Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Opera та інші браузери...  (Прочитано 114646 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Opera та інші браузери...
« Прочитано #40 : 06 Лютого 2008, 23:05:14 »

IxIXIxI,в мене подібна проблема.
Допоможіть.Хто знає,як в ОПЕРУ додати такі проги як:Download Master або FlashGet?! Бо доводиться включати Internet Explorer і вже звідти добавляти в ті проги закачку(ПКМ->Закачати усе за допомогою Download Master або FlashGet).
А ОРЕРОЮ качати файли не хочу,бо швидкість нестабільна.
Дякую.
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Opera та інші браузери...
« Прочитано #41 : 08 Лютого 2008, 16:39:02 »

IxIXIxI,в мене подібна проблема.
Допоможіть.Хто знає,як в ОПЕРУ додати такі проги як:Download Master або FlashGet?! Бо доводиться включати Internet Explorer і вже звідти добавляти в ті проги закачку(ПКМ->Закачати усе за допомогою Download Master або FlashGet).
А ОРЕРОЮ качати файли не хочу,бо швидкість нестабільна.
Дякую.

Невже така велика проблема?
Заходиш в Download Master / настройки / общие / интеграция / і там ставиш флажок "Интеграция в Опера" і применить. Тоді перезапустиш оперу, і клікаючи правою клавішею на ссилці буде з самого низу "закачать при помощи Download Master".
І все.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Opera та інші браузери...
« Прочитано #42 : 19 Березня 2008, 09:15:56 »

А з Торентами, як?

Я особисто Користуюся Мозілкою. Там тої проблеми нема.
І ще, ніяка вона не ненадійна, є звісно недоліки, основний то, що повільніша, але є і переваги. Сторінки краще відображаються, є класно зроблені плагіни і баги. Напр. користуюся перевіркою орфографії, і ще погоду мені в низу сторінки свіжу показує.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Opera та інші браузери...
« Прочитано #43 : 18 Квітня 2008, 20:58:50 »

не зовсім про оперу але є порівння швидкостей різних бравзерів
http://hutir.info/news.php?extend.3260
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Opera та інші браузери...
« Прочитано #44 : 18 Квітня 2008, 21:19:09 »

то все від лукавого  ;)
ставив я різні браузери  і цей також. субєктивно ніякий переваг у швидкості.
В цих тестах показано швидкість відображення сторінки повністю, а опера зручна тим, що найшвидше починає відображати вміст сторінки під час завантаження.
Тобто я при серфінгу швидше можу орієнтуватись чи є на тій сторінці те що мене цікавить, чи немає.
Один недолік у сучасних версіях опер - сильно оперативки жере.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Opera та інші браузери...
« Прочитано #45 : 23 Квітня 2008, 23:33:06 »

не зовсім про оперу але є порівння швидкостей різних бравзерів
http://hutir.info/news.php?extend.3260

Тут наведено не коректне порівняння. Тут реклама Apple Safari 3.1.1.  :ganba
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Opera та інші браузери...
« Прочитано #46 : 23 Квітня 2008, 23:40:15 »

А з Торентами, як?

Я особисто Користуюся Мозілкою. Там тої проблеми нема.
І ще, ніяка вона не ненадійна, є звісно недоліки, основний то, що повільніша, але є і переваги. Сторінки краще відображаються, є класно зроблені плагіни і баги. Напр. користуюся перевіркою орфографії, і ще погоду мені в низу сторінки свіжу показує.

Це все і навіть більше має опера. А налаштувати оперу під свої потреби допоможе таке "opera:config" - вводиться там де адреси сайтів, як раз налаштуєш нормально оперу, то більше не схочеш використовувати якийсь інший браузер.

