Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 4 місяці 9 днів

Автор Тема: Корисні практичні поради.  (Прочитано 102030 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Корисні практичні поради.
« Прочитано #40 : 21 Вересня 2011, 16:36:59 »

 :dopovid
Солярій. Техніка безпеки
Всесвітня Організація охорони здоров'я визнала солярій таким же шкідливим для здоров'я, як алкоголь і паління. Але, нажаль, блідолиці пані не звертають уваги на застереження авторитетних докторів. То ж як звести до мінімуму шкоду від відвідування солярію?

Дотримуйтеся певних застережень.
РАХУНОК НА ХВИЛИНИ
Успіх геліотерапії багато в чому залежить від того, який салон ви вибрали. У хорошому закладі фахівець обов'язково визначить тип вашої шкіри і призначить тривалість сеансу, порекомендує потрібні косметичні засоби. Якщо у вас молочний колір обличчя, ластовинки, біляве або руде волосся, світлі очі, солярій відміняється, тому що ваша шкіра не здатна захищатися від ультрафіолету. Краще спробуйте автозагар - «фарбування» шкіри спеціальними косметичними засобами з бронзуючими речовинами.
Якщо ваша шкіра злегка загорає на сонці, але часто від цього червоніє і схильна до сонячних опіків, перший сеанс не повинен бути довшим ніж 3 хвилини. Людям із злегка смуглявою шкірою, темно-русявим або каштановим волоссям, сірими або світло-карими очима сеанс можна збільшити до 10 хвилин. Тим, хто загорає легко і майже не обгорає - смуглява шкіра, темно-карі очі і червоно-коричневе або чорне волосся, рекомендується сеанс до 20 хвилин, тому як природний меланін відмінно захищає «шоколадок» від UVB -променів.
У будь-якому разі, як часто ви можете бувати в солярії, можна визначити тільки індивідуально. Зверніть увагу, як швидко з'являється на вашому тілі м'який, красивий загар, і в міру необхідності відновлюйте його. Комусь буде досить одного разу на тиждень, а комусь - і двох разів на місяць. Наприклад, російська наукова комісія з радіаційного захисту - є й така - вважає, що 50 сонячних сеансів на рік (тривалістю до 10 хвилин) не небезпечні для здоров'я.
ЛЕЖАЧИ, СТОЯЧИ, СИДЯЧИ
Горизонтальний або вертикальний солярій? Вибір залежить від ваших індивідуальних переваг. Хтось любить поніжитися у ванні, хтось любить душ. Так само і в солярії: одна клієнтка любить полежати-подрімати в солярії, інша не хоче втрачати часу і загорає у вертикальних соляріях. Потрібно лише пам'ятати, що турбосолярій прискорює загар, тому поніжитися в ньому навряд чи вдасться. Вертикальні солярії також оснащені потужними лампами, так що більше 12-15 хвилин в них не простоїш. Вони забезпечують рівний загар за рахунок того, що немає зіткнення поверхні шкіри і скла. У Європі найбільш популярні горизонтальні солярії. Їх, як правило, і встановлюють в студіях загару і СПА-салонах. Вони оснащені додатковими опціями - ароматерапією, бризом, кондиціонером.
Якість загару залежить від кількості ламп і їх потужності. Яку б модель солярію ви не обрали, запитаєте працівників салону, як давно мінялися лампи в пристрої. Або ж подивіться, чи є в кімнаті для солярію сертифікат заміни ламп, виданий фірмою-продавцем. Якщо відповіді на своє питання ви не отримали, від процедури краще відмовитися. Ресурс роботи ламп визначає фірма-виробник, він може складати 500, 800 і 1000 годин. Лампи, що вичерпали свій ресурс, просто неефективні, і ви тільки даремно втратите час і гроші. Подивіться, чи є вбудована внутрішня система охолодження, яка остудить солярій, що розігрівся після попереднього клієнта і готовий прийняти нового.
Перед початком сеансу поцікавтеся, де знаходиться кнопка негайної зупинки апарату. Це дозволить припинити сеанс при щонайменшому відчутті дискомфорту.
ДОКТОР ВІДМІНИВ СОНЦЕ
Не варто загорати в солярії:
*Після епіляції і пілінгів.
*Якщо на тілі є пігментні плями, численні родимки (можливий захист цих місць від дії ультрафіолету).
*Жінкам в критичні дні, а також при гінекологічних захворюваннях (кісти, запалення придатків, міома) і проблемах молочної залози.
*Якщо порушена функція щитовидної залози.
*Якщо ви вживаєте ліки, що підвищують світлочутливість шкіри.
В той же час солярій допомагає приглушити псоріаз на ранній стадії. Ультрафіолетові ванни корисні молодим людям з віковим вугровим висипом - дезинфікують їх. Проте у разі сильного запалення сальних залоз шкірні висипання можуть посилитися. Вагітні жінки можуть приймати ультрафіолетові ванни тільки за призначенням лікаря.
ПРАВИЛА ДЛЯ НОВАЧКІВ
Головне правило для початківців - поступовість і здоровий глузд.
*Перед відвідуванням солярію зніміть макіяж і прикраси.
*Перед сеансом не наносьте на шкіру ніяких косметичних засобів, вони можуть містити UV-фільтри - і ви загорите нерівно. А ось спеціальна косметика для солярію зробить загар стійким і надасть йому приємний відтінок.
*На очі надіньте спеціальні сонцезахисні окуляри. Особливу обережність потрібно проявити тим, хто носить контактні лінзи.
*Волосся прикрийте рушником або легкою шапочкою.
*Губи захистіть зволожуючим бальзамом.
*Татуювання краще прикрити, тому що деякі барвники можуть зблякнути або викликати алергічну реакцію.
*Загораючи без купального костюма, груди все ж краще захистити спеціальною накладкою.
ПІДГОТОВКА ДО ЛІТА
У солярію є хіба що одна перевага. Навесні, коли сонячні промені слабкі, штучне сонце підготує організм до літнього навантаження. Але у будь-якому випадку не варто «смажитися» в солярії: забронзовієш і заробиш так звану гіперпігментацію - негарні плями на шкірі, від яких доведеться позбавлятися в кабінеті косметолога.

Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Корисні практичні поради.
« Прочитано #41 : 04 Жовтня 2011, 14:58:22 »

Увага, фальшиві парфуми!
http://e-parfums.kiev.ua/article_info.php?articles_id=5
Тим не менше, для того щоб відповісти на питання "як відрізняти справжні французькі парфуми від підробки?" вироблені конкретні рекомендації, здатні вас максимально убезпечити.

Найперше дію при виборі парфумів - це уважне візуальне дослідження футляра. Копію тут розпізнати дуже важко. Підробляють навіть оформлення високоякісної поліграфії. Отже, целофан в оригіналу щільно облягає, обтягує коробочку, і має акуратну склейку збоку, в тому місці, де сходяться лівий і правий краї коробки. Целофан повинен бути тонким, а не тим, в який обертають сигаретні блоки. Якщо целофан відсутній, то це ще не факт, що перед вами звичайна копія, бо не всі фірми вдаються до допомоги целофану. Вра :censore те, що сірий картон - це найперший ознака фальсифікації, відразу відмовляйтеся від покупки. Запам'ятайте, логотип повинен бути нанесений на упаковку типографським способом - ніяких наклейок! Французькі виробники ніколи не пишуть слово "parfume" з буквою "е" на кінці. Потрясіть коробочку, не повинен бути чути звук ударів флакона об стінки коробочки, так як у справжніх продуктах використовуються різні способи фіксації.
Якщо є можливість оглянути флакон, знайте, що у оригіналу повинно бути світле скло без бульбашок повітря. Якщо парфуми мають пульверизатор, то обов'язково повинна бути кришечка, а ободок під пульверизатором повинен бути металевим і добре зафіксованим, тобто не повинен прокручуватися. На дні флакона, прямо на склі, обов'язковий номерний знак.
І ще те, що стосується коробочки. Усі партії проходять обов'язкову сертифікацію, тому на кожній коробочці має бути присутня етикетка із зазначенням адреси (російською мовою) виробника, а також штрих-код, ГОСТ і термін придатності. Це має місце бути, якщо парфуми куплені в елітному магазині. Але найчастіше, в Інтернет - магазинах ці етикетки відсутні, хоча духи, привезені "у валізі" невеликою партією, можуть бути самими справжніми.
Напис "Париж-Лондон-Нью-Йорк" означає стовідсоткову фальсифікацію. Якщо, після пред'явлення продавцю своїх сумнівів щодо оригінальності, вас почнуть запевняти, що духи розлиті в Росії на підставі ліцензії, майте на увазі, що це повна маячня. Французькі бренди не видають таких ліцензій.

У продажу ви часто можете натрапити на версію того чи іншого бренду, причому абсолютно легальну. Найприкріше в тому, що "варіації на тему" імітують як упаковку, так і флакон дуже високоточної. Іноді на коробочці ви можете знайти слово "версія" (version), але найчастіше імітація може відрізнятися лише однією літерою в назві, тому будьте пильні, інакше отримаєте не те, що хотіли. Іноді вам можуть запропонувати нібито аналог, наприклад Lambre, природно, в примітивному, дешевому футлярі, запевняючи, що він виготовленні з концентрату. Але французькі виробники ніколи не продають концентрат, так само як і ліцензії - навіщо їм працювати собі в збиток.

Ну, а тепер кілька слів про "сірому" імпорті. Продукція в цьому випадку не є підробкою, це лише нелегальні поставки. Часто ціни трохи нижче. Часто "сірим імпортом" поставляються марки, які не мають офіційного дозволу.

І ще хотілося б звернути увагу на штрих-код. Всі французькі парфуми мають на початку штрих-коду цифру "3". Під кодом також проставляється серійний номер, який представляє собою шифр з цифр і букв. Обов'язково звірте його з номером на флакончику на предмет збігу.



Відповідь від: 04-10-2011, 14:43:31
Парфуми містять до 20% парфумерної композиції (витяжка з квітів, власне, сам аромат) і зберігають запах протягом 4-6 годин.

Парфумерна вода містить 10-15% парфумерної композиції і зберігає запах протягом 4-5 годин.

Туалетна вода містить 5-12% парфумерної композиції і зберігає запах протягом 2-4 годин.

Дезодоранти належать не до ароматів, а до засобів догляду за тілом.

Якщо ви бажаєте купити справжні «Сппзйап Dior», «Givenchy», «Kenzo», «Guerlain» чи інші елітні духи, обов’язково запитайте у продавця сертифікат якості, бо нині продається чимало підробок. Пам’ятайте, що справжні парфуми в упаковці у формі ручки взагалі не випускаються.

