Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Як ви влаштувались на роботу?

давав хабар
по конкурсу, оголошенні... - не платив
не можу влаштуватись
по знайомству без грошей
відкрив (-ла) власну справ

Автор Тема: Як знайти роботу?  (Прочитано 93488 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Як знайти роботу?
« Прочитано #20 : 26 Жовтня 2010, 15:51:28 »

якщо маєш природні задатки до підприємницької діяльності (за собою такої жили не наблюдав),
Тут Ви праві)))))це не для мене.
Відповідь від: 26 Жовтня 2010, 15:49:55
Працювала. Та мені не дуже сподобалось.
Мені здається, що хімія цікава штука
Записаний

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Як знайти роботу?
« Прочитано #21 : 26 Жовтня 2010, 16:12:27 »

А я влаштовувалась на роботу по 2 вищевказаним пунктам. Але проголосувати можна лише за 1 варіант :(. А вони рівноцінні - раз по оголошенню (задоволена була і роботою і посадою), а раз - знайомі підказали (також хороший був варіант).
Відповідь від: 26 Жовтня 2010, 16:11:48
Мені здається, що хімія цікава штука
А вчителькою хімії - не цікаво?
Записаний

Wipsa

  • Початківець
  • *
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    10 Грудня 2012, 14:24:31

    Звідки: незалежності
Як знайти роботу?
« Прочитано #22 : 26 Жовтня 2010, 20:25:30 »

ksenya,

А для чого шукати роботу?  Пробували розібратись в цьому питанні?
Якщо, наприклад, головна ціль роботи це зарплата, то може краще шукати не роботу - а заробіток чи просто гроші?
Тоді вже варіантів получаєтся трохи більше  :)
А якщо, вам не потрібні гроші  - то ситуація міняється, треба давати хабаря і йти в держслужбовці :D
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Як знайти роботу?
« Прочитано #23 : 26 Жовтня 2010, 21:22:42 »

А я знайшла роботу в Києві, що перший раз, що другий - на вулиці. В прямому і переносному значенні. :)
В туристичну фірму напросилась черз їхнього агента, який пропонував мені їх послуги. Я послухала-послухала і спитала, чи не візьмуть вони до себе ще одного працівника без досвіду, але дуже талановитого в плані навчання і роботи. Мене привели до начальства...І взяли. Прикріпили до мене на 2 дні наставника і "пустили у вільне плавання".
Вдруге, і розповідати встидно - не так, боюсь, зрозуміють. Я сиділа на трамвайній зупинці і розмірковувала про те, що наша туристична фірма останні місяці втратила 2 директорів і всі наші заборгованості по зарплаті зникли разом з ними. А за квартиру - хазяйка поставила ультиматум заплатити до кінця тиждня, або забиратись геть. Йшли двоє представницького виду чоловіків в хороших ділових костюмах. Але напідпитку. Зупинились біля мене і запропонували піти з ними на каву. Я відмовилась. Але кафе було поруч, а чоловіки хоч і тактовними, але дещо настирними. Я погодилась. Зрозумівши, що після кави я з ними нікуди не іду, вони пересіли до іншого столика. А я, п"ючи подаровану каву, почула, як один із них жалівся, що за місяць його доця переходить в закордонну фірму і у них буде вакансія....Одним словом, через їхнього водія (поки він, під"їхавши, очікував і скучав) я вивідала назву фірми і її адресу. Через тиждень я до них прийшла, понадіявшись, що мене не упізнають. Мене взяли!!! Але, як виявилось все ж таки упізнали. Та, прочитавши мою трудову книжку, запропонували не заміщати нову вакансію, а працювати по спеціальності, так як у них ту роботу виконував головний інженер і його "напрягало" додаткове навантаження.
Отак, у моєму житті все ставалось випадково. А ще я працювала на телебаченні (паралельно з туризмом) - також пішла на біржу і по дорозі прочитала об"яву про набір телеведучих. Не всім вимогам я відповідала зі своєю будівельною спеціальністю, але чому б не ризикнути, тим більше, що конкурс проходив цього ж дня і до співбесіди залишалось 2 години.
Відповідь від: 26 Жовтня 2010, 21:14:31
Так що у мене свої варіанти голосування -випадково, чи нагле самопропонування. Візьміть, бо я вашій фірмі потрібна  :).
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Як знайти роботу?
« Прочитано #24 : 26 Жовтня 2010, 21:36:09 »

Цитувати (вибране)
А я, п"ючи подаровану каву, почула, як один із них жалівся, що за місяць його доця переходить в закордонну фірму і у них буде вакансія....Одним словом, через їхнього водія (поки він, під"їхавши, очікував і скучав) я вивідала назву фірми і її адресу. Через тиждень я до них прийшла, понадіявшись, що мене не упізнають. Мене взяли!!!