Оперою можна качати торент-файли. А як нею не хочеш качати, а наприклад µTorrent, то робиш так: opera:config / BitTorrent / і забираєш звідтіля флажки, і все. Юзай.
Записаний

masterwish

  • Модератор
  • *
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Opera та інші браузери...
« Прочитано #47 : 29 Квітня 2008, 11:37:02 »

Може кому знадобиться:
 
1)about:config
2)в віконці пошуку, що з'явилось, набираємо слово connections
3)змінюємо значення Maх Соnnections Total з 20(то по замовчуванню для dial-up) на 999 (це найбільша цифра, яку можно поставити)
4)всі інші значення залишаємо,не змінюємо більше нічого.
5)тиснемо кнопку "Save" і перезавантажуємо браузер.все

Приріст швидкості у перегляді сторінок гарантовано!
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Opera та інші браузери...
« Прочитано #48 : 03 Вересня 2008, 08:34:24 »

Новий інтернет-браузер від Гугла

http://www.google.com/chrome
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Opera та інші браузери...
« Прочитано #49 : 03 Вересня 2008, 20:17:32 »

Новый браузер Google Chrome уязвим

Приховано: Показати
--------------------------------------------------------------------------------

Специалист по интернет-безопасности Авив Рафф (Aviv Raff) заявил, что нашел уязвимость в новом браузере Chrome компании Google, пишет HiTech Expert.

По его словам, с помощью данной уязвимости злоумышленник может запустить почти любой файл на компьютере пользователя, если тот пройдет по специальной ссылке для загрузки.




Об этом сообщает издание TG Daily. Представители Google не давали официальных комментариев по этому поводу.

Напомним, что бета-версия Google Chrome стала доступна для скачивания всем пользователям вчера, 2 сентября. По словам представителей Google, их браузер является более безопасным, чем другие, благодаря созданию изолированных вкладок, предоставляющих более надежную защиту от вредоносных сайтов.

expert.com.ua

PS - От себя добавлю, что при установке данного браузера на работе у меня автоматом скачался Trojan.Win.Generic (или че-то в этом роде) и каспер заорал свиньей.

Відповідь від: 03 Вересня 2008, 20:15:12
Internet Explorer 8 занимает больше оперативной памяти, чем Windows XP

Приховано: Показати
--------------------------------------------------------------------------------

Да, пожалуй, такого не ожидал никто, кроме гениев из корпорации Microsoft. Недавно проведенные тесты показали, что Internet Explorer 8 «сжирает» вдвое больше оперативной памяти, чем Firefox третьей версии. Процитируем конкретные результаты испытаний.




В тесте принимали участие браузеры Internet Explorer 8 Beta 2, Internet Explorer 7, а также Firefox 3.0.1; в них были запущены 10 сайтов, богатых медиаэлементами, испытания проводились на платформе Windows Vista с опреативной памятью в 2 гигабайта. В итоге Internet Explorer 8 поглотил 380 мегабайт памяти, Internet Explorer 7 — 260 мегабайт и всего 159 мегабайт у Mozilla Firefox. Для сравнения, при запуске свежеустановленной Windows XP требуется всего 130 — 150 мегабайт; получается, что браузеру Internet Explorer 8 может понадобиться вдвое большее число ресурсов.

Думается, каждый из нас самостоятельно решит как относиться к данному факту: есть ли это очередной гвоздь в гроб данного браузера либо рядовое свидетельство технического прогресса. Хотелось бы верить только, что Microsoft не будет вынуждать своих пользователей переходить на новый продукт. Пусть наш выбор будет свободным.
:D
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Opera та інші браузери...
« Прочитано #50 : 05 Вересня 2008, 20:22:46 »

має зацікавити шанувальників Опери
Цитувати (вибране)
В Опере 9.5 появилась возможность легко увеличить количество SpeedDial (это ссылки со скриншотами сайтов, которые отображаются на пустой вкладке Быстрый набор) на произвольное число (по умолчанию их всего 9).
Сколько не пытался люд честной поменять количество свайтов в экспресс-панели (SpeedDial) Оперы - ничего не выходило. Умельцы даже изобрели веб-странички а-ля SpeedDial, но ясно, что это все не то.
А вот один любопытный и смекалистый пользователь из Голладнии распаковал opera.dll, в поисках чего-нибудь вкусного и наткнулся на прямо таки сокровища!  А именно, он нашёл возможность штатными средствами установить число строк и колонок в SpeedDial сколько душе угодно.

