Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?  (Прочитано 129082 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

І можна вкористовувати на користь, а не на шкоду.
а звдки будешь знати шо не нашкодиш,
хіба ти морально готова,
чи просто мрієш, :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

морально мрію  ;)
Трохи знаю, бо займалася. А ще, я не хочу, щоб було на шкоду. Тому дуже не поспішаю і знаю межу своїм мріям.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Трохи знаю, бо займалася. А ще, я не хочу, щоб було на шкоду. Тому дуже не поспішаю і знаю межу своїм мріям.
тут головне не нашкодити,ні собі,ні іншим :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z

Як на мене, людина, яка прагне чи уже духовно зростає, не може зашкодити іншим. А от собі, по незнанню чи усерддю - запросто. У мене також є сусід, що практикує із своєю енергетикою. Через півроку до нього уже і ложки прилипають :). Та, найбільше мені сподобалось те, що він тепер замість горілки пішов в християнський запой. Читав Верещагіна Д.С. Здається 7 чи більше книг. А зараз пачками приносить додому християнську літературу і не дозвонишся до нього ввечері. Зато, головні болі та порчу знімає на раз :) усім. Безплатно, звичайно. І так став більш уважним до людей. Швидше його можна образити ніж він когось.
Якщо люди прагнуть до цього, то хай займаються. За Броннікова також чула, що одні від його інтенсивних занять з розуму сходять, інші - від наркоманії і неврастенії виліковуються. Думаю, ті, що приходять із нездоровою користю - пожинають одні плоди, а ті, що - з благородною метою - інші.
Я сама уже думаю, майже упевнена, що також якось займусь своєю нещасною  :) аурою. От тільки ще не знаю як і чим. Просто бачу, що час грядешніх спонукає до цього.  І наші діти, які в 2-3 рочки заявляють " а я це бачу лобиком". Смішно, але ж здіснюється їхнє "бачення". Не хочеться відставати від своїх діток  :=)  :)
Записаний

taller

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2015, 21:58:10

    Звідки: himikiv
Записаний
"Усе, що існує, бере початок від СВІТЛА,
і СВІТЛО бере початок від УСЬОГО".

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z

Y23
Це бій чи оздоровча гімнастика типу Цигун?
Записаний

taller

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2015, 21:58:10

    Звідки: himikiv

Оздоровча гімнастика йогів за методикою А. В. Сидерского "Йога 23"
Особливе положення в методиці оздоровчої гімнастики А. В. Сидерского займає серія комплексів так званої енергодинамічної ефірної гімнастики. Це різні варіанти спеціальних гімнастичних серій, що виконуються в положенні стоячи з метою загальної розминки, розігрівання і энергетизации тіла. Регулярне виконання комплексів енергодинамічної ефірної гімнастики А. В. Сидерского в якості додаткової практики підвищує ефективність будь-якої гімнастичної тренувальної техніки.
http://www.youtube.com/watch?v=gRMm0uWEEZ4
Записаний
"Усе, що існує, бере початок від СВІТЛА,
і СВІТЛО бере початок від УСЬОГО".

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Відразу скажу, що далі першої ступені займатися не зможу, бо маю досвід занять під наглядом інсруктора лише на цьому початковому рівні. Тому більше ніж покращення здоров"я, відчуття і зміцнення свого енергетичного тіла, розвитку інтуіції і чутливості поки що діло не піде.

Це у Калуші є такі чудо-інструктори? І важливо - це офіційно все?
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Це у Калуші є такі чудо-інструктори? І важливо - це офіційно все?
є в Калуші шо захочеш,все за гроші,а налапшають ше з три короба :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

є в Калуші шо захочеш,все за гроші,а налапшають ше з три короба Посмішка
 :-D :-D

Таке всюди присутнє.