вражаюча історія))) а з першого погляду і не скажеш, що у Вас такі таланти)))
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Як знайти роботу?
« Прочитано #25 : 26 Жовтня 2010, 21:45:58 »

А де це Ви мене бачили? ;)
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Як знайти роботу?
« Прочитано #26 : 26 Жовтня 2010, 21:52:43 »

як де? ось зліва таке біле пухнасте і посміхається))
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Як знайти роботу?
« Прочитано #27 : 26 Жовтня 2010, 21:54:19 »

Так, впертість, чи правильніше - наглість - друге щасття.  :)
Тепер, правда, я уже не така самовпевнена і рішуча. Швидше, зараз усе навпаки. А раніше, я не могла впустити майже ні одного шансу, не спробувавши хоч щось зробити. Якщо був хоч 1 шанс із 1000, я не змогла б собі пробачити, що я не попробувала хоч щось для цього зробити....А знаєте, багатьом роботодавцям подобається таке вперте бажання працювати і тверда переконаність, що саме я їм потрібна, а їхня фірма - мені.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Як знайти роботу?
« Прочитано #28 : 26 Жовтня 2010, 22:01:16 »

Цитувати (вибране)
Тепер, правда, я уже не така самовпевнена і рішуча

точніше "за теперешніх умов/в теперішньому оточенні". попадете в умови за яких Ваша рішучість проявлялась - вона проявиться знову)

Цитувати (вибране)
А знаєте, багатьом роботодавцям подобається таке вперте бажання працювати і тверда переконаність, що саме я їм потрібна, а їхня фірма - мені.

саме так, особливо друге.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Як знайти роботу?
« Прочитано #29 : 28 Жовтня 2010, 16:07:43 »

А вчителькою хімії - не цікаво?
Не можу бути вчителем навіть якби хотіла, бо не маю педагогічної освіти!
Відповідь від: 28 Жовтня 2010, 16:04:03
я вивідала назву фірми і її адресу. Через тиждень я до них прийшла, понадіявшись, що мене не упізнають.
Так, у Вас був щасливий випадок
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Як знайти роботу?
« Прочитано #30 : 29 Жовтня 2010, 10:49:38 »

навряд, хоча можливо. Якщо є знання , дійсно високі знання то можливо.
Відповідь від: 25 Жовтня 2010, 18:09:56а чому саме державну?
Бо це було б класно))))))))

і що ж в цьому класного? сидіти на шиї в роботяг класно? здирати гроші з підприємців класно? брехати, махлювати, одержувати хабарі класно?
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Як знайти роботу?
« Прочитано #31 : 29 Жовтня 2010, 16:05:35 »

і що ж в цьому класного? сидіти на шиї в роботяг класно? здирати гроші з підприємців класно? брехати, махлювати, одержувати хабарі класно?
Чому Ви так категоричні? У мене була державна робота. І ні в кого на шиї я не сиділа - а виконувала свою роботу, як і всі. Моя робота не була абсолютно пов"язаною із здирництвом грошей з підприємств  :unknow, хіба що у вибиванні коштів у вищестоящої організації для кошторисно обгрунтованого виробництва. Брехати і отримувати хабарі мене також не заставляли  :o.
Може для чоловіків ця робота і "не престижна". Але жінці що треба? Для неї головне - сім"я. А робота повинна давати відчуття захищеності (на скільки це можливо у наш час). То їсть, що, якщо вона чи її дитинка, як захворіє - її не звільнять, а щей оплатять лікарняний. Що вона піде у оплачуваний декрет і за нею зберігатиметься місце. Що її дітки їздитимуть у табори по путівкам. Що сама вона їз сім"єю поїде відпочивати у профсоюзну відпустку не за 3000грн, а за 300грн і т.д. І накінець, що отримуватиме стабільну зарплату, а не "постійні скачки" як у комерційних фірмах.
Тут я Ксеню розумію. А далі, якщо вона крім знань набереться ще й досвіду роботи - то як захоче ....(варіантів маса, лиш би собача криза пошвидше здохла і тупі закони разом з нею)
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Як знайти роботу?
« Прочитано #32 : 29 Жовтня 2010, 16:33:49 »

Цитувати (вибране)
а щей оплатять лікарняний. Що вона піде у оплачуваний декрет і за нею зберігатиметься місце. Що її дітки їздитимуть у табори по путівкам. Що сама вона їз сім"єю поїде відпочивати у профсоюзну відпустку не за 3000грн, а за 300грн і т.д. І накінець, що отримуватиме стабільну зарплату, а не "постійні скачки" як у комерційних фірмах.

