Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

18 років 11 місяців 8 днів

Автор Тема: Порадьте фільм! Обговорюємо фільми  (Прочитано 895751 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30485
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:34:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #2000 : 27 Травня 2026, 07:00:38 »

Дивився.
Наразі рівень нашого кіно мені не заходить.
Але цей фільм був найкращим, з того що я дивився з нашого.

Люди дуже хвалили "Довбуша". Я дуже люблю і поважаю актора ТЕАТРУ Гнатковського, але не зміг дивитися той фільм.
Можливо через те, що маю родичів у Косові. Донька сестри моєї бабці заміжня за справжнім гуцулом. І коли ти бачив тих людей як то кажуть " в живу" то там той кіношний Довбуш... то як мультик  :dopovid

Звісно, не всі гуцули однакові, але мій родич Юрко - це прямо  як правнук Довбуша. І зовнішньо і розмовою і поведінкою. Там один погляд такий як у ведмедя. Ти ніби і знаєш, що він тебе не рушить, а все одно холодок по шкірі.

От такий би мав бути на екрані Довбуш.

А ще, я розумію, що треба було зняти так, аби всі розуміли, шо вони там говорять, але то так виглядає у фільмі, як у "17 миттєвостей весни" німці по руски говорили...
Ти дивишся і не можеш внутрішньо сприйняти то як історичний фільм. Суто як художній.
А як художній фільм, де ти все знаєш наперед - воно нецікаве.

Але вам може сподобатися.
Не у всіх є досвід спілкування з правдивими гуцулами, які не лиш на гриби ходять на сусідню гору, а і в Румунію, на ведмедя... (звісно він то робив як був молодшим і то було ще певно в 2000-них.
 ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30485
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:34:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #2001 : 29 Травня 2026, 06:34:40 »

 :dopovid
Знайшов ілюстрацію, як приблизно в фільмі мав говорити Довбуш
https://vt.tiktok.com/ZSxgDG6KU/

Правдиві гуцули зараз так говорять. Думаю логічно, що 200 років тому вони не говорили  "черкасько-полтавським говором з додаванням діалектизмів"
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +307/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18688
  • Останні відвідини:
    07 Червня 2026, 18:56:55

    Звідки: Льондон
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #2002 : 30 Травня 2026, 01:14:41 »

тут у мене в одному будинку живе така собі Свєта з Закарпаття - думаю , що вона є бойко , але говорить точно так же як цей твій гуцул