Відповідь від: 04-10-2011, 14:46:29
Если вы хотите приобрести непременно французские духи, ищите на коробочке надпись «Сделано во Франции» на английском или французском языке. Но если вместо Made in France написано просто France, от покупки лучше отказаться. Происхождение этих духов неизвестно, а качество сомнительно. Нехороший знак – слово parfume на коробке или флаконе. Французы никогда не пишут на конце этого слова букву «е»!
На коробочке с дорогими духами обязательно должен быть нанесен штрих-код. Французским духам соответствует цифра 3 в начале ряда. Однако: 1. Очень многие поддельные духи имеют штрих код начинающийся на 3 (действительно, глупо считать что фабрикам, которые выпускают упаковки идентичные оригинальным, трудно сделать штрих-код, начинающийся на 3). 2. Далеко не все оригинальные духи французские (Например Versace, Prada - Италия, Carolina Herrera - Испания) и даже те бренды, которые изначально созданы и зарегистрированы во Франции часто перекупаются крупными фирмами, торговая марка которых зарегистрирована в другой стране. Например Hugo Boss и Gucci в недавнем прошлом были выкуплены всемирно известной компанией P&G (Проктер энд Гембл). Штрих-коды на каждом производимом товаре (в том числе и парфюмерно-косметической продукции) означают страну, в которой зарегистрирован товарный знак компании производителя, и не зависит от страны основателя завода: Hugo Boss= «73-Швеция»; Gucci = «76-Швейцария» по-этому естественно, что все флаконы Gucci имеют штрих-код 73 или 76.
Духи (не туалетная или парфюмирванная вода а именно духи, parfum) никогда не выпускаются во флакончиках-пульверизаторах. Из-за высокой концентрации их надо наносить лишь капельками. Духи считаются высшим выражением аромата. Они на 20–40 процентов состоят из ароматических масел, растворенных в чистейшем спирте. Запах хороших духов держится на теле 6–8 часов. Это продукт роскошный и самый дорогой в парфюмерной линии. Их используют, как правило, вечером, в торжественных случаях.
Теперь откроем коробочку и внимательно осмотрим ее содержимое. Хорошие духи не могут закрываться металлической крышечкой – металл может вступить в реакцию с содержимым флакона и испортить аромат. Настоящие духи имеют стеклянную тщательно притертую пробку, залитую полосой лака.
Присмотритесь к самому флакону. Солидные фирмы не позволяют пускать в продажу изделие с браком, например шариками воздуха в стекле. Покрутите флакон в руках – он должен быть гладким, без шероховатостей и сколов. На нем обязательно должна быть указана емкость данного флакона (в мл).


Відповідь від: 04-10-2011, 14:52:12
edp - парфюмированная вода
edt - туалетная вода
edc (odc) - одеколон
PARFUM - духи
TESTER - тестер
SET - набор
DEO - дезодорант
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Корисні практичні поради.
« Прочитано #42 : 18 Жовтня 2011, 09:56:01 »

25 способов повязать шарф :)
цікаві поради для жінок
http://only4.livejournal.com/695793.html#cutid1
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Корисні практичні поради.
« Прочитано #43 : 20 Жовтня 2011, 11:49:35 »

Ніхто не знає якісь секрети, щоб "вивести" блискучі сліди з одягу після праски (інколи лишаються після гарячої праски чи через якусь деталь на одязі)??? Чи допомогти може лише подальша підвищена уважність ;)
Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна
Корисні практичні поради.
« Прочитано #44 : 21 Жовтня 2011, 11:55:59 »

Цe nовинні 3нати всі -    http://www.bagnet.org/news/society/159353
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Корисні практичні поради.
« Прочитано #45 : 21 Жовтня 2011, 12:45:42 »

Новинка! Тепер для пошуку Google можна використовувати зображення.
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Корисні практичні поради.
« Прочитано #46 : 28 Лютого 2012, 10:18:53 »

Може, хтось бачив чи в нас десь продається скринька для зберігання ниток, голок, гудзиків і т.п. Я таку в неті бачила...А де ви таке зберігаєте, може, є альтернатива, до якої я не можу додуматись ;) Бо просто насипом в коробці не хочу - не зручно.
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Корисні практичні поради.
« Прочитано #47 : 28 Лютого 2012, 10:23:15 »

Ніхто не знає якісь секрети, щоб "вивести" блискучі сліди з одягу після праски (інколи лишаються після гарячої праски чи через якусь деталь на одязі)??? Чи допомогти може лише подальша підвищена уважність
Допомогти може лише прасування через тканину. Костюми прасую виключно через тканину "хлопкову" (як українською :unknow )
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Корисні практичні поради.
« Прочитано #48 : 28 Лютого 2012, 11:46:36 »

бавовняну ;)
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Корисні практичні поради.
« Прочитано #49 : 28 Лютого 2012, 14:09:02 »

