Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: БЛАГОДІЙНІСТЬ  (Прочитано 13959 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #20 : 20 Грудня 2009, 21:56:33 »

ЯЯ, Вам просили передати велике дякую!
« Останнє редагування: 20 Грудня 2009, 22:01:50 від Люся »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #21 : 05 Грудня 2011, 15:11:41 »

Цікава стаття на на таку вже "нашу" тему. Завдяки Тенді ми якось всі раптом "помітили" ту біду, з якою зустрілися батьки хворих діток. Це було вже і до цього, і, нажаль, триває і зараз. Так, благодійникам і волонтерам вдається врятувати ДЕЯКИХ, але, нажаль, не всіх. Я навіть недавно посперечалася зі своєю мамою на цю тему. Моя мама живе в селі і недавно хвалилася мені як сільські люди гарно жертвують на церку і як за кошти сільських жертводавців гарно розмалювали церкву - а я їй відповіла несподівано крамольно. В селі де моя мама живе є дві великі і нові церкви. Тобто при бажанні молдитися і брати участь у службі є де, але я не згідна, що церква має бути так розкішно прикрашена в той час, як помирають діти ваід хворб які виліковуються тільки через те, що на лікування немає грошей! Хто зі мною не згідний, я зрозумію, хай скаже, що я недостатньо вірую, але я проти розкошів церкви в цей час, хай навіть церква і займається благодійністю. Значить може більше, раз може собі дозволити такі дорогі і розкішні декори.
Але я відхилилася від теми. Ось стаття
http://life.pravda.com.ua/columns/2011/12/5/90644/

Доки ми, українці будемо давати себе так нещадно грабувати, давайте вже починати захищати нашу Конституцію. Хто як не ми, спитає у влади чи вертолітні майданчики, десятки резиденцій , розкішні стадіони і т. д. вартніші і пріорітетніші, аніж життя громадян великих і малих? Пропоную оголости рух проти проведення в Украхні Євро2012 доки не буде проведена повна ревізія влади  і злодії не будуть там, де вони мають бути, і пріорітети будуть розставлені, так як вони мають бути розставлені. Не може бути так, щоб в одній країні одні купували мешти зі зміїної шкіри і продовжували багатіти аж їм з горла лізе, а інші вмирали, бо нема грошей на лікування!!!!! Не може життя мати ціну!!!!!
« Останнє редагування: 05 Грудня 2011, 15:42:51 від Люся »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #22 : 05 Грудня 2011, 15:14:38 »

Абсолютно з тобою згідний! І не тільки проти розкошів в церкві в цей час,а взагалі.Христос народився і жив не в розкоші.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #23 : 05 Грудня 2011, 16:22:36 »

Уряд вирішує проблеми бюджету за рахунок звичайних громадянhttp://www.spilnasprava.com/wp/?p=6829
 "Насправді, непряма оцінка доходів у проекті постанови Кабміну стосуватиметься більш широкого кола громадян. А саме, отримувачів допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку; одиноких матерів; малозабезпечених сімей; отримувачів субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та придбання палива.

В цілому, програма оцінки непрямих доходів “накриє” щонайменше 2,5-3 мільйони українських сімей. Це значні цифри, зважаючи на те, що в Україні загалом живуть біля 17 мільйонів сімей.

Але, яка мета цих новел? В чому суть? Який ефект це дасть для покращення системи соціального захисту населення? Давайте подивимось на факти.

По-перше, уряд начебто хоче зекономити державні кошти. Але, про яку ж суму економії в цілому йде мова? Сьогодні на ці види соціальних допомог виділяється близько 10-15 млрд гривень. Припустимо, що перевірка виявить 5% порушень, і на обмеженні прав малозабезпечених громадян урядовці зекономлять 500-700 млн гривень. Погодьтесь, абсолютно мізерна сумма! Особливо якщо порівняти її з утриманням апарату державного управління.

