Цікава і повчальна стаття
Чого бояться чоловіки?
Сильна стать? Ні в якому разі! Ми завжди думаємо, що чоловіки нічого не бояться, легко і просто відносяться до відносин з жінками, тоді як ми повні двозначних роздумів, комплексів і всіляких заморочок. Але насправді чоловіки – це такі ж живі люди, як і ми, з своїм внутрішнім світом, переживаннями, думками. Вони так само можуть чогось побоюватися, про щось довго роздумувати, боятися зробити які-небудь дії. Тому, знаючи хоч би приблизно про те, як багато твориться в чоловічій душі, коли він спілкується з жіночою статтю, ви зможете відчувати себе упевненіше і іноді навіть управляти ситуацією в свою користь.
З чого починаються чоловічі заморочки?
1. ВОНИ, як і ми, бояться зробити перший крок. Ви думаєте, що познайомитися з дівчиною для них так вже просто? На вечірці, в інституті, на роботі ви помічаєте, що якийсь кавалер наполегливо на вас дивиться, і ви вже другий тиждень раз по раз повертаєтеся в думках до його образу – він вам сподобався. Але біда – чому ж він до вас дотепер ще не підійшов і не познайомився? Невже так складно було знайти який-небудь привід? Виявляється, що буває складно і навіть страшно.
Як бути
Якщо ви відчуваєте, що між вами і якимсь чоловіком явно пробігла хоч маленька іскра, якщо вам дійсно цікавий це суб'єкт, не розгубіться. Придумайте самі ненав'язливий привід звернутися до нього абсолютно «просто так». Наприклад, на роботі попросіть полагодити що-небудь (принтер, ксерокс, ваш комп'ютер), зайдіть під приводом дізнатися що-небудь чисто по роботі (інформацією повинен володіти тільки він). На вечірці попросіть підлити соку або запитайте щось з серії «в скільки це почалося?», «а ви не знаєте, коли почнеться сама презентація?» і т.п. У інституті поставте питання про розклад, розпитайте про викладача, який викладає тільки в їх групі.
2. ВОНИ бояться не сподобатися і бути знехтуваними. Щоб добитися вашої прихильності, чоловіча стать повинна постійно привертати до себе увагу, а потім бурхливо залицятися. На першому етапі він щосили повинен жартувати, розповідати всякі цікавості, ненав'язливо хвалитися своїми досягненнями, показувати свої кращі чоловічі якості. На другому - дарувати вам квіти і маленькі подаруночки, запрошувати в цікаві місця, відкривати двері, подавати руку, допомагати знімати і надягати пальто, і ще ціла купа всяких різних правил. Але від всього цього у нього, бідного, може і голова обертом піти. Отже, якщо чоловік вам дорогий – треба йому допомагати!
Як бути
Заохочуйте його своєю увагою, посміхайтеся, розмовляйте з ним, смійтеся над його жартами, дивуйтеся з його розповідей, цікавтеся його захопленнями. А далі захоплюйтеся ним, радійте сумісним походам по «його» місцях, хай він бачить, що старається не дарма і вам все це дуже і дуже подобається.
3. ВОНИ бояться переступити через грань інтимного. Як він повинен по-вашому визначити, чи можна вже починати переходити з вами до більш інтимних дотиків, ласк і чим це повинно закінчитися на перший раз? Ми чомусь завжди знаємо, що так або інакше це відбудеться, але у будь-якому випадку, коли ми цього захочемо. Зрозуміло, практично всякий чоловік захоче цього раніше, ніж ви. Припустимо, він вирішив, що пора діяти – але як, яким чином, до яких пір – в його голові мільйон питань (якщо, звичайно, це нормальна і вихована людина).
Як бути
Постарайтеся наперед визначити для себе, коли і як ви «цього» хочете, і в розмовах, ненав'язливо (з гумором і побіжно або з прикладом - «а ось у мене така позиція...») про своє рішення натякнути. Наприклад, «я така скромна, що тільки після весілля», «в такій обстановці, як ця поїздка, нам буде так романтично і добре в нашому номері», «може, зараз вимкнемо світло, а то я соромитимуся продовження».
4. ВОНИ часто бояться свого матеріального положення. А раптом він не зможе дозволити собі зводити вас в цей дорогий ресторан, а раптом він зробить вам на день народження не достатньо дорогий подарунок, не зможе подарувати поїздку до Парижу і забезпечити мільйон яскраво-червоних троянд? Сумісне проживання не збавляє страху: раптом ви попросите дорогу пральну машину або кухонний комбайн, захочете ноутбук або новий телефон, а ще гірше шубу або машину.
Як бути
Постежте дуже уважно, скільки у вашого залицяльника грошей і як він їх витрачає. Можливо, він робить все можливе для вас, а сам відмовляється навіть від обіду або не дозволяє купити зайвої краватки. Подивіться на його одяг, побутову техніку, на те, які подарунки він купує рідним і друзям, скільки витрачає на себе. Якщо вам важлива людина, то постарайтеся якомога м'якше віднестися до його фінансових можливостей: проходячи мимо красивих вітрин, не зітхайте «ох, яка красива прикраса», «ех, як же я мрію про цей телефон», «ось здорово одержати такий величезний букет».
Звичайно, якщо у вашого обранця все гаразд з фінансовими питаннями, то можна і не соромитися, але якщо щось не так, то краще не виховувати в ньому комплекс неповноцінності. І пам'ятайте, що всі більш або менш спроможні чоловіки бояться, що вам потрібні їх гроші. Тому, менше просячи і натякаючи, нехай навіть у переносному розумінні, ви заробите його довіру і пошану.
5. ВОНИ бояться, як ви віднесетеся до складових їх життя. Чоловік, як і ви, теж замислюється про те, як ви сприймете його квартиру і машину, його одяг і зовнішній вигляд, його батьків і друзів, його захоплення і спосіб життя.
Як бути
Коли ви зіткнетеся з його особистою і побутовою реальністю, не критикуйте і не робіть неприємно здивованого обличчя. Краще сказати, що вам сподобалася його квартира. Навіть якщо вона дуже маленька, ви можете сказати, що «зате вона шалено затишна», «зате хороший район», врешті-решт «зате своя». Відзивайтеся по-доброму про його батьків, родичів і друзів. Похваліть за його цікаве і дуже захоплююче хобі, навіть якщо весь його будинок заставлений фігурками маленьких ослів.
6. ВОНИ бояться брати на себе відповідальність. Причому від найменшої – проводити вас після вечірки до будинку і попросити телефончик - до найбільшої – узяти вас в дружини.
Як бути
Ніколи не поводьтеся так, як ніби від чоловіка залежать ваш завтрашній день, ваші заняття, ваше найближче життя, ваша доля – не схиляйте його до ухвалення конкретних рішень. Хай все йде своєю чергою. Тоді він не переживатиме, що тепер ви можете понадіятися тільки на нього або що хочете підпорядкувати його своїм планам на життя, і напевно сам захоче скоріше ухвалити мужнє рішення і стати господарем вашого загального життя.