Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 25 днів

Автор Тема: Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!  (Прочитано 98899 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

 Півторарічна Вікторія Вавринюк народилася цілком здоровою дівчинкою.Влітку, цього року,мати  дівчинки Алла,помітила на очку донечки дивні зміни-зіниця неприродньо світилася,а очко почало збільшуватися.Діагноз лікарів прозвучав мов вирок- РЕТИНОБЛАСТОМА ( рак сітківки ока). Ця хвороба може виникнути у будь-якому віці,та зазвичай виникає у дітей до 5-ти років.І хоча медики вважають цю хворобу генетичною,у родині батьків Вікусі такого не було.Ретинобластома виліковується,якщо вчасно визначити ступінь раку.Віку Вавринюк направили у Одеську клініку для остаточного визначення стадії раку.Обстеження коштує близько 10-ти тисяч гривень.Якщо лікування відбуватиметься в Україні,то обійдеться родині в чималу копійку.Якщо ж за кордоном-то це ще більше- 10-12 тисяч євро.
 Мама дівчинки Алла Вавринюк отримує в місяць 800 гривень соціальної допомоги,батько заробляє близько тисячі гривень.Сім"я мешкає у маленькій хатчині із 90-річною бабусею.Я посмію сказати,що родина живе у злиднях.Адже допомоги ,окрім сторонніх людей, чекати нема від кого.Справа в тому,що батько дівчинки Ігор-круглий сирота,мама Алла реально теж...Аллі було два рочки,коли батьки розлучилися,і дівчинка залишилася з бабусею,з якою живе досі.Тато Алли живе в Копанках з другою сім"єю,і жодного разу з часу розлучення не навідав дочку.Мама Алли живе у Калуші,зловживає алкоголем,і як батько-жодного разу на згадалу за дочку.Зараз Аллі 31.Всі хто у неї є-це чоловік,бабуся і маленька онкохвора донечка Вікуся.Саме ця ситуація, заставила батьків опустити руки,вони не мають рідних,тільки знайомі,які допомогають чим можуть.А дитину треба рятувати.Сім"я не зловживає.
 За наполяганням знайомих ,Алла Вавринюк відкрила в банку рахунок,для збору коштів на лікування Вікусі.А ще звернулася на телебачення,де сюжет про дівчинку побачили чимало людей.Знаю, що уже сьогодні до Вікусі приходили чужісінькі люди і несли хто що міг-гроші,одяг,подарунки.солодощі.А тому, від імені сім"ї Вавринюків,я прошу допомоги для онкохворої дівчинки.Даймо шанс цій дитині на здорове й щасливе життя!

Віка боролася 2  роки з своїх 3,5. Царство Небесне Тобі маленьке янголятко...
« Останнє редагування: 04 Червня 2013, 11:53:10 від Лалія »
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...
Перше повідомлення / Продовження теми 

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #40 : 27 Вересня 2011, 20:53:25 »

Сьогодні Віці знов нічого не робили, вже з четверга чи п'ятниці мама з дитиною лежать у пансіонаті (це не клініка де є медичний персонал, а щось на кшталт гуртожитку), вчора погодились залишити їх в Києві і зробити біопсію, сьогодні ніхто нічого не зробив, бо шукали операційну а також поставили вимогу надати довідку що дитина не перебувала з інфекційними хворими протягом останніх 21 днів. Тато переслав таку довідку факсом, і тут знову мамі сказали, що радитимуться з начальствомі повідомлять коли братимуть біопсію завтра чи аж у четвер....
Я на жаль розмовлла з ними вже аж ввечері, тому єдине куди могла передзвонити це на урядову лінію. Завтра якщо в першій половині дня не буде результатів буду дзвонити до МІністерства охорони здоровя і думаю радити мамі щоб говорила з головним лікарем. Звісно то будемо робити завтра. Щодо коштів за наступні після попереднього звіту період надійшло 468,00 гривень.
26 вересня надійшло 119 гривень платежами по:
19,00     
50,00     
50,00     
27 вересня надійшло 349,00 гривень платежами по:
99,00     
150,00     
100,00     

Всього за весь період надійшло:
20 вересня - 5930 грн.
+
21 вересня - 50,00 гривень
+
22-23 вересня - 678,15 гривень
+
24 вересня 696,00 гривень
+
25 вересня - 0,00 гривень
+
26 вересня - 119,00 гривень
+
27 вересня - 349,00 гривень
 
