Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

15 років 4 місяці 28 днів

Автор Тема: Правила, а також скарги та пропозиції щодо проведення фотоконкурсу  (Прочитано 45125 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

doktor-maks

• Ветеран
  • Карма +426/-3
  • Стать: Чоловіча
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

- з 1-го по 20 число, всі бажаючі учасники виставляють свої композиції в необмеженій кількості (обов"язково по темі і з назвою) в тему фотоконкурсу.
Модератор явно не дружить з головою
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Tandylight

• Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Стать: Жіноча
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

Не бушуй Максику
Цитувати (вибране)
Пропоную до вашої уваги нові правила, які давно просились до життя:) Вони ще не являються затвердженими, тому в разі незгоди з якимось з пунктів, чи бажання щось додати/відредагувати - пишіть...  Дружбани

1. Правила проведення фотоконкурсу.
Приховано: Показати

1.1 З 20-го числа поточного місяця, до його кінця, обираємо назву конкурсу наступного місяця.
1.2 З 1-го по 15 число, всі бажаючі учасники виставляють свої роботи обраної тематики в тему фотоконкурсу.
1.3 З 15-го числа до кінця місяця проходитиме голосування в якому і будуть визначені переможці.
1.4 Фотографія-переможець місяця та її автор будуть відзначені в темі «Фотографія місяця» В кінці кожного року проводитиметься голосування на номінацію «Фотографія року»
1.5 В якості заохочення та подяку за участь у розвитку даного жанру кожен учасник фотоконкурсу отримуватиме по «+5» до карми.  Переможець місяця «+15», переможець року  -  «+30» (деталі в темі  Роздача карми за проявлену активність у конкурсах)

2. Правила викладення фотографій:

2.1. Авторство викладеної фотографії мусить належати виключно учаснику, що викладає її в тему конкурсу.
2.2   Фотографія повинна мати назву і відповідати тематиці фотоконкурсу.
2.3.  У випадку, якщо застосування фотошопу не являється ключовим моментом тематики конкурсу – рівень його використання не більш, як символічний (ретушування, колір, контраст, різкість, розмиття)
2.4   Всього приймається не більше 5 фотографій від одного користувача.
2.5  Фотографії повинні бути викладені у форматі, який на http://www.radikal.ru називається "Превью - увеличение по клику" або "Картинка в тексті, чи аналогічні їм на інших інтернет-ресурсах.
2.6  Розмір фотографіїй повинен бути оптимізований до розміру екранів. (На тому ж, вищезгаданому http://www.radikal.ru  залишаємо галочку напроти «Уменьшить до 640 пикселей»

*Ті фото, які не відповідають вищезгаданим вимогам до конкурсу не допускатимуться, чи будуть видалені модератором.

**За великої кількості робіт, чи суперечливості результатів можуть проводитись другий та третій тури голосування.

Правила знаходяться тут:

Записаний

doktor-maks

• Ветеран
  • Карма +426/-3
  • Останні відвідини:

2.4   Всього приймається не більше 5 фотографій від одного користувача.
Марення...
Це неправильно, адже одна достойна робота (не моя - мені начхати на ваш гівноконкурс) може загубитися серед інших.
Записаний

Tandylight

• Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Останні відвідини:

(не моя - мені начхати на ваш гівноконкурс)
Модератор явно не дружить з головою
:offense  Бан за образу форумців на 2 дні
Записаний

doktor-maks

• Ветеран
  • Карма +426/-3
  • Останні відвідини:

Яка то образа?  :=)
в межах визначеної теми
один конкурсант = одна конкурсна робота (а не 3 або 5)
це правило будь-якого конкурсу
Записаний

Кітка_Проня

• Ветеран
  • Карма +303/-0
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

власне
Записаний

изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

Tandylight

• Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Останні відвідини:

це правило будь-якого конкурсу

власне

Я в приципі відповіла у темі для модераторів, але відповім ще й тут:
Десь в квітні того року була ініціатива модератора цього розділу написати нові правила, і їх проект був представлений з пропозицією подавати свої зауваження..
Жодних зауважень не поступило...Перші конкурси після введення нових правил я давала на них посилання або просто ще раз розміщувала у першому повідомленні перед початком конкурсу, теж жодних зауважень  :unknow...А тут, раптом, знов, хвиля обуреннь...з епітетами і багатокрапками :duvno
Правила проведення фотоконкурсу
Пропоную до вашої уваги нові правила, які давно просились до життя:) Вони ще не являються затвердженими, тому в разі незгоди з якимось з пунктів, чи бажання щось додати/відредагувати - пишіть...  Дружбани
Записаний

Alexander

• Ветеран
  • Карма +670/-5
  • Останні відвідини:
    31 Грудня 2021, 16:39:58

конкурсу, теж жодних зауважень  ...А тут, раптом, знов, хвиля обуреннь...з епітетами і багатокрапками
не переймайся Тенді, :) обіженних тут хватає :=)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

doktor-maks

• Ветеран
  • Карма +426/-3
  • Останні відвідини:

Правила проведення фотоконкурсу
« Прочитано #48 : 13 Березня 2011, 16:54:58 »

Народ, може всетаки обмежити кількисть фото, яку має право виставляти один форумець в межах одного фотоконкурсу? ;)
 Як на мене, то через велику кількість фоток від одного конкурсанта іноді губиться ліня кокурсу, таке враження, що особа не може визначити серед безлічі своїх фотографій 1-2 кращі і кидає все на загальний огляд, мовляв най інші скажуть що в мене найкраще. Треба вміти відшукати серед своїх фото ті найкращі по тематиці, які мають шанс виграти у конкретному фотоконкурсі, а не кидати все підряд - авось пощастить.

у глядачів з’явиться можливість побачити велику кількість прекрасних (впевнений в цьому!) робіт
А для цього у нас є безліч інших тем, де можна виставляти всі інші позаконкурсні фотознімки. ;)
Ось бачите, були думки в правильному напрямку
Записаний

doktor-maks

• Ветеран
  • Карма +426/-3
  • Останні відвідини:

Щось не видно переконливої думки модератора, хоча їх цілих три
Записаний

Tandylight

• Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Останні відвідини:

Максе я не проти жодної з пропозицій...Не повіриш, але я деколи теж виходжу з флоуму ;)  на роботу ;)
Зроблю завтра голосування ;) І вирішимо це питання :) ок?

Записаний

IxIXIxI

• Модератор
  • *
  • Карма +259/-0
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

:)

Всім привіт! Бачу, я тут знову трохи пропустив, соррі.. Власне, все це виглядає більше смішно, хоча й сумно трохи також, бо розчаровуватись у людях приємно не буває.

Щодо предмету дискусії: правила, які допускають до конкурсу не одну, а більше фотографій - це поширена світова практика. При бажанні, переконатись в цьому особисто можна тут.

Я не знаю, як одна достойна фотографія може загубитись серед чотирьох інших. Думаю, питання тут полягає більше в тому, скільки людина готова приділити часу для перегляду робіт, перед тим як проголосувати. Та якщо така проблема справді існує, давайте зробимо до 3?
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:01:28

Логічний компроміс. Повинен влаштувати всіх.
Я за.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.

Холод, голод, темрява й спрага – для нас не так страшно й смертельно, як ваші "дружба й братерство".

IxIXIxI

• Модератор
  • *
  • Карма +259/-0
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Власне, якщо ніхто не проти то ок :)

А що з приводу формату викладення? Маю на увазі "Превью - увеличение по клику", п. 2.5. Бачу, мало хто цього дотримується, тому якщо це не зручно, чи я пропустив щось нове - давайте відредагуємо і цей пункт?
Записаний