Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!  (Прочитано 97847 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

 Півторарічна Вікторія Вавринюк народилася цілком здоровою дівчинкою.Влітку, цього року,мати  дівчинки Алла,помітила на очку донечки дивні зміни-зіниця неприродньо світилася,а очко почало збільшуватися.Діагноз лікарів прозвучав мов вирок- РЕТИНОБЛАСТОМА ( рак сітківки ока). Ця хвороба може виникнути у будь-якому віці,та зазвичай виникає у дітей до 5-ти років.І хоча медики вважають цю хворобу генетичною,у родині батьків Вікусі такого не було.Ретинобластома виліковується,якщо вчасно визначити ступінь раку.Віку Вавринюк направили у Одеську клініку для остаточного визначення стадії раку.Обстеження коштує близько 10-ти тисяч гривень.Якщо лікування відбуватиметься в Україні,то обійдеться родині в чималу копійку.Якщо ж за кордоном-то це ще більше- 10-12 тисяч євро.
 Мама дівчинки Алла Вавринюк отримує в місяць 800 гривень соціальної допомоги,батько заробляє близько тисячі гривень.Сім"я мешкає у маленькій хатчині із 90-річною бабусею.Я посмію сказати,що родина живе у злиднях.Адже допомоги ,окрім сторонніх людей, чекати нема від кого.Справа в тому,що батько дівчинки Ігор-круглий сирота,мама Алла реально теж...Аллі було два рочки,коли батьки розлучилися,і дівчинка залишилася з бабусею,з якою живе досі.Тато Алли живе в Копанках з другою сім"єю,і жодного разу з часу розлучення не навідав дочку.Мама Алли живе у Калуші,зловживає алкоголем,і як батько-жодного разу на згадалу за дочку.Зараз Аллі 31.Всі хто у неї є-це чоловік,бабуся і маленька онкохвора донечка Вікуся.Саме ця ситуація, заставила батьків опустити руки,вони не мають рідних,тільки знайомі,які допомогають чим можуть.А дитину треба рятувати.Сім"я не зловживає.
 За наполяганням знайомих ,Алла Вавринюк відкрила в банку рахунок,для збору коштів на лікування Вікусі.А ще звернулася на телебачення,де сюжет про дівчинку побачили чимало людей.Знаю, що уже сьогодні до Вікусі приходили чужісінькі люди і несли хто що міг-гроші,одяг,подарунки.солодощі.А тому, від імені сім"ї Вавринюків,я прошу допомоги для онкохворої дівчинки.Даймо шанс цій дитині на здорове й щасливе життя!

Віка боролася 2  роки з своїх 3,5. Царство Небесне Тобі маленьке янголятко...
« Останнє редагування: 04 Червня 2013, 11:53:10 від Лалія »
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #1 : 07 Грудня 2010, 11:35:21 »

Тут викладене посилання на фонд, що опікується онкохворими дітьми.
Повідомте батькам які документи їм потрібно зібрати і спробуйте звернутися до регіональних волонтерів.

Ще раз умови звернення для отримання допомоги у одного з фондів (такий перелік у кожного фонду приблизно однаковий):
 
Приховано: Показати
Важно:

Для того, чтобы разместить ребенка на сайте необходимо связаться с волонтером, который работает в вашем регионе (контакты ниже в тексте), при отсутствии же там волонтеров - подготовить и выслать на адрес admin@donor.org.ua такую информацию:
  •     Фотографию ребенка (можно несколько, например,  до и во время болезни)
   
  • Историю ваших "мытарств"
   
  • Выписку(и) или справку(и) подтверждающие, что вы проходите лечение в лечебном учереждении (желательны ФИО и телефон Вашего лечащего врача). Обязательно указывайте в письме название лечебного учереждения.
   
  • Реквизиты для оказания финансовой помощи (любое отделение любого украинского банка, кроме "Ощадбанка"). В реквизитах должны быть обязательно указаны: Банк получателя, МФО, Название получателя, Расчетный счет, Код ОКПО или ИНН (если получатель физ.лицо), назначение платежа.
   
  • Контактные телефоны родителей (мобильные и домашний, если есть), домашний адрес.
   
  • Заполненое и подписаннное заявление  на имя регионального волонтера или мое, администратора сайта (Брусиловский А.Б.)
   
  • Если ребенок крещен (в канонической Церкви), пожалуйста указывайте его имя в св.Крещении, чтобы можно было подавать записки на службах.
[/cut]
« Останнє редагування: 07 Грудня 2010, 12:22:06 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #2 : 10 Грудня 2010, 17:30:48 »

Півторарічній Вікторії Вавринюк терміново потрібна допомога!

Маленька Вікторія — єдина і довгоочікувана дитина у сім’ї Вавринюків. Але нещодавно дівчинці поставили страшний діагноз — ретинобластома. Це — злоякісна пухлина ока, що розвивається переважно у дитячому віці із тканин ембріонального походження. Хвороба — надзвичайно рідкісна: приблизно один випадок на 20 000 новонароджених. Але лікування здебільшого радикальне — видалення ока.