Всього: 7 822,15     

 
   

   
Записаний

informator

  • Користувач
  • **
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 79
  • Бережи совість. Все інше збереже вона.
  • Останні відвідини:
    01 Серпня 2018, 12:20:59

    Звідки: Малицької
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #41 : 27 Вересня 2011, 21:40:57 »

Цитувати (вибране)
єдине куди могла передзвонити це на урядову лінію

Ну Ви і воїн, у мене просто не вистачає слів слів...
Записаний
Заробляю, пишучи статті.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #42 : 28 Вересня 2011, 01:10:55 »

Что тут говорить,...... бардака я такого не видел вообще! Одесса, были вместе, градусник дать 20 грн. выйти прогуляться, 10 грн. и это знаменитый институт им. Филатова. Бедняга наверное переворачивается в гробу!!!! Львов ....... были и там, отправили в Киев, приехали туда и тут опять посылают в прямом смысле слова! Скажем так,.... лечился и я и мои родители в Киеве, просто сразу оговаривалась цена,(СКОЛЬКО) вот столько ........ заплатили, вопрос решён, а тут ...... .....
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #43 : 28 Вересня 2011, 09:32:00 »

Так,таке враження,що мутять бо треба "щось дати" аби активніше діяли...таке життя тут ..на Україні...такі реалії...
В онкодиспансері вмираючому навіть болі не полегшать (будуть давати щось слабеньке),поки не даш на лапу і це не плітки.. :( 
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #44 : 28 Вересня 2011, 16:15:20 »

Сьогодні до 16.00 мама з дитиною сиділи під кабінетом професора який був на операції. Він зміг переглянути їх знімки лише після закінчення операції.Ввизначив що біопсію можна робити лише в операційній і після кардіограми, а також інших досліджень. Завтра вранці лікуючий лікар розпише план аналізів. Біопсію планують зробити в понеділок.
 Поки все... Триматиму Вас в курсі
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #45 : 28 Вересня 2011, 22:15:55 »


 Думаю, що тут-чого гріха таїти- НЕ ХОЧУТЬ  :o брати на себе відповідальність,бо стан дитини надто важкий,якщо уже йдеться про саркому.Таке враження,ніби мама з дочкою прийшли не до лікарів,а взагалі не знаю до кого.І прийшли просити щось таке,чого ніхто не хоче дати.Скільки мордують цю дитинку? То масаж,то се,то інше.Це що,прищик на носі ? ПІЗ......ЄЦ ! Добре,що хоч Тенді підключилася...Коротше,в мене нема слів  :o
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #46 : 28 Вересня 2011, 23:06:51 »

