Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!  (Прочитано 98914 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

 Півторарічна Вікторія Вавринюк народилася цілком здоровою дівчинкою.Влітку, цього року,мати  дівчинки Алла,помітила на очку донечки дивні зміни-зіниця неприродньо світилася,а очко почало збільшуватися.Діагноз лікарів прозвучав мов вирок- РЕТИНОБЛАСТОМА ( рак сітківки ока). Ця хвороба може виникнути у будь-якому віці,та зазвичай виникає у дітей до 5-ти років.І хоча медики вважають цю хворобу генетичною,у родині батьків Вікусі такого не було.Ретинобластома виліковується,якщо вчасно визначити ступінь раку.Віку Вавринюк направили у Одеську клініку для остаточного визначення стадії раку.Обстеження коштує близько 10-ти тисяч гривень.Якщо лікування відбуватиметься в Україні,то обійдеться родині в чималу копійку.Якщо ж за кордоном-то це ще більше- 10-12 тисяч євро.
 Мама дівчинки Алла Вавринюк отримує в місяць 800 гривень соціальної допомоги,батько заробляє близько тисячі гривень.Сім"я мешкає у маленькій хатчині із 90-річною бабусею.Я посмію сказати,що родина живе у злиднях.Адже допомоги ,окрім сторонніх людей, чекати нема від кого.Справа в тому,що батько дівчинки Ігор-круглий сирота,мама Алла реально теж...Аллі було два рочки,коли батьки розлучилися,і дівчинка залишилася з бабусею,з якою живе досі.Тато Алли живе в Копанках з другою сім"єю,і жодного разу з часу розлучення не навідав дочку.Мама Алли живе у Калуші,зловживає алкоголем,і як батько-жодного разу на згадалу за дочку.Зараз Аллі 31.Всі хто у неї є-це чоловік,бабуся і маленька онкохвора донечка Вікуся.Саме ця ситуація, заставила батьків опустити руки,вони не мають рідних,тільки знайомі,які допомогають чим можуть.А дитину треба рятувати.Сім"я не зловживає.
 За наполяганням знайомих ,Алла Вавринюк відкрила в банку рахунок,для збору коштів на лікування Вікусі.А ще звернулася на телебачення,де сюжет про дівчинку побачили чимало людей.Знаю, що уже сьогодні до Вікусі приходили чужісінькі люди і несли хто що міг-гроші,одяг,подарунки.солодощі.А тому, від імені сім"ї Вавринюків,я прошу допомоги для онкохворої дівчинки.Даймо шанс цій дитині на здорове й щасливе життя!

Віка боролася 2  роки з своїх 3,5. Царство Небесне Тобі маленьке янголятко...
« Останнє редагування: 04 Червня 2013, 11:53:10 від Лалія »
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...
Перше повідомлення / Продовження теми 

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #240 : 28 Вересня 2012, 21:10:08 »

Скоріше б ці жахи закінчились і Вікуся виздоровіла.Такі випробування для манюні..тай для рідних.. :( Нехай скоріше виздоровлює!!!
Записаний

informator

  • Користувач
  • **
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 79
  • Бережи совість. Все інше збереже вона.
  • Останні відвідини:
    01 Серпня 2018, 12:20:59

    Звідки: Малицької
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #241 : 28 Вересня 2012, 22:38:05 »

Цитувати (вибране)
Скоріше б ці жахи закінчились і Вікуся виздоровіла.Такі випробування для манюні..тай для рідних..  Нехай скоріше виздоровлює!!!

Приєднуюсь до цих слів. Щиро бажаю закінчення цих страшних випробувань.
Записаний
Заробляю, пишучи статті.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #242 : 05 Жовтня 2012, 08:39:09 »

Вчора Віка прибула в Угорщину. Їх поселили тимчасово у гуртожитку, але на жаль не надовго тма немає місць, сьогодні вони переїжджають в інший - до понеділка, а далі скоріше за все будуть у пансіонаті недалеко від клініки, оскільки квартиру винаймати з тих пропозицій що є дорожче і далі ( тобто з транспортом виходитиме набагато дорожче).  Віка відразу пройшла двох лікарів. Вони попередньо визначились з планом діагностичних процедур. Також дуже сподіваюсться на швидке повернення результатів з Мюнстера. Угорська медицина довіряє німецьким лікарям, тому лікарі між собою радитимуться.
Ця поїздка Віки стала можливою лише завдяки родині Грабчуків, що вирішили виділити кошти з зібраних людьми для їх сина. Батько Тарасика  - Андрій організував та допоміг родині сплатити діагностику і початок лікування. Дякую. І дуже сподіваюсь що все вдасться ♥