Але то завжди так було. Завжди той хто хоче навчитися шукає гуру, а коли бачить, що останній вже (або і зразу) не може навчити нічому новому - шукає нового гуру.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Це у Калуші є такі чудо-інструктори?
Ні, у Калуші поки що немає. Це я у Києві займалася.
Ви ніяк не можете зрозуміти, що я не хочу комусь щось викладати - я не інструктор. Я просто хочу знайти напарника чи напарницю по енергетичним вправам і не більше. У всякому разі поки що. Один зацікавлений уже з"явився. Думаю можна продовжувати почате.  :hot
Так, я справді платила за навчання. Але я не шукаю учнів - це все безплатно.
А інструктор чи гуру, чи вчитель повинен бути, якщо ти хочеш чомусь навчитись, обминаючи ті помилки, які тільки шкодять і тормозять. Не даремно, хто хоче швидше і якісніше вивчити іноземну мову буде старатись навчатись у носія цієї мови. Можна і самому вивчати. Але це довше і неякісно.
Всім дякую за увагу до теми. Хто хоче ще приєднатися - можете писати в приват чи сюди. Сонячного всім настрою!
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Ви ніяк не можете зрозуміти, що я не хочу комусь щось викладати - я не інструктор. Я просто хочу знайти напарника чи напарницю по енергетичним вправам і не більше. У всякому разі поки що. Один зацікавлений уже з"явився. Думаю можна продовжувати почате.
Сонечко не переймайся,роби шо знаєш :)
ти ж не фокусніком-ілюзіоністом хоч стати,
небудь як всі,вдосконалюйся на здоровя :)

Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

taller

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2015, 21:58:10

    Звідки: himikiv

Наближаючись до воріт Завершення Циклу - Гармонійної Конвергенції 2012 року і Галактичної Синхронізації 2013 року, люди Планети покликані усвідомити свою духовну Єдність. Це необхідно також і для того, щоб допомогти самій Матері-землі зробити її духовне сходження.

Усвідомити первинну єдність, значить, утілити заклик Нового Часу Світу :
ЄДИНИЙ ЧАС - ЄДИНА ЗЕМЛЯ - ЄДИНЕ ЛЮДСТВО. Пророцтва про епоху планетарного світу і гармонії, що настає, зливаються в унісон, наповнюючи серця людей радістю і готовністю здійснювати роботу на загальне благо.

Нова наука Синхронного Порядку дозволяє перенастроювати своє мислення і світогляд з умовностей історичного матеріалізму у свободу галактичної гармонії. Один з найпростіших способів - змінити свою тимчасову частоту, наслідуючи Календар Нового Часу і сонастроюючи свій розум і серце на природні природні цикли Землі, Сонця, Галактики. Більше того, власне календар - це тільки вершина величезного і прекрасного у своїй величі айсберга Науки Часу, яка складає цілісну систему знання і відкриває для нас шлях духовного сходження.

Веселкова Наука, цілком заснована на розумінні часу як творчого  принципу природи, допомагає об'єднати усі шляхи духовного сходження і потоки наукової думки в єдиному баченні Веселкового Моста, що обіймає Матір-землю.

Відомі системи знання, такі як і-Цзин і код ДНК, радіаційні пояси Ван Алена і електромагнітні поля Планети, руни Футарка і квадрат Франкліна, модель резонансного поля і плазмова модель Всесвіту, йога і фалунь дафа, сакральна геометрія і вчення про біосферно-ноосферний перехід, майянский Цолькін і закони Кеплера часто сприймалися окремими і такими, що не мають точок зіткнення. Тепер, завдяки усвідомленню природи чотиривимірного часу, стає очевидно, що усі вони є функцією Часу, що об'єднує фрагменти Єдиного знання Планети, кожен з яких дбайливо зберігався усередині тієї або іншої культури.

Саме в період Завершення Циклу (1987-2013 рр.) і відбувається синтез духовної спадщини культур Планети. Нам слід бути готовими до цієї найбільшої події. Наскільки гармонійно здійсниться перехід, залежить від нас - людей планети Земля.
Записаний
"Усе, що існує, бере початок від СВІТЛА,
і СВІТЛО бере початок від УСЬОГО".

Злий

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2010, 19:27:10

    Звідки: UA

Наближаючись до воріт Завершення Циклу - Гармонійної Конвергенції 2012 року і Галактичної Синхронізації 2013 року, люди Планети покликані усвідомити свою духовну Єдність. Це необхідно також і для того, щоб допомогти самій Матері-землі зробити її духовне сходження.

Усвідомити первинну єдність, значить, утілити заклик Нового Часу Світу :
ЄДИНИЙ ЧАС - ЄДИНА ЗЕМЛЯ - ЄДИНЕ ЛЮДСТВО. Пророцтва про епоху планетарного світу і гармонії, що настає, зливаються в унісон, наповнюючи серця людей радістю і готовністю здійснювати роботу на загальне благо.

