Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Хто які вітаміни приймає  (Прочитано 22498 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Хто які вітаміни приймає
« : 02 Червня 2010, 18:26:23 »

довготривала проблема з волоссям, що випадає йо-й та ще й бачу, що шкіра вже нікуди не годиться - ніяка косметика не допомагає - вирішила попити вітамінів - та... їх виявилося надто багато - назви, фірми - й відгуки про них усякі різні. Вже надто заплуталася. Тому тут вирішила створити щось наче довідника про вітамінні припарати.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Про вітаміни та вітамінні препарати
« Прочитано #1 : 02 Червня 2010, 19:06:19 »

ой ,довелося й мені зіткнутися з проблемою нестачі певних вітамінів та мікроелементів - неприємна штука, скажу я вам - особливо неприємними є наслідки такої довготривалої нестачі. Тому тут на форумі створюю тему для себе, де буду розміщувати інформацію про вітаміни та про вітамінні препарати. А ви - приєднюйтеся - діліться враженнями про пийом тих чи інших комплексів вітамінів.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Хто які вітаміни приймає
« Прочитано #2 : 02 Червня 2010, 19:25:06 »

Думаю раз така проблема треба шукати внутрішню причину.  :unknow
Бо іноді шкода завдана прийомом препарату може бути більша  від вже існуючої проблеми.
Я приймала вітамін Е, для покращення стану шкіри.  :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Про вітаміни та вітамінні препарати
« Прочитано #3 : 02 Червня 2010, 19:50:47 »

Гарна тема
Я спостерігала нестачу вітамінів на собі певне  двічі в житті... Тобто сам через їх нестачу а не через інші присчини організм збоїв, я так думаю :)
Вперше, коли була вагітна... нестача магнію приводила, до досить сильних спазмів м♥язів, в тому числі гладких м♥язів( шлунок, живіт), а з їх вживанням досить відчутно було полегшення...
І вдруге, теж певне у той період...нестача певне заліза та вітаміну С, які призводили до анімії, а відповідно до поганої постачі кисню до мозку і не тільки...
Я вже не пам♥ятаю, як ці елементи  пов♥язані з киснем, але їх нестача має досить неприємні наслідки - від головних болей( мігреней і таке інше) до проблем з судинами..
Тому коли їх брак було поповнено усі ці наслідки зникли :), ну принаймі стали трохи слабшими...
Навіть зараз, щоб привести себе у нормальний стан, я випиваю аспірин з вітаміном С, а деколи вистачає навіть просто шклянки соку з селери наполовину з апельсином...і організм починає "дихати" ;)....
Звісно це не глибокий медичний аналіз, а лише мої спостереження , але  я підтримую, ЯЯ, твою тему, вона справді цікава :)
Хоча звісно слід сприймати такі наші коментарі, лише як "чтиво", бо лише лікарі думаю, можуть пояснювати такі взаємозв♥язки...
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Про вітаміни та вітамінні препарати
« Прочитано #4 : 02 Червня 2010, 21:38:25 »

Коли в мене був низький гемоглобін то допоміг свіжоприготовлений сік з буряка моркви та яблука, кожен день по 200мл. За два тижні вже був відчутний результат.
Записаний

N@Z@R

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 341
  • Останні відвідини:
    14 Травня 2022, 22:15:14

    Звідки: Калуш
Про вітаміни та вітамінні препарати
« Прочитано #5 : 02 Червня 2010, 22:30:24 »

був низький гемоглобін
Для підвищення гемоглобіну потрібно вживати столовий буряк, і не відказуватись від печінки... Яка в свою чергу має багато заліза.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Про вітаміни та вітамінні препарати
« Прочитано #6 : 05 Червня 2010, 00:05:31 »

отже, з того, що є в аптеках нашого міста
компанія - та їх бренд
http://www.unipharm.ua/cons_vitamines_V.html