Може, якщо хтось хоче подякувати за землячку Грабчукам можете це зробити у групі що підтримувала родину у їх боротьбі за життя Тарасика. Вона є у Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/250821768283032/
Сьогодні їм мають під наркозом робити діагностику очей ультразвуком і МРТ.
Вчорашнє фото з Угорщини.
Віка щебече без перестанку і вже обживає нове місце ))
[smg id=3537]
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #243 : 09 Листопада 2012, 11:57:37 »

Вчора маму Аллу та Віку відпустили додому. Вони перенесли три блоки надважкої хіміотерапії і лікарі навіть не сподівались що ВІка витримає їх повністю, передбачали що потрібні будуть перерви, але Віка змогла. Відразу зійшли дві пухлинки на шиї і на голові. Залишається пухлинка над оком. 7 000 євро , що їх заплатив АНдрій Грабчук вже витрачені на лікування. НА днях буде переказана сума в 4 000 євро для продовження Вікиного лікування.
Рахунок клінікою буде уточнено. На сьогодні ця сума складає 18 000 євро -11 000 що заплатив Андрій Грабчук ( тато хлопчика якому зібрали кошти але не вдалось врятувати).

Отже нам потрібно у найкоротші строки знову відновити збір і зібрати:

7000 євро - на лікування.
Вартість гуртожитку на тиждень 95 євро.
Їжа на тиждень -50 євро :(
На жаль іншого виходу немає.. Це найдешевше що можна було знайти у Дебрецені.

Сьогодні на рахунку Віки 1100 гривень.

Тому у нас АЛЯААААРМ!!!
Необхідно зібрати на тиждень мінімум 145 євро це 1450 грн. лише на проживання.
Часу у нас максимум місяць, оскільки кошти що їх перекажуть закінчаться швидко і не обхідно буде поповнити рахунки для продовження лікування.
НА жаль немає ще результатів з лабораторії міста Мюнстер, тобто досі діагноз нейробластома.
З того як веде себе пухлина видно що хіміотерапія подіяла. Значить підібрана вдало.
Необхідна підтримка :(
Дякую усім хто залишається з Вікою ♥

Відповідь від: 09 Листопада 2012, 11:36:29
Вікина группа вконтакті: http://vk.com/club30778022
Відповідь від: 09 Листопада 2012, 11:48:45
Наталочка Бойчук 25 листопада організовує концерт на підтримку Віки Вавринюк.
Захід має вже свою традиціну назву: "Даруйте людям віру у добро".
Усі хто може допомоги Вікусі можуть зробити це під час концерту:

Копіюю повідомлення Наталки.
Цитувати (вибране)
Наталочка Бойчук:

Дорогі друзі, знайомі, - ви знаєте, кожен із нас намагається відшукати своє щастя та свою істину. На жаль, часто істинну красу життя ми починаємо розуміти, коли знаходимося на межі, іншими словами коли стає надто важко жити. Тоді світ стає інакшим: загостреним і болісним, і так хочеться просто жити, просто дихати і просто бачити. Я звертаюся до тих, хто вміє співчувати і допомагати.
Наш благодійний концерт я хочу присвятити дівчинці, яка опинилася у складній ситуації і якій просто необхідна наша допомога.
Ми не будемо говорити голосні слова про добро і благодійність, ми тільки зазначимо, що кошти, зібрані на концерті, будуть передані родичам маленької Вікторії Вавринюк! Прийдіть на концерт 25 листопада у палац культури "Юність" і тим самим долучіться до допомоги дівчинці!