Софія
 
Цитувати (вибране)
В соответствии с нормами Конституции Украины и Гражданского кодекса, каждый человек имеет право на личную неприкосновенность, а охранники это право нарушают. Проводить досмотр личных вещей граждан имеют право ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО сотрудники правоохранительных органов. У сотрудников охраны должны быть доказательство вашей вины для того, чтобы вас задерживать и обвинять в краже.
Залежно, що вони розуміють під доказом. До мене у "Барвінку" послали на обшук сумочки(навіть не сумки чи пакета) прислали п"яного охоронця. Під ча обшуку ще мусіла дихати його перегаром. Основа була та, що я зайшла і вийшла у ті ж двері. Бо на касах на свята завжди багато народу. А я шукала лише певний товар, якого у них не було. Тому тискатися крізь толпу покупців біля кас не хотілося. Та і саме це мені здалося б підозрілим. А так на вході людей не було, я почекала, щоб з"явився новий покупець(бо двері саморозсувні і реагують на зовнішнього клієнта лише) і вийшла спокійно. Але внизу, де я залишила у камері схову свій пакет мене уже чекав співпрацівник магазину з наказом на обшук сумочки. З цікавості він оглянув навіть ті речі, які я залишала у скриньці поки забігала до магазину.
Доказів, звісно що, у них ніяких бути не могло, але були підозри. Думаю, що мої протести викликали б лише агресивні дії, які потім ні у якому суді не доведеш.
Відповідь від: 28 Лютого 2012, 13:57:01
Допомогти може лише прасування через тканину
Купила праску Філіпс, яка обіцяла. що можна прасувати речі без тканини, завдяки своїй специфічній підошві. Але, та обіцянка спрацьовує лише 50х50. Тому поки що приходиться користуватись батьківским методом з тряпочкою.
Відповідь від: 28 Лютого 2012, 14:00:51
А якщо, блиск уже з"явився, то:
Вам знадобиться
- Клаптик вовняної тканини;
- Щітка;
- Нашатирний спирт;
- Гипосульфит (порошок);
- Столовий оцет;
- Кухонна сіль;
- Господарське мило;
- Сиру картоплю;
- Настій чорного чаю.


Інструкція
1.Ефективно допомагає позбутися від блиску на брюках слабкий розчин нашатирного спирту. Влийте 2 ст. ложки спирту в 1 л води, розмішайте. Змочіть у розчині ганчірочку і протріть «блискучі» місця на брюках. Після цього пропрасуйте брюки теплою праскою через марлю або папір. Якщо не допомогло, спробуйте в розчин нашатирного спирту додати 1 ч. ложку солі, розмішати і повторити процедуру.
2.Візьміть клаптик вовняної тканини, змочіть його в бензині і ретельно протріть залисніли місця на брюках. Після цього скористайтеся водним розчином гіпосульфіту (1 чайна ложка на півлітра води), також змочивши в ньому клаптик і протерши відповідні місця. На завершення змийте все теплою водою і протріть м’якою щіткою.
3.Розріжте сиру картоплю навпіл і зрізаною стороною, поки вона соковита і волога, натріть залисніли ділянки брюк. Дайте висохнути, прочистіть щіткою. При необхідності пропрасуйте праскою через марлю.
4.Закип’ятіть воду, налийте в таз. Візьміть брюки і повісьте їх на спеціальну «брючні» вішалку. Помістіть брюки над тазом з окропом так, щоб пара від води піднімався до штанів і насичується їх вологою. Через 15-20 хвилин зніміть брюки з вішалки, розкладіть їх на прасувальної дошки і прочистіть щіткою. Висушіть штани (можна на повітрі, можна праскою через марлю).
5.Візьміть 2 частини столового оцту і 1 частина води, змішайте. Змочіть шматочок тканини (краще вовняної) і протріть ті місця штанів, які Залоснившиеся особливо сильно. Дайте просохнути.
6.Зробіть слабкий мильний розчин (використовуйте господарське мило) і протріть залисніли місця брюк м’якою щіткою, періодично змочуючи її в розчині.
7.Допоможе позбутися непривабливого лиску на брюках міцний настій чорного чаю. Намочивши в ньому щітку або шматок тканини, протріть блискучі місця. Просушіть штани або відпрасуйте через марлю.
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Корисні практичні поради.
« Прочитано #50 : 28 Лютого 2012, 14:24:54 »

Дякую, Сонечко  :bouquet: ще би хтось тут підказав  :-[
Може, хтось бачив чи в нас десь продається скринька для зберігання ниток, голок, гудзиків і т.п. Я таку в неті бачила...А де ви таке зберігаєте, може, є альтернатива, до якої я не можу додуматись ;) Бо просто насипом в коробці не хочу - не зручно.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Корисні практичні поради.
« Прочитано #51 : 28 Лютого 2012, 14:33:27 »

Сама таке хочу, не бачила в нас.  :unknow
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Корисні практичні поради.
« Прочитано #52 : 28 Лютого 2012, 15:03:49 »

просто в кошик можна :), в нас колись така була, похожа в складенному виді на перевернуту піраміду :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Корисні практичні поради.
« Прочитано #53 : 28 Лютого 2012, 15:07:23 »

такі речі спеціально не знайдеш, то як правило трапляється абсолютно випадково:)
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Корисні практичні поради.
« Прочитано #54 : 28 Лютого 2012, 15:42:40 »

просто в кошик можна
хочу аби там були відділення
В нас дома зараз ще радянська спеціальна коробочка, точніше залишки від неї, ггг...То виглядає типу піднос з кришкою прозорою (кришки вже не памятаю, але знаю, що була ;) ) Він глибокий ... ну не дуже-десь 5-6 см і має відділення різного розміру. Але така мені не подобається, бо не дуже практична-велика, десь на форму стандартного пляцка Уявляю собі коробку-шкатулку, можна 2-поверхову, з відділеннями ... І де то таке знайти
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Корисні практичні поради.
« Прочитано #55 : 28 Лютого 2012, 15:51:27 »