тут є вітамінні комплекси розроблені для різних категорій потреб

особисто мені сподобалися
їх склад -
Эйкозопентаеновая кислота    300 мг   
Докозагексаеновая кислота    200 мг   
Другие полиненасыщенные жирные кислоты    498 мг   
Витамин E   2 мг

то здається як риб"ячий жир, та для мого вибору з поміж інших виробників та припаратів вирішальним була наявність саме Докозагексаенової кислоти - тому як вона є у жирі ЛИШЕ морських риб холодних водоймищ. Й відносно невисока ціна - 60 капсул в упаковці за 90 гривень.
(З метою профілактики згідно інструкції вживається 1 капсула на день, курс прийому - чесно кажучи я так і не визначила - та читала, що між курсами прийому необхідно робити перерву у 2-3 тижні обов"язково)

У інших виробників риб"ячого жиру тієї кислоти у складі взагалі немає - й коштують ті препарати троши менше. А от норвезька фірма, що випускає препарат Омега-3 з чотирма видами поліненасичених кислот й де основна частка припарату становлять кислоти саме морського походження - коштують справді дорого.
Нажаль, не змогла знайти сайт того норвезького риб"ячого жиру, для порівняння - та пам"ятаю, що свою немалу ціну вони обгрунтовували тим, що для створення препарату використовують не печінку риб, а м"ясо - то якась там нова технологія - і що такий жир є набагато більш корисним.
« Останнє редагування: 05 Червня 2010, 00:35:27 від ЯЯ »
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Хто які вітаміни приймає
« Прочитано #7 : 05 Червня 2010, 10:34:11 »

Я приймала вітамін Е, фірми Health Life.
Склад: Альфа - токоферолу ацетат - 200МО.
допоміжні речовини: желатин, вода очищена, гліцерин, олія соєва.

Приймала по одній капсулі вдень, протягом місяця, з перервою місяць. На упоуовці пише 3 місяці перерви. Але лікарка радила місяць пити, місяць перерви.
Купляла ще минулого року вартість 100 з гаком, точно не пам"ятаю.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Хто які вітаміни приймає
« Прочитано #8 : 05 Червня 2010, 15:55:20 »

вартість 100 з гаком
??? - нічого собі так вартість

Я приймала вітамін Е 400 "зентіва" - словенські
1 капсула містить токоферолу ацетату 400 мг, допоміжні речовини - олія рослинна, желатин, гліцерин, метилпарабен, барвник Понсо 4R.

30 капсул коштували 25 гривень

і цілком задоволенна результатом їх прийому.

Та варто зауважити, що вітамін Е засвоюється лише на половину - і те у кращому випадку. Для засвоєння великих доз (для подолання дифіциту) - потрібно тривалий час приймати менші дози цього вітаміну, і поступово підвищувати дозу прийому.

Денна норма - 10 мг - тобто спожити його треба 20 мг

А перерви між прийомами потрібні при вживанні жиророзчинних вітамінів - бо вони мають властивість накопичуватися в організмі




Відповідь від: 05 Червня 2010, 15:32:25
Знайшла хорошу (доступно написану) статтю про мікроелементи для нашого організму
http://www.inmoment.ru/beauty/health-body/sources-microcells.html

там зусереджують увагу на неодхідності споживання нами мікроелементів таких як - КАЛЬЦІЙ КАЛІЙ МАГНІЙ ЗАЛІЗО МІДЬ ЙОД КРЕМНІЙ ФОСФОР КОБАЛЬТ ЦИНК МИШЬЯК ВАНАДІЙ СІРКА - та продуктах, що їх вміщає.