Вона організувала там захід, до якого Ви можете долучитися: http://vk.com/event45223002
Записаний

bodya

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    06 Листопада 2014, 18:41:01

    Звідки: калюш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #244 : 09 Листопада 2012, 15:56:29 »

Ачи можливо переказати кошти на банк-рахунок? гривневий звичайно. Не багато але щось таки перекажу :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #245 : 09 Листопада 2012, 16:41:31 »

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bodya

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    06 Листопада 2014, 18:41:01

    Звідки: калюш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #246 : 10 Листопада 2012, 13:25:05 »

Дякую за інфу. Свідчить про мою неуважність.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #247 : 11 Листопада 2012, 09:37:44 »

Ні. Лише про те, що Ти новачок і ще не все знаєш  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #248 : 12 Листопада 2012, 16:30:24 »

Дуже дякую усім хто відгукнувся допомогти Віці. За вихідні дні надійшло близько 740 грн, які наразі переказані на картку Віки в ОТП банку у Євро. Всього разом з пенсією дівчинки і попередніх надходжень (1100 грн) ВІці сьогодні зранку переказали 3166 грн. ЦЕ дозволить сплатити борг за один тиждень за гуртожиток і оплатити за проживання до кінця цього тижня, а також 100 євро вистачить на їжу на два тижні. НА лікування вже пішло 12 000 євро з них 11 000 євро сплачено і вже 1 тисяча заборгованність. Всього попередній разунок на лікування на 18 000 євро. ОТже необхідно зібрати ще 7 000 євро на лікування і близько 140євро щотижня на проживання та харчування.
Відповідь від: 12 Листопада 2012, 15:44:05
Картка Приватбанку: 4627085828247052, Отримувач: Вавринюк Алла Федорівна
« Останнє редагування: 13 Листопада 2012, 20:51:38 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #249 : 13 Листопада 2012, 21:05:07 »

[smg id=3668]

Картка Приватбанку: 4627 0858 2824 7052, Отримувач: Вавринюк Алла Федорівна
Пряме поповнення онлайн тут: https://liqpay.com/?do=pages&p=pretransfercard

Необхідно знати:
  • номер картки отримувача ( великими синіми буквами)
,
  • номер картки своєї
  • гроші на своїй картці які хочете пожертувувати
  • і телефон для того щоб Вам вислали код і ще раз запитали дозволу на переказ коштів

Відповідь від: 13 Листопада 2012, 20:56:53
Група Вікусі "Вконтактє"
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #250 : 19 Листопада 2012, 13:16:39 »

У пятницю угорці підвели підсумок проміжний де вказали скільки сплачено за лікування, якими платежами і скільки попередньоо потрібно.  Я прошу усіх хто може,  прийняти участь у допомозі ВІкусі. Ще раз нагадаю що 25 листопада пройде концерт о 17 годину У ПК "Юність" кошти від концерту підуть ВІкусі.

[smg id=3677]
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #251 : 12 Грудня 2012, 15:16:31 »

У нас абсолютний АЛЯРМ з Вікою Вавринюк!!!. Усі хто слідкує за долею цієї дитини, прошу поширити інформацію про Вікусю. Дитина останні два місяці проходила лікування в Угорщині і воно дає свої позитивні результати. Оскільки після останньої хіміотрерапії Віку для відновлення довелось довше протримати в стаціаонарі гроші що їх сплатили за лікування Грабчуки закінчились і утворився борг у 3 000 євро ще 1 000 євро необхідно внести за хіміотерапію що її проводитимуть. Наразі ми буквально за вихідні знову зібрали 1930 євро, необхідно терміново ще 2 000 щоб ВІка з мамою повернулись у Дебрецен і продовжили лікування. Нагадаю, що останній раз Віці поставили два різних діагнози НІР - нейробластому, ІНститу нейрохірургії, де проводилась остання операцію - рецидив ретинобластоми...Були відправленно матеріал на аналізи до Німеччини, яка також не могла визначити точний діагноз і направила її аналізи до найвавторитетнішої лабораторії в Мюнстер. Точногодіагнозу немає досі, алу усі лікарі виявили два типи клітин, нейробластоми і ретиноблатстоми....Зараз підібране лікування дає гарні результати і вартість його не настільки баснословна. Потрібно ще підтягнутись і забрати близько 7 000 євро.. Терміново 2 000 євро. Буду вдячна Вам за допомогу і перепост. Картка Віки у Приватбанку №: 4627 0858 2824 7052 Отримувач: Вавринюк Алла Федорівна, код 2893416680.
http://youtu.be/MKaEy3xBNsE
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #252 : 12 Грудня 2012, 23:25:15 »