Итак:
- Идём в оперный профиль (в "Справка/О программе", узнатём путь до папки с профилем (profile) - посмотрите пункт "Папка Opera". Если у Вас WinXP то следует поискать здесь:
C:\Documents and Settings\User\Application Data\Opera\Opera\profile\
- Закрываем Оперу.
- Открываем эту папку, находим там файл speeddial.ini и открываем его для редактирования в Блокноте.
- Вставляем после шапки комментариев такие строки:

[Size]
Rows=4
Columns=5

(где Rows - это количество строк
Columns - это количество столбцов).
- Сохраняем изменения.
- Перезагружаем браузер.

Вуаля! Случилось чудо ! Просто, когда знаешь, и ведь работает.

Внимание, работает только с версий Оперы 9.5.
20 сайтов может и многовато, но вот 4х4 (16) - в самый раз будет, впрочем, кому как, кому-то может и 25 маловато будет...
В добавление к выше сказанному: если в Опере не было создано закладок, то и файла speeddial.ini не будет, создайте хотя бы одну закладку, а уж потом настраивайте их количество.
И ещё. Ссылки запоминают допуск, так что при перенастройке SpeedDial запоминайте ссылки и пароли., если не сохранили их в самом браузере.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Opera та інші браузери...
« Прочитано #51 : 06 Вересня 2008, 09:14:37 »

Мене Зацікавив цей браузер від гугла що він взагалі собою представляє чим він кращий чи гірший від інших браузерів і причина його появи?
Записаний


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Opera та інші браузери...
« Прочитано #52 : 06 Вересня 2008, 09:34:29 »

причина мабуть така як і усіх. в зальному він мені сподобався, але привичка велика сила, тому оперу ні на що не поміняю.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Opera та інші браузери...
« Прочитано #53 : 06 Вересня 2008, 09:39:25 »

В мене так Само з привичкою в мене стоїть на компі 5 броузерів але то так коли тре переглянути щось що опера проглючує
Записаний


masterwish

  • Модератор
  • *
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Opera та інші браузери...
« Прочитано #54 : 26 Вересня 2008, 21:14:06 »



OperaFly - інструмент для резервного копіювання налаштувань і компонентів опери.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Opera та інші браузери...
« Прочитано #55 : 26 Вересня 2008, 22:28:40 »

А ще опера має можливість синхронізувати закладки і панель швидкого запуску - Файл-Синхронізація.
Таким чином усі закладки будуть синхронізуватись де б ви не працювали з Оперою, що дуже зручно.  :good
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Opera та інші браузери...
« Прочитано #56 : 27 Вересня 2008, 11:13:21 »

 Питання до користувачів Опери. В мене під час загрузки сайту ukr.net сильно тормозить комп.Відкриваю диспечер - проц на 100% На інших сайтах такого не спостерігається. В мене Опера 9.26
 В експлорері тормозів нема. Мош в когось теж таке?
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Opera та інші браузери...
« Прочитано #57 : 27 Вересня 2008, 12:41:28 »

 Питання до користувачів Опери. В мене під час загрузки сайту ukr.net сильно тормозить комп.Відкриваю диспечер - проц на 100% На інших сайтах такого не спостерігається. В мене Опера 9.26
 В експлорері тормозів нема. Мош в когось теж таке?
Тільки що попробував - і все нормально (проц на нулю). Дивись у себе.
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Opera та інші браузери...
« Прочитано #58 : 29 Вересня 2008, 19:26:40 »

Часом, ні у кого не переставав працювати гугл? Сайт не запускається взагалі... Те саме, в принципі, з Яндексом.. Він то запускається, але теж не шукає...
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Opera та інші браузери...
« Прочитано #59 : 29 Вересня 2008, 21:24:35 »

неа такого не було, правда деколи =в мене гугл матюкається хоче шоб я вводив код шо він мені показав
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.