ну, і звідки по вашому візьметься все це щастя?
я Вам скажу звідки - з того що якийсь роботяга, буде працювати далеко від сім"ї, без прав, без відпусток, без лікарняних, живучи десь в бараці, а потім коли привезе зароблені гроші додому і захоче купити для сім"ї автомобіль, щоб було не гірше ніж у інших, то зе цей автомобіль він заплатить ціну одну з найвищих у світі, тому що у декому проплатять лікарняні, яких у цього роботяги не було, декому відпустку за 300 а не за 3000, якої в цього роботяги не було, хтось, на державній роботі з вищою посадою випише собі іномарку покруче і т. д.

я не хочу ображати держслужбовців, розумію що вони на держслужбі не від злого наміру сидіти у когось на шиї, але факт залишається фактом - гроші які одержують "білоручки" держслужбовці перед цим були зароблені чиїмось потом, а потім у нього відібрані.

у знайомого вкрали автомобіль. пішов у міліцію. сказали платите стільки-то - знайдем. ну добре, згоден, робота повинна оплачуватись, але нащо тоді платити податок, якщо потім все одно треба буде ще й послуги держслужбовців окремою таксою оплачувати?
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Як знайти роботу?
« Прочитано #33 : 29 Жовтня 2010, 16:51:42 »

А Ви в курсі що працюючи на державній роботі люди платять державний податок. І чимало.  :( Так, що їдуть за свої.  :P А ті хто працюють за кордоном нелегально отримують свою зарплату сповна.
Записаний

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Як знайти роботу?
« Прочитано #34 : 29 Жовтня 2010, 18:24:33 »

Може ручки у них і білі, але голови працюють. І ще питання, яка робота легша. Нехай такий роботяга попрацює, скажімо, бухгалтером, в держустанові. Впевнена, що йому фізична робота здасться безпечнішою і легшою для здоров"я. Хтось може працювати головою, а хтось - ні, комусь легше фізична праця, а комусь - інтелектуальна. Хто на що вчився чи не хотів вчитися. Це я не про Вас особисто. А для прикладу.
Відповідь від: 29 Жовтня 2010, 18:16:53
у знайомого вкрали автомобіль. пішов у міліцію. сказали платите стільки-то - знайдем. ну добре, згоден, робота повинна оплачуватись, але нащо тоді платити податок, якщо потім все одно треба буде ще й послуги держслужбовців окремою таксою оплачувати?
Так не повинно бути :evil . Тому, деякі люди і хочуть йти на держслужбу, щоб змінити те, що маємо.
А ще - всі ми забули, що чоловік - то добитчик, а жінка - берегиня домашнього вогнища. Раз ви, чоловіки, не справляєтесь з поставленими природою задачами і жінки вам допомагають, тим, що і самі уже йдуть на здобування "харчів", то вже маєте бути вдячними нам  :bouquet:. А не кричати, що там білоручки. Їдьте, як істинні роботяги за кордон. Вогнище задмухайте, дітей - старикам. Гарне майбутнє  :duvno.
А я вважаю, що на держслужбі якраз жінкам і місце. Бо вона мама. В сім"ї мама своїм дітям. На роботі - мама підлеглим і залежним. :P
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Як знайти роботу?
« Прочитано #35 : 29 Жовтня 2010, 18:54:00 »

ну до чого ж тут жінка/чоловік?
фізична/розумова?

це зовсім інше.
фундаментальна різниця між держслужбою та недерж - то що перша живе за рахунок другої.
в нормальній країні друга за це дещо отримує від першої і в цілому це співпробідництво.
в україні друга або нічого не отримує від першої, або отримує кучу проблем, або отримує нехтовно мало хорошого, тому в україні це не співробітництво, а паразитування.

людина яка співпрацює з державою робить це або не свідомо або свідомо.
не знаю що заслуговує більшої "поваги" - несвідоме життя, чи свідоме паразитування, на тих хто вирощує хліб, будує, конструює.

от і все. в мене перша офіційна робота була в бюджетній сфері. це ж..а скажу я Вам.
працівники приходили в 10, пили чай, каву так проходила година, в 11 вони починали готуватись до роботи, і десь в пів-дванадцятій кожен другий чи третій починав працювати. в 12 вони починали готуватись до обіду, потім обід, потім після обідні розмови вже й 3тя година. за роботою час летить швидко  :D
потім починали "закривати справи" готуватись до закінченна робочого дня.
так і працювали.

Ви тут бухгалерів згадували? оо бугалтери у нас працювали наааайбільше! через кілька років як я звідти втік розгорівся великий скандал. не знаю як він виплив і чому, та суть була в тому що бугалтери понаписували собі різних надбавок за все що можна і за що не можна. там були "вредность" від робот з радіоактивними матеріалами і ще всяка фігня.

за чиї гроші їм виплачували цю вредность треба говорити?


