність тієї ж громади. А у нас це все виглядає, як управління приватним бізнесом. Якісь догадки, намеки, фантазії. Кому вигідна така тишина?  Якщо допустити, що є ознаки управління, як приватним бізнесом, то тишину полюбляють тільки гроші. ( І не потрібно байки розказувати, що оприлюднена інформація, дуже зашкодить місцевому бюджету у вигляді санкції за порушення. Дані зловживання немають терміну позовної давності і все одно прийде час коли комусь прийдеться за це все розхльобуватись. Але це вже певне буде робити вже поганий мер) :frend
« Останнє редагування: 20 Травня 2011, 14:49:06 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Ой, а скільки роботи буде у журналістів  Посмішка Один із заголовків "ЗВ": "Насалик мстить лікарям за Радецьку!"... і далі по тексту.
Ну, хіба що ЗВ:)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Репортаж КМТ про пресконференцію Ігоря Насалика

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Nq6bQtTIRkQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Nq6bQtTIRkQ</a>

Репортаж КМТ про пресконференцію Ольги Сікори

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Dy1f1MAEg4c" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Dy1f1MAEg4c</a>
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

"...то медики і не спростовують це. Вони не підписали цього листа і сказали, що ніколи його не підпишуть..."

Це що???
В кадрі підписаний лист, а Сікора говорить, що його не підписали. Видно малося на увазі, що медики дали задню і не хочуть свідчити у суді  :duvno
Відповідь від: 21 Травня 2011, 09:48:49
А взагалі дуже схоже на "ВЕЛИКУ ПОЛІТИКУ" у столиці.
Вже і касетний скандал намітився і суди. не розуміють політики, що люди вже від того дуріють і  такими методами рейтинг не піднімеш.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

"...то медики і не спростовують це. Вони не підписали цього листа і сказали, що ніколи його не підпишуть..."

Це що???
Мається на увазі той лист, що дали медикам для підпису в підтримку Радецької..підписали лише з адмніістрації лікарні, а усі хто мав відношення до інциденту не підписали...Так я зрозуміла. Тобто лист мав би спростувати інформацію медсестер, але медики її не спростовують.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ага... А я то думаю...
Дякую, що пояснила  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

хм . а скільки листів ми ( чи вони ) мають на даний час ? як бачу справа починає потихеньку обгинати копанки і скоро перескочить блюдники або петранку :)
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Якщо прийняти до уваги ті "нюанси" про які казав Ігор_о, то зрозуміло чому ті, хто оприлюднив слова заступниці мера на горезвісній нараді уже і не раді, що вони це почали. Вони ж бо хотіли тільки її позбутися і все, але те, що може виникнути такий скандал, який може зачепити і їх, то того вони, мабуть, не сподівалися. Тому, мабуть, свідчити про це вони дійсно не будуть. І це зрозуміло ЧОМУ. Чи правда це чи півправда, - то нам ніхто не скаже, але ж мала бути якась причина такого потужного "виходу з себе" великого спеціаліста з Києва? Невже тільки гігієнічний стан працівників лікарні? Думаю якраз гігієна працівників була тільки останньою краплею. А от про святість душі - то питання. Чому вона про це заговорила? Чи не через безбожність тих зловживань, які вона виявила? Але мені з голови не виходить інше - навіщо було намагатися робити отой "комунізм в одній окремо взятій лікарні" за рахунок громади? Невже у нас уже все є тільки не вистачає безкоштовної медицини? "Коню понятно", що ефекту від цього не могло бути, а якщо він і є то він тимчасовий. Бюджет не витримає такого довготривало. І чи це не гріх було спокушати зараз медиків на ці зловживання?. Перш ніж це запроваджувати - треба було передбачити хоча б очевидні речі. Електронну систему треба було запровадити ДО того, як запроваджувати комунізм. Та й інші речі треба було продумати. Але складається враження, що або ніхто нічого взагалі не думав, а діяв так би мовити "серцем", або тут набагато підступніший і далекоглядніший план є. ....
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

Вони ж бо хотіли тільки її позбутися і все, але те, що може виникнути такий скандал, який може зачепити і їх, то того вони, мабуть, не сподівалися.

хм . Глупая доброта хуже зла ( не памятаю хто сказав але є така фраза ) . якщо радецька заради добра громади готова об..рати ту ж саму громаду то не думаю що вона права . з таким же успіхом давайте дозволимо вчителям бити дітей , власникам фірм - бити і гвалтувати працівників , президентам - тримати народ в тюрмах -  і все це з благою метою щоб всім добре було . 
 з іншої сторони - на місце радецької прийде хтось інший і принесе ще більше змін . так що все буде ок .
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Така поведінка Віталіни Броніславівни чимось викликана, хоч ніяка причина мабуть її не оправдовує. Але з нею все ясно. Вна свою справу зробила. Мене цікавить інше. КОМУ БУВ ВИГІДНИЙ ЦЕЙ БЕЗГЛУЗДИЙ КОМУНІЗМ? І хто і що хотів собі від нього отримати - виборців, бізнесове поле, ще щось? Те що цей комунізм не заради блага калушан - то і так зрозуміло, бо бюджет не резиновий, щоб віддати там - треба було забрати десь в іншому місці. То я себе і питаю - НАВІЩО?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ну та як кому. Писано про то переписано. Але каже тато, шо то неправда. От  Сікора матиме нагоду довести в суді причетність Насалика до компаній, що постачають за наші гроші (гроші платників податків) ліки до лікарні.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lana

  • Користувач
  • **
  • Карма +30/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2016, 22:26:57

    Звідки: Б.Хмельницького

Якщо зловживання з боку медиків були, їх можливо довести. Нема таких злочинів, які б  не залишали слідів, пройшло ж небагато часу. Так нехай би і робили порядок в ЦРЛ, якщо там такі погані справи, навіщо суди з «ЗВ»? Може просто щоб відбити охоту пхати носа «куда не положено»?
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

навіщо суди з «ЗВ»?

напевне знайдений зручний "козел отпущения"
« Останнє редагування: 22 Травня 2011, 22:38:13 від derevynka »
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Та ні. Просто якщо я знаю, що при любих розкладах не програю, то чого б судом не полякати  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана

Взагалі все так заплутано - якщо медикаменти постачає фірма ,до якої нібито причетний наш мер,то вигідно ,щоб більше було використано ліків - більше прибутків фірмі,але  це чомусь не влаштувало нашого міського керманича і він вирішив запросити людину зі сторони,щоб розібралася  з нашою "медициною".Якийсь заплутаний клубок ... :unknow
Відповідь від: 22 Травня 2011, 22:25:23
Хоч і дещо песимістично,але в чесність і безкорисність  представників влади  я,чомусь, не вірю. :(
Записаний