Відповідь від: 05 Червня 2010, 15:39:06
О, нарешті знайшла оту статтю про ОМЕГА-3, що фактично є презинтацією преперата Норвесол - та те що там пишуть - то варта знати
http://www.norwesol.ru/article/most-important-omega-3-261.html

В мене прям ідея виникла - створити лозунг - "А ТИ ГОДУЄШ СВОЮ ДИТИНУ РИБ"ЯЧИМ ЖИРОМ?"
Записаний

Wipsa

  • Початківець
  • *
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    10 Грудня 2012, 14:24:31

    Звідки: незалежності
Хто які вітаміни приймає
« Прочитано #9 : 13 Червня 2010, 21:46:54 »

приймаю і буду приймати пивні дріжджі. 10 таблеток в день і всьо вері гуд - дешево і корисно!
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Хто які вітаміни приймає
« Прочитано #10 : 13 Червня 2010, 22:11:01 »

приймаю і буду приймати пивні дріжджі. 10 таблеток в день і всьо вері гуд - дешево і корисно!
а шо в них корисного,хімія сама :)
а шо вері гуд,по голові бьє,чи я щось пропустив :unknow
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Хто які вітаміни приймає
« Прочитано #11 : 14 Червня 2010, 03:29:04 »

ківі.
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Хто які вітаміни приймає
« Прочитано #12 : 14 Червня 2010, 13:16:54 »

Я і моя сім`я приймаємо БАД фірм VIVASAN (Швейцарія) та VISION (Росія) - дуже класні!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Хто які вітаміни приймає
« Прочитано #13 : 14 Червня 2010, 17:24:37 »

у мене назва теми викликає чогось таку асоціяцію%
"Хто які вітаміни приймає, що вас так плющить?"  :=)
Відповідь від: 14 Червня 2010, 17:21:12
Я вам так скажу.
1. Питання. Навіщо приймати вітаміни і БАДи?
   Відповідь. Щоб дати організму те, чого він не отримує за відсутності нормального харчування, нормальної води, повітря і т.д.
2. То може розумніше жити так аби організм то все отримував у нормальний спосіб? (а не через  :censore)?

« Останнє редагування: 14 Червня 2010, 18:21:27 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Хто які вітаміни приймає
« Прочитано #14 : 14 Червня 2010, 18:00:07 »

скажу так :)
Підвищена потреба у вітамінах спостерігається в людей,
що знаходяться в стресовій ситуації,
спортсменів, курців, жінок, що приймають оральні контрацептиви,
тих, хто часто споживає алкоголь,
вагітних,культуристів,бомжів,сексуально незадоволених :)


Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Хто які вітаміни приймає
« Прочитано #15 : 14 Червня 2010, 23:02:07 »

у мене назва теми викликає чогось таку асоціяцію%
"Хто які вітаміни приймає, що вас так плющить?"  Крейзі
Юрко, я тебе попрошу перепроситися!!!

По-перше, так погоджуся, що набагато кращим було б приймати усі необхідні вітаміни, конферменти та мінерали з шарчами, що ми споживаємо. Проте, чи відомо тобі обсях у каллоріях усіх тих необхідних речовин??? Я тобі відповім - 6000 каллорій. (При тому, що дієтологи нам радять споживати не більше 2500 каллорій). І така цифра - у 6000 - то не є казка - бо є факт, що за часів царської імперії був розроблений раціон для солдат, що дорівнював 5800 каллоріям - ТО ЯК??? Гадаєш сучасній людині РЕАЛЬНО щодня споживати продуктів, що вона споживає за три дні???

По-друге, чи помітив ти, Юрко, скільки нині є дітей хворих на онкологічні захворбвання??? Раніше ж такого не було??? Як гадаєш - ЧОМУ???
Вже є наукові досліди та докази того, що такий сплевк захворюваності є від того, що нашим дітям перестали додавати до раціону РИБ"ЯЧИЙ ЖИР. А верніше - якщо його не споживала мати дитини, ще й не додає у раціон самій дитині - то організм має схильність до розвитку злоякісних пухлин. І що робимо ми - такі свідомі - розвиваємо нові методи хіміотерапії??? Чи не простіше повернутися до спорживання звичайного риб"ячого жиру, що вже випускається капсульованим і спозбавляє нас терпіти отой гидкий смак.
Ти може запропонуєш їсти рибу??? - спробуй - пропоную тобі тижневу норму споживання ОМЕГА-3, ОМЕГА-6 та ОМЕГА-9 - блисько 5 порцій МОРСЬКОЇ риби (бажано з холодних морів), зо 3 порції нашої рибки або 1,200 кг горіхів (наших, "грецьких") оба 250мл ляного масла (горіхі та ляне масло то є альтернатива до річкової риби - та ніяк не до морської). ОМЕГА-6, Богу дякувати, у нас є поширеною - у сонячниковій олії (але більша місткість у НЕ рафінованій) чи зернах. ОМЕГА-9 - прошу дуже, її величність ОЛИВКОВА ОЛІЯ - першого холодного віджиму - по 60-70 гривень за 500мл (мені якраз такої пляшки вистачає на 2 тижні - то лише мені особисто).