я для цих цілей використовую коробочку подарункову від Мері кей. Там декілька відділень, якраз підходить для ниток різних та коробочок з голками і на гудзики
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Корисні практичні поради.
« Прочитано #56 : 19 Березня 2012, 12:25:58 »

Не зовсім в дану тему можливо, але корисно знати :)
На чому дурять споживача
Образно кажучи, строкатими виявилися за результатами лабораторних досліджень у ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» звично білі на вигляд молоко і сметана, зразки яких ми купили в івано-франківських магазинах. Фіфті-фіфті, себто приблизно половина на половину, — таким було співвідношення між продуктами, що відповідали вимогам держстандартів, і тими, що розчарували своїм складом нас, споживачів, бо, як з’ясувалося, вони містили менше корисних для людського організму і поживних речовин, ніж писалося на їх упаковках. У такому випадку почуваєшся обманутим ще й тому, що заплатив як за повноцінний продукт, а виробник, виходить, позбавляючи тебе відсотка-другого біологічно цінного компонента продукту, наживається на тобі й інших його покупцях.
Приховано: Показати

Інформуючи тиждень тому про свою акцію під умовною назвою «Чи є молоко в молоці?», «Галичина» обіцяла читачам оприлюднити підсумок досліджень, які здійснили працівники акредитованого на технічну компетентність і незалежність торік у червні випробувального центру ДП «Івано-Франківськстандартметрологія». Отож перед нами — офіційні протоколи випробувань за підписами їх виконавців, з печаткою центру.Молоко «Українське» пастеризоване ПАТ «Галичина» (м. Радехів на Львівщині) за фактичним показником масової частки жиру — 2,3% істотно недотягувало до нормативної величини — 2,6%. інакше кажучи, його жирність не відповідала ДСТУ 2661-10.


На упаковці молока коров’ячого питного пастеризованого виробництва ТОВ «Івано-Франківський міськмолокозавод» зазначено жирність 3,2%. У дослідженому зразку масова частка жиру порівняно з показником нормативного документа виявилась навіть більшою — 3,35%. Густина молока становила 1,0282 г/см3, тобто навіть дещо перевищувала рівень, встановлений держстандартом. Кислотність була нижчою від максимально допустимої — 18. Отже, зразок молока за вказаними показниками відповідав ДСТУ 2661-10 «Молоко коров’яче питне. ЗТУ».

ТОВ «Богородчанський молокозавод» випускає пастеризоване молоко жирністю 2,5%. У дослідженому зразку вона порівняно з показником нормативного документа теж виявилась навіть дещо вищою — 2,58%, густина молока становила 1,027 г/см3, як і передбачено нормативним документом, показник кислотності був нижчим від максимально допустимого – 19.


Наголошу, ми спеціально не вибирали на полицях супермаркетів молоко та продукти з нього, а брали перші-ліпші. Вирішили купити для проведення лабораторного дослідження у випробувальному центрі також сметану «Селянська» радехівського підприємства. І з’ясувалося, що кислотність її перевіреного зразка становила 70 при передбаченій держстандартом 60—100, а от щодо вмісту молочного жиру у своєму продукті — 20% — наші сусіди знову виявились не в ладах із нормативним показником — 21%.


Тільки нехай у читачів не складеться думка, що редакція разом з працівниками органу держстандарту у пошуку відхилень від передбачених стандартами параметрів якості вирішила «відігратися» на виробниках не своїх, прикарпатських, а чужих. Ніякої упередженості до жодного з ближчих чи дальших виробників, чию молочну продукцію ми застали того дня на полицях івано-франківських магазинів, а лише об’єктивність результатів, одержаних при її ретельних лабораторних дослідженнях.


Тож нас не могла розчарувати і сметана, на упаковці якої як виробник значилось ДП «Ямниця» ВАТ «Івано-Франківськцемент»: при нормативних 20% масова частка жиру в ній не перевищувала 18%. В той же час однойменна з радехівською сметана, але вже виробництва Богородчанського молокозаводу, мала жирність на рівні нормативного показника 20%, за яким її і випускають.
Застали ми на полиці супермаркету і сметану «Брест-Литовську», 15%-ї жирності, вироблену в Білорусі. На цьому продукті було вказано термін її придатності 21 день, що суперечить вимогам нормативної документації України — ДСТУ 4418 «Сметана. Технічні умови», п. 10.2.2 — термін придатності сметани для спожиткового паковання не більше п’яти діб.   


У фірмовому магазині Івано-Франківського міськмолокозаводу, розташованому на вул. Г. Хоткевича, ми купили півкілограма солодковершкового масла, привезеного сюди на продаж, як свідчила товарно-транспортна накладна, вранці того ж дня. Масло, за результатами випробувань у ДП «Івано-Франківськстандартметрологія», виявилось не лише свіжим, а й повністю відповідало вимогам нормативних документів. Зокрема, масова частка жиру в ньому становила 73%, тобто була навіть дещо вищою від показника держстандарту (72,5%). і цей жир був повністю молочний, без домішок рослинного, наявність якого в молочних продуктах той же державний стандарт не допускає.