Так, наприклад МВД у 2012 році планується надати 14,4 млрд гривень, Міненерговугілля понад 10 млрд гривень, а на утримання Верховної ради та Державного управління справами буде виділено 3,3 млрд гривень."
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #24 : 18 Грудня 2012, 15:30:55 »


Відповідь від: 18 Грудня 2012, 14:49:56
http://stoknews.com/tureckaya-semya-spasaet-russkogo-parnya/
Турецкая семья спасает русского парня

Вот уже четыре года как русский молодой человек живет в турецкой семье, которая приютила его после страшного ДТП, в котором тот потерял память

 и стал инвалидом.

В 2008 году недалеко от курортного города Анталья парень попал под междугородний автобус, после чего по

нему проехалась легковая машина. Пострадавшего доставили в больницу в крайне тяжелом состаянии, медики собирали его буквально по частям, выводили из комы. У него была констатирована тяжелая травма головы и множественные переломы.
Там, в больнице, его и увидела домохозяйка Гульсум Габадайи, которая пришла навестить родственницу, говорит председатель русского сообщества Антальи Марина Сорокина, пишет Life NEWS.
Женщина начала ухаживать за парнем. При себе у него не было никаких документов, что делало невозможным как установление его личности, так и национальности в целом. Стараниями медиков он выжил, но остался глубоким инвалидом — не может разговаривать и прикован к постели. Беспомощного молодого человека приютила семья Габадайи. Ему дали имя Умут, что в переводе с турецкого означает «надежда». С того времени приемная мать выхаживает парня, радуется каждому улучшению его состояния.

«Он лежал в реанимации около года, я стала за это время его руками и ногами. Когда пришло время его куда-то выписывать, мой младший сын сказал, что надо забирать брата домой», — говорит Гульсум.

14-летний Алихан — младший из трех сыновей Гульсум — первым предложил приютить несчастного парня. С тех пор Умут стал их братом — самым старшим и в то же время самым младшим ребенком.

«Мы очень его любим. Когда в Турции проезжают свадьбы, у нас традиция — раскидываться сладостями. Вот я собираю все и приношу вкусности брату, — рассказывает Алихан. — Мы стараемся, чтобы ему доставалось самое лучшее. Ухаживаем за ним, и он даже начал улыбаться»

Долгое время никто ничего не знал о молодом человеке, пока однажды в гости не зашли русские. Услышав русскую речь, Умут не смог сдержать слез. Затем к нему пригласили домой учителей русского языка, которые подтвердили, русский для жертвы аварии — родной.

Узнав это, приемная мать во что бы то ни стало решила найти родных парня, которые наверняка ищут его. Информация

была направлена в Интерпол и Генконсульство РФ в Анталье. Прошло уже несколько месяцев, но результата пока нет.

«Я смотрела за ним, как за ребенком, 4 года, и хочу, чтобы он встретил вновь свою родную семью. Как бы мне не было больно осознавать возможность

расставания с ним, я понимаю, что встреча с родной матерью будет стимулировать его. Но никто не сможет ухаживать за ним, как я, и я отдам его кому-то, только будучи уверенной, что он всегда будет защищен

. Я поставлю сына на ноги. Стараюсь лишь ради одного — услышать его голос», — говорит Гульсум.

По словам врачей, сегодня по развитию Умут находится на уровне двухлетнего ребенка, на вид же ему около 22 лет. Однако приемная семья не отчаивается и ежедневно старается скрасить будни Умута и развить его способности. Недавно он начал улыбаться и моргать, у него восстанавливаются атрофировавшиеся мышцы и он уже способен самостоятельно принимать пищу.

Узнав об этой истории, турецкие власти в срочном порядке оформили молодому человеку гражданство Турции и дали ему имя — Мустафа Оз Умут. Наличие гражданства позволило продолжать бесплатное лечение русского туриста. В семье Гульсум и ее мужа помимо Умута растут трое детей. Все они живут на пенсию в 600 лир (около 10 тыс рублей).

Поиски родной семьи Умута продолжаются, к ним подключились волонтеры.