Я починаю вірити у магію 12.12.12. ))) Це дуже несподіване чудо ) Дорогі мої людоньки Ви сила )) За сьогодні на допомогу Віці Вавринюк надійшло 18 789 гривень ))) Враховуючи 1930 євро що зібрано також людьми це дозволяє Вікусі просто завтра виїхати до Дебрецену і продовжити наразі своє лікування. Дякую Вам дуже ♥ Залишається зібрати близько 4 тисяч але це не у наступних два дні, а хочаб у наступний місяць ♥ Звіт про надходженн я і зняття з картки можна переглянути тут: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AvzoTLeCy41hdGVhNTVXbGRSR3BFdVA1RU9ISWxIQmc


 :hot :hot :hot :hot :hot :hot :hot :hot :hot :hot :hot :hot :hot :hot :hot :hot :hot
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #253 : 14 Грудня 2012, 13:21:29 »

За вчора Вікусі надійшло ще 11 739,46 грн. Наразі у мами на руках 4630 євро. 3000 на оплату заборгованості, 1000 євро на оплату наступної хімії, 130 на те щоб дістатись до клініки, і залишається 500 євро на наступне лікування. Є ще один організаційний момент. Віза мами відкрита до кінця місяця тому її потрібно буде продовжити. На це також підуть кошти :(. Але наразі Вікуся може продовжити своє лікування.
Всього за останні два дні надійшло: 30530.99 грн.
 Дякую дуже усім хто допоміг ♥ Звіт про надходження і зняття готівки з картки Вікусі тут: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AvzoTLeCy41hdHpReF81STdRNkdKQW52S0lYMWhUeVE
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #254 : 14 Грудня 2012, 14:13:55 »

Це не магія і не диво,












диво - це Ти Тенді!!! :bouquet: :bouquet: :bouquet:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #255 : 14 Грудня 2012, 14:30:46 »

Дуже багато пожертв за ці дні надійшло від людей, від одної гривні до 18 000. Кожен відірвав скільки міг  і від імені мами Віки, її родини хочу подякувати усім.
Калушани зібрали за пару днів близько двадцяти тисяч гривень. Дякую Вам за підтримку ВІки ♥
Хочу дуже подякувати Гребцову Олегу Вікторовичу, який підтримував Вікусю увесь цей часі протягом усіх її поневірянь надавав допомогу щомісяця.
Боюсь, що якби не опіка цієї людини можливості Віки лікуватись були б дуже сильно обмежені.
Доля дарує цій дитині гарних оберігів.
Вчора нам не діставало до повної суми  близько 1000 євро  і саме цю сумму вніс пан Сергій він не назвав своє прізвище але у критичний момент також опинився на Вікиному шляху.
Сьогодні Андрій Грабчук повідомив що залишились кошти після діагностики іншої дівчинки якій вони також оплачували лікуванні і вони прийняли рішення ще допомогти Віці і цими коштами.


Д Я К У Є М О!!!
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #256 : 17 Грудня 2012, 09:20:23 »

Андрій та Ульяна ГРабчуки вчора виділили Віці Вавринюк ще 1500 євро. Ці кошти залишились після діагностики іншої дитина, на яку вони виділяли кошти. Від імені мами і родини маленької Віки хочу подякувати за цю колосальну підтримку і без перебільшення шанс що ВИ даєте дитині. Таким чином 6130 євро це кошти які зараз є у Віки. 3 000 піде на погашення заборгованності, ще 1 000 євро буде оплачена хіміотерапія і залишається 2130 євро на подальше лікування.

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #257 : 17 Грудня 2012, 10:59:47 »

Є такий вислів:
"Світ не без добрих людей!"
Іноді коли я кажу людям середнього і старшого віку, що на мій погляд люди зараз кращі ніж колись, на мене дивляться як на божевільного.

Але я так кажу, через те, що знайомий з такими людьми як Ірина Сахно і Олег Гребцов.
І навіть якщо я помиляюся і таких людей насправді небагато,

все ж, світ  не без добрих людей!  :good
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #258 : 17 Грудня 2012, 19:35:12 »

Цікаво якби лікарі провели першу операцію( в Одесі здається то було) так як треба то чи була б зараз така ситуація ?! :(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #259 : 17 Грудня 2012, 20:01:44 »

Тепер краще навіть не думати про таке...  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.