Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Чому я нелюблю жителів Московії?  (Прочитано 2987 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чому я нелюблю жителів Московії?
« : 22 Вересня 2016, 18:48:32 »

У назві теми є питання. Але для мене то навіть не питання, бо я не розумію, як і навіщо можна любити того, хто тебе зневажає, постійно принижує, а часом так ненавидить, що ладен віддати життя своє чи власної дитини, аби лиш не було твоєї країни і аби ти навіть не міг помріяти, що будеш жити не так, як вони.
Багато хто не дивиться телебачення з Кацпастану. Одні просто не мають доступу до їх каналів, інші після революції гідності просто вже не можуть то дивитися.
Перші можуть наївно навіть не підозрювати всю лайновитість того "глядива", а другі з часом просто забувають, як палко "старший" "брат" нас "любить" і головне "поважає".

І для перших і для других корисно буде заходити у цю тему і "зачерпувати гівенця" час від часу. Але вважайте!!! Перебір може бути небезпечним! Може виникнути ефект облизування.

Для мене особисто то як тренування імунітету. довше 5-10 хвилин дивитися непотрібно. Зате після перегляду імунітет до повертається на доволі довгий час.

Ось перше відео. Тут засвітилася пані курва Монтян і прикурвок  ще якийсь прищавий теж засвітився. Чому прикурвок? Бо лише за гроші недурний чоловік поїде в ту гноянку, де його будуть поливати, а він за всіх буде облизуватися...


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=85-qdfbOYLE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=85-qdfbOYLE</a>

З.І.   І ще, забув сказати... Так, ви не помилилися, ця тема не для обговорення. Можна лише дивитися, або не дивитися  :popkorn :drink
« Останнє редагування: 22 Вересня 2016, 19:03:34 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чому я нелюблю жителів Московії?
« Прочитано #1 : 24 Вересня 2016, 17:04:39 »

Цікавий пост росіянина за національністю, про московитську ментальність.
Приховано: Показати
Здесь в Окленде краем глаза зацепил анти-допинговый, а точнее допинговый скандал в Сочи. В очередной раз подтверждается дворовая, гопническая ментальность. Важно не победить, а сделать видимость. Не построить, а освоить. Не придумать, а украсть и выдать за своё. Не посадить траву, а покрасить землю в зелёный цвет.

С олимпиадой и дыркой в стене — буквально воровского мира понятия. Будто во дворе гопкомпания поймала очкарика и устраивает гонки на велосипедах. Пока один подзуживает, мол, давай, не ссы, кто первый вокруг дома, тот фанеру пробивает; а дружок его сопернику меж тем шилом колеса спускает. Гы-гы, лошара.

Очень хочется пацанам, чтобы ррраз, и в дамки. Отжал велик — гарцуешь по раёну, врёшь, что дядя подарил. Точно то же все эти титулы, медали и ордена, который Путин развешивает, как дипломы поддельные и списанные для корочки и ученой степени типа. Как были никем из ниоткуда эти никогда никем не избранные жулики и воры, так и останутся.

Уж много лет удивляюсь: гневятся и расстраиваются знакомые русские, услышав очередное публичное высказывание какого-то ничтожества из ниоткуда. Что там брякнул Астахов, что думает Мизулина или какие там есть ещё названия у них — какая разница? Мнение случайной бабки в автобусе или анонима в интернете можно послушать с тем же успехом.

Ещё давно, когда назначенный хуилка Медведев встречался с Джобсом, меня передернуло. Вот фото: рядом со взрослым человеком, который добился всего сам, который своими руками построил бизнес, корпорацию, продукты, инновации, изменил мир так или иначе, шагает, вытягивая шею, никчемность.

Шоу в Сочи — точно то же.

Теперь, выхода нет, начнут блажить.
http://staskulesh.com/2016/07/dope/
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чому я нелюблю жителів Московії?
« Прочитано #2 : 09 Січня 2017, 20:55:55 »

А от і нормальні московити є  ;)

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=TydWTfw0yLg" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=TydWTfw0yLg</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чому я нелюблю жителів Московії?
« Прочитано #3 : 09 Січня 2017, 21:44:05 »

Ще один, здоровомислячий громадянин Московії
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.