Заодно хотілось би привернути увагу споживачів ось до чого. Коли купуєте в магазині масло, то обов’язково звертайте увагу на термін його придатності, придивляйтеся до паковання, в яке загорнули цей продукт, коли фасували його в супермаркеті. Бо доводилось бачити на полицях і товар сумнівного вигляду: нарізані шматки масла пожовкли, паковання вже не цілком прозоре, а якогось сіруватого відтінку, що викликає закономірну підозру щодо перевищення терміну чи неналежних умов зберігання масла, а отже, і щодо його якості.


А найбільше претензій до виробника з’явилося після ознайомлення з результатами випробування звичайного сирка, а офіційно: «продукту сирного молоковмісного плавленого «Міський», що його виготовили у ТДВ «Полонина» (м. Івано-Франківськ). Звичайно, самі по собі сирні продукти за харчовою цінністю й поживністю поступаються своїм повністю натуральним аналогам — плавленим і твердим сирам, але оскільки сирні продукти значно дешевші, то й на них є попит. Добре вже коли таким продукт визначено чітко й однозначно інформацією на упаковці, коли її набрано літерами не мікроскопічними, а доступними для читання без лупи. Це свідчить, що виробник не намагається ввести в оману споживача, ніби той має справу зі справжнім сиром. Але і сирний продукт повинен відповідати вимогам держстандартів. А в цьому разі, як показали результати дослідження, масова частка загального жиру в сухій речовині при нормативному показнику 30% становила лише 25,7%. Консистенція цього продукту мала би бути зв’язана, пластична, злегка пружна, а фактично вона виявилась незв’язаною, непластичною, непружною, неоднорідною за всією масою сиру. Вимоги до його вигляду на розрізі: малюнок має бути відсутній, допускається наявність невеликої кількості дрібних повітряних порожнин, нерозплавлених білкових частин. Насправді ж, розрізавши сирок, перевірники виявили велику кількість дрібних повітряних порожнин по всій його масі, великі шматки нерозплавлених частин. А може, термін придатності продукту було перевищено? Відповідної позначки на етикетці чи відтиску на фользі, в яку був загорнутий сирок, фахівці з «Івано-Франківськстандартметрології» при всьому бажанні не змогли відшукати.


Ми разом  з ними довго мудрували над етикеткою іншого продукту, проте аж з допомогою адміністрації гастроному «Дарницький» вдалося визначити виробника сиру ковбасного плавленого «Галицький» — той продукт із такою рідною нам назвою виготовляють на виробничих потужностях ТОВ «Молочник», розташованих аж у Житомирі, а офіс цієї фірми в Києві. Чи не тому вона воліє особливо не «засвічуватись», що при перевірці якості ковбасного сиру виплив прикрий факт: масова частка загального жиру в сухій речовині продукту була аж на цілих три відсотки меншою від нормативних 40%.


Як же споживачеві при нинішньому розмаїтті молочних продуктів у магазинах зробити правильний вибір? Фахівці радять: першим критерієм при цьому має бути упаковка — треба уважно прочитати написане на ній. Згідно з державними стандартами, має бути чітко вказана інформація про виробника з його юридичною та фактичною адресами. Варто вчитатися в склад товару, який також обов’язково має бути зазначений на упаковці, як і харчова й поживна цінність продукту та маса нетто. Неодмінно подивіться на термін придатності молока чи продукту з нього. А найперше зверніть увагу на загальний зовнішній вигляд упаковки: якщо вона здута або пошкоджена, таке молоко краще не купувати.


Як стверджують на підставі проведених перевірок фахівці ДП «Івано-Франківськстандартметрологія», нині недобросовісні виробники найбільше дурять споживачів щодо показників жирності молока і сметани, які в серійній продукції нерідко менші від нормативного. Тим часом саме вміст молочного жиру визначає енергетичну та харчову цінність вироблених на заводі молока та молочних продуктів і є одним з основних чинників при формуванні цін на них.
Якщо принесені з магазину молочні продукти виявились неналежної якості, то вам не варто забувати про свої права споживача. Маєте обррунтовані  претензії до якості купленого молока, сметани, масла, сиру — зверніться у той торговельний заклад, де купили цей продукт, аби його вам обміняли, або ж в інспекцію з питань захисту прав споживачів.

Покупки для лохів

Вміння продавати має далеко не кожен. Якщо ж це вміння не обмежується прилавком, то все ще більше ускладнюється. Бо ж продати на вулиці, у чужому офісі чи, ще краще, в когось на дому — мистецтво, талант. Треба знайти людину, яка не збирається нічого купити (бо вона ж не на базарі) і переконати її в тому, що товар, який пропонуєш, є найвигіднішою покупкою ледь не всього її життя…

Нижче наводимо кілька прикладів.

 

Пані Христина, 70 років:

«Я впустила в квартиру продавця, який запропонував дуже гарну та вигідну покупку. Він зауважив, що ця продукція продається на якійсь виставці і коштує там удвічі дорожче. Тобто тут він пропонував 50 % знижку. А продукція надзвичайно потрібна і необхідна. В набір входило: пояс для схуднення, який дуже важливий для жінок в моєму віці, ручний міксер, набір ножів та цибулерізка, яка, до речі, як я вже тепер знаю, не дорізає до кінця. Все це коштувало так дешево — лише 250 гривень.

Я купила два набори — собі і ще комусь. Була впевнена, що ці набори всім згодяться, адже тоді мені здавалося, що це дуже вигідна покупка. А коли він пішов, я збагнула, що не така вже й добра ця покупка. Довелося із цим змиритися. Все це потрохи подарувала близьким».