СПРОБУЙ ДОТРИМАТИСЯ ТАКОЇ ДІЄТИ хоча б тиждень - один тиждень - на те, щоб себе у повній мірі забезпечити ЛИШЕ ОМЕГА - ПОЛІНЕНАСИЧЕНИМИ ЖИРНИМИ КИСЛОТАМИ
Відповідь від: 14 Червня 2010, 22:42:18
Дещо пропустила - а не варто було - тому додаю - недостатній рівень споживання ОМЕГА-3, то перш за все викликає підвищений рівень холестирину у крові та серцево-судинні захворування.
Відповідь від: 14 Червня 2010, 22:55:15
Цитата: Wipsa від Вчора в 22:46:54
приймаю і буду приймати пивні дріжджі. 10 таблеток в день і всьо вері гуд - дешево і корисно!
а шо в них корисного,хімія сама Посмішка
Олександре - Ви не праві - тому як ПИВНІ ДРІЖЖІ - то якраз і не хімія - я проста "сушена" шпилька - котру споживали наші діди-прадіди, лише не у нинішньому "сушеному" вигляді - а у рідкому.
ПИВНІ ДРІЖЖІ є нічим іншим як комплексом вітаміну ряду В - який є водорозчинний та не накопичується у організмає, тобто запасів цього вітаміну в наших тілах не існує.
Є вітамін В5 - що є конферментом й здатен синтезуватися в організмах з інших вітамінів В (В1 та В6 - то якщо не помиляюся  :-[ )
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Хто які вітаміни приймає
« Прочитано #16 : 14 Червня 2010, 23:02:51 »

Я звісно перепрошую ЯЯ якшо чимось образив, але про рибячий жир.... :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Хто які вітаміни приймає
« Прочитано #17 : 14 Червня 2010, 23:04:47 »

але про рибячий жир.... Крейзі
що не так - із РИБ"ЯЧИМ ЖИРОМ???
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Хто які вітаміни приймає
« Прочитано #18 : 15 Червня 2010, 09:35:24 »

І дійсно, що з риб"ячим жиром?  :unknow

Діткам радять саме його, а не замінники з вітаміном D.  ;)

Кожна людина сприймає по різному всі продукти, та й від народження опірність організму різна. Тому однозначно писати, що вистачить правильного харчування  :unknow. Та й чи харчується хтось правильно, чи споживає продукти відповідної якості, їх же в нас не завжди знайдеш, та й чи впевнені, що якість достойна?  :=)


Тому, якщо не споживаєте вітаміни - не споживайте.
Навіщо перетворювати достойну тему в "Фотоприколи"? Дивно, що ще жоден модератор то не зауважив.  :ganba
Записаний

mika

  • Користувач
  • **
  • Карма +17/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 63
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2011, 22:39:53

    Звідки: пентагон
Хто які вітаміни приймає
« Прочитано #19 : 14 Липня 2010, 18:03:33 »

Мене ЯЯйка присадила було на Коензим - супер штука  :good - самопочуття й справді покращується, не знаю що там з шкірою буде - адже їх радять приймати для покращення стану шкіри - та те, що ці вітаміни (хоч ЯЯ й казала, що то не є вітаміном) працюють як енергетик - то справді так
Записаний