Однак, у Віки ще є шанс уникнути операції. Для початку їй потрібно пройти курс хіміопроменевої тера­пії в офтальмонологічному центрі міста Одеси. Обсте­ження під повним наркозом вартує 5 000 гривень. Дорогий і карбоплатин для хіміотерапії: ам­пу­ла (50 мг) — 203 грн., ампула (150 мг) — 473 гривні. При цьому, необхідна доза — 360 мг. А це — 1352 грн. Плюс — 2 ампули етопозиду (260 грн.), 2 ампули осет­рону (120 грн.), глюкоза та фізрозчини.

"Ми не втрачаємо віри, не падаємо духом і не даємо хворобі зламати нашу віру у зцілення та диво. Віра тепер — наше життя! — стверджують рідні Вікторії. — Можливо, є люди, які можуть і хочуть допомогти нашій крихітці. Нам потрібна будь-яка допомога: психо­логічна, мо­ральна, допомога лікарів, Церкви, співчуття та поради і, звичайно, матеріальна допомога. Бажан­ня допомогти дитині — величезне. Віра у позитивний результат — висока. Але без вашої допомоги — не обійтися. Тому, якщо хтось зможе допомогти нашій сім’ї, ми будемо щиро вдячні".

Усі небайдужі можуть перераховувати кошти на рахунок: Приватбанк, МФО 305299, код 14360570, рахунок 29244825509100, призначення платежу: для за­рахування на картку №6762466705436507№4627085828247052 . Ва­ври­нюк Алла Федорівна, код 2893416680.

Дзвоніть за телефоном: (068) 188-56-33.

Стаття з Вікон за 10.12.2010 р.

 
« Останнє редагування: 06 Лютого 2012, 11:19:12 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #3 : 13 Грудня 2010, 09:36:41 »



Усім хто хоче допомогти цій маленькій дівчинці:


Приватбанк, МФО 305299, код 14360570,
призначення платежу: для за­рахування на картку №4627085828247052
Ва­ври­нюк Алла Федорівна, код 2893416680.


Дзвоніть за телефоном: (068) 188-56-33.

« Останнє редагування: 19 Вересня 2011, 16:20:08 від Tandylight »
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #4 : 13 Грудня 2010, 21:28:21 »

Гроші форумців у сумі 700грн. сьогодні перераховані на карточку Вавринюк Алли.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #5 : 14 Грудня 2010, 11:02:39 »

Гроші форумців у сумі 700грн. сьогодні перераховані на карточку Вавринюк Алли.
Ви - молодці. нехай воздасться вам якщо не сторицею, то, хоча б, десятирицею :)
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #6 : 22 Січня 2011, 23:03:38 »

Гроші форумців в сумі 700грн. (в тому числі гроші, передані мені інкогніто) були перераховані на карточку Вавринюк Алли 20 січня.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #7 : 13 Лютого 2011, 19:57:07 »


 На превеликий жаль,очко Вікторії не вдалося зберегти.Його видалили  :( натомість вставивши імплантант.Очко видалили,бо стадія раку була дуже висока.А ще-щоб зберегти друге очко.Кожних три місяці,дівчинку повинні обстежувати в Одеській клініці,задля попередження "онко" другого ока,а також втавляти новий імплантант.Батьки дівчинки дякують усім форумцям, і не тільки,за допомогу.Адже без цих людей,Вікторія могла і не вижити :( Рахунок в банку відкритий для збору коштів.У березні, Вікуся знову повинна пройти обстеження,а батьки повинні заплатити за це і за імплантант :( Кому не байдужа доля дівчинки,звертатися можете за вищевказаною адресою,або перераховувати гроші на рахунок матері дівчинки Алли Вавринюк.
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #8 : 18 Квітня 2011, 13:30:53 »

подаю чек - як свідчення перерахунку грошей, які були зібрані у Калуші зі скриньок. Ці кошти батьки Толіка Головатого висловили бажання перерахувати Дмитруку Голодюку і Вікторії Вавринюк. До речі, минулого тижня Дмитрику зробили операцію на легені. А Віці видалили одне очко - не вдалося врятувати. Хай їм Бог допомагає.
Сім"ї Голодюків і Вавринюк надіслані гроші отримали. Я переконалася телефоном. У родини Вавринюк наступна ситуація: у 1,5-річної Вікторії діагностували рак сітківки ока. На жаль, очко врятувати не вдалося, тому поставили протез. З іншим очком все гаразд. Але протез треба міняти що три місяці, оскільки дитина иросте і з цим пов"язані зміни. Вартість протезу від 500 до 1000 гривень. тому грошей, які убли зібрані у Калуші зі скриньок (дівчинка отримала 5492,40 грн.) вистачить на певний час. Усім дякую! Толік Головатий допомагає іншим хворим діятм - це дуже символічно.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #9 : 19 Вересня 2011, 11:57:28 »

 І знову біда в родині Вавринюків.У дівчинки виявлено ОСТЕОМУ.Це пухлина кісткової тканини біля здорового очка.Завтра батьки Віки везуть дівчинку до Львова на операцію.На жаль суми точної вони ще не знають.Думаю сама,що в порівнянні з іншими операціями,то тут не буде велика сума.АЛЕ....А тому я прошу від імені батьків дівчинки,відгукнутися і допомогти.