Я сьогодні звела усі виписки та дослідження,що вони мають в таке собі резюме, типу: "коли", "де", "хто видав" якісь висновки і рекомендації, щоб ніхто не міг по-перше тиснути на маму що вона не діяла, бо коли вони почали позавчора захищатись то спробували натиснути на неї що вона винна, але з перервою в декілька днів з липня місяця вона була у всіх найбільших лікувальних центрах країни і зверталась про допомогу....
Я не лікар, звісно, щоб робити висновки на професійну тему але коли в Одесі у грудні видалили очко і рак, не було призначено навіть одного дня хіміотерапії щоб вбити клітини які можливо і не знайшли на той момент. Призначили якісь борні каплі та ще щось типу йоду чи зеленки і відправили.
Далі більше... масаж на пухлині від офтальмолога в Франківську  (щоправда у довідках вони такого не рекомендували знають як себе підстрахувати), а тепер вони справді не хочуть брати відповідальність, тому що "футболячи" маму з дитиною на постійні до-обстеження, які не могли бути зроблені бо у областях або не було ресурсів таких ( спеціалістів, лабораторного обладнання) або через бюрократичні процедури їх направляли щоб не використовувати коштів, що виділяють з місцевих бюджетів на місцевих діток, а мама навіть не підозрювала, що вона мусить ще й вбачати і їх діях якийсь таємний сенс  чи високу політику. Вона просто зверталась до лікарів і вірила їм як спеціалістам. Думаю що зараз все справді складно виправити...Дуже хочеться щоб принаймні за це хтось відповів, але документи складені дуже обережно
Львів в який мама зверталась, наприклад, взагалі ніяк не зафіксував сам факт її звернення. Вже при мені, коли завідучючий відділенням зі скепсисом у посмішці звернувся до мами, мовляв "І до кого Ви там звертались? До педіатра?" вона відповіла що зверталась до Кізими Зоряни Петрівни і передала усі події та розмови, що велися..І тоді він сказав, що саме з нею щойно розмовляв і їх чекають у Львові з якого три дні перед цим відправили на Київ  з поясненнями, що не мають такого спеціаліста.
Виявилось що якраз Зоряна Петрівна і є тим самим спеціалістом, що міг зробити необхідне обстеження, але її завідуючий не прийняв пацієнтів з іншої області швидше за все через те, що лікування пацієнтів не передбачено бюджетом, ну і звісно том що не хоті брати на себе відповідальність за таку важку операцію, бо успішність її зараз  певне що низька... 
За весь цей час жоден з лікарів не призначив лікування, підозрюю якби першого разу коли Інститут раку почав хіміотерапію і зробив біопсію, яку все рівно з областей відсилають для підтвердження до них, то ми б зараз про це не говорили.
Новоутворення з 07.08.2011 до 22.08.2011 ( 15 днів) збільшилось в об’ємах з 2,4 см в кубі до 7,5 см в кубі, отже втричі
Я вже думала скинути ці документи ( виписки, УЗД, КТ, воно все є у електронному варіанті)для консультації Ізраїльським лікарям через тата Толика Головатого, але на жаль у них сьогодні Новий рік і до 2 жовтня вони не працюють :(
Якби там погодились оперувати ВІку тоді можна було б підключити ТБ думаю нам вдалося б і закликати доброчинні фонди на допомогу і тоді б за пару днів направити дитину туди, але за таких дітей також не хочуть братися Ізраїльтяни.

P.S.Було приємно, коли Національний інститут Раку по знімкам, що робились в Калуші робив свій висновок, то висновки калуського лікаря і їх нічим не відрізнялись, тобто я до того, що ваші ренгенологи описують знімки не гірше ніж спеціалсти з Національного інституту з дуже великою практикою.
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #47 : 29 Вересня 2011, 09:23:44 »

Дитина страждає не зрозуміло через що: чи то лікарі не могли, чи не дуже хотіли... :hot ЖАХ :o Через таких "лікарів" мама ще почне звинувачувати себе...
То що далі?
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #48 : 29 Вересня 2011, 10:11:25 »

То що далі?
Сьогодні їм розпишуть які аналізи зробити до пункції, оскільки пухлина велика навіть зробити біопсію, а вона робиться під анастезією що вже є небезпечно, через часткову заблокованість дихальних шляхів (ніс). Чекаю на дзвінок мами, обіцяла мені відразу повідомити коли розпишуть графік обстежень.

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #49 : 29 Вересня 2011, 10:25:08 »

висновки калуського лікаря і їх нічим не відрізнялись, тобто я до того, що ваші ренгенологи описують знімки не гірше ніж спеціалсти з Національного інституту

Цікаво де саме робили рентгені і розшифровку, у Підгірках чи на Каракая?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #50 : 29 Вересня 2011, 11:08:15 »

Цікаво де саме робили рентгені і розшифровку, у Підгірках чи на Каракая?
МРТ на вулиці Медична,6  лікар: Григоров Юрій Віталійович  :bouquet:
Є ще одне дослідження яке проводилось на Б.Хмельницького,32  це КТ зокрема в Одесі робили також на 4 зрізовому мультиспіральному томографі. Теж мушу сказати ваше дуже добросовісне, 3 сторінки, все дуже детально, лікар Данилюк і він один з небагатьох який написав у рекомендаціях конусльтацію в онколога та офтальмолога. В Калуші КТ робилась через місяць після Одеського (в Одесі 11.08,  у Калуші 07.09)  Одеса направила в Національний інститут раку, Національний інститут раку знов за місцем проживання на дообстеження, Калуш направив до онколога, Онколог у Львові знов до Національного Інстиуту раку, Національний інститут раку знову до онколога в Львів... Поки відстояли щоб залишитись в Києві, як складеться невідомо.
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #51 : 29 Вересня 2011, 11:38:07 »

...
« Останнє редагування: 29 Вересня 2011, 11:43:26 від ksenya »
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #52 : 29 Вересня 2011, 12:17:08 »