 

Пан Андрій, 25 років:

«Я отримав лист поштою. В ньому йшла мова про те, що я, сам того не підозрюючи, пройшов вже дві третини шляху до фіналу розіграшу призів якогось там товариства. Мовляв, у мене вже є унікальний номер клієнта та відразу шість номерів участі у фіналі. Мені навіть присвоїли сертифікат фіналіста. А тому тепер я можу претендувати на головний приз — 160 тис. грн.

«Замовляючи нашу косметику, Ви абсолютно нічим не ризикуєте. Якщо з якоїсь причини Ви не будете на 100 % задоволені продукцією, — Ви можете повернути її й одержати назад свої гроші», — йшлося в листі. Тож, коли я розібрався з цим листом, то збагнув, що мені треба купити гель‑скраб для душу, який коштує 42,95 грн.

До цього ще додавалися витрати на обробку та пакування (3 грн.) та на пересилку замовлення (8,5 грн.). І тільки після цього я міг претендувати на той приз. Який, як розумію, я б і  так  не отримав».

 

Пані Ірина, 48 років:

«На роботу прийшли зовсім юні дівчина і хлопець. Відрекомендувалися як студенти Луцького чи Волинського, зараз вже не пам’ятаю, медичного інституту.

Сказали, що міряють всім безкоштовно тиск, мовляв, для досліджень, бо зараз зросла захворюваність на артеріальні хвороби. Поміряли й мені. Запропонували купити прилад. Я купила, але вже дуже скоро він почав вимірювати тиск неправильно. Скаржитися нема кому».

 

Пані Оксана, 30 років:

«До мене на роботу прийшов представник фірми «Брізар». Він сказав, що дуже скоро у них відкриється магазин, в якому продаватиметься їхня косметика за удвічі вищими цінами. Тоді він пропонував дуже вигідний товар: дешеві та стійкі олійні парфуми. Як виявилося пізніше, парфуми були препоганої якості. Тому що в мене тепер — алергія. Крім того, вони виявилися дуже масними і непрактичними. Нікому скаржитися я не могла, тому що не було до кого звертатися. Купила ж я їх «з рук». Без жодних на то документів. Тепер розумію: перше, що мені треба було зробити, — це попросити в нього бодай якийсь сертифікат».

До речі, представники цієї фірми вже третій рік «годують» своїх клієнтів обіцянками на кшталт «скоро відкриють магазин». За словами одної із жінок, коли вона попросила їх показати сертифікат на продукцію, їй сказали: біля себе не маємо, дзвоніть в офіс.

 

Василь Гультайчук, керівник центру громадських зв’язків УМВС в Івано-Франківській області:

«Якщо є заява, в якій людина вважає себе потерпілою, то ми її перевіряємо. Але в нас таких заяв просто немає. Ми тільки радимо людям просто не відчиняти двері незнайомим людям. Немає заяв із цього роду шахрайства. Тут не відбувається примус, ніхто їх силоміць не заставляє, принаймні, у нас по оперативних зведеннях. А для нас головне, щоб вони силоміць не примушували людей купувати і щоб під час цих торгів не вчиняли крадіжки.

Ми роз’яснюємо людям, що можуть ходити різні пройдисвіти, під приводом соціальних працівників, продавців, щоб не пускали до хати. Я вважаю, що в нас демократична країна в цьому плані, і тому менеджери з продажу можуть ходити. Чим більше вони продадуть, тим більший мають відсоток з продажу. Інша справа, що право кожної людини — відмовитися від цього.

Органи міліції не можуть їм заборонити продавати з рук, бо це не їх компетенція. Це вже питання податківців — чи вони сплачують податок з того продажу».

 

Михайло Королик, начальник відділу масово‑роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в області:

«Дистриб’ютори зазвичай займаються декількома видами діяльності. Тому їх важко класифікувати, оподаткувати. У чет­вертому кварталі 2008 року було понад 30 тисяч підприємців, але знову таки, крім дистриб’юторства, підприємець може займатися іншими видами.

Продавець зобов’язаний виконувати гарантійні зобов’язання, а нагляд за гарантійними зобов’язаннями є компетенцією управління у справах захисту прав споживачів. Нашим завданням є відслідковувати, чи зареєстрований він як платник податків, чи суб’єкт підприємництва. А всі такі підприємці переходять, керуючись правом, наданим їм законодавством, на єдиний податок, на спрощену систему, платять 100 грн. в місяць. І їм легше заплатити цих 100 гривень, ніж бути потенційним порушником».

 

Оксана Кобильчук, заступник начальника управління у справах захисту прав споживачів:

Якщо споживач придбаває товар у стаціонарній мережі, то законом він захищається. А коли людина в умовах кризи шукає, де б купити дешевше, то вона має розуміти, що дуже часто це призводить до викидання грошей на вітер. Бо дуже велика ймовірність придбати таку продукцію, яка становитиме загрозу її здоров’ю чи навіть життю.

У нас були дуже схожі скарги, наприклад, при купівлі тонометра. Жіночка придбала його десь біля базару, з пенсії склала гроші, а прийшовши додому, побачила, що він погано вимірює тиск. Це ще добре, якщо людина продає щоразу на одному місці. Тоді можна розраховувати на її чесніть та порядність і на те, що вона поверне гроші. Але якщо людина купила вдома чи на вулиці, то нема до кого звернутися.