Нова наука Синхронного Порядку дозволяє перенастроювати своє мислення і світогляд з умовностей історичного матеріалізму у свободу галактичної гармонії. Один з найпростіших способів - змінити свою тимчасову частоту, наслідуючи Календар Нового Часу і сонастроюючи свій розум і серце на природні природні цикли Землі, Сонця, Галактики. Більше того, власне календар - це тільки вершина величезного і прекрасного у своїй величі айсберга Науки Часу, яка складає цілісну систему знання і відкриває для нас шлях духовного сходження.

Веселкова Наука, цілком заснована на розумінні часу як творчого  принципу природи, допомагає об'єднати усі шляхи духовного сходження і потоки наукової думки в єдиному баченні Веселкового Моста, що обіймає Матір-землю.

Відомі системи знання, такі як і-Цзин і код ДНК, радіаційні пояси Ван Алена і електромагнітні поля Планети, руни Футарка і квадрат Франкліна, модель резонансного поля і плазмова модель Всесвіту, йога і фалунь дафа, сакральна геометрія і вчення про біосферно-ноосферний перехід, майянский Цолькін і закони Кеплера часто сприймалися окремими і такими, що не мають точок зіткнення. Тепер, завдяки усвідомленню природи чотиривимірного часу, стає очевидно, що усі вони є функцією Часу, що об'єднує фрагменти Єдиного знання Планети, кожен з яких дбайливо зберігався усередині тієї або іншої культури.

Саме в період Завершення Циклу (1987-2013 рр.) і відбувається синтез духовної спадщини культур Планети. Нам слід бути готовими до цієї найбільшої події. Наскільки гармонійно здійсниться перехід, залежить від нас - людей планети Земля.

 що куриш?...
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Хто чим займається чи займався в плані сам
« Прочитано #34 : 18 Липня 2010, 00:57:38 »

Злий, у тебе нормальна звичайна реакція "правильної" людини. Така була у "правильних" людей, коли у 1960 році їм казали, що людина полетить у космос, чи, що холеру та тиф лікуватимуть,чи будь-що, в чому вони не розбиралися чи не розуміли. Розумію твою реакцію - така ж сама, напевно, була у твоїх партійних прародичів, коли їм вперше сказали про Бога.
Нам легше людину спалити ніж повірити у те, що "планета кругла і обертається навколо сонця".
А ти що і справді не чув, що людство у 2012 році збирається перейти на  альтернативний календар?
Відповідь від: 18 Липня 2010, 00:53:35
ти ж не фокусніком-ілюзіоністом хоч стати
А якби фокусником? Я, до речі, у школі полюбляла всілякі фокуси і коники.
Записаний

Злий

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2010, 19:27:10

    Звідки: UA

 Сонечко. Просто я таке перший раз почув.  :)  Якщо в такі речі як "такі як і-Цзин і код ДНК, радіаційні пояси Ван Алена і електромагнітні поля Планети, руни Футарка і квадрат Франкліна, модель резонансного поля і плазмова модель Всесвіту, йога і фалунь дафа, сакральна геометрія і вчення про біосферно-ноосферний перехід, майянский Цолькін і закони Кеплера"  можна повірити і деякі пояснити з наукової точки зору, то від "воріт Завершення Циклу - Гармонійної Конвергенції 2012 року і Галактичної Синхронізації 2013 року"  мій мозок перевантажується  :=)  Я вірю в те що можна доказати науково. Ну і в Бога звичайно.
Записаний

taller

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2015, 21:58:10

    Звідки: himikiv

  Гармонійна конвергенція (одночасне завершення декількох космічних, галактичних і земних циклів, що призводить до "енергетичного поштовху", і описане Хосе Аргуельєсом в "Фактор майя") трапляється на Землі кожні 23 тисячі років.
якщо хочеш можеш почитати книгу "Фактор майя" там усе науково пояснено http://belsu.narod.ru/may/
Записаний
"Усе, що існує, бере початок від СВІТЛА,
і СВІТЛО бере початок від УСЬОГО".

masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

я продовжую дертися по піраміді Маслоу  :)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів

бідні люди.. :(
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?