Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

15 років 5 місяців 5 днів

Автор Тема: Комп`ютерні магазини, сервісні центри  (Прочитано 48667 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Wipsa

• Початківець
  • *
  • Карма +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Останні відвідини:
    10 Грудня 2012, 14:24:31

Комп`ютерні магазини, сервісні центри
« Прочитано #60 : 27 Листопада 2010, 11:08:26 »

все таки найшов в діавесті таку бандуру http://www.sokol.ua/asus-lion-square-s775am2am3/p62980/. Правда за тиждень ще не привезли :unknow
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:18:30

« Прочитано #61 : 27 Листопада 2010, 12:20:41 »

Я теж фанат тиші. Кумарить страшно коли ящик гуде як січкарня, але пішов дешевшим шляхом. Купив проц низьковатний і кулер скручую прогою на половину. А ще кулер від БЖ заживив від 5V. Працює трохи голосніше за ноут і то переважно через шум від двох вінтів а не через кулери.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.

Холод, голод, темрява й спрага – для нас не так страшно й смертельно, як ваші "дружба й братерство".

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

« Прочитано #62 : 28 Січня 2013, 10:46:45 »

Недавно купив тестю вайфай роутер встановив його та захотів підключити лаптоп по файфаю. ну лаптоп трохи старенький ще й на ньому стоїть тугенька віста. короче не вийшло в мене підключитись в тестя. і я його забрав додому. привести до тями ОС і все ж таки підключитись до вай фая. мучив я його довго. в результаті виявилось що на корпусі є спец кнопка котра вмикає вайфай, тако ще не бачив, але саме головне що знайшов вайфай мережу , підключився, та інтернету не дало. ну я мучився мучився, а потім думаю їду до хлопців мудрих. було це на другий свят вечір, і більшість магазинів вже були закриті. тому я випадково потрапив в Компютерний всесвіт якщо не помиляюсь біля сако на проспекті. прийшов туди. так і так кажу . допоможіть нубу.  Хлопчина подивився підключився каже є конект є інтернет все гуд. ну я як лошара беру лаптоп їду до тестя. і знов ніфіга. приїжджаю знов в той магазин. і знов той хлопчина взявся подивитись в чому проблема. нарешті ми знайли причину. він показав що зробити. ну і нарешті чому я все це пишу тут. Коли я спитав того хлопця, до речі звати його Діма, скільки коштує його робота. він сказав що нічого не потрібно,  я здивувався такому альтруїзму, бо в наш час такого мало зустрінеш, перепитав може пиво, сказав що не пє і що б я нічого не вигадував . короче віднісся до мене як до рідного тата. і вислухав і допоміг і час витратив. Короче рекомендую.
так як Діма відмовився від матеріальної винагороди, тому ще раз хочу йому подякувати. За нормальне відношення до людей.   :frend
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Kotlinnvalemar

• Новачок
  • Карма +0/-0
  • Останні відвідини:
    21 Липня 2017, 11:14:52

« Прочитано #63 : 05 Липня 2017, 14:03:26 »

[hide post=10 login=1 karma=5]Можу порекомендувати такий магазин citycom.ua я брав тут ноутбук Acer https://city.com.ua/catalog/notebooks_netbooks/acer/
загальна оцінка магазина 4 из 5 [/hide]
« Останнє редагування: 05 Липня 2017, 15:24:38 від yurko »
Записаний