Источник: islamnews.ru
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #25 : 19 Лютого 2013, 22:09:47 »

Сьогодні мав у Львові зустріч з цікавими, дієвимми людьми, не останніми в благочинстві, жертовній праці та милосерді. Наштовхнуло на такі роздуми-приглядання. Небайдужим, для подальшого обговорення, пропоную переглянути слідуючі сайти:

Віра і Світло - http://fandl.org.ua/
та Місія Емаус - http://emaus.ucu.edu.ua/dijalnist/
« Останнє редагування: 19 Лютого 2013, 22:29:57 від Lyolik »
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #26 : 19 Лютого 2013, 22:21:29 »

та Місія Емаус - http://fandl.org.ua/
Ви дали обидва посилання на "Віра і Світло"
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #27 : 19 Лютого 2013, 22:29:03 »

Працівники центру «Емаус» регулярно проводять презентації у вузах, школах, громадських організаціях, на парафіях, тощо. Метою презентацій є свідчити про цінність та гідність кожної людини, відкривати для присутніх дар та покликання осіб неповносправних. Під час презентації працівники центру спонукають присутніх задуматися над ставленням суспільства до осіб розумово неповносправних, поміркувати про причини такого ставлення.
 Учасники презентації мають можливість більше дізнатися про осіб неповносправних, про їхні потреби, а також про те завдання, яке вони покликані виконати у суспільстві – через свою щирість і безпосередність, через життя «без масок», через свою ранимість, відкритість і беззахисність перетворити його, зробити його більш людяним.
 Під час презентації відбувається показ документального фільму про те, як дружба з особами неповносправними перемінює життя людей, відкриває те, що насправді має вартість, відкриває цінність серця людини.
 Далі організатори презентації знайомлять присутніх з особою Жана Ваньє, з діяльністю спільнот «Лярш» та «Віра і Світло», запрошують усіх відвідати спільноти, стати приятелями осіб неповносправних, співпрацювати з центром «Емаус», або просто закликають при найближчій зустрічі з особою з особивими потребами не відвернутися від неї, а прийняти такою, як вона є. На презентаціях завжди присутні «друзі» – особи розумово неповносправні, їхні приятелі – молодь, а також, при можливості, батьки. Усі вони діляться своїм досвідом перебування у спільнотах, розповідають історії свого життя, відповідають на запитання присутніх.


http://emaus.ucu.edu.ua/dijalnist/

Ценнтр Емаус запросто можна запросити до Калуша, для презентацій у школах і т.д. Без проблем можна зконтактуватися з ними, але мене турбує мінімальне "ядро" зацікавлених, бо зрозуміло, справа відповідальна. Навіть у Івано-Франківську нема "Віри і Світла", наразі хотів би поспілкуватися і більше дізнатися про це. Бо певні знання маю, але, очевидно, цього замало, і...наразі - сам???
Відповідь від: 19 Лютого 2013, 22:27:14
В перспективі бачу можливість через управління освіти запросити Емаус до Калуша, хоча б в плані "просвітлення" ще не зіпсутої молоді,хоча б в деяких закладах.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #28 : 08 Травня 2013, 11:45:11 »

Ось посилання на сайт, де також можем  викладати прохання про допомогу. Небайдужих людей серед нас багато.  Bankdobryhsprav.com.ua тут також можна
 ознайомитись детально з проектом.
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #29 : 08 Травня 2013, 15:21:40 »

Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #30 : 24 Травня 2013, 01:01:54 »

Я - забудькувата свинка :pardon. Обіцяла прозвітувати про подарунки діткам, які були зібрані на моє день народження-форумівку. Хочу особливо подякувати пані Світлані з калуської християнської організації, яка опікується долинським сиротинцем та всім форумцям, що відгукнулись на мою пропозицію. Подарунки були роздані кожній дитині окремо (тобто, не на розсуд сиротинця,а таки кожен подарунок потрапив саме у дитячі руки) під час проведення різноманітних конкурсів. Ще раз - щира всім подяка і будьте благословенні :bouquet:
Записаний