Відповідь від: 29 Жовтня 2010, 18:50:33
є така приказка у людей певної професії

"то, что ви еще не сидите не ваша заслуга, а наша недоработка".
відносно українських держслужбовців це 100% істина.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Як знайти роботу?
« Прочитано #36 : 29 Жовтня 2010, 19:43:32 »

Значить Вам не повезло (чи навпаки) з тією роботою. У нас приходили на 8.00 і чай пили лише в обідній час. А коли хтось приходив, то і без обіду могли працювати. Були дні, коли і в туалет, вибачте, сходити було ніколи.
А щодо жінка-чоловік, то роботу шукає Ксеня. Відповідно і тема під неї розгортається, під її питання.
І як писала уже Лалія, той, що працює "далеко від сім"Ї" на зарплату службовців ніяк не впливає. А про бухгалтера - хто не пробував, тому збоку судити легко. Понакручували собі надбавок - то всі ми майже такі. Хто ближче до грошей, у того і соблазн і апетит зростає. Це вже залежить від совісті окремо взятих людей.
Цитувати (вибране)
за чиї гроші їм виплачували цю вредность треба говорити?
Треба, бо тут Ви в корні не праві. За шкідливість оплата йде із зовсім іншого Фонду. Щоб Ви знали - З фОНДУ ПО ОХОРОНІ ПРАЦІ. І куди дивився профсоюз? Це ж він узгоджує списки на такого роду надбавки. А в профсоюз входять представники не менше половини від робочої сторони. Самі собі бухгалтери невідповідну для них надбавку не мали права і не могли накрутити. Можливо таким чином начальство з ними розраховувалось за позаурочну чи якусь іншу роботу. Мене там не було - ситуації не знаю.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Як знайти роботу?
« Прочитано #37 : 29 Жовтня 2010, 20:49:11 »

Цитувати (вибране)
З фОНДУ ПО ОХОРОНІ ПРАЦІ.

ну а фонд охорони праці - як, сам собі гроші заробляє?))

Цитувати (вибране)
І як писала уже Лалія, той, що працює "далеко від сім"Ї" на зарплату службовців ніяк не впливає.

ще раз поясню. він привозить гроші сюди. тут їх обмінює на товари. при цьому обміні в нього забирають значну частину заробленого.
в тому числі на зарплату тим хто забирає, і на зарплату тим хто допомагає забирати і на відпочинок і декретні всім цим чесним, порядним держслужбовцям.


15 міліардів доларів щороку - оціночна сума, яку привозять Герої України щороку додому. при тому що вони ні разу не користуються українською міліцією, українськими нібито безкоштовними лікарнями і всім іншим українським, просто тому що живуть закордоном.
Відповідь від: 29 Жовтня 2010, 20:33:24
чого не скажеш про держслужбовців у яких і лікарняні і відпустки і декрети. звичайно, вони  ж працюють як і всі інші, чому б ні, навіть якщо у всіх інших цього немає?
Відповідь від: 29 Жовтня 2010, 20:34:40
Цитувати (вибране)
У нас приходили на 8.00 і чай пили лише в обідній час. А коли хтось приходив, то і без обіду могли працювати. Були дні, коли і в туалет, вибачте, сходити було ніколи.

справедливості ради треба сказати що і я чув про таке. з перших уст про роботу в київській мерії. там у людей нервові зриви траплялись від роботи. точніше від "імітування" роботи - нічого конструктивного вони не робили, тільки "відмазували, покривали, заліплювали дири" та брали участь в різній бюракратичній єрунді, абсолютно беззмістовній. ворон вони не рахували, але й корисного нічого не робили.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Як знайти роботу?
« Прочитано #38 : 29 Жовтня 2010, 20:58:44 »

Ближче до теми.  ;) Я попрацювала на державній роботі, тепер хотіла б спробувати в приватній сфері.  :unknow



Де ви, потенційні роботодавці?  :prapor:
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Як знайти роботу?
« Прочитано #39 : 29 Жовтня 2010, 21:02:04 »

Держані організації - це не лише держслужбовці. Я працювала і пішла у декрет із дердавної реставраційно-будівельної фірми.
Ті, що привозять гроші сюди - справді роблять вклад в економіку України (спасибі їм за це велике!), але на мою зарплату чи інших державних будівельних структур вони ніяк не впливають.
Автор теми не писала, що хоче бути держслужбовцем (чи то я така не уважна?). Вона говорила про держвні структури. Це не завжди бюджетники. Як наша фірма, наприклад.
З іншої сторони - вчителі також державні структури. От же білоручки, "граються" з нашими розумними дітками?..Ми не завжди можемо з 1-2 справитись. А у них - 20-30 чоловік в класі.
Записаний