Добре би з 1+1 зробили сюжет про ці поневіряння з називанням усіх прізвищ. Хай "героїв" хоч знає вся країна, а ще, можливо, комусь пригодиться цей гіркий досвід, тобто щоб його не повторити і не ходити по колу, а відразу його розірвати. Думаю якщо про такі випадки побільше інформувати - вони будуть ставати рідшими
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #53 : 29 Вересня 2011, 12:40:16 »


 Спробую подзвонити Валентині Доброті з 1+1.Може щось і вийде  :unknow Там теж своя політика  :(
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #54 : 29 Вересня 2011, 12:49:31 »

Була така розмова з 1+1 і якби ми тоді не домовились щоб їх залишили, думаю що відзняли б. Для такого репортажу зазвичай беруть коментар лікаря але вирішили, що і мама може прокоментувати цю ситуацію.
З мамою ми визначились таким чином, що в разі якщо не домовимось з лікарями  по-доброму і мама буде готова дати коментарі, то журналісти 1+1 говорили б зі своїми редакторами щодо такого репортажу.  Бо тоді потрібні були б результати цього ж дня ( щоб їх залишили а не направляли в Львів) це вже був вечір а ТБ поки б відзняло то не в цей день, з такою дитиною вже потрібно було  чапати на поїзд.

Сьогодні Віці робили ренген і здавали кров. Завтра кардіограма і консультація з анастазіологом, що розгляне всі ці аналізи. В понеділок - пункція (біопсія).
Дитина лише сьогодні стала трохи жвавіша, попросила їсти ( бо пракично постійно відмовлялась від їжі і лише плакала)
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #55 : 29 Вересня 2011, 14:59:23 »


 Тенді,про всяк випадок контактний телефон Ірини Маркевич-кореспондента 1+1,яка власне займається питанням медицини - у мене вже є. Якщо треба-дзвони. :bouquet:
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #56 : 03 Жовтня 2011, 18:26:14 »

Сьогодні дитині зробили біопсію, наразі Віка в реанімації. Можливо будуть вливати плазму бо є втрата крові, під час операції відкрилась кровотеча. На сьогодні поки що все. Мама зараз біля палати реанімації дитина поки ще під наркозом.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #57 : 04 Жовтня 2011, 23:25:00 »

Віку перевели з реанімації. вона почувається вже більш менш краще, є апетит, грається. Завтра їм розпишуть лікування і відправлять за кілька днів у Львів де на них вже врешті чекають лікарі. Результати біопсії будуть десь за 10 днів...
З 27 вересня на допомогу родині надійшло 794 гривень
Дякуємо дуже  :bouquet:
Операцію ВІці робитимуть також в Львові але  вже після результатів біопсії. Якщо я встигну до їх від'їзду то зайду і розпитаю більш детально.
Дяку. ще раз усім хто хвилюється.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #58 : 05 Жовтня 2011, 14:37:41 »

Я все ж думаю що щось таке типу сюжету як у програмі наприклад "Гроші" чи подібне треба було б про ті поневіряння розказати. Сподіваюся вони вже закінчились і щасливо, але все ж .... Не впевнена, що вони Вавринюки одні, хто попав у таке "зачароване коло".
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

tendens

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    17 Листопада 2011, 12:30:13

    Звідки: м. Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #59 : 06 Жовтня 2011, 12:01:56 »

Всем доброго дня! Меня зовут Татьяна Кушнирук, я волонтер Викуси.
Я сегодня с утра была у Викуси. Опухоль стала еще больше. Кровушка постоянно сочится. У малышки мало тромбоцитиков - всего 40. Врач настаивает на переводе Вики во Львов. Для этого нужна машина скорой помощи, которой пока нет. Кушать детка опять отказывается.
Я сегодня разговаривала с заведующим детским отделением, где лежит на сегодняшний день Вика. Он сказал, что сейчас речь идет о проведении химиотерапии, но как ранее уже писалось Тенди, для назначения лечения требуются результаты анализов....
Очень нужна помощь общественности - у кого-то есть связи или знакомства для того, чтобы перевести Вику в другую больницу в г. Киев?
Вчера мы вывесили информацию о Вике на сайте Донора http://www.donor.org.ua/index.php?module=help&act=show&c=1&id=1853.
Также, уже созданы группы Вики в одноклассниках и вконтакте - присоединяйтесь!
Записаний