 Реквізити Приват Банку не змінилися,та змінився номер карточки поповнення платежу 4627085828247052 Вавринюк Алла.Мобільний 068 188 56 33.

 Вибачайте,що так "сухо" написала,дуже не маю часу.Алла обіцяла.що триматиме мене в курсі справ.Тенділайка,ти в нас ангелочок  :) напиши,що ще треба написати для ширшої інформації. ....
« Останнє редагування: 19 Вересня 2011, 12:11:03 від KATRIN »
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #10 : 19 Вересня 2011, 12:02:13 »

Алла вже дізналася про те, ДЕ можуть зробити останні три аналізи Вікторії???
І СКІЛЬКИ на че потрібно грошей???
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #11 : 19 Вересня 2011, 12:10:42 »


 ЯЯ,то важка тема і розмова.... :( Ні....Вона обіцяла,що триматиме мене в курсі справ. :( Мамі в Калуші сказали,що цю пухлину треба масажувати...Домасажувалися.Дитині "вигнало" обличчя до жаху,за два тижні.Та ще на здоровому оці.Спершу мали їхати до Одеси,щойно вона була в мене і сказала,що завтра їдуть до Львова-в яку клініку,і що далі-не знаю.Завтра буду знати.
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #12 : 19 Вересня 2011, 12:16:06 »

Катю, ЯЯ говорила з Аллою ще минулого тижня й вона мені казала, що їм ДО ПОЧАТКУ ЛІКУВАННЯ потрібно зробити ЩЕ ТРИ АНАЛІЗИ - які в Франківську не роблять . Зрозуміло, що для проведення тих аналізів їй потрібні гроші - хоча б на дорогу до потрібної лікарні - тому й питання - ЯКА СУММА ЇЙ ПОТРВІБНА? Щоб знати скільки просити і в кого.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #13 : 19 Вересня 2011, 12:16:31 »

 :( :( :( :( :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #14 : 19 Вересня 2011, 12:29:50 »


 :( :(
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=MXYJQJQhfWI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=MXYJQJQhfWI</a>
« Останнє редагування: 19 Вересня 2011, 13:15:14 від yurko »
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #15 : 19 Вересня 2011, 15:13:37 »


 На жаль,зараз личко Вікусі виглядає ще гірше,ніж на відео... Зверніть увагу на дату=09.09.2011.Сьогодні 19.09.2011.Пухлина росте досить швидко.... :( :( :( :( :(
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #16 : 19 Вересня 2011, 15:26:43 »

 :( :( :( Бідна Вікуся.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #17 : 19 Вересня 2011, 16:01:00 »

Внесла зміни в перше повідомлення щодо реквізитів. Розміщу прохання про допомогу сьогодні до вечора у групах, що вже організовані на підтримку діток "Життя дитини всього за 10 грн!!" в контакте ( 8 тисяч чоловік, була організована для підтримки Толика Головатого) , група "Пам'яті Даші Євдокімової" (122 000 чоловік).
Викладу відео і попереднє фото. Інформацію напишу сама.
Триматиму Вас в курсі  :bouquet:
Прошу мамочок, що є на професійних мамських форумах, створити тему :) Світланочко, Бюті пліііііз :)
Думаю, що тут не так багато коштів порібно буде..назбираємо. Було б гарно якби вже сьогодні трішки їм на картку кинули, щоб вони мали змогу завтра дістатися нормально лікарні і підозрюю що там свої трати відразу будуть.
Щоб їх вже не футболили з направленнями і формалностями.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #18 : 19 Вересня 2011, 17:25:57 »

Шановні форумці прохання про допомогу Вавринчукам вже розміщене

"в контакте"  група Життя дитини всього за 10 грн!
http://vkontakte.ru/club25213304
і "на Фейсбуці"  в группі One dollar for Life ♥
http://www.facebook.com/groups/DollarforLife/?id=223834664338575&ref=notif&notif_t=group_activity
Прошу поширити інформацію про Вікочку, натискаючи "сердечко" чи "Лайк" і було б гарно якби Ви при цьому коментували, що джерелу можна довіряти.
Розміщуйте посилання на Ютуб на своїх сторінках в соціальних мережах.
Натискаючи на сердечко ( вконтакте) обирайте там функцію "розповісти друзям"
Фейсбук почав бачу вже поширювати, вже пишуть люди і поширюють серед друзів з коментарем "джерелу особисто довіряю"
Вперед :)..бо маленькому калушатку потрібна швидка допомога.
Головне щоб наші лікарі зуміли вберегти інше очко ...
Записаний

informator

  • Користувач
  • **
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 79
  • Бережи совість. Все інше збереже вона.
  • Останні відвідини:
    01 Серпня 2018, 12:20:59

    Звідки: Малицької
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #19 : 19 Вересня 2011, 17:39:59 »

Оскільки гроші потрібні швидко не забувайте про сервіс LiqPAY - переказ займає всього 2 хвилини.
Записаний
Заробляю, пишучи статті.