У нас багато скарг навіть на ті тономет­ри, які споживач купує в аптеці, тобто стаціонарній мережі. Але аптека видає документ, який засвідчує якість, безпеку і головне — факт покупки. Тоді ми можемо захищати такого покупця. Тому ми попереджуємо споживачів, що при купівлі вони мають брати фіскальний, або хоча б товарний чек.

 

Продають чи кидають?

Візуально кількість «вуличних» менед­жерів з продажу не зменшується. Вони продовжують ходити по наших роботах та квартирах з косметикою, книжками, тонометрами, посудом і купою всього того, що люди можуть собі купити в магазині чи на базарі і без них. Тож, де межа між «продають» та «кидають»? Як часто вони продають нікому не потрібний товар? Як часто люди страждають від випадкових покупок?

На жаль, нині законодавством зовсім не передбачений захист від таких покупок. Більше того, навіть фінансові піраміди, «прикриті» товаром, ніхто не має права притягнути до відповідальності. Адже «бачили очі, що купували». І нікого вже не цікавить, в якому стані була та людина, що купувала, і які гори обіцяв той, хто продавав. Щоправда, якось у Верховній Раді фігурував законопроект на цю тему, але нардепи його так і не прийняли.

« Останнє редагування: 03 Квітня 2012, 13:43:43 від romashkin »
Записаний

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Корисні практичні поради.
« Прочитано #57 : 03 Квітня 2012, 12:40:52 »

Колєги, ви може з мене посмієтеся, але моє нинішнє заняття журналістикою спонукало мене зацікавитися цікавою книгою....
Хочу поділитися. :good
 
Попереджений - значить озброєний: Андрей Кудин "Как выжить в тюрьме" http://survive.kudin.org/content.htm

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Корисні практичні поради.
« Прочитано #58 : 04 Жовтня 2013, 20:58:28 »

кілька хитрощів, які повинна знати дівчина
(не з усіма спокійно погоджуюсь і не всі викладаю)
1. Нанесіть прозорий лак на внутрішню поверхню персня. Тепер колечка не залишатимуть слідів на ваших пальцях.
2. Використайте пемзу, щоб чистити одяг.
3. Сумки можна підвісити на гачки від фіранок. Так просто!
(хі-хі, мою не підвісиш - не витримають ніякі гачки)
4. Носіть вільний хвіст, щоб не зашкодити волоссю. Коли ви зав'язуєте хвіст занадто туго(і часто), волосся витягується і стає ламким. Постарайтеся не зав'язувати хвіст часто на одному і тому ж місці.
5. Біле вино нейтралізує плями від червоного вина на одязі. Так, ви прочитали правильно. Коли ви будете в гостях і випадково проллєте червоне вино на блузу, відразу залийте білим вином і дайте йому висохнути.
6. Бережіть косметику на магнітній дошці. Це хороший спосіб стежити за своєю косметикою і залишатися організованою. (це також не для мене - по-перше де таку дощечку тримати, а по-друге, промінець швидко знайде їй новий порядок і примінення)
8. Плями від дезодоранта забираються за допомогою антистатика або звичайними колготками.
9. Використайте лак для нігтів, щоб легко розрізняти ключі.
10. Охолодити вино можна за допомогою замороженого винограду. У такий спосіб смак вина не стане водянистим.
11. Коли пакуватимете валізу, оберніть ваше взуття в шапочку для душу. Так ви не забрудните свій одяг брудною підошвою. (брєд! хі-хі хітрость)
12. Використайте магнітну стрічку, щоб зберігати шпильки і пінцети.
13. Протягніть ланцюжок через соломинку, щоб уникнути заплутування. Це може виглядати безглуздо, але це допоможе вам заощадити час і нерви.
...
16. Рис в шкарпетці - відмінний тепловий засіб від болю. (??)
17. Шарфи і панчохи можна зберігати зав'язаними на вішалках.
18. Використайте два пальці, щоб дізнатися, чи досить добре сидить бюстгальтер. Якщо ви не можете просунути під нього два пальці, значить, він занадто тугий; якщо ж ви з легкістю просовуєте цілий кулак - занадто вільний.
19. Помістіть в туфлі харчову соду, щоб позбавитися від неприємного запаху. Вона уб'є бактерії і позбавить ваші ноги від неприємного запаху.
20. З винних пробок можна зробити свою власну пробкову дошку для заміток.
21. Важкодоступні шви можна розгладити за допомогою праски для волосся.
22. Взуття можна повісити на вішалки для одягу. (можна. А для чого?)
23. Обдайте щіточку туші теплою водою для легшого нанесення. ( а ще перевірений метод - очні каплі 3% розчин левомецетину)
24. Використайте кубики льоду, щоб видалити гумку з волосся. (мається на увазі - жувальну гумку :) - я так видаляю її з паласу)
25. Як розносити туфлі. 1. Надіньте шкарпетки, а потім туфлі. 2. Посушіть феном ті частини, в яких тисне. 3. Не поспішайте знімати шкарпетки, поки ноги остигають. 4. Перевірте і повторіть процес, якщо треба зробити туфлі ще просторіше. (і туфлі я розношую по іншій методиці)
« Останнє редагування: 04 Жовтня 2013, 21:06:32 від Сонечко+ »
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Корисні практичні поради.
« Прочитано #59 : 04 Жовтня 2013, 21:21:53 »

Ану-ану, розкажи по п.25 свою методику  :davay
Записаний